» »

Naglavne slušalke

Naglavne slušalke

«
1
2

dree ::

Ve kdo mogoče za kakšne res dobre naglavne slušalke? Imel bi takše, kjer se basi res dobro slišijo in zvok ni podn ter, da se lepo prilegajo ušesu, da ne tiščijo. Naročil bi jih na mimovrste. Ciljam nekje do 30€. :)

LP!

Havq ::

Slušalke

jaz sem z njimi zelo zadovoljen,uporablam jih že 1 mesec.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Havq ()

dree ::

Havq je izjavil:

Slušalke

jaz sem z njimi zelo zadovoljen,uporablam jih že 1 mesec.


Očitno so te slušalke res dobre, glede na mnenja uporabnikov :)

Hvala za nasvet in LP!

ST-777 ::

Slušalke CANYON CNR-HS3 prodajajo v trgovina.biro-net.si za 15,60 €.

methodmen ::

Jast ti priporocam tele res da so 13 eurov drazje..
http://www.mimovrste.com/artikel/126004...

6151 ::

methodmen je izjavil:

Jast ti priporocam tele res da so 13 eurov drazje..
http://www.mimovrste.com/artikel/126004...


Poslušanje glasbe na teh je podn
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Steinkauz ::

methodmen ::

6151 je izjavil:

methodmen je izjavil:

Jast ti priporocam tele res da so 13 eurov drazje..
http://www.mimovrste.com/artikel/126004...


Poslušanje glasbe na teh je podn



Jih imas si jih probal da pravis da so podenj?
100 mnenj uporabnikov na mimovrste pravi drugace razen ce imas ti visoke kriterije samo kot je povedal on hoce slusalke za max 30EUR ter te slusalke imajo kvaliteto zvoka ranga slusalk 70EUR ter nemisli dati zanje 100EUR da bo fenomenalen zvok kot v kinu....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: methodmen ()

methodmen ::

Na sesavi.si jih imas 6,75€ ceneje kot na mimovrste presparas za postnino.

http://www.sestavi.si/index.php/item/di...

St235 ::

za 30€ so oboje ok izbira. Sam pač ne tlačit besed glasba, dobre slušalke in 30€ v isti stavek pa bo.

6151 ::

methodmen je izjavil:

6151 je izjavil:

methodmen je izjavil:

Jast ti priporocam tele res da so 13 eurov drazje..
http://www.mimovrste.com/artikel/126004...


Poslušanje glasbe na teh je podn



Jih imas si jih probal da pravis da so podenj?
100 mnenj uporabnikov na mimovrste pravi drugace razen ce imas ti visoke kriterije samo kot je povedal on hoce slusalke za max 30EUR ter te slusalke imajo kvaliteto zvoka ranga slusalk 70EUR ter nemisli dati zanje 100EUR da bo fenomenalen zvok kot v kinu....


Sem jih imel. Če op ne igra iger so bolše prej predlagane canyon.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Alamar ::

St235 je izjavil:

za 30€ so oboje ok izbira. Sam pač ne tlačit besed glasba, dobre slušalke in 30€ v isti stavek pa bo.

Tele za 20 EUR posekajo veliko večino slušalk do 100 EUR
http://www.bigbang.si/zvok/slusalke/hi-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alamar ()

mgermo ::

Kakšno pa je udobje? Sem mel Sen 212Pro in so ble neudobne za popizdit.

Alamar ::

Udobje ni ravno popolno. Za popolno udobje rabiš slušalke, ki v celoti zaobjamejo uhelj in niso prevlečene s tem umetnim usnjem, ali kaj je to. Osebno jih uporabljam do dve uri na dan in ni problema.

ST-777 ::

Dva dni preizkušam slušalke Canyon CNR-HS3, ki so bile tukaj najprej predlagane. V glavnem sem z njimi zadovoljen.

Basov se mi zdi dovolj tudi brez vklopljene funkcije: bass vibration. Srednji toni so čisti, popačenj nisem zaznal. (Srednje tone najlažje preverimo s skladbo, kjer je solo klavir.) Visokih tonov je dovolj in tudi tukaj popačenj nisem zaznal.

Slušalke Canyon sem priklopil na prenosni MP3 player. Glasnost je dovolj velika. Gumba običajno ne navijem za več kot 70 % najvišje glasnosti.

