» »

Islam v Evropi

Islam v Evropi

««
16 / 26
»»

arnecan1 ::

jype je izjavil:

arnecan1> Poglej malo po svetu. In ja, bodo ga ogrožali, če ne meni, pa tistim, ki bodo ostali za nami. Ogrožajo pa ga že sedaj po Nigeriji, Indoneziji, Egiptu....

Gledam po svetu. Bil sem že v mnogih državah, kjer so močne islamske skupnosti, pa vse kar vidim od tebe lahko okarakteriziram le kot nacistično propagando. Rešuješ problem, ki ne obstaja.

Mimogrede, kakšen način življenja pa imaš v Nigeriji?

???

jype ::

arnecan1> ???

Prej si napisal, da ogrožajo tvoj način življenja. Če živiš v Sloveniji, kjer je malce več kot 50.000 muslimanov me zanima, v kakšne konfliktne situacije prihajaš oziroma na kakšen drug način ti muslimani kvarno vplivajo na tvoje življenje.

Če ne živiš v Nigeriji, potem dogajanje v Nigeriji ne vpliva na tvoj način življenja in si se zlagal, da ga ogroža islam, ker v Nigeriji obstaja nekakšen konflikt.

arnecan1 ::

jype je izjavil:

arnecan1> ???

Prej si napisal, da ogrožajo tvoj način življenja. Če živiš v Sloveniji, kjer je malce več kot 50.000 muslimanov me zanima, v kakšne konfliktne situacije prihajaš oziroma na kakšen drug način ti muslimani kvarno vplivajo na tvoje življenje.

Če ne živiš v Nigeriji, potem dogajanje v Nigeriji ne vpliva na tvoj način življenja in si se zlagal, da ga ogroža islam, ker v Nigeriji obstaja nekakšen konflikt.

Igra besed, nerodno napisano. Nisem mislil, da ogroža mojega življenja, ogroža življenje tamkajšnjih ljudi, tamkajšnje kulture.

In govorim o veri, ne o ljudeh. Ampak če je nekdo takšen fanatik, da se poistoveti z vero, potem pač težko ločiš islam od ljudi, torej muslimanov.

In ne obešaj se na besedne igre, dobro veš, da nisem mislil, da dogajanje v Nigeriji ogroža osebno mene. Ne bodi vzvišen in "pameten". In jaz ti ne bom lepil wikipedia člankov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

jype ::

arnecan1> In govorim o veri, ne o ljudeh.

Vera ne ogroža nikogar. Edina grožnja komurkoli so vedno le ljudje.

arnecan1> In ne obešaj se na besedne igre, dobro veš, da nisem mislil, da dogajanje v Nigeriji ogroža osebno mene. Ne bodi vzvišen in "pameten".

Saj nisem - vzrokov za nasilje imaš po vsem svetu neskončno. Najbolj pacifistični budisti na Šri-lanki so brez slabe vesti zmasakrirali deset tisoče Tamilov. V Ruandi so poklali več sto tisoč Tutsijev in Hutujev. Spopad med Srbijo in Hrvaško ni imel nobene zveze z islamom. Spopad med Rusijo in Gruzijo tudi ne. Spopad med Irakom in Iranom tudi ne. Spopad med Kitajsko in Tibetom tudi ne.

In vendar ti vztrajno trdiš, da islam grozi tebi in tvojemu načinu življenja in da se ga moramo bati in da moramo muslimanom nekako preprečiti, da bi prišli na zahod. Čemu?

jype ::

Zajebana novica: http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-in...

Pozor: Nima zveze z Islamom.

SplitCookie ::

Če hočete multi-kulti kosmiče jih tudi plačajte in sami s lastnim kešem poskrbite za reševanje težav ki pri tem nastanejo
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

arnecan1 ::

jype je izjavil:

arnecan1> In govorim o veri, ne o ljudeh.

Vera ne ogroĹža nikogar. Edina groĹžnja komurkoli so vedno le ljudje.

arnecan1> In ne obeĹĄaj se na besedne igre, dobro veĹĄ, da nisem mislil, da dogajanje v Nigeriji ogroĹža osebno mene. Ne bodi vzviĹĄen in "pameten".

Saj nisem - vzrokov za nasilje imaĹĄ po vsem svetu neskonÄno. Najbolj pacifistiÄni budisti na Ĺ ri-lanki so brez slabe vesti zmasakrirali deset tisoÄe Tamilov. V Ruandi so poklali veÄ sto tisoÄ Tutsijev in Hutujev. Spopad med Srbijo in HrvaĹĄko ni imel nobene zveze z islamom. Spopad med Rusijo in Gruzijo tudi ne. Spopad med Irakom in Iranom tudi ne. Spopad med Kitajsko in Tibetom tudi ne.

In vendar ti vztrajno trdiĹĄ, da islam grozi tebi in tvojemu naÄinu Ĺživljenja in da se ga moramo bati in da moramo muslimanom nekako prepreÄiti, da bi priĹĄli na zahod. Äemu?

