» »

Izbira banke

Izbira banke

1 2
3
4

Utk ::

To ni pomembno. Tam imamo neke predpostavke, 60 dvigov na bankomatih EU. Pri SKB-ju to v resnici 48 dvigov ali pa še manj, če dviguješ v tujini. Če tebi 6-12 evrov manj pri eni in 30 evrov več pri drugi banki ne pomeni nič, potem takih primerjav niti ne rabiš gledat, ker dost večje razlike enostavno ni.
Enako bi lahko rekli, da kdo pa mora vsak teden dvignit denar na bankomatih od druge banke? Tako malo jih niti SKB nima, da bi bla taka sila.

zee ::

Primer? Banka Koper v Ljubljani. Bankomata sta natanko dva: eden na Bavarskem dvoru, drugi v poslovni stavbi Merkatorja.

Osebno lahko recem, da denar dvigujem vsak teden, tako da imam v denarnici okrog 20-30 EUR tako, da je izguba ob morebitni kraji manjsa (to me je resilo v Spaniji, kjer so me okradli).
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

talean ::

To ni pomembno. Tam imamo neke predpostavke, 60 dvigov na bankomatih EU. Pri SKB-ju to v resnici 48 dvigov ali pa še manj, če dviguješ v tujini. Če tebi 6-12 evrov manj pri eni in 30 evrov več pri drugi banki ne pomeni nič, potem takih primerjav niti ne rabiš gledat, ker dost večje razlike enostavno ni.
Enako bi lahko rekli, da kdo pa mora vsak teden dvignit denar na bankomatih od druge banke? Tako malo jih niti SKB nima, da bi bla taka sila.


osebno dvigujem denar vsak 2 dan in se mi po pravici povedano res ne da iskati bankomata ki je v lasti banke (pustimo NLB).

SKB sta prva dva dviga zastonj potem pa pol evra na dvig. V tujini se provizija pri SKB lepo plača, tuje banke pri nas imajo zastonj.

Razlike so drugače bi bila ta tabela z ciframi enakaa ni tako?

talean ::

Ja jemat jih je treba z rezervo, ker številke niso prave. Od kod ti ideja, da je dvig gotovine na bankomatih EU pri NLB brezplačno?


pomota. mislil sem SLO. in ker sem vzel da ima NLB v lasti največ bankomatov sem kar 0,00 napisal.


lp

Ce nisi na banki, ki ima bankomate razsejane enakomerno po Sloveniji, je en brezplacni dvig na mesec enak plunku v morje.


se strinjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: talean ()

root987 ::

My 2 cents:

Zelo pomaga, če vzameš tisto banko, ki jo imata vsaj dve osebi v tvoji bližini, ki bi ti bili pripravljeni nakazati določeno vsoto v petek ob desetih zvečer, ko v tujini nujno rabiš dodatna sredstva (če nimaš limita ali si že čez limit) - samo interbančne transakcije so namreč odobrene takoj. :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

talean ::

ma izgleda da sparkasse res ne podpira firefox-a, tako da zaradi neuporabe win os pač odpade.

kaj pa net.stik in Safari?

Je kdo probal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: talean ()

MarkoMan ::

Sam imam račun pri NLB in sem tak tak zadovoljen. Prvi mastercard sem cakal več kot mesec dni (pac poslovalnica ni dala zahteve naprej), medtem ko sem drugega dobil v roku manj kot 1 teden. Odnos v poslovalnicah je res bolj slab....se mi je pri najemu hitrega kredita zgodila zelo prijetna iskusnja....zlo strokovno mi je razlozila in prebrala pogodbo...sem bil zelo pozitivno presenečen. Velik plus štejem, da dobiš kredit 4100eu in vec (odvisno od poslovanja in dohodkov) se isti dan....brez potrjevanja v sluzbi,itn....zlo instant :)

Edit: en velik minus je pa da so mi zablokiral kartico maestro (ker je bila uporabljena na posu, ki je bil pol zlorabljen) in mi tega niso sporočili. So me mel na pumpi k za kriminalca ( je prodajalcu izpisal da mora kartico zasesti)...v glavnm cela stala..