Za obroča, ki nalegata na uho, bi bilo bolje, če bi bila nekoliko večja in zaobjela celotno uho. Slabost je tudi tipka za funkcijo bass vibration, ki se težko premakne. To sta dve manj pomembni slabosti, ki sem ju opazil, bolj je pomemben zvok in pri teh slušalkah je zvok dober. Canyon je na svoji spletni strani napisal, da so slušalke CNR-HS3 najbolj kakovostni izdelek v Canyon Regular Liniji in so idealne za ljubitelje kakovostnega avdio zvoka in igralne navdušence.

Pogledal sem še na amazon.co.uk koliko stanejo najdražje slušalke, ki jih prodajajo. Denon AHD7000 ima ceno 799 angleških funtov. Eden od komentatorjev je napisal: "Before I bought the Denon AH-D7000 my previous headphones were: Sennheiser HD565 (£150), HD25-1 II (£140) & Grado SR80i (£120). These are not really in the same league as the Denon so I was expecting a big improvement, boy did I get one!"

Tukaj govorimo o naglavni slušalki CNR-HS3, ki ima ceno pod 20 €, za to ceno pa se mi se mi zdi, da bi težko našli boljše slušalke.

Alamar ::

Zgoraj omenjene SENNHEISER HD201 za 20 EUR so neprimerno boljše od teh Canyon. Razlika kot dan in noč. Če hočeš več basa imaš model HD202

ST-777 ::

Alamar je izjavil:

Zgoraj omenjene SENNHEISER HD201 za 20 EUR so neprimerno boljše od teh Canyon.
Na amazonu je za model HD201 kar precej kritik.

Customer Reviews, Sennheiser HD201: http://www.amazon.co.uk/product-reviews...

"I bought this product a week ago and the quality of sound is very very poor. Even if we increase to 100% volume we don't feel like a good sound. I have other headphones with same cost and the quality of sound with BASS is very good. The product is waste of money."

"This headphones says super bass on the packaging thats the reason I ordered it but the bass on it is terrible."

"Good quality headphones, I thought. But after a few weeks the sound disappeared in one ear. ... Then I read reviews for various Sennheiser replacements I was considering, and found that this is a common complaint."

Alamar ::

Seveda so kritike. Slušalke niso "glasne" in nimajo poudarjenega basa. Kdo se vsaj malo spozna na kvaliteten zvok, bo takoj opazil, da se te slušalke ločijo od večine šrota do 50EUR. Vse kar ti lahko rečem, pojdi v bigbang in poslušaj.

ST-777 ::

Alamar je izjavil:

Slušalke niso "glasne" in nimajo poudarjenega basa.
dree, ki je odprl to temo, je napisal: "Imel bi takše, kjer se basi res dobro slišijo. ... do 30€." Ker sam praviš, da HD201 nimajo poudarjenega basa, pridejo v poštev druge slušalke do 30€.

methodmen ::

Tolko komplicirate usi da je Dree zginil......

Alamar ::

Bolj slabo ti bereš?
Če hočeš več basa imaš model HD202

Zheegec ::

HD201 in 202 so jajc... Seveda zame, ki sem navajen na HD555.
Napram Canyon slušalkam za 20€ so pa seveda super. Še bolj super pa za malo več denarja kakšne Plantronics Gamecom 367. Pa ni vse v "bum bum", kvaliteta zvoka je malo bolj komplicirana zadeva, sploh če se posluša kakšna bolj komplicirana glasba - recimo metal band z operno pevko in violinami v ozadju :):)

ST-777 ::

@Alamar, verjetno si prebral, da je dree, ki je odprl to temo, postavil omejitev do 30€. Sennheiser HD202 stanejo v bigbangu 43 € in zato ne pridejo v poštev. Na amazonu je za model HD202 tudi precej kritik na račun kvalitete izdelave.

Customer Reviews, Sennheiser HD201: http://www.amazon.com/Sennheiser-HD-202...

"I bought this headphone 3 month ago and it is already broken. I cannot hear anything from right side."

"The earphones on one side stopped working after two months of little use."

"Thinking they are a great value, I bought 2 of these to give as Christmas gifts to people at work, and a colleague did the same thing. In all respects, these were 'just average', a bit heavy and 'warm', but well worth the money at first. However, all 4 had the cord break at the right earpiece within 2-3 months. As they are used by different people, some of which are very careful with their stuff, this is not because they are handled roughly."

