» »

Logitech DiNovo mini - in wake up iz S3

Logitech DiNovo mini - in wake up iz S3

TRIROG ::

Pozdravljeni!

Za HTPC sem si kupil minija.
Zadevica je čudovita, dela brez težav ... razen tega da se mi računalnik dostikrat ne zbudi iz S3 standbya.

Če dam računalnik v spanje lahko po nekaj minutah brez težav s pritiskom na tipko zbudim mašino.

Če ga tako pustim čez noč se ne zbudi ob pritisku na tipko na miniju. Vendar pa imam preko USBja povezano še eno tipkovnico, tudi wireless samo veliko večja, in ko tam pritisnem na katerokoli tipko, se računalnik brez težav zbudi. Vendar DiNovo mini ne deluje. Moram vzeti baterijo ven in jo ponovno vstaviti.

Ko sem testiral možnosti, sem ugotovil, da če vzamnem baterijo iz tipkovnice takrat ko se mašina ne zbudi, ko pritisnem tipko, in jo ponovno vstavim, se računalnik zbudi in tipkovnica normalno deluje. Če pa takrat računalnik zbudim s power tipko na ohišju, pa kot v prejšnjem primeru tipkovnica ne deluje ...

EDIT: res je da nimam inštaliranih driverjev
  • spremenil: TRIROG ()

TRIROG ::

Nima nihče podobnih težav ?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TRIROG ()

roCkY ::

To imaš XP?

Računalnikov ne izklapljam zato tovrstnih izkušenj nimam. Sem pa imel na XP občasno težave, ko "tavelka" tipkovnica ni hotela delat. Največkrat po rebootu. Prek USB-jev priključeno velika tipkovnica, diNuvomini in miš MX AIR. Vse je od Logitech-a.

Ko sem odstranil oz. ob iskanju težave nisem ponovno namestil poseben SW za tipkovnico ni bila nikoli več mrtva. Tipkovnico pa je SW za minija spoznal v celoti saj so delale multimedijske komande na njej.
Skratka probaj le z nameščenim SW za minija. Morda pomaga.

Na Visti sicer na drugem sistemu sedaj tovrstnih težav ni.

TRIROG ::

sem našel tole temo ... očitno je problem večji kot sem si mislil ... je Logitech malo PREpohitel z izdajo?

http://forums.logitech.com/logitech/boa...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ko gre monitor v "spanje" se ne "zbudi" več

Oddelek: Zvok in slika
243670 (1334) neocodexx
»

Logitech izdelal tipkovnico, ki se pere (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6415069 (9579) nodrim
»

Windows7, Hybrid Sleep, Ivy...

Oddelek: Operacijski sistemi
142704 (2468) Jst
»

MacBook-i so zakon (ali zakaj ne želite zamenjati svojega PC-ja)

Oddelek: Strojna oprema
203129 (2513) Zheegec
»

Kako dati računalniku umetno dihanj?

Oddelek: Navijanje
152213 (2012) KamikazA

Več podobnih tem