» »

Islam v Evropi

Islam v Evropi

««
20 / 26
»»

Vajenc ::

Tvoj point je verjetno, da bi muslimani že javno pozivali na njegov linč?
Ne, v Sloveniji ne bi. Tudi marsikje drugje bi le zelo majhen del muslimanov težačil zaradi takšnih neumnosti. Ampak do vsajanja imajo pravico - če se pa koga lotijo fizično, je pa šale konec.

Če nimaš TVja, si pa na spletnem arhivu poglej, kaj zganjajo oprani verniki v muslimanskih in katoliških državah, ko se na Danskem ali v Franciji pošalijo s kakšno sliko preroka. Avtor Satanskih stihov se skriva zaradi razpisane več kot 3mio nagrade na njegovo glavo. Podobno trepetajo igralci YT filma Nedolžnost muslimanov. itd

Glede na sporočila tukaj bi rekel da slovenski katoliki na smrt sovražijo muslimane. Celo tako da bi jih kar pobili.

Za to so kriva zgodovinska dejstva in cerkvena ali vaška demagogija. Mene bolj skrbi, da muslimani sovražijo ateiste celo bolj kot kristjane. Ateist je za muslimane nevreden življenja.

Islam je sicer sorodna vera krščanstvu, vendar so na območjih kjer je ta vera zorela ohranjali primitivne sredjeveške navede vse do danes. Da nekomu sredi belega dne za propagandne namene režeš glavo preč, moraš biti v psihološkem stanju vojne ali pa v srednjem veku. Muslimani z džihadom so v obojem. In verjamem, da niso vsi muslimani taki. Je pa preveč takih, ki delajo to v imenu vere. Enako bi mislil, če bi v imenu vere to danes v Londonu počenjali kristjani.

No ja... jaz poznam par Irancev, recimo. So čist kleni muslimani. Pa čist fajn ljudje.

Tudi jaz poznam Egipčana, klenega muslimana, s katerim se da v miru pogovarjat tudi o smiselnosti vere npr. Ampak takih je za vzorec, takšni največkrat na dupustu najdejo tebe, ne ti njih. Oni si želijo svobodnega pogovora, kateri jim je v njihovih deželah nemalokrat prepovedan.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

SplitCookie ::


Opa, poglej poglej, tole je pa ze nazi mentaliteta, za ekonomske tezave so krivi tujci.

Ne ni.
Ampak so soodgovorni vseeno.

Lepo, lepo...

Ne ni, predvsem zelo grdo od tebe
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Grumf ::

SplitCookie je izjavil:

Ne ni. Ampak so soodgovorni vseeno.

Historia est vitae magistra.
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

SplitCookie ::

Grumf je izjavil:

SplitCookie je izjavil:

Ne ni. Ampak so soodgovorni vseeno.

Historia est vitae magistra.


Nehaj sanjat.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Invictus ::

mailer je izjavil:

Nikakor ne sovražimo muslimane sploh pa ne razmišljamo o linču. Nasprotujemo temu, da se v naši državi ne prilagodijo našim zakonom, ki naj bi veljali za vse hkrati pa zahtevajo vse pravice, ki jim pripadajo. Pa ti dam kar konkreten primer. Albanka s kosova, ki je prišla sem z otrokom pred manj kot letom dobi 600€ socialnih prispevkov s tem da v blagajno ni dala niti centa in se tudi ne misli zaposliti in plačevati davkov, kaj šele da bi se naučila slovensko na CSD pa zelo dobro komunicira brez prevajalca, delavec, ki dela cel mesec za trakom pa ravno toliko. Saj je s cigani ravno tako, vse pravice brez dolžnosti. Me zanima koliko časa bi nekateri to tolerirali, ko bi morali delati za vse prišleke njim pa bi zaradi tega zvišali davke. In ravno to se zdaj dogaja nam. Potrebujemo delavce, ki se znajo prilagodit, ne pa ljudi, ki v naše kraje pridejo izključno zaradi cuzanja socialne podpore. To našo državo zelo zelo izčrpava, da ne omenjam bank in ostalih svinjarij.

