» »

Slovenski server za Warcraft 3

Slovenski server za Warcraft 3

Tito ::

Če si kdo želi igrati war 3 prek neta in če se mu zdi da so tuji strežniki preveč neodzivni... Lahko proba igrati na našem strežniku.

Lestvica: (Trenutno ni bila odigrana še nobena igra)
http://www.podgana.com/war3/index.php

Na tej bližnici najdete inštalacijski program, ki vam vse nastavi za igranje na našem strežniku (še vedno lahko igrate na originalnih serverjih!) nastaneta le dve bližnici, ena za navadno igro in druga s spremenjenim naslovom.
http://www.podgana.com/war3/Downloads/S...
  • preklical razglas: Predator ()

swar ::

ja kul,kdaj boste pa kej igral da se vam pridruzim....

Tito ::

Hja.. nevem, folk ni zainteresiran, pa če tudi ne rabiš originala... Do sedaj smo odigrali le 3 igre pa še to le med prijatelji...:D

MasterMind ::

Ja po počitnicah lahko midva eno odigrava. Drgač se pa zmen z SlaveMaster, k on igra War3 z mano.

Njegov mail:
crt_kristl1@msn.com
Gentoo, KDE uporabnik.

Xplicit ::

ej ce sm slucajno dobrodosel mi sporocte k boste sli ksn spil na mail.

aja pa sigurno ne rabs originala za spilat?

matter ::

Folk ne ve za to. Malo pejd pa one s kalija sem sprav :) pa mal reklame nared (na ircu pa slo forumi)

Jest dons prvič post vidm, pa sam da dljam, takoj pridem :)
Kali je pa dost prazn, škoda. Original ni

matter ::

Ne dela.
Javi da ne najde povezave s strežnikom.

MasterMind ::

Men dela (mam en program k se gor poveže) pa povej mi kam si posnel tist program? Nujno ga morš posnet v Warcraft III datoteko pa še popravk morš posnet. Ti bom napisal korake:

1. Posnemi popravek tako da se povežeš z originalnem strežnikom (Blizzardovim)

2. Posnem moj paket

3. zažen pa uživi :)

Nujno more bit po takem vrstnem redu!!!
Gentoo, KDE uporabnik.

mitopuzo ::

;( :O To pa itak da nisi>:D ;((

MasterMind ::

As kej reku glede mojga podpisa?
Gentoo, KDE uporabnik.

matter ::

Hm ne dela mi.
Imam pa takole urejeno.
WC3 nato popravek 1.04 (dljan preko ftpja in ne battleneta ker nimam original cd-keya) imam pa še nocd key, ki bi ob pravme cdkeyu delu normalno tut za battlenet.
To je vse.
Javi mi pa da ne najde serverja, ali da nisem povezan na net, kar sem.
Grem basket pa bom neloke metal

Xplicit ::

ej matter - a mi lahka posles mail k bi te neki uprasu glede tega popravka, pa glih tako vprasanje glih ni zazeljeno na tem forumu :\

Tito ::

Vsa vprašanja na: matic@podgana.com

LP

MasterMind ::

Ja. Mogoče za ljubeznska uprašanja>:D . Več odgovorov boste dubil k boste uprašal sm. Zdej sm napisu članek na moji strani glede SlOvEnIa strežnika.
Gentoo, KDE uporabnik.

LapD ::

Vseen je bolš na kaliju. Velik slovencev se tm zbere. Narjarjš nažigam coridorje:D

MasterMind ::

Ti povem, d je slovenski server še bolš! Se lohk še pogovarjaš in še veliko drugis stvari.
Gentoo, KDE uporabnik.

Firebat ::

lapajne
Men na tem kaliju spoh noce najdet nobene igre ne prek neta in ne lana. ;((
Povej kako mas ti kaj nastiman?

MasterMind ::

Držmo se teme prosim. Sam jst sm ga tut uporablal (za RA2) in je narobe neki z Trackerjem! No zdej pa nazaj na War3 strežnik!
Gentoo, KDE uporabnik.

LapD ::

Navodila za naštimat war3 v kaliju dobiš TU
Za ostale igre pa mal pobrski:D

MasterMind ::

Zdej se pa vrnimo nazaj na temo! Tistim, ki ne dela je kriv paket, ki je bil pokvarjen. Na naši strani lahko dobite novga. Tukaj je pa link.
Gentoo, KDE uporabnik.

