» »

Call of Duty WWII (2017)

Call of Duty WWII (2017)

oo7 ::

abyssus je izjavil:

Pred eno uro objavljeno, da še 24 ur. Torej jutri zvečer, do okoli sedmih.


Hvala

Jerry000 je izjavil:

Ql, potem še mogoče jutri igram. Igra je že polna cheaterjev, tako da je že BV igrat.


Res je tudi jaz sem jih že nekaj opazil ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

BivšiUser2 ::

Kaj pa controller support beta ima?
edit: naj se ta post zbriše. Ja ima, samo na steam-u ne piše nič.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Call of Duty WWII PC BETA Already hacked



Wallhack ;((

BivšiUser2 ::

Komu se je to dalo delat za tak krš?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

abyssus ::

Ravno vceraj gledal video in je baje samo prilagojen cheat od AW. Tako da dosti dela ocitno niso meli. Ne vem sicer, zakaj folk si upa te zadeve uporabljati na steamu. A ne banajo celotnega steam racuna? Zakaj razkirati celoten lib za to.

Machete ::

abyssus, hvala za info.
Jaz se ne morem odločit. Po svoje mi je ok, po drugi strani pa je občutek vseeno dokaj mlačen. Dammage skozi 1m debelo škarpo je malo nepričakovano, no recoil je tudi meh..
Stg44 cel rafal spusti brez poskakovanja.. Atmosfera je medla. Kul pa je povratek v okolje, kjer se mi je cod najbolj zapekel v spomin.
Sem šel potem mw2, čeprav no lean, še zmeri fun. Verjetno še bolj, ker poznam vse mape na pamet.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

abyssus, hvala za info.
Jaz se ne morem odločit. Po svoje mi je ok, po drugi strani pa je občutek vseeno dokaj mlačen. Dammage skozi 1m debelo škarpo je malo nepričakovano, no recoil je tudi meh..
Stg44 cel rafal spusti brez poskakovanja.. Atmosfera je medla. Kul pa je povratek v okolje, kjer se mi je cod najbolj zapekel v spomin.
Sem šel potem mw2, čeprav no lean, še zmeri fun. Verjetno še bolj, ker poznam vse mape na pamet.

Isto jaz mislim :). Nekako se ne morem odločit al bi nabavil al ne. Tile hackerji so mi dali malo za razmislit, vem pa da jih bo potem verjetno manj. Igra je dokaj fun, sploh ker prihajam iz MW2 ere (moja zadnja COD igra). Se pa tudi odločam med BF1 in COD WW2

abyssus ::

Tudi jaz sem še trenutno v dvomih. Čakam, da vidim, kaj vse bodo popravili in kakšna bo populacija na PC.

Jerry000 ::

Prednaročil sedaj ne bom, bom počakal kakšen mesec po izidu igre. Da se hype malo umiri in pristane na realna tla

Machete ::

Mah, kaj pa bodo realna tla? Saj si videl kaj dobiš. Edino en šitloud DLCjev mi je zoprno, ker razdrobi občestvo, in pa ta matchmaking sistem je poden. Mogoče vzamem kak ciganski key za 30eur.
Btw, dlc za mw2 komot sklopiš v Steamu. Tegan nisem vedel, ker jih generalno ne kupujem. Sem včeraj opazil in ful hitro potem najde game. Domination mi je našlo v sekundi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

Mah, kaj pa bodo realna tla? Saj si videl kaj dobiš. Edino en šitloud DLCjev mi je zoprno, ker razdrobi občestvo, in pa ta matchmaking sistem je poden. Mogoče vzamem kak ciganski key za 30eur.
Btw, dlc za mw2 komot sklopiš v Steamu. Tegan nisem vedel, ker jih generalno ne kupujem. Sem včeraj opazil in ful hitro potem najde game. Domination mi je našlo v sekundi.

Realna tla bojo pokazala koliko bo igrano. Zdaj je hype in bo veliko folka igralo, po 1 mescu se bo že nekaj naveličalo.
Bi pa vprašal, MW2 igraš prek steam ali iz travnika? Koliko je igralcev tam gor?

Machete ::

Vse na steamu. Ne vem koliko je igralcev. Glavne mode očitno še ful ljudi igra. Prav tako cod2, cod4, cod5, bo in bo2 kar grem vsak2 leti malo igrat :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

Sem mislil še to editat, pa me je čas povozil.

