» »

DVD rekorder s full HD in DVB-T sprejemnikom

DVD rekorder s full HD in DVB-T sprejemnikom

grega33 ::

doma imam sonyjev kdl-40e4030 tv. rad bi še spodoben player (vsaj dvd, cd, mp3) s HDD (snemaje, zakasnjeno predvajanje, hkratno snemanje in predvajanje...).ker imamo na strehi digitalno anteno želim, da tudi snemanlnik omogoča snemanje iz digitalne antene (torej mora verjetno tudi on imeti svoj dvb sprejemnik? televizija ima že vgrajen dvb in mpeg4). všeč bi mi bilo, če bi imel sony kaj primernega (zaradi bravia sync bo manj daljincev). V kompetu želim tudi radijski sprejemnik (bo verjetno treba svojo škatlo?) in zvočnike. tukaj bi bil najbolj zadovoljen z dvema spodobnima zvočnikoma in še (kvečjemu) wooferjem, saj mi grejo vse te škatle v dnevni sobi že na živce. za vse skupaj bi reskiral ca 1.000 eur.

lp, grega

grega33 ::

kot sem z brskanjem po netu in s parimi telefonskimi klici do sedaj na žalost ugotovil, niti sony niti drugi sploh nimajo DVD/HDD snemalnikov, ki bi imeli vgrajen digitalni tuner, če ga pa kdo že ima, pa podpira samo MPEG 2 (pri nas bo (je že) vse MPEG 4, kajne?) Kako potem sploh lahko posnamem kakšen program, pri nas so nam namreč itak POP-TV v analogni obliki že izklopili, vlečemo pa SLO-1,2,3, TV-3, POP-TV, A-Kanal v digitalni obliki (ne morem pa reči, ali je že MPEG 4, ali zdaj še MPEG 2). Torej ima kdo kakšen predlog?

LP, Grega

TOP ::

Jaz mam Clark Tech 5000HD in lahko snemam ali iz DVB-T ali pa digitalne satelitske sam nemoreš pa na DVD lahko samo na prenosni disk ali ključ.

Luciano ::

Ali mi lahko kateri priporoči DVD snemalnik. Pregledal sem že kar nekaj strani.

Imel naj bi HDMI, USB vsaj 120 GB diska, (predvajal mpg4, DiVx...) in pri podnapisih naj bi ''bral'' tudi šumnike, to nisem nikjer zasledil razen pri enem Hyundaiu je pisalo da predvaja vse podnapise.

Na kaj moram biti še pozoren??

LP

grega33 ::

Tole sem ravnokar našel: http://uk.lge.com/products/model/detail...

Ampak moram še malo bolj preštudirat specifikacije. Pa si puščam za jutri. Ne vem, kaj je z digitalnim sprejemnikom DVB-T, smešno imajo tudi v specifikacijah napisano HD Upscaling 1080i, na drugi strani pa 1080p?! Glede šumnikov pa ne boš našel ničesar na tej strani.

LP, Grega


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833436290 (75818) zavajon
»

digitalni sprejemnik

Oddelek: Zvok in slika
329009 (6554) 6151
»

DVB-T mpeg/4 snemalnik

Oddelek: Zvok in slika
458049 (4874) stefp
»

DVB-T (mpeg4) pri nas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
26956622 (33334) Alexius Heristalski
»

Stare televizije bodo zastarele (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14611401 (7861) AngelOfDeath

Več podobnih tem