Eno so etniÄni, drugo so verski spopadi. Ampak islam ni samo religija, to je naÄin Ĺživljenja. Judovstvo, krĹĄÄanstvo, hinduizem in budizem so se uklonili civilni drĹžavi, njihova moÄ upada. Samo islam se krepi in ta religija enostavno ne more Ĺživeti pod civilno oblastjo. No, Ĺživi Ĺže lahko, ampak samo pod prisilo. Samo diktatura je lahko drĹžala islam na drugem mestu. Samo diktatorji tipa Mubarak, Sadam, Gadafi, Sadat, MuĹĄaraf, reĹžim v AlĹžiriji, itd. so lahko vzdrĹževali red. Pa ĹĄe oni so morali kazati zelo muslimanski obraz. Samo spomni se Gadafijevih izjav, da bo islam prevzel Evropo, Sadam je dal napisati Koran s svojo krvjo... Pa ne mi zopet kaj povedati o Maleziji ali kakĹĄni koliko toliko normalni drĹžavi. Ena ptica ne prenese pomladi. Ĺ e TurÄija je na poti islamiziranja, samo vojska ĹĄe trenutno zadrĹžuje veÄje spremembe.

A nisi videl, da muslimani v svojih Äetrteh v Londonu in na Nizozemskem Ĺže uveljavljajo ĹĄeriat? A ne vidiĹĄ kaj v imenu Alaha delajo v Nigeriji, Egiptu, Siriji....

Sarajevo je 95% muslimansko, Mostar je razdeljen na hrvaĹĄki in muslimanski del, vedno veÄ je naglavnih rut.... DeleĹž Turkinj v NemÄiji, ki se odreÄejo islamskim obiÄajem je zanemarljivo mali, a ne zato, ker ne bi hotele, ampak ker se bojijo kazni svoje skupnosti. NemÄija sicer res uspeĹĄno zadrĹžuje nacizem, ampak pri pomoÄi takĹĄnim dekletom pa so odpovedali in to mizerno. Se ne upajo vmeĹĄavati, ker Äe se bi, bi jih takĹĄni kot ti takoj oznaÄili za naciste.

Äe bo nekoÄ v Evropi 30 ali 40% muslimanov, se bodo naĹĄi zanamci lahko kar selili v Avstralijo, Argentino ali ZDA. MogoÄe to niti ni tako slabo.:8)

Sem konÄal. Grem gledat UFC, poÄasi prihajajo zanimive borbe.:D

Pozor: Nima zveze z Islamom. (zaenkrat):)

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-...

He, he. Saj vem, nisem star 5 let. Ne naredijo vseh slabih stvari muslimani, ampak z njimi nas v ne tako daljni prihodnosti Äaka ĹĄe en resen pogovor. Ĺ˝e Nostradamus je rekel, da bodo kamele pile vodo iz Rena. Lahko noÄ.:))

Okapi ::

Saj vem, nisem star 5 let.
Saj vemo. Star si 16 let in gledaš UFC.>:D

O.

jype ::

arnecan1> Samo islam se krepi in ta religija enostavno ne more Ĺživeti pod civilno oblastjo.

To so rekli še za vsako religijo, pa dobra milijarda in pol muslimanov dokazuje, da to ni res.

arnecan1> A nisi videl, da muslimani v svojih Äetrteh v Londonu in na Nizozemskem Ĺže uveljavljajo ĹĄeriat? A ne vidiĹĄ kaj v imenu Alaha delajo v Nigeriji, Egiptu, Siriji....

To dvoje ni niti približno primerljivo. _Nikjer_ v Združenem kraljestvu šeriat ni uporaben na istem nivoju kot lokalna zakonodaja - po vsem razvitem svetu, pa lahko civilne postopke stranke nesejo k poljubnemu verskemu sodišču, ter njegove sodbe spoštujejo - tudi pri nas (kjer so najbolj v navadi cerkvene poroke). To na zakon nima _nobenega_ vpliva.

Kar v imenu Alaha delajo po vsem svetu je primerljivo z rečmi, ki jih v imenu poljubnega koncepta počnejo poljubna ljudstva, tudi po vsem svetu. Zgoraj sem ti naštel par primerov, v katere islam ni vpleten.

arnecan1> Äe bo nekoÄ v Evropi 30 ali 40% muslimanov, se bodo naĹĄi zanamci lahko kar selili v Avstralijo, Argentino ali ZDA. MogoÄe to niti ni tako slabo.:8)

Aha. Kaj torej predlagaš - da jih preventivno postrelimo? Deportiramo? Prepovemo islam? Jim uredimo davčno olajšavo, če se spreobrnejo v šintoizem?

SplitCookie ::

Prepovemo islam?

Kr tole bo že dost
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

jype ::

SplitCookie> Kr tole bo že dost

Aha. No, jaz glasujem za izgon vseh, ki bi radi prepovedali katerokoli osebno prepričanje kogarkoli.

Zgleda nas bo not ostal glih enih pet.

SplitCookie ::

Jah, no, po takem kopitu bi moral iti tudi ti, razen če ne vidiš fail svoje logike

(In po istem kopitu boš pometal ven iz države vse vernike (vključno z muslimani)
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

jype je izjavil:

arnecan1> In govorim o veri, ne o ljudeh.