'Zame je AW še popolnoma frišen in nepreigran... pa so že trije deli od takrat hehe.'
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

Ta novi final cam kill mi ni všeč. Tisti klasični je mnogo boljši.

abyssus ::

Jaz nisem zadovoljen z nobenim. Nepotrebno čakanje. :)

Tac20 ::

Sej mas tipko za skip

oo7 ::

Tac20 je izjavil:

Sej mas tipko za skip


Ne mislil sem na last kill. V prejšnjih delih je pokazalo last kill tukaj pa tri pa vse nekaj na hitro prevrteno.

abyssus je izjavil:

Jaz nisem zadovoljen z nobenim. Nepotrebno čakanje. :)


Sploh rezultati na koncu poberejo preveč časa. Predno lahko greš pod opremo ti ostane samo še 30 sekund, do naslednje igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

abyssus ::

Sedaj pokaže najboljši play, torej recimo nekoga, ki je na hitro jih pobil več. :) Načeloma je boljše, kot prej, vendar pa nisem fan nobenega. Rajši imam čimprej naslednjo mapo. :D

oo7 ::

Men je bilo pa vedno zanimivo pogledati last kill cam še posebno če je bil moj :D

Klemzz ::

Men osebno je dobr špil, ni ravno cod 2 in waw ampak bo. Sem pa danes naletel na tipčka z aimbotom...

oo7 ::

Forum na Steamu je že poln pritožb in video posnetkov z You Tube o hekerjih tako, da bodo morali kar ukrepati. Igra izide jutri čez 1 mesec.

Mene motijo samo hekerji, LAG in pa, da ni več final kill kamere. Z ostalim sem pa zadovoljen.

Klemzz ::

A je imel še kdo problem, da se mu je nehala tipkovnica odzivat?

abyssus ::

S frendi smo danes želeli odigrati še zadnjo uro open BETE pa je bilo najprej hudo težko s partyom priti v loby, nato pa je v lobyu bil še heker in je popolnoma ubil čar igre. Nekako upam, da to ne bo tako velika težava, saj igre zagotovo ne bodo kupili za 60 € samo za to, da potem nabijajo s cheati. Sicer pa sem tudi sam zadovoljen z igro. Na redditu so tudi bile že omenjene nekatere težave s strani razvijalcev, tako da lahko pričakujemo nekatere popravke (čeprav dedicated strežnikov in še kakšne takšne PC zadeve skoraj zagotovo ne bo :/).

Vsekakor so na dobri poti. :)

oo7 ::

Call Of Duty: WW2 Dev Pledges More Anti-Cheat/Hack Tech For Full Release
Activision promises to have more measures in place to combat cheating and hacking after the beta.

https://www.gamespot.com/articles/call-...

oo7 ::

Multiplayer maps

Aachen: Urban warfare in the Battle of Aachen. Long range gameplay down the dangerous streets mixed with up-close engagements through war-torn structures.

U-Turn

Pointe du Hoc: D-Day landing site with tight gameplay spaces. Bunkers and trenches create intense close-range battles.

Flak Tower: German Flak Tower overlooking the skies above Berlin. Frenetic, close-range battles from end to end.

Ardennes Forest: Battle around a German encampment and vehicle convoy in the snow-covered Ardennes Forest during Battle of the Bulge. Fast-paced short to medium range engagements.

Gibraltar: Cliff-side fortifications atop the Rock of Gibraltar. Intense stand-off battles in the center with vertical combat opportunities to the flanks.

Wolfs Lair: Deep in the Prussian Masurian woods lies Hitler's Eastern Front military headquarters.

Sainte Marie du Mont: Furious battle across a war-torn French village. Features multiple high-intensity combat scenarios involving short and medium range gameplay.

Gustav Cannon

Carenta: The Battle of Carentan was an engagement in World War II between airborne forces of the United States Army and the German Wehrmacht during the
Battle of Normandy. The battle took place between 10 and 15 June 1944, on the approaches to and within the city of Carentan, France.

U.S.S. Texas: A map set on a Battleship.

London Docks

Paris

oo7 ::

Official Call of Duty(R): WWII Live Action Trailer - "Reassemble!"


Official Call of Duty(R): WWII Live Action Trailer - "Reassemble!" [UK]


Official Call of Duty(R): WWII Live Action Trailer - "Reassemble!" [France]

Jerry000 ::

WTF je to o_O

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

WTF je to o_O


Reklama

Jerry000 ::

Še vseeno wtf. Tole mi zgleda bolj low vse skup

iNooby ::

kaj 3. novembra bo za pc tud izšel cod al samo konzole? lp
Haters gonna hate...

