» »

Bolha grafično prenovljena

Bolha grafično prenovljena

1
2
3

MihaFirst ::

Zakaj je vprašanje s cokto in kokakolo relevantno? :\

LjubimPeezde ::

Hehe sama anketa zaradi tega izpade precej smešno:)
Tudi jaz sem pogledal. Prvo 4 vprašanja o problematiki bolhe, potem pa ena kola:)
Jah kaj češ, verjetno fajn plačajo naročniki

koyotee ::

najbrz hocejo vedet kater NOV banner postavt >:D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

hokuto ::

tisto vprasanje o coca coli in cokti je namenjeno uvrstitvi odgovarjajocega v skupino relevantnih. to je standardna fora anket, samo da je ponavadi nekaj vec takih vprasanj in ce po teh odgovorih ne pades v za njih "zanimivo" skupino, potem tvojo anketo mirno ignorirajo - pac nisi target group. tako da je tu pametno odgovorit coca cola, ali pa bo vasa anketa zelo verjetno ignorirana.
doke!

LjubimPeezde ::

#we.care

Dejansko je anketa nek feedback od userjev. Če pač mirno prezrejo si delajo škodo sami sebi

Matek ::

Bolhe ne jemljem resno, odkar je eden od uporabnikov na tale forum prilepil njihov email, v katerem so mu na vprasanje o tem, ali bo v bliznji prihodnosti na Bolhi mozno ocenjevati uporabnike, odgovorili, da taksne funkcije ne bo, ker se je do sedaj ponavadi izkazalo, da je neuporabna in da prinese vec skode kot koristi.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mtosev ::

One word: UGLY :\
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Avby ::

Danes ravno nekaj spet iskal. Adijo pamet. Čisto so jo uničli luzerji. Drugače ne morem rečt, ker sem resnično ampak res resnično nezadovoljen z tem kaj imajo sedaj.

Tr0n ::

"s tem".

Golden eye ::

sej dela čist normaln: www.bolha.com
:D
.
.
.
drgač pa ja, jest sem bil tud čist razočaran kaj so nardil z bolho :\

Keyser Soze ::

Je ne uporabljam več. Pa še malo morje drugih uporabnikov isto ne IMO.
OM, F, G!

ant ::

kaj pa uporabljaš sedaj?

w00tnes ::

Stišana, načičkana in manj funkcionalna kot prej, me no gonna use it anymore :))

OldSkul ::

Jst že itak v večini uporabljam ebay.de in co.uk

Keyser Soze ::

Ne kupujem rabljenih stvari v Sloveniji. Oz. uporabljam S&T ter še par drugih forumov. Odvisno kakšno sorto prodajam.

V večini pa se poslužujem Ebaya. Tega, ki ga v Sloveniji ne rabimoi, ker imamo itak Bolho (pa Salomonca).:\
OM, F, G!

michel ::

No , pa saj ni tako slabo. Se navadiš pač.
Jaz še zmeraj poslujem z Bolho.

Še rezultat ankete poslan s strani Bolhe po emailu:

Pozdrav!

Pred dobrim mesecem smo vas z anketo povprašali, kaj si mislite o novi podobi Bolhe. Vsem, ki ste odgovorili, se iskreno zahvaljujemo, saj nam je vaše mnenje v veliko pomoč pri snovanju in razvoju Bolhe.

Prav zaradi tega vas tudi v prihodnje vabimo k izpolnjevanju novih anket o Bolhi in njeni uporabnosti. Povezave na njih boste občasno videli kar na Bolhi sami.

Zdaj pa še nekaj bolj zanimivih rezultatov ankete ob prenovi:

Več kot polovici uporabnikov se zdi nova podoba bolj pregledna.
Več kot dvema tretjinama je nova podoba vizualno bolj všeč.
In kar več kot 80 % uporabnikov je mnenja, da je uporabnost Bolhe dobra ali odlična.
Lepo vas pozdravljamo in vam želimo veliko prodajnih in nakupnih uspehov!

Bolha.com
trg mnogih priložnosti

Keyser Soze ::

Ta anketa konec koncev kaže tudi na samo strukturo uporabnikov Bolhe, njihov način razmišljanja.
In to potem postane še en velik minus Bolhe. Neresni uporabniki.