Pač država ne zna prav napisati zakonov.

Kot prvo, kako je sploh lahko prišla v Slovenijo. Preprosto. Preveč svobodni zakoni o migraciji. Jo pač napodiš nazaj čez mejo. Poleg tega so Albanci kristjani in ne muslimani. Slab primer ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Okapi ::

Poleg tega so Albanci kristjani in ne muslimani.
To seveda ni res. V Albaniji je sicer res kakšni 15-20% Albancev kristjanov, na Kosovu in v Makedoniji, od koder prihajajo Šiptarji k nam, pa so praktično vsi Muslimani.

O.

Vajenc ::

Invictus je izjavil:

Poleg tega so Albanci kristjani in ne muslimani. Slab primer ...

Kakšno mesto na jugu Albanije je mogoče večinsko krščansko (pravoslavno), velika večina albanskih vernikov pa je muslimanska.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Okapi ::

Kakšno mesto na jugu Albanije je mogoče večinsko krščansko (pravoslavno)
Tudi to ne drži. Približno 2/3 albanskih kristjanov je katolikov.

O.

Vajenc ::

Okapi je izjavil:

Kakšno mesto na jugu Albanije je mogoče večinsko krščansko (pravoslavno)
Tudi to ne drži. Približno 2/3 albanskih kristjanov je katolikov.
O.

Ja, ampak ne na jugu (Wiki pravi, da je na SZ Albanije največ katolikov). Kolega, ki gre večkrat v Albanijo, mi je omenil, da je na J. Albanije težko najti džamijo, zato sem sklepal, da je na jugu več vpliva pravoslavcev iz Grčije in Makedonije. Sicer pa je po popisu iz leta 2011 v Albaniji 58,79 muslimanov, 10,03 katolikov in 6,75 pravoslavcev. Zanimivo iz linka je tudi to, da je kljub demografiji v Albaniji skoraj enkrat več cerkev kot džamij.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

PaX_MaN ::

vostok_1 je izjavil:

Ne vidim ravno pogosto, da bi američan šou na morilski pohod in se dru "Hvaljena Amerika!", vidim pa pogosto ljudi, ki se ob pobijanju derejo "Allahu Akbar".

Če se američanu sfuzla gre običajno za en precej bolj praktičen razlog.

What?
Laž ful ni praktična.
("Terrorists, blblblblbl!" pa "Našl smo plin k smo jim ga itak mi prodal!")

Grumf ::

vostok_1 je izjavil:

Ne vidim ravno pogosto, da bi američan šou na morilski pohod in se dru "Hvaljena Amerika!", vidim pa pogosto ljudi, ki se ob pobijanju derejo "Allahu Akbar".

"Deus vult" je bil včasih zelo pogost.
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

jype ::

Grumf> "Deus vult" je bil včasih zelo pogost.

Še vedno je, samo desničarsko cenzurirani mediji ne poročajo o tem.

Grumf ::

SplitCookie je izjavil:

Grumf je izjavil:

SplitCookie je izjavil:

Ne ni. Ampak so soodgovorni vseeno.

Historia est vitae magistra.


Nehaj sanjat.

Oh zakaj bi sanjal, ne rabiš sanj, saj je zgodovina dobro dokumentirana, malo si pojdi pogledati nacistično retoriko iz leta 1921, boš našel precej vzporednic.
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Pithlit ::

Latentni naciji pač ne marajo da se jim ogledalo postavlja.
Life is as complicated as we make it...

Vajenc ::

Grumf je izjavil:


Oh zakaj bi sanjal, ne rabiš sanj, saj je zgodovina dobro dokumentirana, malo si pojdi pogledati nacistično retoriko iz leta 1921, boš našel precej vzporednic.

Pa si ti slišal kdaj muslimanske voditelje kaj pravijo o židih in holokavstu?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Berserker ::

Grumf je izjavil:

Berserker je izjavil:

Evropa naj najde socialo v njih ? Evropa izgublja socialo v njih.

