» »

Nekašen etui za telefon

Nekašen etui za telefon

Tero ::

Ma kdo kako idejo kako si "pritrdit" telefon na sebe če nimaš pasa in žepa?
Namreč telefon uporabljam kot mp3 player. Imam stereo bluetooth slušalke in preko njih poslušam muziko ko tečem. Ampak seveda ko tečem imam ponavadi oblečeno trenerko, ne nosim pasa in me je strah da mi lahko telefon pade iz žepa(večkrat mi je že). Probal sem z kakšnimi torbicami ko si jih okol pasa zvežeš, ampak tisto prvič ful čudno zgleda, drugič pa me precej moti pri teku. Ena možnost je nahrbtnik ampak to spet nebi rad nosil med tekom.
Mogoče obstaja kakšen etui ki bi si lahko pritrdil na roko nekako tako kot je zapestna ura? Ima mogoče kdo kakšno drugačno idejo?
Kje imate vsi mp3-playerje in telefon ko tečete? Razmišljal sem tudi o kakšen drugem mp3 playerju ali pa recimo tudi obstajajo samo slušalke mp3 player, ampak sam bi najraje mel telefon ravno zaradi tega ker je to ql fičr da ko te kdo kliče se ti muzika prekine in se lahko normalno pogovarjaš preko bluetooth stereo slušalk(slušalke majo vgrajen tudi mikrofon).
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Ejsi_Disi ::

Pedertaška je idealna za telefon pa še za kakšno malenkost se najde prostor.
Rock n' roll ain't noise pollution!

bluefish ::

DimmniBurek ::

Kaj pa tisti etui ki si ga daš na zapestje?
There Is No Stronger Drug Than Reality

IgorGrozni ::

Najdi Velcro trak, ali kakšen trak od nahrbtnikov, ki ga lahko uporabiš kot pas za etui telefona. Takšne trakove boš našel na nahrbtnikih, potapljaški opremi, ipd.
Pojdi v trgovino s potapljaško opremo, povprašaj za pasove za pritrditev pot. noža. Pasovi so običajno gumijasti in si ga lažje zapneš nežneje nase.

Lp. Igor

ttommy ::

Kje si pa kupil te slušalke in koliko si dal zanje?
LP
Gamer

Tody ::

Ipod ima oz je imel zelo hudo zadevo, ki si jo dal na roko in si komot tekel stem okol pa še cool je zgledal... sam jest sem to v USA kupil nevem pa če prodajajo tudi pri nas :D


 band1

band1



 band2

band2



 band3

band3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

bluefish ::

morda pri fmc

DimmniBurek ::

Matr, niti na Mimovrste se vam ne da pogledat:(
Torbica za fon
Ročni Nosilec
There Is No Stronger Drug Than Reality


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727048 (16843) jaot
»

Kam dati stvari med tekom

Oddelek: Šport
359265 (7631) Senitel
»

Pedrtošl (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8913651 (7379) Lion29
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175584 (31282) M.B.
»

Digitalna kamera (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
636016 (5117) Caligula

Več podobnih tem