Moram pa zamenjat banko, ker ima stanovanski kredit svinsko drag :(

Nekako se spomnem da ima Unicredit najcanejsga (iz primerjav v revijah). A to se drzi?
vsak zacetek in zacetnik je tezek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MarkoMan ()

talean ::



Moram pa zamenjat banko, ker ima stanovanski kredit svinsko drag :(

Nekako se spomnem da ima Unicredit najcanejsga (iz primerjav v revijah). A to se drzi?


ne vem iz informativnih izračunov je NLB kar ok oziroma ni več tako draga kot je bila.

jaz sem slišal da je unicredit za stanovanja kar ok ali pa sparkasse. sicer je pa pomoje vse stvar pogajanja. če znaš ti pomoje tudi na kakšni slo dajo ok kredit.

ma unicredit mi je kul samo imajo pa drago poslovanje v primerjavi z slo bankami in tujimu bankami pri nas 8recimo plačilo položnice je najdražje od vseh bank preko e-banke).

izbral sparkasse na koncu predvsem zaradi ugodnih storitev preko e-banke.

upajmo da bo net.stik deloval, drugače...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: talean ()

McHusch ::

Mimogrede, diba.si je danes povišala obrestno mero na 4,3 %, kar je še samo slab odstotek manj od strašno ugodnih depozitov naših bank. Konkurenca dela svoje. :)

kronik ::

Obujam temo... po vsem prebranem bi se odločil za Unicredit. Ali že obstaja kakšna boljša varjanta? Pri NKBM me motijo izključno oderuške provizije pri dvigih in plačilih, zato bom menjal banko.

bajsibajsi ::

kmetek ::

pikec18
06.08.2009, 11:00.
Pri Unicredi banki so podražili storitve mesečne obdelave iz prejšjnjih 3 na 4€, plačilo položnice preko e-bančništva na prejšnjih 0.35 na sedaj .40€ na položnico in to brez, da so nas o morebitnih podražitvah obvestili.

jeti51 ::

Da obudim temo: tudi jaz bi zamenjal banko.

Iščem nek čisto osnovni račun z možnostjo elektronskega bančništva, ki deluje tudi na ne-windows sistemih (predvsem kakšni čitalci kartic znajo biti problematični, če jih banka uporablja), možnost plačevanja in dvigovanja denarja na bankomatih v tujini in pa čim širša mreža bankomatov oziroma nizka provizija za dvige na bankomatih drugih bank (še bolje).

Katera banka je v tem pogledu najcenejša? Poleg mesečnega nadomestila za vodenja računa je treba tu upoštevati še razne "skrite" stroške kot so npr. priključnina na elektronsko bančništvo, stroški izdaje digitalnega potrdila ipd.
Poleg nizkih stroškov pa želim tudi, da je odnos banke do strank kolikor toliko "normalen" - in tu me zanimajo vaše osebne izkušnje, kajti tega se na internetu na straneh bank seveda ne da prebrati. Kakšno je kaj stanje danes? (tema je nenazadnje stara že več kot eno leto)

Hvala za predloge in informacije že vnaprej.

urosh ::

sparkasse. vse zastonj edino na eno (mogoče dve - ne vem več) leto je potrebno pošti plačat za certifikat nekih 5EUR. Vse ostalo (vsi dvigi v celotnem eu območju in tudi vsa plačila preko spletnega bančništva) je đabe. "Naročnina" je celih 3,49EUR/mesec in dobiš certifikat (poštarca), ki dela tako v IE, Firefox, kot Chrome (drugih ne uporabljam, no saj IE tudi ne uporabljam, vem pa da dela).
Ima še račun na nkbm (zaradi kredita), pa sem kar lepo obdržal tega na sparkasse - si prenakažem denar in vse delam preko sparkasse. Se vse skupaj bolj splača...

lp

amigo_no1 ::

Skb. Imaš "kalkulator" za skb.net. Dela povsod, kjer lahko zaženeš web browser (Firefox, Opera).
Digitalno potrdilo je cokla za uporabnika (uvoz, izvoz, so šanse kaj za**bal, disk crkne); banke, ki ga še vedno prakticirajo živijo v preteklosti. Primer NLB.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

zee ::

Se strinjam. "Kalkulator" je v splošnem boljša izbira.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

urosh ::

nebi se ravno strinjal...
na nkbm mam tisti ključek in ko hočem karkoli plačati/prenesti vedno rabim tisti ključek... Ki ga seveda ne nosim s sabo, saj mam že ostale navlake (ključev) dovolj. In meni je zato certifikat zmaga. Mam v službi in doma na obeh (ni dovoljen izvoz). Originalnega pa hranim v "kontejnerju" in nimam nobenih težav...

lp

fosil ::

Pri Abanki maš elektronski račun, z ebanko te pride okrog 1,30 EUR na mesec. Zraven dobiš viso electron s katero lahko plačuješ tudi na netu.