Vera ne ogroža nikogar. Edina grožnja komurkoli so vedno le ljudje.


Pištola ne ogroža nikogar. Edina grožnja komurkoli so vedno le ljudje.

He, he, kako lahko je to.;)

SplitCookie ::

Je
Sam, orožje je bilo vedno namenjeno ubijanju
Nekak tko k vera
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

arnecan1 ::

Okapi je izjavil:

Saj vem, nisem star 5 let.
Saj vemo. Star si 16 let in gledaš UFC.>:D

O.

Če boš pogledal moje prejšnje poste, boš zasledil, da imam družino. Torej verjetno nisem star 16 let. Sem mislil, da izvlečeš več podatkov iz postov.8-)

Sem pa včasih treniral borilni šport, MMA pa spremljam še iz časov Prida. Pa tudi za Barcelono sem začel navijati že krepko pred letom 2000, ne pa šele 3 ali 4 leta nazaj. Nisem človek, ki bi se za nekaj navdušil samo zato, ker je trenutno modno. Sem samo konzervativen, ne desničarski. Ali bolj desni, kot bi rekli pri nas v Sloveniji, pa ne preveč. Osebno mislim, da sem malo desno od sredine. Nič posebnega. Sem v krogu 70% Slovencev, ki so na sredini politićnega pola ali pa malo desno ali pa malo levo. Pravi desničarji v ZDA so namreč zelo proti UFC-ju. Saj veš, tisti, ki hodijo na čajanke.

SplitCookie je izjavil:

Je
Sam, orožje je bilo vedno namenjeno ubijanju
Nekak tko k vera

Odvisno kakšen človek si. Jaz bi rekel, da je bilo namenjeno obrambi. Obrambi dobrih ljudi pred slabimi. Ali pa pred slabimi religijami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

SplitCookie ::

Za obrambo dobrih ljudi pred slabimi ne rabiš vere (ala multikulti, patriotizem, neo). Rabiš common sense

Vera je samo sredstvo nadzora množic. Always was, always will be
SplitCookie> Prevoziš RDEČO ! jype> Ja? A to je kaj posebnega?
Ramon dekers> Ječa je lahko naravno okolje potem ko se adaptiraš.
jype> CPP ne spoštujem _NIKOLI_

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

jype je izjavil:

arnecan1> Aha. Kaj torej predlagaš - da jih preventivno postrelimo? Deportiramo? Prepovemo islam? Jim uredimo davčno olajšavo, če se spreobrnejo v šintoizem?

Omejiti priseljevanje iz muslimanskih dežel. Seveda ne za tiste, ki sami hočejo ubežati islamu, ker so pač npr. zaraustri (kot npr. pokojni Freddie Mercury) ali pripadniki kakšne druge religije ali pa samo ateisti (npr. Salman Rushdie). Tisti muslimani, ki ogrožajo življenje ali posest ljudi v Evropi ali skačejo naokoli z plakati, ki sem jih prilepil že prej, pa enostavno OUR WAY OR HIGHWAY.

Invictus ::

arnecan1 je izjavil:


Kar se pa tiče moje jeze, pa je to samo previdnost, ne bes ali kaj podobnega. In ta previdnost je usmerjena samo proti skupinam, ki ogrožajo način življenja, ki sem ga podedoval in ga mislim ohraniti zanamcem. In to je islamska vera. No, pa tudi določena politična gibanja. Najbolj neoliberalna, ker že od 80 let dalje uničujejo Zahodni svet.

Kakšen način življenja? Gledati UFC borbe? Navijati za Barcelono? A je to vse kar lahko daš na mizo?

Mislim da trenutni način življenja najbolj ogrožajo bedaki, ki mislijo da je ta način življenja ogrožen.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Half-Saint ::

Ni lepo soditi človeka po dveh stavkih...

Sicer pa, arnecan1, ne se z jypeom zapletat v debate, ker on ima monopol nad resnico in njegova sveta dolžnost je, da visi na forumu 24/7 in zatira drugače misleče. Lokalni forumski trol, po domače. Ne morš zmagat. Jype ima vedno prav, vse je že videl in doživel, je oh in sploh najpametnejši in najbolj razgledan, pozna vse religije v nulo, sploh Islam (očitno) in ni mogoče, da bi se kdaj motil.

pa LP, grem raje tehnične forume brat, ker imajo vsaj kak koristen namen in si folk tam ne pumpa ega.
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

bolkonsky ::

Half-Saint je izjavil:

Ni lepo soditi človeka po dveh stavkih...



Ni lepo človeka soditi po verski pripadnosti.

Berserker ::

Da je ta tema trol, se vidi po tem ko določeni uporabniki primerjajo srednjeveško RKC z "sodobnim" islamom.

jype ::

Ah, saj tudi sodobna RKC ni daleč od islama:

arnecan1 ::

Invictus je izjavil:

nurmaln je izjavil:

Invictus je izjavil:

nurmaln je izjavil:

Še enkrat KKK v US nima niti približno take podpore kot jo imajo muslimanski samomorilci v evropi.

