» »

Kdo je bolha.com ?

Kdo je bolha.com ?

1
2
»

deleted ::

Tudi jaz vidim idejo kot odlično priložnost in z dobro ekipo bi uspeli. Osebno bi stvar poskušal zasnovati čimbolj preprosto, v stilu Googla. Potrebno bi bilo stvar zasnovati 'v nulo', torej popolno, enostavno, uporabno, uporabniku 100% prijazno. Ko bi stvar zalaufali pač objaviš na nekaj forumih, poveš znancem in če je stvar res dobra se prime takoj. Torej, se že kaj menite glede tega? Pripravljen sem sodelovati, če je team dober, torej se spozna, ima čas in je pripravljen delat.

ahac ::

Like I said... Craigslist. Še ebay dela svoje klone craigslista.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

blank3 ::

nekaj časa dobival, ko mi je začelo presedati sem zadevo v Gmailu označil kot spam in odtlej nimam več teh težav z njihovim spamom.


Sicer je zate efekt isti - ne vidiš sporočila... ampak povzročaš nepotreben promet na internetu. Enostavno jim pošlji mejl, da bi se odjavil. Pa še nekaj prostora boš prišparal na Gmail accountu.

Lp, B.
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezcasje... vsaj za nekaj casa.

dronyx ::

Kar se tiče portala tipa Bolha ni toliko bistveno to, da je ne vem kakšna sodobna tehnična rešitev, ampak potrebuješ uporabnike (obiskovalce). Tebi nič ne nuca tak portal, če pride na dan nanj 100 ljudi, ker ne boš ničesar prodal, pa tudi ponudba bo verjetno bedna. Problem nove Bolhe vidim v tem, da je obstoječa Bolha prevelika in vprašanje, če ti uspe priti v doglednem času iz njene sence.

JXS ::

Evo, danes se odpravim na bolho, da oddam oglas in me pričaka presenečenje.

BOLHA JE OD SEDAJ PLAČLJIVA, 3€ stane običajen oglas!!!

POPRAVEK:

Sem zgrešil rubriko in pristal v Turizmu, kjer so začuda oglasi plačljivi???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JXS ()

nocutius ::

saj maš še vedno tudi zastonjsko opcijo, je pa res da bodo sedaj z temi plačljivimi zasmetili vseskupaj, tako da bo še manj pregledno.

lol edit, sem spregledal tvoj edit JXS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nocutius ()

T0RN4D0 ::

Če hočeš karkoli kupit, je tudi plačljiva =] Mam občutek da nekdo kasira kr precejmestne vsote zarad tega portala :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Trocki ::

A se meni samo zdi, ali je sedaj tudi če oddaš navadni oglas treba plačat?

Svašta.

Obstaja kakšna druga dobra oglaševalska stran?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trocki ()

svecka ::

Ma ta bolha.com je navaden šit. Nima nikakršnih naprednih funkicj glede oglasa, njihov odnos je bil vedno arogantski, na strani je več reklam kot samih oglasov. Poleg tega pa je dezign strani narejen popolnoma zanič, saj "nedeljski" obiskovalci se ne znajdejo ama nič in morjao skorja doktorirat da kaj najdejo.

Avto.net to je prava stran, še moj stari ata je stran pogruntal v 1 minuti kako funkcionira, ne pa tale bolha. Upam da segnijejo od oglasov. Čas je da se postavi ena resna konkurenca.

bluefish ::

za konkurenco je bilo na ST odprtih že precej tem, pa kaj dalj od nakladanja morebitnih avtorjev ni prišlo.
Dejansko za karkoli konkretnejšega potrebuješ finance za začetno oglaševanje, tudi če si tak genij in cel sistem sam spišeš.

KoMar- ::

Plačljivi oglasi na Bolhi so samo v nekaterih kategorijah... recimo pri Računalništvu so še zmeraj brezplačni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

Gandalfar ::

cist tko .. kako jim pa placas?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24050236 (24160) Blinder
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419513 (15147) Ziga Dolhar
»

Bolha grafično prenovljena (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10510934 (6269) BCSman
»

Styria kupila Bolho

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
475678 (3158) Machiavelli

Več podobnih tem