@ALIEn3001, seveda imajo HD555 boljši zvok kot HD202, saj so precej dražje. Sennheiser HD555 stanejo pri nas 126 €.

Zheegec ::

@ST-777
Napram Canyon slušalkam za 20€ so pa seveda super. Še bolj super pa za malo več denarja kakšne Plantronics Gamecom 367. Pa ni vse v "bum bum", kvaliteta zvoka je malo bolj komplicirana zadeva, sploh če se posluša kakšna bolj komplicirana glasba - recimo metal band z operno pevko in violinami v ozadju :):)


Anyway - večinoma te poceni Sennheiser kritizirajo ljudje, ki glede na znamko za 20EUR pričakujejo neko noro zadevo pa so potem razočarani...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

ST-777 ::

@ALIEn3001, Canyon je na svoji spletni strani napisal, da so slušalke CNR-HS3 najbolj kakovostni izdelek v Canyon Regular Liniji. Pričakoval sem slušalke z dobrim zvokom in nisem razočaran. S poštnino vred sem zanje plačal 17€. Doma imam še AKG K-400, kjer občasno prekinja zvok na eni strani. Canyon CNR-HS3 imajo po mojem mnenju boljši zvok kot AKG K-400.

AKG K-400 so bile nekoč precej drage, koliko sem zanje plačal, pa se ne spomnim. Na spletni strani piše, da so nekoč stale $260, sedaj jih prodajajo za $159.

AKG K-400: http://www.adelcom.net/AKGHP4.htm

Zheegec ::

Canyon slušalke (CNR-HS3), ki jih je Bigbang prodajal za 15€ dokler so bile še aktualne (sedaj so to CNRHS9) so boljše od AKG Slušalk za 160€? Ali pa Sennheiser za podobno ceno?
Sicer te cenejše slušalke samo kdaj pa kdaj sprobam za malo časa, ampak ti povem kar iz glave, da so bistveno slabše, kot Plantronics za 30€, ki so neprimerno slabše od Sennheiser za 130€.

Razen če poslušaš samo "tuc tuc tuc" se ti mogoče zdi, ker imajo več visokih tonov in zelo malo srednjih tonov, ampak ne - niso.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

ST-777 ::

@ALIEn3001, slušalke Canyon CNR-HS3 imajo po mojem mnenju ravno pravo ravnotežje med visokimi toni in srednjimi toni. Srednji toni so čisti, popačenj nisem zaznal. (Srednje tone najlažje preverimo s skladbo, kjer je solo klavir.) Tudi pri visokih tonih nisem zaznal popačenj.

Alamar ::

No lepo, da si zadovoljen z njimi. Osebno jih ne bi niti povohal. Tudi tiste Plantronics Gamecom, ki jih omenja alien imajo imho zanič zvok. Da se razumemo, tukaj je govora o poslušanju glasbe. Vajina predloga sta pa tipične računalniške slušalke. OK za igranje iger in chat, za glasbo pa:|

genesiss ::

Jaz mam te: http://www.amazon.com/Koss-PortaPro-Hea...

Uporabljam jih pa za vse, tek, commute, v postli... malo je edino "svinjsko", ker pri teku švicam v tiste blazinice... ah well
Če jih imam dolgo gor začnejo ušesa boleti, do 2 uri je čisto ok. Zvok je odličen.

DragonHeart ::

canyon ima najslabši možni zvok kar sem ga kdaj slišal. Neko trdo hreščanje brez kakršnekoli harmonije. Uporabno izključno samo za streljačine kjer veliko grmi in mogoče poslušanje TUC TUC TUC TUC. Že pri prvem filmu pa uporabnik ugotovi da je to samo navaden šrot, kaj šele če bi rad poslušal kaj kvalitetnejšega.

Platronics Gamecom so odlične za igranje iger. Bas je mehak, harmonije so relativno lepe. Ob uporabi primernega equalizerja je zvok odličen. Kar se tiče poslušanja muzike pa....z equalizerjem se da marsikaj popraviti in dajo iz sebe za slušalke ki stanejo ubogih 30 eur precej OK zvok. Seveda se mora uporabnik zavedati da te slušalke na noben možen način ne morejo nadomestiti kvalitetnega ozvočenja, niti stereo zvočnikov s podporo subwooferja. Ko si uporabnik to ubije v glavo, ugotovi da so Platronic Gamecom slušalke za 30 eur odlična izbira. Za karkoli boljšega pa uporabnik itak potrebuje tudi boljšo zvočno kartico ali spodoben ojačevalec.