Heh, spet naivno razmisljanje. Daj preberi si malo o problemih pokojninskega sistema, za vsakega penzionista rabis nekaj ljudi, da mu vzdrzujejo penzijo, prejsnje generacije so si ga super postavile v casu baby boom generacij(zase), nataliteta pa ni bila pripravljena slediti. Generacije baby booma se še niso zacele upokojevati, ko se pa bodo, bo hudic, lahko pa se zadevo omili z uvozom ljudi, ki bodo delali za naše penzije. No to je nemčija in skandinavske države ugotovila ze davno, Slovenci pa spet vidimo do roba nosu in se raje kregamo o ideoloskih problemih ("ne bo mi musli podiral slovenskih deklet") kot pa o dejanskih problemih.


V nemčiji so odkrito povedali da je multikulti odpovedal. Glej, kaj ti resno misliš da bo somalijec plačeval prispevke za tvojo penzijo ? Postavi se na realna tla. Težave se ne bo rešilo z priseljevanje popolnoma drugačnih kultur, sploh pa ne s tako nerazvitimi kulturami, folk dole se more sam razvit ali odmret. Kaj bo sploh še pol važno če imamo penzije ko bo država v razsulu ? In rajši vidim če se priseljujejo bratski Rusi.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Vajenc> Pa si ti slišal kdaj muslimanske voditelje kaj pravijo o židih in holokavstu?

Sem. Vi pa pravite, da muslimanov ne smemo spustit sem, da morajo tam poslušat njihovo sranje.

Slišal sem tudi right wing nutse govoriti o židih in holokavstu, v tem letu. Do muslimanov so... Podobno zadržani.

Jaz se zelo dobro zavedam dejstva, da je veliko bolje, da islam zori in se razvija tudi pri nas, kot da se izključno sredi nasilja, ki prežema celoten bližnji vzhod.

Zelo dobro razumem, da je količina idiotov v populaciji odvisna od količine izrednih razmer, s katerimi se populacija sooča, zato tudi razumem, čemu je multikulturna družba tako zelo uspešna, da so vse najuspešnejše gospodarske družbe, pa tudi vse gospodarsko najuspešnejše države na tem planetu izrazito multikulturne.

Truga ::

Berserker je izjavil:

V nemčiji so odkrito povedali da je multikulti odpovedal. Glej, kaj ti resno misliš da bo somalijec plačeval prispevke za tvojo penzijo? Postavi se na realna tla. Težave se ne bo rešilo z priseljevanje popolnoma drugačnih kultur, sploh pa ne s tako nerazvitimi kulturami, folk dole se more sam razvit ali odmret. Kaj bo sploh še pol važno če imamo penzije ko bo država v razsulu?
Mislim da si neki zamesal. Somalijec nima neke izbire placevat prispevkov za penzijo. Ti prispevki se izplacujejo iz davkov. Ce se izmika davkom ga bojo pac oglobili, in se za nazaj bo moral vse placat. Denarja (normalnim) drzavam ni nek problem izterjat. Tudi ne vem kaj imajo drzave v razsulu veze z Nemcijo?

Berserker je izjavil:

Sicer raje zastrupim lastno zemljo/vas/okolje z radioaktivnim materialom, da postane onemogočeno za bivanje kot pa pustim da se musliji naselijo sem.

Lepo da si tako odkrit. Smem vprasat katere ziletke nucas ko si brijes glavo?

Vajenc je izjavil:

Pa si ti slišal kdaj muslimanske voditelje kaj pravijo o židih in holokavstu?

Jews did WTC?

Vajenc ::

Sem. Vi pa pravite, da muslimanov ne smemo spustit sem, da morajo tam poslušat njihovo sranje.

Ne me vikat. Jaz pravim, da bi muslimani, ki pridejo k nam živeti morali prevzeti našo kulturo in ne vsiljevati svoje.

Jaz se zelo dobro zavedam dejstva, da je veliko bolje, da islam zori in se razvija tudi pri nas, kot da se izključno sredi nasilja, ki prežema celoten bližnji vzhod.

Jaz pravim, da naj se ljudje na bližnnjem vzhodu začnejo zavedati, da so v srednjem veku zaradi vere. Pri nas smo ravno porezali preveč zrelo "našo" vero.