Za njihovo ebanko pa lahko uporabiš katerikoli certifikat, torej tudi sigen-ca, ki je zastonj in si ga greš zrihat na upravno enoto. Certifikat pa dela na vseh OS-jih.
Tako je!

fosil ::

Digitalno potrdilo je cokla za uporabnika (uvoz, izvoz, so šanse kaj za**bal, disk crkne); banke, ki ga še vedno prakticirajo živijo v preteklosti. Primer NLB.

V resnici je ravno obratno. Kalkulator je danes zastarela zadeva. Kdo pa sploh še uporablja kalkulatorje?

Certifikati so vedno bolj razširjeni in podprti, dejansko se uveljavljajo kot neke vrste elektronska osebna izkaznica. Tako lahko isti certifikat uporabljaš pri več različnih bankah, za storitve javne uprave, esklade, razne estoritve in še marsikaj drugega.
Tako je!

thramos ::

Za kakršno koli sklepanje pogodb na daljavo je za digitalno podpisovanje potreben certifikat.

amigo_no1 ::

Ko se boš prestavljal med 5 kištami, kjer boš moral vsakič prvo pogledati za keylogerji,rootkiti&trojanci ter potem še namestiti, uporabiti, odstraniti certifikat te bo tako "igračkanje" minilo.. Lahko tudi uporabiš portable verzijo s usb ključka/cdja, npr FF, vendar se da to precej neopazno skopirati (profil), geslo za certifikat prestrežeš in voila!
Če mi prestrežejo vsakokrat drugačno geslo s kalkulatorja ni škode.

Tukaj je govora o izbiri banke , ne mešaj hrušk s kolerabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

tomaz- ::

Bom obudil tole temo, da ne odpiram nove..

Iz NLB bom ( končno ) presedlal na drugo banko.. Nisem nek zahteven komitent, potreboval bom klasično Maestro kartico, če je z njo tudi možnost plačila preko spleta ( +Paypal ), mi Mastercard niti ni potrebna.. Imeti mora OK online bančništvo, po možnosti iOS oz Android app.. Kreditov ( na srečo ) ne potrebujem, je pa fino, da ni stroškov dviga na bankomatih, da so čimnižje provizije pri online plačevanju položnic, trajnikov... Aja, pa da lahko kolikor toliko brez skrbi dam na varčevalni račun enih 30000€ .

Odločam se med Sparkasse in Unicredit.. Lepo bi vas prosil za čimbolj utemeljena mnenja, glede na zgoraj napisane želje.

HVALA !!

Hayabusa ::

potreboval bom klasično Maestro kartico, če je z njo tudi možnost plačila preko spleta ( +Paypal )

Ni možno.

tomaz- ::

Na Unicredit piše, da ja, na Sparkasse pa mislim, da res ne..

Veron ::

Sicer malo starejša tema, ampak jo bom kar uporabil.

Torej trenutno imam NLB, ampak želim zamenjati banko (pustimo razloge). Njihova spletna banka je lepo narejena in funkcionalna (to mi je všeč).
Vendar ali kdo (sigurno da) uporablja spletno banke kake druge banke in ima mogoče kako pohvalo oz. grajo na to?
Najbolj me zanima sparkasse

Martin Krpan ::

DH ok.:D

Veron ::

DH predvidedam, da je Delavska hranilnica. A je varjanta dobit kak screenshoot recimo UPNja (seveda zakri osebne podatke)?

Yohan del Sud ::

DH je sindikalna banka, ki cilja na upokojence in delavce z minimalcem. Sem prejšnji teden bil tam, da bi zamenjal banko in dobil košarico, ker sem nezaposlen. Verjamem, da je taka politika povsod, ampak vsaj tam bi pričakoval malo elastičnosti. Pač zahtevajo redne prihodke (če sem prav razumel 6 mesecev v naprej), ki jih pa ne morem zagotoviti. Še vedno lahko dobim račun, ampak brez oglaševanih ugodnosti (limit, kartice, brezplačno leto vodenja ipd). To pa že imam.
www.strancar.com

kronik ::

Pri DH imajo tudi mobilni app - kot pri ostalih bankah samo slikaš položnico in čao. Za spletno banko pa sem si (pri njih) naročil certifikat (USB ključek) od pošte. Skratka ne vidim nobene razlike md DH in prejšnjo banko, razen seveda, da je DH občutno cenejša.