Muslimanski samomorilci nimajo skoraj nobene podpore v Evropi. Niti od muslimanov.

Vsak musliman v Evropi živi precej bolj svobodno kot bi na Bližnjem vzhodu. In ga ne zanima nek teror.


Nekateri pač podatkov ne vlečemo iz riti. Mogoče ti ne bo škodilo da pogledaš kaj muslimani sami pravijo.


No dej poglej si ta link pa pol še enkrat razmisl.

Saj tudi večina Američanov in Angležev (kristjanov) misli da je bombardiranje Iraka in Afganistana upravičeno. Zob za zob ... Oko za oko ...

Uh, to pa boli. Dobro si ga Nurmaln.;)

Čisti knock out, po pravilih debatiranja po forumih seveda, ne po UFC-ju. Jaz bi se na tvojem mestu malo zamislil, govoril si, kot da veš kako razmišlja prav vsak musliman v Evropi. Čisti fail.

Berserker ::

jype je izjavil:

Ah, saj tudi sodobna RKC ni daleč od islama:



Aja, si slučajno videl kje versko policijo v prisojnosti cerkve. Ti kdo grozi z smrtjo in te sili brat biblijo ? Ali cerkev sili ženske v zakritost in jim kamenja če se ne oblečejo primerno ? Jasno je, da je islam grožnja modernemu svetu in tehnološki razvitosti, podobno kot cerkev v Kopernikovih časih. Muslimani bodo rabili vsaj še 500 let, da pridejo na isto stopnjo mentalitete.

gruntfürmich ::

Berserker je izjavil:

Da je ta tema trol, se vidi po tem ko določeni uporabniki primerjajo srednjeveško RKC z "sodobnim" islamom.

še bolj pa se vidi ker imajo določeni uporabniki prenizek iq da bi razumeli očitno.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

harmony ::

@arnecan1
Ti si fanatik.

Grumf ::

Berserker je izjavil:

Muslimani bodo rabili vsaj še 500 let, da pridejo na isto stopnjo mentalitete.

In cerkev bi rabila 4 leta, da pride na muslimansko stopnjo mentalitete, nas učijo primeri iz druge svetovne vojne. Organizirane religije so si vse enake, proti njim se je treba "boriti", ne pa proti ljudem, ki zaradi ekonomske brezizhodnosti iščejo življene drugje. Predvsem pa razni rasistični prenapeteži, ne pozabite, da je Slovenija v precejšnjem dreku, iz katerega gleda samo še toliko nosu, da lahko diha. Prav realna možnost obstaja, da boste tudi sami postali kakšni "čefurji" v UK, DE, ... kjer se bodo enake vrste prenapeteži pogovarjali o VAS!
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Berserker ()

Pithlit ::

Grumf je izjavil:

Prav realna možnost obstaja, da boste tudi sami postali kakšni "čefurji" v UK, DE, ... kjer se bodo enake vrste prenapeteži pogovarjali o VAS!

Brez skrbi... se bodo pač pridružili drugi struji.
Life is as complicated as we make it...

arnecan1 ::

harmony je izjavil:

@arnecan1
Ti si fanatik.

Če sem jaz primer fanatika, potem ne bi bilo obglavljanja in preganjanja istospolnih, metanja kisline v obraz, obrezovanje mladih punc in podobnega. Jaz sem bolj human kot večina liberalnih muslimanov, pravi otrok cvetja v primerjavi z njimi. Tisti muslimani, ki pa so manj fanatični kot jaz, pa kapa dol. Samo po ogledu Nurmalovih anket jih celo v Evropi ni dosti, kaj šele izven.

Osebno bi pustil v Evropi samo tiste muslimane, ki s silo ali verbalno ne preprečujejo svojim otrokom, da se poročijo z kristijanom ali ateistom ali pa jim ne prprečujeo, da prevzamejo tudi običaje svoje okolice. Vsi ostali lahko gredo tja, od koder so prišli.

Pravi musliman namreč ne bo pustil svoji hčerki, da se oženi z nemuslimanom in ne sinu, da se oženi z ateistko. Otroci pa so tako ali tako vzgajani v islamu. Uh, kako odprta družba. To si želimo, potem pa tudi adijo svoboda govora počasi. Zdravo Salman Rushdie, ultrahumanisti, ki sedaj branijo tvoje preganjavce, se ti bodo počasi pridružili pri skrivanju.:8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

Grumf ::

Mimogrede, še tista anketa (http://www.thereligionofpeace.com/pages..., dajmo pogledati zadevo malo manj pavšalno. Hrvaška napade Slovenijo, jo zbombandira, pošlje tanke preko nje, z brezpilotnimi letali razstreljuje politike (no ja, nekatere stvari niso ravno slabe) in vsesplošno pluva preko slovenceljnov preko CNNa (Croatian News Network). Nekaj slovenceljnov se razstreli pred hrvaškimi poslopji po svetu in nek fanatik se zaleti v Zagrebško stolpnico z zmajem in dvema kantama bencina na njem. Si zamejski slovenec in vprašajo te ali podpiraš ta dejanja. Ker si seveda tipičen slovenec odogovoriš, da tega ne podpiraš, saj so Hrvati naredili nekaj blagodejnega, tvoj bivši sosed je še bolj v kur*u kot s sam...

