» »

The suffering

The suffering

iLichu ::

Bom kopiral kar sm že na enmu drugmu forumu pisal, pa ni nuben pomagal :(

I have a problem, its at beginning of a game, i don't know how to fix this, all i know is that i changed desktop resolution, than i went to play game, it was ok for 5 min, than i splashed toilet lol and some glitch happened, so i restarted computer and changed game graphics settings, nothing helped, it made it even worse. Look at screenshot :'(



Edit 15: koji kurac mi noce slike pokazat aaaa, uglavnem mi ne kaze velik tekstur pa druzga sranja...
  • zavaroval slike: Tilen ()

Berserker ::

Sn ti reko da nea vleči z neta iger!!!:)):D potem ni čudno da je igra zastojn:)).

Urc ::

Hehehe. To je slovenski forum, piši slovensko, znaš boljše >:D

Drugače pa jaz ne vidim da bi bile texture tako zelo zjebane (no ja, prazne stene), edino igra zgleda iz časov DOOM 1 :D Lahko poveš za kiro igro se gre?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

Berserker ::

Joj za tistih par besed ti ziher nem šel delat mature iz slovenščine, poleg tega pa dvomim da ne razumeš, me zanima če doma govoriš skozi književno. Sicer ti piše naslov v naslovu teme. Aja ilichu dej povej mal o tej igri, o čem se gre, kakšna zvrst je, pa to in ono.

Pesimist ::

ti govoris tak slovensko, kot avtor teme anglesko. lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Berserker ::

Ja kaj te slučajno kaj moti...;( za se be se brigaj !!!

iLichu ::

drugac sm ustimu vse :) igra je the suffering,problem je bil pa sledeč...

Shortly after The Suffering: Ties that Bind was released for the PC, numerous players who had bought it and who also owned the PC version of the original faced bizarre graphical glitches in the first game, where models don't appear (but their shadows do), walls are missing, and so forth. At first it was believed to be a driver issue, but in fact it was caused by the sequel's updated version of the Riot Engine interfering with the original. The solution was to ensure both games were fully uninstalled, then manually go through the Windows registry and manually delete anything related to Surreal Software, The Suffering, or the Riot Engine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iLichu ()

laught ::

Pa o čem se gre tota igra?še zaj nevem,kaj si v zaporu al kaj?naj mi en razloži.

iLichu ::

zgodba gre tkole,ti si kao umoril svojo ženo in otroka in gres v zapor,ko prispeš se neki čudnga zgodi,vse se zacne trest in luči zginejo,pol uletijo take pošasti in zacnejo pobijat vse zivo... zanimiva zgodba,zlo spooky gameplay :)

laught ::

Ja kaj pa v 2jki,si tut neki psiho pa ful je krvavo,sn slike gledav, zaj pa grem še prvo enko prešpilat.

g. Oden ::

Vsi govorijo, da je dvojka slabša. No, enka je zdaj zastonj in si jo že dol vlečem. A ma ta igra multiplayer?

laught ::

Ne mnda ga nima, vsaj jas ga nisem opazo..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

citati za tiste k znate angleško (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11112957 (1882) yansek
»

Doom III (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Igre
121095007 (7511) opeter
»

prevod angleškega življenjepisa

Oddelek: Loža
252806 (2391) jype
»

Valve & STEAM & On-Line gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
718171 (6593) Tilen
»

Killer

Oddelek: Sedem umetnosti
171888 (1732) Isht

Več podobnih tem