Vprašaj enega IZKUŠENEGA oblikovalca spletnih strani, kaj si misli o tej in kaj o prejšnji Bolhi. Pa še prehod iz starega sistema na novega mu predstavi. Če se pa Bolha uporablja za prodajo dvobrazdnih plugov, zajčjih kletk z živimi zajci, roza majčk in pinki tangic je pa popolnoma jasno, zakaj je rezulat ankete tak kot je.

Da ne rečem, da imam bolj filing, da vas draga Bolha še tukaj precej nateguje in je malce spremenila rezulate ankete.:D
OM, F, G!

Raw ::

Podpis. Le popravil bi 'neresnost' uporabnikov - bolj 'neizkušenost in naivnost'. Kot veteran spletnega oblikovanja bi reku temu: krep. Ponesrečen prehod na t.i. "Web 2.0", ki je popularn zadne cajte, a se ga prevečkrat loteva z zadnjega konca - "narediti 2 koraka naprej in 5 nazaj" pravim temu. 'Duša' bolhe šla u maloro, pa uporabnost tudi. :\
I am what I am and I do what I can

Liker ::

>:D

Mene pa zanima, ce je tole 'legalno'?
Pac, jaz sem si zamislil tak preprost proxy, ki 'rahlo' spremeni layout bolhe.
Zaenkrat delujejo samo kategorije, recimo racunalniki, ni pa se pomikanja po straneh, sortiranje pa deluje 8-) (pac ni se mi dalo vec kot eno uro zabiti za zadevo :P).

Bi pa prosil za nasvet kaksnega pravnika, koliko copyright pravic sem s tem ze krsil?
Vsekakor ce se izkaze da stvar ni legalna, potem vse skupaj odpade.
V nasprotnem primeru pa meni ni problema izdelati takega proxya do konca (aka - bolha izgleda tocno tako kot si vi zelite :D).
Pa koda je seveda prosto dostopna ce kdo zeli ;)

LP,
B'

P.S.: Ja moj streznik deluje izredno pooooooocaaaaaasiiiii, ker sem se napol v kameni dobi, zato prosim za potrpljenje :)

Bellzmet ::

@liker
Evo takšno Bolho bi jaz imel! Lepo eno-vrstični naslov artikla pa gasa. Pregledaš v istem času 3x več kakor sedaj, ko je vse razpotegnjeno in nepregledno.

Sicer ne vem kako je z ažurnostjo pa pravnimi zadevami, samo je tak pregled zame res 100x bolj uporaven kot ta, ki ga imajo sedaj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

bastadu ::

Bolha se očitno po letu in pol spet pripravlja na prenovo. Mislim, da jim je končno potegnilo, da so zelo zgrešili s prenovo strani konec leta 2007 ... Sam sem pa še vedno mnenja, da bi se Bolha morala vsaj malo zgledovati po ebayu, vsaj oceno uporabnikov bi lahko uvedli in bi zadeva bila bistveno bolj releventna ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

KoMar- ::

Jp, brez ocene uporabnikov jaz ne bom nič rabljenega kupil prek Bolhe...

;-) ::

Na bolhi me moti:
-preveč motečih reklam
-iskanje med rabljenimi in novimi stvarmi iz trgovin bi lahko bilo bolj ločeno
-Nerealne cene, folk prodava avto za 1€ pol pa ga kličeš pa ma butasto ceno-več moderatorjev ki bi kontrolirali take oglase!

BALAST ::

Bolha je imela kar lep kultni status pred leti, sedaj se je samo poslabšal z bednimi oglasi.
Na prvi pogled je tole samo prenovljen uvodni meni, ki ga je že 100x čas povozil.
Upam da so zaslužil dovolj z oglaševanjem, da si bodo privoščili razviti še ocene uporabnikov, ter še kakšen bombonček kot jih ima eBay, ko res prodajajo par artiklov dnevno, brez nesramnih trgovskih marž.