Takšna anketa neke resne vrednosti nima, dokazuje samo da neka manjšina muslimanov ne prenaša najbolje američanov (in ker nisi američan se ti po lepih slovenskih šegah in navadah hebe za to), verjetno pa bi za vprašanje o podpiranju dogodkov 9.11 verjetno dobil enak procent tudi če bi spraševal po sloveniji, ne-muslimane.

arnecan1 je izjavil:

Osebno bi pustil v Evropi samo tiste muslimane, ki s silo ali verbalno ne preprečujejo svojim otrokom, da se poročijo z kristijanom ali ateistom ali pa jim ne prprečujeo, da prevzamejo tudi običaje svoje okolice.

Tako je, za zraven bi bilo treba zraven nagnati iz evrope tiste, ki s silo ali verbalno preprečujejo svojim otrokom, da se poročijo z muslimanom ali ateistom. To bi naredilo ultimativen mir in lepe pogoje za sobivanje ljudi.
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

innerspace ::

Pomenljiv ukrep(sicer lokalen) na oddaljenem vzhodu:

http://www.rtvslo.si/svet/mjanmar-nasil...
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Grumf ::

innerspace je izjavil:

Pomenljiv ukrep(sicer lokalen) na oddaljenem vzhodu:
http://www.rtvslo.si/svet/mjanmar-nasil...

Uh uh, a zdaj se boste pa še na budiste spravili? :))
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

arnecan1 ::

Grumf je izjavil:

Mimogrede, še tista anketa (http://www.thereligionofpeace.com/pages..., dajmo pogledati zadevo malo manj pavšalno. Hrvaška napade Slovenijo, jo zbombandira, pošlje tanke preko nje, z brezpilotnimi letali razstreljuje politike (no ja, nekatere stvari niso ravno slabe) in vsesplošno pluva preko slovenceljnov preko CNNa (Croatian News Network). Nekaj slovenceljnov se razstreli pred hrvaškimi poslopji po svetu in nek fanatik se zaleti v Zagrebško stolpnico z zmajem in dvema kantama bencina na njem. Si zamejski slovenec in vprašajo te ali podpiraš ta dejanja. Ker si seveda tipičen slovenec odogovoriš, da tega ne podpiraš, saj so Hrvati naredili nekaj blagodejnega, tvoj bivši sosed je še bolj v kur*u kot s sam...

Takšna anketa neke resne vrednosti nima, dokazuje samo da neka manjšina muslimanov ne prenaša najbolje američanov (in ker nisi američan se ti po lepih slovenskih šegah in navadah hebe za to), verjetno pa bi za vprašanje o podpiranju dogodkov 9.11 verjetno dobil enak procent tudi če bi spraševal po sloveniji, ne-muslimane.

arnecan1 je izjavil:

Osebno bi pustil v Evropi samo tiste muslimane, ki s silo ali verbalno ne preprečujejo svojim otrokom, da se poročijo z kristijanom ali ateistom ali pa jim ne prprečujeo, da prevzamejo tudi običaje svoje okolice.

Tako je, za zraven bi bilo treba zraven nagnati iz evrope tiste, ki s silo ali verbalno preprečujejo svojim otrokom, da se poročijo z muslimanom ali ateistom. To bi naredilo ultimativen mir in lepe pogoje za sobivanje ljudi.

Moj se z ateistom lahko. Celo z istospolnim lahko živi skupaj. Z muslimanom.... Hja, preprečiti mu ne moram, ampak vesel bi bil, če bi potem živela izven Evrope. Pa ti v njuni deželi. Verjamem, da bi se imeli fajn.

Sobivanje ljudi bo brez muslimanov, oz. z njihovim malim številom, po možnosti čimbolj liberalnim, potem možno. Če ne pa zopet obglavljanje, bombe, zažiganje, vojne kot na Balkanu.... poglej Nigerijo, Egipt.... Ampak kaj je to vam ultrahumanistom, vi bi še množičnega morilca in psihopata poskusili reformirati, pa če bi pri tem umrlo 10 nedolžnih ljudi.

Glede ankete pa si napsial tako zmedeno, da ne vem odgovoriti.

Grumf je izjavil:

innerspace je izjavil:

Pomenljiv ukrep(sicer lokalen) na oddaljenem vzhodu:
http://www.rtvslo.si/svet/mjanmar-nasil...