Zelo dobro razumem, da je količina idiotov v populaciji odvisna od količine izrednih razmer, s katerimi se populacija sooča, zato tudi razumem, čemu je multikulturna družba tako zelo uspešna, da so vse najuspešnejše gospodarske družbe, pa tudi vse gospodarsko najuspešnejše države na tem planetu izrazito multikulturne.

Drži. Gospodarske velesile vedno potrebujejo še več delovne sile. Zaradi navala in naglice pa žal ne poskrbijo za kulturizacijo začasnih delavcev, ki največkrat čez leta napredujejo v državljane, zato imajo v vseh razvitih državah probleme z multikulti.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

SplitCookie ::

Grumf je izjavil:

SplitCookie je izjavil:

Grumf je izjavil:

SplitCookie je izjavil:

Ne ni. Ampak so soodgovorni vseeno.

Historia est vitae magistra.


Nehaj sanjat.

Oh zakaj bi sanjal, ne rabiš sanj, saj je zgodovina dobro dokumentirana, malo si pojdi pogledati nacistično retoriko iz leta 1921, boš našel precej vzporednic.



Zgodovina je dokumentirana _pristransko_

Pithlit je izjavil:

Latentni naciji pač ne marajo da se jim ogledalo postavlja.


A zdej pa je vsak ki se ne strinja s tvojimi bluzenji in omejuje te multikulturne bedarije najmanj nacist ?

ni to malo
Fašistično ?

uspešna, da so vse najuspešnejše gospodarske družbe, pa tudi vse gospodarsko najuspešnejše države na tem planetu izrazito multikulturne.


Pja
Poglej koliko črncev je med 100 najbogatejših
Naj ti pomagam http://www.forbes.com/billionaires/list/

Gospodarsko uspešna je bila tudi amerika, seveda po tem ko je poklala 'avtohtono' raso.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Zgodovina sprememb…

SplitCookie ::


Jaz se zelo dobro zavedam dejstva, da je veliko bolje, da islam zori in se razvija tudi pri nas, kot da se izključno sredi nasilja, ki prežema celoten bližnji vzhod.


Islam ne zori in se ne stara kot sir in vino

Zadeva je statični sistem ohranjanja načina življenja na ravni srednjega veka.

Kvaliteto integracije, zorjenja in multikulturnih traparij lahko lepo opazuješ v primeru romov. Kjer jih niso že takoj na začetku sekali s pendreki in so si jih podredili - tam delajo težave.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Zgodovina sprememb…

5pellfire ::

mailer je izjavil:

Albanka s kosova, ki je prišla sem z otrokom pred manj kot letom dobi 600€ socialnih prispevkov s tem da v blagajno ni dala niti centa in se tudi ne misli zaposliti in plačevati davkov, kaj šele da bi se naučila slovensko na CSD pa zelo dobro komunicira brez prevajalca, delavec, ki dela cel mesec za trakom pa ravno toliko.


Na kakšni osnovi pa dobi socialo, če ni državljanka Slovenije?

SplitCookie ::

Verjetno se je poročila s slovencem, tako dobi državljanstvo.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

5pellfire ::

To je edino možno ja, edino 600€ se mi pa zdi zelo visoko.
Imam sosede, kjer sta oba na socialni pa imata šoloobveznega
otroka pa mislim da oba skupaj ne prideta do takega zneska.

Grumf ::

Vajenc je izjavil:

Pa si ti slišal kdaj muslimanske voditelje kaj pravijo o židih in holokavstu?

"Janezek, zakaj si vrgel blato v perilo?!", "Nisem jaz kriv, Francelj ga je tudi."
Lepo, lepo, prava perla si. Sicer pa saj si že s prejšnjimi zapisi lepo nakazal, da so za vse drugi krivi.

SplitCookie je izjavil:

Kjer jih niso že takoj na začetku sekali s pendreki in so si jih podredili - tam delajo težave.

Bi si želel, a? Pa žal temu ni tako. Težave z romi so tam, kjer so jih getoizirali v človeku nevredno življenjem, kjer so bivali z grižavimi psi, podganami, brez urejene kanalizacije, zaničevani s strani domačinov,... namesto da bi jim dali neko perspektivo v življenju, pa bi se lepo vklopili v družbo.