Mulh ::

Bolha trenutno sploh ne dela, zgleda jo res prenavljajo... katastrofa, da tega ne naredijo čez noč...

c3p0 ::

Ali pa se je kaj sesulo...

nocutius ::

Glede izgleda me ne moti dosti, so pa nekoliko pokvarili search opcijo, najde precej manj ali pa nič, če ne napišeš prav tako kot oni hočejo.
Če napišeš 4870 ali 9800 ne najde NIČ, niti enega rezultata, prej je najdlo vse s to številko v naslovu. Sedaj moraš ugibat ali napisat hd4870 al hd 4870... Dobro ni ravno smrtno nevarno, je pa precej nadležno. Ravno tako si ne zapomni razvrstitve po recimo od najceneje naprej ko vneseš nov iskalni niz. So pa končno dodali gumb za skočit na naslednjo stran še na vrh strani. Skratka malo naprej malo nazaj so šli z to prenovo. Važno da porihtajo search, zaradi tega sem pravzaprav tam.
Pa ocena uporabnikov bi bla teoretično kul, samo pri naši slovenski kulturi vprašanje kako bi se obneslo.

marsovcek ::

J**m jim tale nov iskalnik, kako naj sedaj iščem znotraj ene kategorije, ožje od ponujenih v meniju??? Pa še nekaj mleje v tri dni, da bi jih koklja brcnila... ;(

bluefish ::

polovičarstvo - kot vedno.

dzinks63 ::

Meni se pa tole sedaj zdi zelo ok, zadeva je dosti bolj pregledna in priročnejša kot je bila prej, za kaj več imaš pa še vedno opcijo "Napredno iskanje".

marsovcek ::

Res v naprednem iskanju lahko izbiraš rubrike, a iz enega samega drop-down menija, kjer je mali milijon vrstic. Zelo "prikladno" se prične s storitvami. In potem, ko se dokopljem do rezultatov, jih sortiram na drug način in gre vse skupaj v tri krasne, z drugimi besedami prikažejo se oglasi iz cele Bovhe. Pod vsakim nivojem.

Kami ::

polovičarstvo - kot vedno.


Zadeva je vsekakor boljša od prej ampak še vedno daleč od idealnega.

opeter ::

Če imaš Firefox in naložen ABP, oglase ne vidiš.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

AnonimkeOP ::

dizajn mi je boljši kot prej. še vedno pa imajo to neumnost, da če odpreš rubriko in potem naknadno vneseš iskalni pojem ali pa klikneš napredno iskanje, ti ne upošteva da se nahajaš v rubriki X ampak ti vrže rezultate iz vseh rubrik in jaz zato vsakič izgubim živce ko se nahajm v rubriki npr. RAM, pa iščem določen čip, kliknem napredno iskanje da bi prefiltriral rezultate, pa je zopet potrebno izbrati rubriko v tistem dropdownu ki jih vsebuje 200. Kriza, še vedno niso tega zrihtal.
www.anonimke.com

Šimpanz ::

Jaz sem probal iskati mobitel določenega proizvajalca pa najde vse drugo samo tega ne kar iščem. Iskalnik je čist v riti.

KoMar- ::

V IE8 je prikaz polomljen, pa še "Pozabljeno geslo" ne dela... reče, da ni prav pretipkana CAPTCHA...

c3p0 ::

Vedno bolj nepregledno, kar se tiče glavne funkcije - pregleda seznama izdelkov. Očitno jim ne bo nikoli padlo v glavo. Fiksna širina, povrhu neto širina le 800px, big no-no za tak tip strani.

Kje je zdaj tisti, ki je napovedal bolha-killer stran?

Volk| ::

Neto širina le 800px?!
mater, kje živiš?! Kaj imaš 15' ekran? Pridi si poglej kako to zgleda na 22' pa bos videl katastrofo ko je pol ekrana prazno.
Čas gre naprej...
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

c3p0 ::

O čem ti to? Neto širina strani (kjer je vsebina, brez side bannerja) bolha.com je 800px, kar je nesmiselno. Moj ekran je 1920x1600.