Uh uh, a zdaj se boste pa še na budiste spravili? :))

To je to kar nekateri ves čas nabijamo, sobivanje z islamom, ko preseže kritično točko, postane krvavo. In potem umirajo ljudje. V glavnem nedolžni. Nekaj so lepe besede, drugo je zgodovina. ISLAM JE V SPORU PRAKTIČNO Z VSEMI, CELO SUNITI IN ŠIITI MED SEBOJ. DEJSTVO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

harmony ::

harmony je izjavil:

arnecan1

Če sem jaz primer fanatika, potem ne bi bilo obglavljanja in preganjanja istospolnih, metanja kisline v obraz, obrezovanje mladih punc in podobnega. Jaz sem bolj human kot večina liberalnih muslimanov, pravi otrok cvetja v primerjavi z njimi.


Torej, če nekdo iz tvoje familije naredi zgoraj našteto imam pravico tebe in vse tvoje sorodnike označiti kot fanatike?


Tisti muslimani, ki pa so manj fanatični kot jaz, pa kapa dol. Samo po ogledu Nurmalovih anket jih celo v Evropi ni dosti, kaj šele izven.

Torej si le fanatik?


Osebno bi pustil v Evropi samo tiste muslimane, ki s silo ali verbalno ne preprečujejo svojim otrokom, da se poročijo z kristijanom ali ateistom ali pa jim ne prprečujeo, da prevzamejo tudi običaje svoje okolice. Vsi ostali lahko gredo tja, od koder so prišli.


Prosim te lepo dvojna merila. Bi ti dovolil svoji hčerki, da se poroči z bradatim muslimanom? Ali pa svojmu sinu, da se oženi z muslimanko v nikabu?


Pravi musliman namreč ne bo pustil svoji hčerki, da se oženi z nemuslimanom in ne sinu, da se oženi z ateistko. Otroci pa so tako ali tako vzgajani v islamu. Uh, kako odprta družba.


Seveda ne bo, ker nihče od muslimanov ne želi, da ga terorizirajo ateistični ali krščanski fanatiki, ter vsiljujejo svoje načine obnašanja. Da so le ti odličen vzgled ljudem, bi mogoče bilo drugače.


To si želimo, potem pa tudi adijo svoboda govora počasi. Zdravo Salman Rushdie, ultrahumanisti, ki sedaj branijo tvoje preganjavce, se ti bodo počasi pridružili pri skrivanju.:8)


Spet posploševanje.

mailer ::

To je to kar nekateri ves čas nabijamo, sobivanje z islamom, ko preseže kritično točko, postane krvavo. In potem umirajo ljudje. V glavnem nedolžni. Nekaj so lepe besede, drugo je zgodovina. ISLAM JE V SPORU PRAKTIČNO Z VSEMI, CELO SUNITI IN ŠIITI MED SEBOJ. DEJSTVO.

Ravno sem razmišljal o zadnjem stavku. Pa vzemimo za dober primer ravno Irak. Tako Suniti kot Šiiti so muslimani. Oboji v večini sovražijo američane, ker so jim razbili državo zaradi nafte. sunite/šiite lahko primerjamo na nek način kot kristjane/pravoslavce/jude, oboji imajo isto vero, le podrobnosti delno odstopajo ena od druge(datumi, zapisi, itd). Pa poglejte kaj se dogaja zdaj v Iraku. Američani se umikajo iz razsute države, kristjanov in drugih ver tam praktično ni več ostali so samo muslimani. Eni in drugi se držijo pravil svoje vere. Sicer ne vem katerih je procentualno več ampak ves čas se sliši o napadih v predelih, kjer je večinsko prebivalstvo Šiitsko (moja opažanja). Medsektaško nasilje med muslimani vsak dan zahteva recimo 50 življenj samo zaradi bombnih napadov na tržnice in verske objekte. Zakaj? Zato ker ne znajo sprejeti niti trohice drugačnosti drugačnih ali drugačemislečih/verujočih. To je podobno, kot bi se pri nas klali kristjani in pravoslavci pa tega ni. Na srečo. Spet je problem v skrajnežih na obeh straneh, najebe pa en in isti narod v celoti. Na vsako stvar ki jo doživijo pa je vzklik "allah akbar" edin odgovor? Škoda, da je toliko opranoglavcev tam doli, ki vidijo le to, pa ni tako samo tam, tudi v Iranu, Siriji, Afganistanu je tako. Mogoče se bo stvar s tehnološkim razvojem počasi normalizirala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

harmony ::

@mailer
Vprašanje zate.
Kako so lahko muslimani vse do prihoda krščanskih fanatikov iz Francije mirno sobivali s kristjani in judi?

Ramon dekers ::

Harmony in ostali bo treba malo okoli sveta. Kakšna Nemčija ne bi škodila. Tak preprost izlet, lahko tudi s kolesom, da si razjasnite dejstva in nehate flancati samo na slo - techu. Sem dal že link, pa ga bom dal še enkrat:



Harmony bi ti dal otroka v šolo, kjer je večinska populacija muslimanska? Aja mogoče sem izpustil neznanko, da to ne gre za gimnazijo pač pa neko teksas varianto šolo. Pa koga slepite? Same sebe? Jure pa tako ali tako kot iti od službe in nazaj s kolesom in nato poročati na slo - tech kaj je videl ne zna.

Kako so lahko muslimani vse do prihoda krščanskih fanatikov iz Francije mirno sobivali s kristjani in judi?