Če poslušate na vgrajeni zvočni na matično ali nekemu cenenmu ojačevalcu ali stolpu pa nimate kaj premišljevati...kupite Gamecom in to je to.

Cenenega Canyona pa lepo prosim ne mešajte zraven no. Halo.

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

Plantronics Gamecom 367 (tisto za 30 EUR) lahko priporočim za igre in in-game komunikacijo (poleg mene jih za igranje BF-ja, Minecrafta in ostalih večigralčnic uporabljata še BigWhale in OmegaBlue). V redu so tudi za gledanje "serij in filmov" - ne pa tudi za "uživanje v zvočnih efektih". Tudi za glasbo niso najbolj primerne.

Mimogrede - glede desne slušalke pri Sennheiserju - gre za dokaj pogosto težavo, očitno ne le pri mojem nekdanjem modelu (HD 500 oz. 570 Symphony). Namreč, kabel, ki pride iz leve slušalke čez naglavni lok v desno slušalko, se menda lahko iztakne [iz zvočnika v desni slušalki]. Rešitev je, da se desna slušalka odpre (praviloma niso zalimane, ampak s plastičnimi zatiči) in kabel vtakne nazaj. Pri meni se je žal zgodilo to, da so (po triletni uporabi in čakanju v kartonasti škatli v garaži ://) "oksidirali" (ali karkoli pač že) sami kontakti pri tem zvočničku, zato zgolj priklop kabla nazaj ne pomaga. Tako da - komur se je to zgodilo, naj poskusi pogooglat ta problem za svoje slušalke, verjetno gre za podobno in hitro popravljivo težavo.

(No, sem šel pa včeraj v BigBang, kjer sem lahko izbrane slušalke po volji preizkusil in se pred nakupom informirano odločil. ALIEn3001 ima precej prijazne sodelavce, ki znajo človeku svetovat :))
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

ST-777 ::

DragonHeart je izjavil:

Če poslušate na vgrajeni zvočni na matično ali nekemu cenenmu ojačevalcu ali stolpu pa nimate kaj premišljevati...kupite Gamecom in to je to.
Plantronics GameCom 367, ki stanejo v trgovini mimovrste.com 33 €?

Na amazonu je eden o uporabnikov za ta model 367 napisal tole: "These headphones have ZERO bass response and sound horrible! The sound quality actually hurts and has absolutely ZERO bass response. I cannot believe these were even made and they are offensive that anyone could even make such garbage. I never write reviews, but I just have to because these are so horrible. They are super cheap plastic crap not worth the postage, let alone the cost. Please do yourself a favor and save your money, do not buy these headphones."

http://www.amazon.com/Plantronics-GameC...

DragonHeart ::

odvisno na kaj jih imaš priklopljene. Pri meni bas ni slab, visokih tonov ne manjka. Priklopljene imam direktno na ojačevalec, ki je digitalno priklopljen na zvočno. Jih bom enkrat priklopil recimo na prenosnik ki ima precej slabo zvočno kartico, pa potem poročam kako igrajo. Slednje se sicer ne bo kmalu zgodilo.

Če jih imaš priklopljene direkt na zvočno od računalnika in equalizer nenastavljen pa verjamem da igrajo slabo ja...tako kot vse drugo do 100EUR.

Zgodovina sprememb…

DragonHeart ::

aja. sem se spomnil da moram dopisati še tole: mogoče se mi zdi da igrajo zelo OK ker sem pred njimi imel canyon slušalke:D

Zgodovina sprememb…

Zheegec ::

Aja, potem pa igrajo super :)

@ZigaDolhar: Sennheiserce so OK?

Ziga Dolhar ::

Alien: nad pričakovanji. Nisem pričakoval takšnega izboljšanja nad 570-ko.
https://dolhar.si/

Brane2 ::

Kar se slušalk tiče, s prepoceni crapom ne bi izgubljal časa.

Vse, kar je pod Senn HD-598 ni vredno splošne uporabe IMHO.

"Stisnjen" feeling, bolečina v ušesih, konzervast zvok, pritisk v glavi niso vredni prihranka pardeset EUR.