Jerry000 ::

tudi za PC se mi zdi

z3ro ::

za vse platforme izzide 3.11.

oo7 ::

Ja vse izide na isti dan :)

oo7 ::

Končne zahteve za igro

Minimum:

OS: Windows 7 64-Bit or later
CPU: CPU: Intel Core i3 3225 3.3 GHz or AMD Ryzen 5 1400
RAM: 8GB RAM
HDD: 90GB HD space
Video: Nvidia GeForce GTX 660 @ 2 GB / GTX 1050 or ATI Radeon HD 7850 @ 2GB / AMD RX 550
DirectX: Version 11.0 compatible video card or equivalent
Network: Broadband Internet connection
Sound Card: DirectX Compatible


Recommended:

CPU: Intel Core i5-2400 or AMD Ryzen R5 1600X
RAM: 12GB RAM
HDD: 90GB HD space
Video: Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 @ 6GB or AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
DirectX: Version 11.0 compatible video card or equivalent
Network: Broadband Internet connection
Sound Card: DirectX Compatible

abyssus ::

Recommended dokaj visoke? Mislim, čeprav PC nabavil pred dvema tednoma, imam očitno preslab procesor. :) Že vidim kup negativnih reviewov na steamu zaradi slabe optimizacije. :D

Machete ::

abyssus je izjavil:

Recommended dokaj visoke? Mislim, čeprav PC nabavil pred dvema tednoma, imam očitno preslab procesor. :) Že vidim kup negativnih reviewov na steamu zaradi slabe optimizacije. :D


Woot? i5-2400 je iz leta Q1/2011 ...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Koliko vas bo nabavilo PC in koliko PS4 igro?

scipascapa ::

2x 0.

abyssus ::

Machete je izjavil:

abyssus je izjavil:

Recommended dokaj visoke? Mislim, čeprav PC nabavil pred dvema tednoma, imam očitno preslab procesor. :) Že vidim kup negativnih reviewov na steamu zaradi slabe optimizacije. :D


Woot? i5-2400 je iz leta Q1/2011 ...


Bolj me je ryzen zmotil, predvsem tisti X. pa tudi 1060 je bolj nov model grafične - nižji razred sicer a za COD se mi zdi vseeno kar visoko. Sem pa beto igral na prenosniku in čeprav optimalno ni bilo, se je na low dalo igrati.

Jaz bom vzel PC verzijo, v primeru, da ne bo preveč kritik čez njo in da bo populacija prava. Tako da mesec dni še zagotovo čakam.

Machete ::

To nimaš kaj čakat. Veš kaj boš dobil, veš kakšna je populacija. Ceneje ne bo nič, samo izgubiš življensoko dobo dela.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

Koliko vas bo nabavilo PC in koliko PS4 igro?


Ne igram FPS iger na gamepadu tako, da PC

fireX88 ::

glede na pretekle cod-e. Kako je kaj na zombie mode populacije? Če bom kupil igro, bom kupil samo zaradi tega.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

fireX88 je izjavil:

glede na pretekle cod-e. Kako je kaj na zombie mode populacije? Če bom kupil igro, bom kupil samo zaradi tega.


Kakšna je populacija ne vem ampak zombie mode je kar popularen.

z3ro ::

Kupil bom oziroma sem že prednaročil za PS4. PC imam itak preslab :D

z3ro ::

Na voljo je preload, vsaj na PS4..mislim pa da tudi na ostalih platformah.

oo7 ::

Jaz bom vzel v škatlasti obliki kot ponavadi :)

TOP ::

Zgleda obetavno.Tale Cod

Jerry000 ::

TOP je izjavil:

Zgleda obetavno.Tale Cod

Nja, tko tko. Sem beto igral in so mešani občutki. Sigurno je super da so šli na stare poti v WW2, ampak...ni to to, ni prava atmosfera kot je bila včasih. Je pa vsekakor decent COD v zadnjih časih (če ne celo desetletju)

TOP ::

Se strinjam ja seveda so mešani občutki,ker to ni nič novega pač samo staro zgodbo ponavljajo in to je to.Samo mape menjujejo grafa je ista je pa ziher bolje kot pa tista prejšnja speglana grafa in skakanje do neba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

scipascapa ::

COPY PASTE delajo nič drugega ni. Kot EA z FIFO.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123984 (6876) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653640 (18279) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613272 (7833) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768383 (36148) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937306 (22948) oo7

Več podobnih tem