Daj malo si preberi, evo v slovenščini:

Pipin Mali @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

harmony ::

Jojjj neee, zdej ko sem pogledal tale video, zihr ne bi poslal otroka v šolo, kjer je večinska populacija muslimanska. Hvala ti Ramon dekers, ker si mi odprl oči.

mailer ::

harmony je izjavil:

@mailer
Vprašanje zate.
Kako so lahko muslimani vse do prihoda krščanskih fanatikov iz Francije mirno sobivali s kristjani in judi?
Isto vprašanje zate le lokacijo bi spremenil na današnji Izrael in Palestino.

harmony ::

mailer je izjavil:

harmony je izjavil:

@mailer
Vprašanje zate.
Kako so lahko muslimani vse do prihoda krščanskih fanatikov iz Francije mirno sobivali s kristjani in judi?
Isto vprašanje zate le lokacijo bi spremenil na današnji Izrael in Palestino.

Klasika, ko ne veš odgovora, daš protivprašanje. Brezveze s takimi ljudmi sploh komunicirat. Če nekaj trdiš potem to DOKAŽI fant.

mailer ::

Glede na tvoje vprašanje odgovor že poznaš pa sem upal, da mi boš razložil tako svojega kot mojega, ker se v te zadeve ne spoznam.

Ramon dekers ::

harmony je izjavil:

Jojjj neee, zdej ko sem pogledal tale video, zihr ne bi poslal otroka v šolo, kjer je večinska populacija muslimanska. Hvala ti Ramon dekers, ker si mi odprl oči.



Eh, takšnim kot si ti ne pomaga nič, pač manjko življenskih izkušenj in preveč televizije ter pumpanja o multikutliju, kar privede do neracionalnega odločanja in manjko skepticizma. Jeba je ker takšni kot si ti, delate še ostali populaciji škodo, ki preseljevanja, imigracij ne tolerijajo.

Švedska 15% priseljencev. Smeh. Nismo vas zjebali z orožjem pač pa s kurci - grdo rečeno ampak resnično.

Klasika, ko ne veš odgovora, daš protivprašanje. Brezveze s takimi ljudmi sploh komunicirat. Če nekaj trdiš potem to DOKAŽI fant.


Kaj pa ti dokazuješ? Si že dokazal, da so muslimani bolj napredni od kristjanov?

Zgodovina sprememb…

jype ::

Ramon dekers> delate še ostali populaciji škodo, ki preseljevanja, imigracij ne tolerijajo.

Škodo delajo izključno tisti, ki "ne tolerirajo", še preden je karkoli za tolerirat.

Ramon dekers> Kaj pa ti dokazuješ? Si že dokazal, da so muslimani bolj napredni od kristjanov?

Sem. Q.E.D.

harmony ::

@Ramon dekers
Kaj si ti točno hotel dokazati s prilepljenim youtub linkom?
Pomoje nič tako kot jaz ne s spodnjim...ampak hmmm zihr je bil napadalec musliman.


Gremo dalje...


Očitno so to žene muslimanov...Če ženske v ateističnem in krščanskem svetu niso zatirane, zakaj potem toliko prahu okoli tega. Mar ni to samo v Islamu?

@mailer
Sam si načel zgodbo med suniti in šiiti, ter je nisi znal ustrezno obrazložiti, zato sem ti postavil vprašanje.

Skratka če rezimeram: Zahodni svet mora najprej pomesti pred svojim pragom, da lahko obsoja tako imenovane muslimanske fanatike, ki so pobili na miljone in miljone nedolžnih ljudi v Evropi v času druge svetovne vojne. Aja niso bli oni.

Ramon dekers ::

Škodo delajo izključno tisti, ki "ne tolerirajo", še preden je karkoli za tolerirat.


Govori slepec, slepcu. Kritiziraš krščanstvo, cerkve, hkrati podpiraš gradnjo džamije. Nevem, od kje ti takšne fobije na katoličine. Imej vsaj realna merila, če se že greš (kvazi) intelektualca.
Mogoče si bil pa v osnovni šoli napaden s strani "kristjanov" pa sedaj izrazaš svoja podrzavestna in potlačena čustva na ta način, da daješ izjave kot jih daješ in si bolj "odprt" do drugih ver. No ja, kot sem rekel v Nemčijo s kolesom pa se malo razglej.

Meni je Slovenija super, ravno zato, ker smo malo bolj konzervativen narod in nas je težko pokoriti, samo jeba je, ker je takšnih kot si ti vse več, upam da se trend malo spremeni, ker si resnično ne želim ninđ sredi Ljubljane.


Ironija je ta da ateisti in muslimani nastopajo v doetu. In prvi se imajo celo za pametne, v resnici pa ne vedo niti kaj želijo.

Grumf ::

arnecan1 je izjavil:

Moj se z ateistom lahko. Celo z istospolnim lahko živi skupaj. Z muslimanom.... Hja, preprečiti mu ne moram, ampak vesel bi bil, če bi potem živela izven Evrope.