SplitCookie je izjavil:

Zadeva je statični sistem ohranjanja načina življenja na ravni srednjega veka.

Sem mislil, da navajaš razlike med katoliškim sistemom pa si se očitno skoncentriral na podobnosti.
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

Grumf ::

SplitCookie je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Latentni naciji pač ne marajo da se jim ogledalo postavlja.

A zdej pa je vsak ki se ne strinja s tvojimi bluzenji in omejuje te multikulturne bedarije najmanj nacist ?


Ne, zadeva je bolj preprosta, nacizem je precej definirana "filozofija" in če se poslužuješ tega tipa razmišljanja potem padeš pod ta naziv. Morda boš lažje razumel: "If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck.". Pa tudi če se raca ne zaveda, da je raca.
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

SplitCookie ::

Težave z romi so tam, kjer so jih getoizirali v človeku nevredno življenjem

Bullshit

kjer so bivali z grižavimi psi, podganami, brez urejene kanalizacije, zaničevani s strani domačinov

Tam so se naselili SAMI

in ko jih je bilo treba zaščititi in se jih je preselilo v DRUG OPREMLJEN DOM so tam naredili ENAKO ŠTALO kakor na PREDHODNJI LOKACIJI

namesto da bi jim dali neko perspektivo v življenju, pa bi se lepo vklopili v družbo.

Pa perspektivo se jim daje že zadnjih 20 let, ne se jebat no


Sem mislil, da navajaš razlike med katoliškim sistemom pa si se očitno skoncentriral na podobnosti.

BMK kaj je podobno in kaj ne. Časi folka s srednjeveško mentaliteto so tule v SI MIMO in niti najmanjše želje nimam po tem, da se tak (katerikoli) folk dodatno priseljuje, ker je že več kot dovolj dela s partizani in domobranci.


Ne, zadeva je bolj preprosta, nacizem je precej definirana "filozofija" in če se poslužuješ tega tipa razmišljanja potem padeš pod ta naziv. Morda boš lažje razumel: "If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck.". Pa tudi če se raca ne zaveda, da je raca.


Potem po taki filozofiji nisem naci.
Vsaj glede na to kaj wikipedia pravi.

Samo to tvoje izgovarjanje na nacizem je tako, za lase privlečeno, ker ti je zmanjkalo pravih argumentov. Zate je pač vsak ki se ne strinja s tvojim pogledom na svet, najmanj nacist, v prostem času pa ziher zlorablja majhne dečke in deklice ter pretepa obubogle babice
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Pithlit ::

SplitCookie je izjavil:

A zdej pa je vsak ki se ne strinja s tvojimi bluzenji in omejuje te multikulturne bedarije najmanj nacist ?

Oh ne. Nikakor. Samo taki ki zagovarjajo sledeče:

SplitCookie je izjavil:

Kjer jih niso že takoj na začetku sekali s pendreki in so si jih podredili

Torej zatiranje, podrejanje in segregacija. Brez skrbi, v tej temi nisi sam, vas je kar nekaj.
Life is as complicated as we make it...

SplitCookie ::


Torej zatiranje, podrejanje in segregacija. Brez skrbi, v tej temi nisi sam, vas je kar nekaj.


In tam kjer si jih niso - so dandanes težave

In ponovno ste skrenili iz smeri, ker več kot očitno ne znate funkcionalno brat. Ne zagovarjam take ukrepe. Samo to je edina efektivna stvar pri takem tipu osebnosti ki jih taki 'gostje' posedujejo.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

harmony ::

Vajenc je izjavil:

Sem. Vi pa pravite, da muslimanov ne smemo spustit sem, da morajo tam poslušat njihovo sranje.

Ne me vikat. Jaz pravim, da bi muslimani, ki pridejo k nam živeti morali prevzeti našo kulturo in ne vsiljevati svoje.

Hvala lepa za tako kulturo, katero ti plasiraš, bi rekel vsak musliman.