Pri HD-595 ( sedaj 598, ki ga nadomešča) se zabava začne. In te so prav poceni zunaj. Pa mogoče majhen ojačevalniček za tistih €20 in to je to.

Sam sem uničil HD-595 in sem sedaj na Beyerdinamicovih DT-880. So konkurenca Senn HD-650 in po mnenju nekaterih bistveno boljše, po mennju drugih slabše.

Kakorkoli že, vzel sem jih, ker so bile dobavljive takoj in po zelo konkurenčni ceni ( pri nas je nabava HD-650 enaka oboroženemu ropu) in ni mi žal. SPrejel sem slabe strani ( malo manj udobne od HD-650, vsaj na moji glavi, ni toliko odprt kot HD-650) in uživam v prednostih ( HD se obnaša kot trubobencinski motor- "turbo" basi in pripadajoča turbo luknja v srednjih, DT-880 je bolj izenačen)

Če bi še enkrat znova nabavljal slušalke za splošno uporabo, bi zanje rezerviral od €150 do €400 ( skupaj s kablažo in fršterkom) - ene tolk kot za grafično. S tem, da imaš slušalke lahko kar nekaj let. Prdalice za €30 niso vredne zgube časa...
On the journey of life, I chose the psycho path.

Ziga Dolhar ::

Brane, mal si prebil cenovni strop :).
https://dolhar.si/

Brane2 ::

Vem, samo pravim da je za večino namemb ta strop nesmiseln.

Boljši ffeling bo pustila solidna pojedina v kitajski.
On the journey of life, I chose the psycho path.

DragonHeart ::

brane...namesto 400 eur za slušalke je bolj smiselno dati 500 za stereo ojačevalec in prednji sistem;)

jaz vsekakor imam zgornji strop pri nakupu slušalk ker tudi najboljše slušalke nikakor ne prekosijo srednje vrednega audio sistema. enostavno ni isto, nikakor pa ne more biti bolje. Tako da dam tistih 30-40 eur za slušalke in je to to. Za tiste nekajkrat ko jih moram uporabiti so čisto ok.

Kdor pa živi v bloku pa naj seveda kupi slušalke za vsaj 100 eur, da bo lahko vsaj užival v zvoku. Seveda to pride v poštev le za samske....filma nekako ne moreš gledat z dekletom, če bi imela oba slušalke na glavi:D lol:D

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

Ni res. Slušalke imajo daleč nižja popačenja. Že kretnica ( kje so še zvočniki) itd itd ima bistveno večja.

Štekam, da so situacije, kjer več kot €30 enostavno ni na razpolago, so pa po moje relativno redke.

Teh poceni sušalk sem probal in vrgel stran ko listja in trave. ZIHER bi zanje dobil luštne polodprte HD-598, če ne kar več parov.

V nasprotju s tem sem guslal HD-595 kar nekaj let, preden mi je odletela desna enot in se mi je ni splačalo popravit.

Če je ne bi zjebal, bi jih komot uporabljal še danes in ne bi šel stopničke višje.

Je pa razlika vsaj zame ogromna. V nove slušalke sem šel sedaj, ker nisem več zdržal. Od tega poceni crapa bi se mi zmešalo.
In ni mi žal, razlika je kot dan in noč. Dostikrat celo s slušalkami na glavi zaspim. Šparanje na slušalkah se mi zdi slabše kot uporaba vdelane najbolj bedne grafične za profi CAD namene. Sploh ker je tam razvoj bisveno počasnejši in ti 20 let stare dobre slušalke komot služijo lepo še danes.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

DragonHeart ::

Brane2, kot sem rekel, vprašanje je koliko % uporabljaš slušalke in koliko sobno ozvočenje. Meni se več kot 40 eur za slušalke ne splača dat ker se jih uporablja samo v redkih primerih, če nekdo recimo zaspi v isti sobi kot imam računalnik. Drugače potrebe po slušalkah ni.

Če pa nekdo reče da želi kvaliteten zvok za 30 eur pa itak že veš da o zvoku ve natanko toliko da ne bo razločil prav nobene razlike med slušalkam za 30 eur in slušalkam za 300 eur. Ravno nasprotno...če bodo imele slušalke za 30 eur boljše base bo ta tip trdil da so slušalke za 30 eur bolješ od tistih za 300. Podoben primer se je odvijal zgoraj kjer so govorili da so neke slušalke za 15 eur boljše od enih za 150.