Smrekar1 ::

Veron je izjavil:


Vendar ali kdo (sigurno da) uporablja spletno banke kake druge banke in ima mogoče kako pohvalo oz. grajo na to?
Najbolj me zanima sparkasse


NLB Klik >> Abanka Abanet

To je vse kar vem :)

kronik je izjavil:

Pri DH imajo tudi mobilni app - kot pri ostalih bankah samo slikaš položnico in čao. Za spletno banko pa sem si (pri njih) naročil certifikat (USB ključek) od pošte. Skratka ne vidim nobene razlike md DH in prejšnjo banko, razen seveda, da je DH občutno cenejša.


To več ali manj postaja standard. Ne vem sicer kdo to rabi, ampak slišat je lepo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Ganon ::

Veron je izjavil:

DH predvidedam, da je Delavska hranilnica. A je varjanta dobit kak screenshoot recimo UPNja (seveda zakri osebne podatke)?




Iz NLB sem šel na DH. Najboljša odločitev.

Yohan del Sud je izjavil:

DH je sindikalna banka, ki cilja na upokojence in delavce z minimalcem.


Daj se vzdrži kretenizmov.

Veron ::

Malo sem pregledal vse in trenutno mi še najbolj ustreza Spakasse, ker imajo brezplačo vodenje, brezplačna spletna banka, brez provizije pri plačevanju položnic, če je na računu minimalno 1000eur. Drugih storitev niti ne uporabljam (leasing in podobno) tako da se mi zdi trenutno še najbojša izbira. Razn če sem kaj spregledal?

Martin Krpan ::

Yohan del Sud je izjavil:

DH je sindikalna banka, ki cilja na upokojence in delavce z minimalcem. Sem prejšnji teden bil tam, da bi zamenjal banko in dobil košarico, ker sem nezaposlen. Verjamem, da je taka politika povsod, ampak vsaj tam bi pričakoval malo elastičnosti. Pač zahtevajo redne prihodke (če sem prav razumel 6 mesecev v naprej), ki jih pa ne morem zagotoviti. Še vedno lahko dobim račun, ampak brez oglaševanih ugodnosti (limit, kartice, brezplačno leto vodenja ipd). To pa že imam.

To je res.

lojzeboy ::

KruceFix ::

Zdravo,

odločil sem se, da prekinem sodelovanje z NLB banko in preidem k banki Koper. Vse pole za kredit odobrene, čakamo še zavarovalnico, da poplačam NLB in postanem komitent Koprske banke. Dobro, zanima me pa naslednje - kartica Mastercard. Kot pravijo na Koprski banki, to ni obročna kartica, torej primer - če grem v Bigbang in vzamem računalnik in želim 6 obrokov to ni možno! Vse se mora poravnati do 8., 18., oz. 28 v mesecu. Tega ne razumem, kar mi ni razložila niti bančna svetovalka, ker ni vedela. Pri NLB sem imel tako, da sem lahko z MC kupoval na obroke, kar pri banki Koper ni mogoče oz. je samo alternativa American Express. Ali ni pri vsaki banki, katera je v sodelovanju z lastniki MC vsi pogoji enaki?

Najlepša hvala za informacije!
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

krneki0001 ::

Obstaja več teh kartic:
- debetne, ko ti nakažeš in toliko lahko zapraviš, kot si gor nakazal
- kreditne, ko plačuješ preko direktne odobritve enkrat mesečno (ne samo 8,18 in 28, ampak je sedaj tako narejeno da lahko katerikoli datum izbereš.
- kreditna z odloženim plačilom, ko plačuješ recimo 20, 25 ali 33% na mesec, kot si zapravil.