Volk| ::

Aja, sem mislil, da si ti isto privrženec 800 px. Zato sem tako napisal. Se ti opravičujem. Narobe zastopil.
jaz isto pravim da ne more biti več 800x600. Ta čas smo že preživeli.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

ant ::

Mah nič jih ne izuči

Pred par leti ista debata o teh pixlih

Očitno ne berejo slo-tech

Sc0ut ::

Zgleda mogoče malo boljše, ampak iskalnik je totalno, totalno v riti. Ne dela nič. Sploh se mi ne da več po njej iskat.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

house ::

Tudi oddaja oglasov ne deluje, kot bi morala - če dam avkcijski oglas, ne shrani rezervirane cene in ne upošteva začetne cene - torej pri avkciji piše 0€ - kot naslednja ponujena cena, tudi cena po dogovoru ne zazna, itd. Ali se motim???

Volk| ::

Kaj je s to bolho?
Ne morem spremenit oglasa iz fiksne cene v avkcijsko.
Da ne omenjam da ne upošteva html kode, linke....brezveze...pa še dela v tri pi****

Fuj, bolha, vedno slabše
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

uroszo ::

Tudi sam sem zelo razočaran nad ogromno napakami na katere sem naletel ob uporabi bolhe po upgrade-u. Tudi meni ni všeč, da bolha ni več to kar je bila ampak se gor silijo vse spletne trgovine in ne vem kaj vse.
http://www.ozvocenja.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: uroszo ()

umetnic ::

FYI:

Pozdravljeni,

se vam zahvaljujemo za vaše mnenje. O sistemu ocenjevanja uporabnikov smo veliko razmisljali, vendar se je ze pri drugih oglasnih sistemih (tudi pri najvecjem - ameriskem eBayu) izkazalo, da tovrsten sistem ne deluje. Bilo je namrec ze nesteto primerov, ko so dobre ocene uporabnikov le privedle kupce do laznega obcutka varnosti, nato pa je vseeno prislo do goljufij - tudi za vecje vsote.

Sicer bomo uvedli oznako zaupanja vreden uporabnik, kjer bodo uporabniki prejeli uporabniško ime in geslo po pošti.

V novi Bolhi so se zgodile nepričakovane napake, ki jih sedaj že odpravljamo. Sicer pa vam svetujemo uporabo stare Bolhe:

http://www2.bolha.com


Lep pozdrav,
vasa Bolha
trg mnogih priloznosti
www.bolha.com

Lep pozdrav,
vasa Bolha
trg mnogih priloznosti
www.bolha.com


umetnic wrote:
> Spoštovani!
>
> Kaj ko bi Vi lepo v miru vse prenovili...in potem www2 zamenjali za
> www...ne pa, da povzrocate splosno nezadovoljstvo z čedalje bolj
> nefunkcionalnim portalom.
>
> Če pa res želite nekaj spremeniti na bolje, potem pa dodajte že enkrat
> feedback opcijo, saj ni tako težko kaj?
>
> Odgovora ne pričakujem, sem pač nekam moral nekaj napisat, ker to je
> pa že višek...če mi že silite vse te oglase, hočem v zameno tudi
> funkcionalen portal...in res ne bi hotel, da se zgodi isto kot z
> Salomonom....
>
> S spoštvoanjem, Dejan
> uporabnisko ime: umetnic
>
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

umetnic ::

Uporabljajte torej stari naslov...meni na novem oddaja oglasov ni delovala na starem pa...sicer pa...upam,d a kmalu postimajo...:/
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

bluefish ::

Sicer bomo uvedli oznako zaupanja vreden uporabnik, kjer bodo uporabniki prejeli uporabniško ime in geslo po pošti.
Kar pa seveda nima veze z ocenjevanjem prodajalcev/kupcev.
In eBay sistem dejansko deluje.

;-) ::

Pri "novi" bolhi najbolj pogrešam da če sem vpisan nemoram kar poslati povpraševanja po izdelku, da moram za vsako pisat mail in tiste črke prepisovat, raje nimam stvari kot da prepisujem to bedarijo vedno.

umetnic ::

i second
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bolha (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
659639 (653) mrTwelveTrees
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935690 (13043) kamiKaZaA
»

Z bolha.com je konec - kam naj grem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419534 (15168) Ziga Dolhar
»

Kdo je bolha.com ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6112964 (8275) Gandalfar

Več podobnih tem