Pač svetovati moraš v skladu s tem kar uporabnik želi, kar pa v tem primeru ni audiofilija ampak verjetno nabijanje trapastega Pitbulla in mogoče poslušanje grmenja ob eksploziji granate v Battlefieldu3. Dokaz je že izjava da išče slušalke s čimveč basa

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

Saj jaz nisem nek težek audiofil. Ravno v tem je point.

Celo jaz slišim razliko v taki meri, da nazaj ne grem. Če bi bil audiofil, bi imel kaj več kot samo malo manj crap slušalke.

Se pa strinjam s tem,d a ne ponujam odgovora na postavljeno vprašanje - bolj sprašujem OPja če je ziher v svoje inicialne postavke in če ne bi raje premislil še enkrat.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

GeForce ::

No ker vas je tukaj ene par maistrov, ki vidim da nekaj veste o slušalkah me zanima, katere bi priporočili meni. Trenutno imam neke Philipsove HP200, stare 10 let, neudobne, ... Poslušam pa večinoma rock, grunge, (Nirvana, Green Day, Muse, R.E.M., in podobno). V mislih sem imel AKG K601. Bi bile primerne ali je kaj boljšega za recimo 200€ maksimalno?

Ziga Dolhar ::

Brane2 je opozoril na Sennheiser 598. Jih dobiš ravno tam nekje, odvisno od ponudbe - 180-230 EUR.

(Led Zeppelin in Radiohead se zlo fajn slišjo. Ostalih pa še nisem imel časa preposlušat.)
https://dolhar.si/

Zheegec ::

GeForce - AKG naj bi bile boljše za recimo klasiko, Sennheiser pa all-around... Sicer ne vem, koliko je resnice v tem :)
Sam sem zelo zadovoljen s HD555 in ne razmišljam o menjavi.

Steinkauz ::

Do 200eur lahko kupiš Audio-Technica ATH-M50 oziroma Audio-Technica ATH-M50S(ravni kabel)
Na amazonu so pod 100 najbolje ocenjenih izdelkov:
http://toppp.com/?s=71

Ker pa so tako popularne pa jim na žalost tudi raste cena.
Prvo so ble pod 100eur, jst sm jih dubu za 105 funtov+15 funtov poštnine, sedaj so na isti strani že 150 funtov.

http://www.amazon.com/Audio-Technica-AT... (zvit kabel)
http://www.amazon.com/Audio-Technica-AT...
(raven)
V glavnem povečini dobivajo same hvalospeve. So pa zaprtega tipa(kar je meni +, ker ne gre zvok v okolico) imajo pa slušalke odprtega tipa povečini malo boljši zvok.

Brane2 ::

Meni so zaprte slušalke no-go.

Ne morem jih met dolgo na glavi, ker mi ušesa postanejo topla, pa tisti zatohel občutek dobim.

Ravno zato so mi odprte zakon. Če so udobne, čez čas pozabim, da jih sploh imam gor. Pa zvok je bistveno bolj "odprt".
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

Steinkauz ::

Jst sm v študencu tko da odpre bolj no go. Se pa kr navadiš. Na začetku sm si jih na kake 2 uri mogu dat dol, ker me je motilo, zdej pa mam lahk gor večino časa bp. Sem pa razmišljal da bi tele leder pade menjal za velur

BladE_ ::

Za moje pojme ima Plantronics super slušalke za super ceno... Vedno sem imel neke čudne slušalke "no name" in sem se odločil za spremembo... kupil Gamecom 367, ki za svojo ceno ponujajo max... zadevo sem nadgradil z Gamecom 777... Testiral pa sem tudi Gamecom 780 ampak sem ostal na 777, ker me pri 780 moti softwaresko preklapljanje zvoka in digitalni volume gumb, drugače so super in bodo vsekakor nekoč nasledile 777.
Akcija - Reakcija
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11424158 (1361) mailer
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30170832 (13797) Banza
»

Naglavne slušalke

Oddelek: Zvok in slika
244390 (3887) D3m0r4l1z3d
»

katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
213487 (2752) lalala
»

Katere slusalke do 20 eur kupit

Oddelek: Kaj kupiti
122180 (1920) lasse007

Več podobnih tem