Primer:
limit imaš 1000 evrov, obrok pa 33%, zapraviš prvi mesec 900 evrov in dobiš za plačilo 33% od 900 evrov, kar znese 300 evrov. Torej ti ostane še 600 evrov za plačat. Če nič ne zapraviš, dobiš naslednji mesec spet 33% za plačat, ampak od zneska na kartici. Torej 200 evrov plačaš, ostane še 400 in tako dalje.
Če pa naslednji mesec spet zapraviš 400 evrov (več ne moreš, ker imaš 600 že porabljenih, 1000 pa limita) pa dobiš spet 33% od 1000 za plačat, kar pomeni 333 evrov.

2f4u ::

Veron je izjavil:

Malo sem pregledal vse in trenutno mi še najbolj ustreza Spakasse, ker imajo brezplačo vodenje, brezplačna spletna banka, brez provizije pri plačevanju položnic, če je na računu minimalno 1000eur. Drugih storitev niti ne uporabljam (leasing in podobno) tako da se mi zdi trenutno še najbojša izbira. Razn če sem kaj spregledal?



Družba, je kdo kaj podobnega pregledal?
Ugotavljam podobno kot Veron. Mnenje drugih?

krneki0001 ::

Sberbank in Raiffaisen se umikata iz slovenije. Govori se tudi za Sparkasse, da se bodo umaknili iz slovenije.

kuvanasarma ::

2f4u je izjavil:

Veron je izjavil:

Malo sem pregledal vse in trenutno mi še najbolj ustreza Spakasse, ker imajo brezplačo vodenje, brezplačna spletna banka, brez provizije pri plačevanju položnic, če je na računu minimalno 1000eur. Drugih storitev niti ne uporabljam (leasing in podobno) tako da se mi zdi trenutno še najbojša izbira. Razn če sem kaj spregledal?



Družba, je kdo kaj podobnega pregledal?
Ugotavljam podobno kot Veron. Mnenje drugih?



Povprečno!! moraš imeti 1000€ sredstev, drugače je nekaj čez 7€ vodenja računa.
To pomeni da imaš lahko 25 dni 1200€ in potem 5 dni 700€ pa si še vedno na varnem, ker je povprečje čez 1000€ :)
Obenem pa dobiš vse položnice brezplačna, vsa nakazila so brez provizije, brezplačni dvigi na vseh bankomatih.

A se res umikajo iz trga, ker potem moram banko menjat :P

mojsterleo ::

KruceFix je izjavil:

Zdravo,

odločil sem se, da prekinem sodelovanje z NLB banko in preidem k banki Koper. Vse pole za kredit odobrene, čakamo še zavarovalnico, da poplačam NLB in postanem komitent Koprske banke. Dobro, zanima me pa naslednje - kartica Mastercard. Kot pravijo na Koprski banki, to ni obročna kartica, torej primer - če grem v Bigbang in vzamem računalnik in želim 6 obrokov to ni možno! Vse se mora poravnati do 8., 18., oz. 28 v mesecu. Tega ne razumem, kar mi ni razložila niti bančna svetovalka, ker ni vedela. Pri NLB sem imel tako, da sem lahko z MC kupoval na obroke, kar pri banki Koper ni mogoče oz. je samo alternativa American Express. Ali ni pri vsaki banki, katera je v sodelovanju z lastniki MC vsi pogoji enaki?

Najlepša hvala za informacije!
z nlb karticami lahko pri nekaterih vecjih trgovcih (med njimi je bigbang)placujes obrocno preko sheme enka. te ugodnosti druge kartice ne ponujajo. to nima veze s placilnim dnevom tvoje kartice.

Zgodovina sprememb…

jusv ::

Saj obročno plačevanje imajo tudi nekatere druge banke. Sem 100%, da ima Hypo obročno MC kartico. Verjetno pa ima še katera druga banka isto.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

krneki0001 ::

Tisto so druge kartice:
kreditne - enkrat na mesec plačaš toliko kot si zapravil
kreditne z obročnim odplačevanjem - enkrat na emsec plačaš % od vsega kar si zapravil
debetne - ti najprej nakažeš in potem zapraviš lahko samo toliko kot si nakazal.

navadne plačilne kartice - trgajo takoj iz računa dol. In nlb ima tako urejeno da lahko s tako kartico tudi plačuješ na obroke v nekaterih trgovinah.

Invictus ::

krneki0001 je izjavil:

Sberbank in Raiffaisen se umikata iz slovenije. Govori se tudi za Sparkasse, da se bodo umaknili iz slovenije.