5pellfire je izjavil:

mailer je izjavil:

Albanka s kosova, ki je prišla sem z otrokom pred manj kot letom dobi 600€ socialnih prispevkov s tem da v blagajno ni dala niti centa in se tudi ne misli zaposliti in plačevati davkov, kaj šele da bi se naučila slovensko na CSD pa zelo dobro komunicira brez prevajalca, delavec, ki dela cel mesec za trakom pa ravno toliko.


Na kakšni osnovi pa dobi socialo, če ni državljanka Slovenije?

Vprašaš na CSD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

SplitCookie ::

Hvala lepa za tako kulturo, katero ti plasiraš, bi rekel vsak musliman.

Ne nebi, glavo bi mu odsekal po hitrem postopku

Poleg tega se ne gremo slovenizacije v muslimanskem svetu
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

harmony ::

SplitCookie je izjavil:


Vsaj glede na to kaj wikipedia pravi.

Wikipedia je škrbina.

SplitCookie je izjavil:

Hvala lepa za tako kulturo, katero ti plasiraš, bi rekel vsak musliman.

Ne nebi, glavo bi mu odsekal po hitrem postopku

Poleg tega se ne gremo slovenizacije v muslimanskem svetu

Aja, to si ti doživel, da tako brez dokazov trosiš neumnosti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

harmony ::

harmony je izjavil:

SplitCookie je izjavil:


Vsaj glede na to kaj wikipedia pravi.

Wikipedia je škrbina.

SplitCookie je izjavil:

Hvala lepa za tako kulturo, katero ti plasiraš, bi rekel vsak musliman.

Ne nebi, glavo bi mu odsekal po hitrem postopku

Poleg tega se ne gremo slovenizacije v muslimanskem svetu

Aja, to si ti doživel, da tako brez dokazov trosiš neumnosti?

Tam, je lahko tudi v tvoji dnevni sobi? Kje točno "tam"?

SplitCookie ::


Tam, je lahko tudi v tvoji dnevni sobi? Kje točno "tam"?

Saj sem ti definiral, a ne znaš brat ?
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Invictus ::

SplitCookie je izjavil:


Poleg tega se ne gremo slovenizacije v muslimanskem svetu

Saj muslimani niso tako nori da bi se slovenizirali.

Bi se zaradi fovšije takoj pobili med sabo ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

SplitCookie ::

Bi se zaradi fovšije takoj pobili med sabo ...

Pja, sedaj pa lastne babe pobijajo zaradi fovšije.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

mailer ::

Jaz pravim, da bi muslimani, ki pridejo k nam živeti morali prevzeti našo kulturo in ne vsiljevati svoje.
Nekateri tule bi začeli mogoče tudi tako razmišljati - prepozno.

Jaz pravim, da naj se ljudje na bližnnjem vzhodu začnejo zavedati, da so v srednjem veku zaradi vere.
Hitro bi ga označili za infidel in zadje kar bi slišal bi bilo alah akbar.

Kjer jih niso že takoj na začetku sekali s pendreki in so si jih podredili - tam delajo težave.
To so do osamosvojitve delali tudi pri nas pa ni bilo problemov. Odkar imajo le pravice se jih bojije še policaji. Po ustavi jih ne smejo pretepat tudi če so nasilni.

Na kakšni osnovi pa dobi socialo, če ni državljanka Slovenije? Verjetno se je poročila s slovencem, tako dobi državljanstvo.
Ne vem, vem pa da ni poročena z slovenskim državljanom.

To je edino možno ja, edino 600€ se mi pa zdi zelo visoko. Imam sosede, kjer sta oba na socialni pa imata šoloobveznega otroka pa mislim, da oba skupaj ne prideta do takega zneska.
Tudi slovenci na CDS dobijo 250€ sociale na mesec medtem ko dobijo cigani disti več. Dokaz da se državi za avtohtone slovence jebe. Recimo 2 cigana in 4 otroci dobijo cca 2k€ na mesec sociale, prištej še zastonj elektriko, vodo, avto ranga audi a4 a6, plačano malico v šoli, če se že pojavijo tam, za odrasle cigane, ki hodijo na RIC v osnovno šolo dobijo za vsak dan obiska 12€ in plačan prevoz, seveda je sociala še posebej zraven.