No vidiš, pa si le niste tako različni. Vsak problem ima običajno dve strani in ti si ena polovica, diametralno enako misleči na drugi strani pa druga polovica. In kot taka sta seveda problem nesposobna reševati, sta se pa sposobna pobiti.

Ramon dekers je izjavil:

Govori slepec, slepcu. Kritiziraš krščanstvo, cerkve, hkrati podpiraš gradnjo džamije.

Ne ne, nič ne razumeš. Taskni cudaki (kot sem tudi jaz) podpirajo:
- ne-gradnjo džamije in podretje cerkev
- cerkve ostanejo in se zgradijo še džamije.
Razumeš? Sicer raje prvo...
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

Grumf ::

Ramon dekers je izjavil:

Ironija je ta da ateisti in muslimani nastopajo v doetu.

Jah, če bi bili v muslimanski deželi bi zagovarjal kristjane, ko bi hoteli postavljati cerkev, do katere imajo pravico. Ali pa še raje podretje vseh džamij in ne postavitev cerkve. Najlažje je s polno ritjo modrovati kako lačen ne rabi jesti in to cerkveni praviloma počnejo.
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grumf ()

Ramon dekers ::


Ne ne, nič ne razumeš. Taskni cudaki (kot sem tudi jaz) podpirajo:
- ne-gradnjo džamije in podretje cerkev
- cerkve ostanejo in se zgradijo še džamije.
Razumeš? Sicer raje prvo...


Imam boljši rešitev za vas, odhod v Savsdko Arabijo. Širjenje obzorja, kot sem že prej rekel. Pričakujete pravičen svet? Ne se hecat, nekdo vedno dominira nad ostalimi. Upam samo, da ne bodo musliči prvi.


Najlažje je s polno ritjo modrovati kako lačen ne rabi jesti in to cerkveni praviloma počnejo.


Še enkrat obisk v Savdsko Arabijo, boš videl da se lahko spreobrneš, ženi pa boš lahko navezal GPS. na rit.

Verjamem v vas, uspelo vam bo nekoč pogledati čez naše Alpe. You can do it boy!

arnecan1 ::

harmony je izjavil:

mailer je izjavil:

harmony je izjavil:

@mailer
Vprašanje zate.
Kako so lahko muslimani vse do prihoda krščanskih fanatikov iz Francije mirno sobivali s kristjani in judi?
Isto vprašanje zate le lokacijo bi spremenil na današnji Izrael in Palestino.

Klasika, ko ne veš odgovora, daš protivprašanje. Brezveze s takimi ljudmi sploh komunicirat. Če nekaj trdiš potem to DOKAŽI fant.

Verjetno misliš Bližnji vzhod pred križarskimi vojnami. Naj ti povem, da je bil Bližnji vzhod 7. stoletju popolnoma krščanski, do začetka križarskih vojn pa še samo 50%. Le zakaj? A so tam mogoče hodili kakšni islamski isijonarji z denarjem od nafte? Tisti kristjani, ki pa so stali, pa so lepo plačevali še dodatni davek, da so sploh lahko preživeli. Torej mirno sobivanje pod kakšnimi pogoji. Ko so muslimani osvajali Perzijo, so pobili cele pokrajine, ko so osvajali Balkan, Ukrajino, prav tako, nič boljše ni bilo v Indiji, tudi Alžirija in Maroko nista več niti malo krščanska, v Španiji pod islamom niso bile ravno počitnice..... In še bi lahko našteval.

Ampak ne govorimo o zgodovini, saj če bi bilo to res, da sovraštvo do Zahodnega sveta izvira iz Križarskih vonj, kako šele bi potem morali muslimani sovražiti Mongole. Le-ti so namreč pobili neprimerno več ljudi v kratkem času, kot pa križarji v celotnih pohodih. Kaj pa to?

Sicer pa se oredotočimo na to, kar je naslov teme, islam v Evropi, torej po 2. sv, vojni.

Grumf ::

Ramon dekers je izjavil:

Imam boljši rešitev za vas, odhod v Savsdko Arabijo. Širjenje obzorja, kot sem že prej rekel. Pričakujete pravičen svet? Ne se hecat, nekdo vedno dominira nad ostalimi. Upam samo, da ne bodo musliči prvi.

Vidiš, samo naprej dokazuješ, da ste si enaki v svojem razmišljanju. Poglej, muslimanski fundamentalisti bi se najraje znebili vseh kristjanov (citation needed), kristjanski fundamentalisti bi se radi znebili vseh muslimanov, ljudje kot sem jaz pa bi se radi znebili vseh idiotskih fundamentalistov, ne glede na veroizpoved.
Human beings, who are almost unique in having the ability to learn from the
experience of others, are also remarkable for their apparent disinclination
to do so.
««
16 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998146679 (132342) BigWhale

Glasna muslimanska molitev na fužinah (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47184741 (75208) Gandalfar
»

Kako se mora islam spremeniti, da ga bo zahod 'sprejel'? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22935985 (31386) guest #44
»

Pakistan blokiral Facebook, Youtube, Wikipedijo in Flickr (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7626907 (25045) ahac

Več podobnih tem