Sparkasse je slovenska banka. Se sploh ne more umaknit, samo zapre se lahko.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

krneki0001 ::

Sparkasse je avstrijska banka in ima tukaj samo podružnico. Erste bank in sparkasse group. http://www.sparkasse.at/sgruppe/

Zgodovina sprememb…

Miha 333 ::

krneki0001 je izjavil:

Sparkasse je avstrijska banka in ima tukaj samo podružnico. Erste bank in sparkasse group. http://www.sparkasse.at/sgruppe/

Pravna oseba je registrirana v Sloveniji, torej je to slovenska banka. Drugo vprašanje je, kdo je lastnik, ampak ta se lahko tudi zamenja (kot npr. v primeru Volksbank).

Podružnica je pa na primer BKS.

krneki0001 ::

Tudi sberbank je potem slovenska banka?

Modri dirkač ::

Miha 333 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Sparkasse je avstrijska banka in ima tukaj samo podružnico. Erste bank in sparkasse group. http://www.sparkasse.at/sgruppe/

Pravna oseba je registrirana v Sloveniji, torej je to slovenska banka. Drugo vprašanje je, kdo je lastnik, ampak ta se lahko tudi zamenja (kot npr. v primeru Volksbank).

Podružnica je pa na primer BKS.

Če smo dlakocepski, ja, sicer pa, če se avstrijci odločijo, da poslovanje v SLO ni več rentabilno, bojo slovensko "vejo" zaprli.
Everybody lies!

Miha 333 ::

Modri dirkač je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Sparkasse je avstrijska banka in ima tukaj samo podružnico. Erste bank in sparkasse group. http://www.sparkasse.at/sgruppe/

Pravna oseba je registrirana v Sloveniji, torej je to slovenska banka. Drugo vprašanje je, kdo je lastnik, ampak ta se lahko tudi zamenja (kot npr. v primeru Volksbank).

Podružnica je pa na primer BKS.

Če smo dlakocepski, ja, sicer pa, če se avstrijci odločijo, da poslovanje v SLO ni več rentabilno, bojo slovensko "vejo" zaprli.

Ne gre za dlakocepstvo, če je banka slovenska, mora poslovati po slovenskih pravilih in so v tem primeru komitenti kar močno zaščiteni. Tako se mora banka v primeru likvidacije dogovoriti z banko prevzemnico, ki bo prevzela komitente in komitente pravi čas obvestiti, se pravi ne morejo kar reči j... se in čez noč zapreti. Želel sem povedati, da je strah komitentov odveč.

Slovenska Sparkasse in avstrijska Sparkasse nimata razen imena in lastnikov nič skupnega. V Sloveniji gre za samostojno pravno osebo (Banka Sparkasse d.d.), registrirano v Sloveniji in s tem je izenačena z vsemi "pravimi" slovenskimi bankami.

krneki0001 je izjavil:

Tudi sberbank je potem slovenska banka?

Da, Sberbank Banka d.d. Sezname slovenskih bank ter podružnic oziroma predstavništev tujih bank v Sloveniji najdeš tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha 333 ()

krneki0001 ::

Če se matična banka odloči, lahko danes banko v sloveniji zapre. Zmeni se z eno drugo banko, da ji da komitente in to je to.

Videno večkrat in obdelano večkrat. (Dolenjska banka, banka zasavje, banka domžale, banka celje, banka vipa,.....)

Miha 333 ::

krneki0001 je izjavil:

Če se matična banka odloči, lahko danes banko v sloveniji zapre. Zmeni se z eno drugo banko, da ji da komitente in to je to.

Videno večkrat in obdelano večkrat. (Dolenjska banka, banka zasavje, banka domžale, banka celje, banka vipa,.....)

Da, vendar mora biti po pravilih in brez da bi komitenti bili na škodi. Odobri in nadzoruje pa postopek Banka Slovenije.

Pa saj ni važno, želel sem povedati, da ni razlike med "domačo" in "tujo" banko, če gre za v Sloveniji registrirano banko.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera banka? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
469139048 (2299) TrumpDonald
»

katera Banka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19052594 (2117) cortez
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9228654 (23019) šernk
»

Dobra izbira banke za spletno bančništvo

Oddelek: Loža
4615547 (13401) ...:TOMI:...

Več podobnih tem