Bullshit
Točno tako. Kot študent sem delal v podjetju, ki je vleklo elektroinštalacijo po nelegalni novozgrajeni bajtici v ciganskem naselju, ki jo je v celoti financirala občina. Kako je to možno mi nikoli ne bo jasno. Podobno je bilo v beli krajini. Občina naredila nekaj hiš z vsemi priključki, za vselitev. Prvo zimo so stolkli parket iz vseh sob in v prostoru kurili, drugo leto so razbili vsa okna in vrata in postavili šotore zraven bajtic.

Pa perspektivo se jim daje že zadnjih 20 let, ne se jebat no.
Pa ne samo perpektivo, predvsem potuho.

Za sekanje glav - je pa to tam tipični postopek
in ti bi rad da se to izvaja tudi pri nas saj je pri njih to običaj. Podobno imajo pri ciganih. Posiljeno je bilo 13 letno dekle pa je sodnica cigana oprostila ker je to njihova kultura. Adijo pamet, a bi isto naredila, če bi bila to njena hčer.

Pja, sedaj pa lastne babe pobijajo zaradi fovšije.
Njihov način izražanja sprejemanja drugačnosti.

enadvatri ::

Berserker je izjavil:

Grumf je izjavil:

Berserker je izjavil:

Evropa naj najde socialo v njih ? Evropa izgublja socialo v njih.

Heh, spet naivno razmisljanje. Daj preberi si malo o problemih pokojninskega sistema, za vsakega penzionista rabis nekaj ljudi, da mu vzdrzujejo penzijo, prejsnje generacije so si ga super postavile v casu baby boom generacij(zase), nataliteta pa ni bila pripravljena slediti. Generacije baby booma se še niso zacele upokojevati, ko se pa bodo, bo hudic, lahko pa se zadevo omili z uvozom ljudi, ki bodo delali za naše penzije. No to je nemčija in skandinavske države ugotovila ze davno, Slovenci pa spet vidimo do roba nosu in se raje kregamo o ideoloskih problemih ("ne bo mi musli podiral slovenskih deklet") kot pa o dejanskih problemih.


V nemčiji so odkrito povedali da je multikulti odpovedal. Glej, kaj ti resno misliš da bo somalijec plačeval prispevke za tvojo penzijo ? Postavi se na realna tla. Težave se ne bo rešilo z priseljevanje popolnoma drugačnih kultur, sploh pa ne s tako nerazvitimi kulturami, folk dole se more sam razvit ali odmret. Kaj bo sploh še pol važno če imamo penzije ko bo država v razsulu ? In rajši vidim če se priseljujejo bratski Rusi.


Ti, ki si tak fašist in nacist, "moraš odmret" (nalašč sem si izposodil tvoje besede). Kaj boš delal z nami v razviti zahodni družbi, kjer spoštujemo človekove pravice in svoboščine.

SplitCookie ::

Kaj boš delal z nami v razviti zahodni družbi, kjer spoštujemo človekove pravice in svoboščine.

Ja trudi se, da bodo človekove pravice in svoboščine še naprej spoštovane. (Kar sicer že sedaj niso)

Sicer pa postavi par muslimanov na vlado in se potem čudi če bo kdo tvoje pravice sploh še POVOHAL. A ne štekaš, da si ti za tiste fanatike, nevreden življenja ?
A ŠTEKAŠ da te hočejo UBIT ?
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Zgodovina sprememb…

enadvatri ::

SplitCookie je izjavil:

Kaj boš delal z nami v razviti zahodni družbi, kjer spoštujemo človekove pravice in svoboščine.

Ja trudi se, da bodo človekove pravice in svoboščine še naprej spoštovane. (Kar sicer že sedaj niso)

Sicer pa postavi par muslimanov na vlado in se potem čudi če bo kdo tvoje pravice sploh še POVOHAL. A ne štekaš, da si ti za tiste fanatike, nevreden življenja ?
A ŠTEKAŠ da te hočejo UBIT ?


