» »

SoF 2 demo

SoF 2 demo

DrSergioDJ ::

jo je ze kdo igral? Mislim..trga do konca. res da je sam ena soba, ma jst se nism mogu odlepit od nje !! Komaj cakam celotno verzijo ;)
...

DanKick ::

Ja, huda stvar. Tudi sam se težko odtrgam od compa. Zanimiva orožja, en kup "smeti", za katere se lahko skriješ, edinstveno cefranje sovragov (tebi roko preč,tebi nogo preč, tebi ja... preč,...). Skratka, zažigajoče.

Me pa zanima, kakšen ping imaš. Sam imam ADSL in sem vedno tam okoli 200-250ms. Zanimivo pa, da se to pri samem igranju sploh ne pozna - tekoče igranje brez zamikov ali drugih artifaktov.

Če boš na volji, bi lahko naredil lasten server na katerega bi se jaz priklopil. Zanima me, kakšen ping bi v tem primeru imel.

DrSergioDJ ::

hum..jst sm prek ex Linka, torej Telemacha na kablu, pa mam od 350 pinga (to je bil res max, drugace pa dela se res lepo tudi pri 200), pa do 30 pinga (ravno prejle sm sou pogledat, pa sm bil 1 urco na belgijskem serverju..konstantnih 40-80 pinga :) )
...

BigSexy ::

ja zadeva res suva :D jst jo spilam na zame edinem dobrem strezniku gamesdomain, kjer je ping od 60-100 max in playerjev pa cez 20 :)

R0K ::

Men pa noče Demo verzije razpakirat v WinXP.

Pa pojma nimam zakaj. Sicer sm jo res dljal z nekega Japonskega serverja, ampak sj je useen ...

What's the point?

Thanatos ::

jaz sem ga iz PCformatovega strežnika pa čist v redu dela.

BigSexy ::

more delat ;)) se 1x dlji pa bo
To Infinity And Beyond !

CWIZO ::

tole pa res rula.
Modeli človekov so enkratni, da misliš da so tapravi.
Orožja tut
skratka 1A !!!!

Jest igram preko volje na modemu, sicer imam dost pnga, sam čist normalno igram in zmeri nabutam tiste k majo na serverju pod 100 pinga, hehe.


Dej se gremo enkrat zment, da en postav sefer na ADSLju al pa da najdemo en server pa se tepežkamo:D
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

matter ::

Ma kerih serverjih se špila kaj? Jest ugavnem na nemških ampak 200 pinga :) So pa eni belgijski not pa napiše for low pings only :)) sux man. A kdo ve za kakega ki ni na listi? kak ip

DrSergioDJ ::

hmm..jst sm najraje na BELGIUM (IN (vec se ne vidi kaj pise), ki je res za low ping only..sam jst mam itak po 40 pinga tm, pa me pustijo gor....drgac bi blo pa kul, ce bi mi enga postavl.
...

matter ::

sergio kva maš povezavo, da maš 40 pinga?
Lahk bi slo-lan ali pa kr s-t server postavu hehe

DrSergioDJ ::

Kablj :D sam..mam pa vcasih tud po 200 in vec pinga..cist odvisn...
...

the_unborn ::

A lahko kdo posta link za dljat, ker se mi ne da iskat al pa pove kaksen page kjer je za dobit

CWIZO ::

pejt na www.pcformatslo.net al kakšen naslov majo že
in pol maš tm po naloži si imaš sof2 mp test

hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

R0K ::

Na.

the_unborn ::

Sej ni treba ze mam...:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934132017 (17263) Bantani
»

America's army (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
775908 (3659) Lama
»

Ping nenormalno narašča in pada

Oddelek: Omrežja in internet
291736 (1130) Storm
»

Slovenski server za Warcraft 3

Oddelek: Igre
492978 (2029) MasterMind

WOLF (RTCW) vsak dan ob 22.00 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1547698 (5162) Enzo77

Več podobnih tem