Koliko pa je teh? Manjšina med muslimani.

SplitCookie ::


Koliko pa je teh? Manjšina med muslimani.

Bo kar večina
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Vajenc ::

harmony je izjavil:


Hvala lepa za tako kulturo, katero ti plasiraš, bi rekel vsak musliman.

Sej to je bistven problem. Musliman bi se moral odločiti ali mu lepše življenje pri nas pomeni več kot njegovo versko prepričanje. Ker pri nas lahko ženske napol nage in s polnimi usti svinjske pečenke vozijo avto.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

SplitCookie ::

Če jim je 'tam dol' tako fajn nimajo kaj sem hodit. Pa jim očitno ni.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Zgodovina sprememb…

enadvatri ::

Nenazadnje je tudi zahod sproduciral kar nekaj teroristov. Kar nekaj ljudi je dokazano nedolžnih v Guantanamu, spustiti pa si jih vseeno neupajo, ker se uradno bojijo, da so sedaj postali teroristi.

harmony ::

Mi lahko od veleumnežev pove koliko je bilo terorističnih napadov od leta 1950 v EU s strani muslimanov.

Torej število mrtvih, uničene zgradbe...

SplitCookie ::

In 2009, a Europol report also showed that more than 99% of terrorist attacks in Europe over the last three years were, in fact, carried out by non-Muslims.[111][112][113] In terms of arrests, out of a total of 1,009 arrested terror suspects in 2008, 187 of them were arrested in relation to Islamist terrorism. The report also showed that the majority of Islamist terror suspects were not first generation immigrants, but were rather children of immigrants who no longer identified with the culture of their parents and at the same time felt excluded from Western society, "which still perceives them as foreigners," thus they became "more attracted to the idea of becoming 'citizens' of the virtual worldwide Islamic community, removed from territory and national culture."
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

harmony ::

SplitCookie je izjavil:

In 2009, a Europol report also showed that more than 99% of terrorist attacks in Europe over the last three years were, in fact, carried out by non-Muslims.[111][112][113] In terms of arrests, out of a total of 1,009 arrested terror suspects in 2008, 187 of them were arrested in relation to Islamist terrorism. The report also showed that the majority of Islamist terror suspects were not first generation immigrants, but were rather children of immigrants who no longer identified with the culture of their parents and at the same time felt excluded from Western society, "which still perceives them as foreigners," thus they became "more attracted to the idea of becoming 'citizens' of the virtual worldwide Islamic community, removed from territory and national culture."

Konkretno, pa slovensko napiši. Število mrtvih ter število uničenih zgradb.

SplitCookie ::


Konkretno, pa slovensko napiši. Število mrtvih ter število uničenih zgradb.

Kaj ne znaš brat ?
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

SplitCookie ::

Isto bi se klali

http://dailycaller.com/2013/05/01/nine-...

A high percentage of Palestinians and Afghanis say suicide-bombing civilians is justified

Forty percent of Muslims in the Palestinian territories and 39 percent of Muslims in Afghanistan said attacking civilian targets to defend Islam is often or sometimes justified. Further, 18 percent of Muslims in Afghanistan and the Palestinian territories said such actions are "often" justified.
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Zgodovina sprememb…

harmony ::

SplitCookie je izjavil:


Konkretno, pa slovensko napiši. Število mrtvih ter število uničenih zgradb.

Kaj ne znaš brat ?

Še zmeraj ni razvidna številka: Torej število mrtvih ter število uničenih zgradb.

Kok jih je že Adolfek ubil? Aja pa nazadnje brivik je bil zihr musliman. Jaz še nikjer nisem prebral novice v zadnjih letih, da je bradati musliman opasan z bombo okrog pasu ubil 77 ljudi. Si ti?
««
20 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998147441 (133104) BigWhale

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47185081 (75548) Gandalfar
»

Kako se mora islam spremeniti, da ga bo zahod 'sprejel'? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22936103 (31504) guest #44
»

Pakistan blokiral Facebook, Youtube, Wikipedijo in Flickr (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7626965 (25103) ahac

Več podobnih tem