Xplicit ::

ok jest sm instaleru to za slovenski server sam se mi noce povezat!?!
kao da je invalid battle.net server ;((

kaj je narobe?

MasterMind ::

a si t nouga uorabu? p kaj si prej posnel?
Gentoo, KDE uporabnik.

Xplicit ::

z obema fajloma je isto

tapru sm posneu spil, pol popravk, nato c***k, pol pa se ta dodatk k sm ga dl-ju iz vasga serverja, pa jav da se nemore povezat ker je illegal battle.net server

Xplicit ::

btw - a povezava direkt na drug ip/compjutr ni mozna?

MasterMind ::

a si spremenu Warcraft III SlOvEnIa bližnico?
Gentoo, KDE uporabnik.

Xplicit ::

ok zdej se mi poveze, morm sam se soigralca dobit (da ga 'zbijem u prah') :D

MasterMind ::

lepo. no ena dva sta že tle. a prosu bi te d bi probu ladder igro (play gme) d srestiramo lestvico.
Gentoo, KDE uporabnik.

MasterMind ::

Zdej sm popravu Inštalaterja! Zdej bi mogl delat. Dobite ga pa tle.
Gentoo, KDE uporabnik.

MasterMind ::

Zazipal sem tudi slovenski server, tako da lahko kdo, ki ima veliko pasovno širino servera! Dobite ga tukaj. Vsebuje vse potrebno za WAR3 server!¨Te stvari so:

  • PvPGN, ki je preveden v slovensščino
  • Lestvico, ki jo dodate vaši domači strani
  • Pomoč, ki vam pomaga postaviti Warcraft III strežnik

    Upam, da boste vzpostavili svoj strežnik.
  • Gentoo, KDE uporabnik.

    Zgodovina sprememb…

    MasterMind ::

    Hmm. Zdej me pa nekaj zanima. Zakaj vas ni na mojem stežniku? A ni več zanimiv?
    Gentoo, KDE uporabnik.

    Xplicit ::

    jest bi spilu, pa ni soigralcev - ce bi kdo spilu nej mi sporoci na mail

    MasterMind ::

    Glih zdele sta 2 pršla :) Zato kr prite!
    Gentoo, KDE uporabnik.

    MasterMind ::

    A mate kakšne zamisli glede imena tega serverja? Če mate prosm napište svoje zamisli sem.

    ginekolog ::

    Zakaj se sekirate z serverjem, ki ni obljuden ?

    Idite na

    wargames.karamba.ru

    Zelo dober server, vsa navodila oz setup file je gor, vseskozi je ~300 ljudi gor :D


    ginekolog imam tam nick

    LP
    Divers do it deeper.

    MasterMind ::

    A veš zaka smo naredl ta serv? Zarad pinga. Pa tut velik ldi SPLOH ni vidl tazga serverja!!

    Firebat ::

    Veliko je takih server PvPgn.

    ginekolog ::

    Saj podpiram vaš trud.

    Ping na karambi pa je ~150, čeprav igraš včasih s kakim rusom z šit 28.000 modem 8-O
    Divers do it deeper.

    MasterMind ::

    Sej ne pravm d je mal PvPGN serverjov. Sam velik slovencev igra preko Kalija. (k niso poznal nč o teh serverjih) K jst sm naključno padu v te serverje, k je biu Warcraft III še beta. Pa moje uprašanje je blo: Kako naj imenujem ta server?

    MasterMind ::

    Danes ob 9:04 sem nadgredil strežnik na 1.3.0. Seveda sem vzel tudi to priliko, da sem na novo naredil "database" oz. bazo podatkov, tako da se boste mogli še enkrat registrirati. Sedaj ne bi smelo biti težav z lestvico. Če pa so mi pa obvestite po pošti.

    Moja pošta: gregor@podgana.com

    Hvala za razumevanje!

    MasterMind ::

    Warcraft III Frozen Throne je sedaj podprt na mojem strežniku.

    Tito ::

    Do našga serverja so ponavadi kake 40 pinga... Prenovili smo stran sicer še ni čisto narejena, vendar bo do konca tega tedna (upam:D ). Lahko se prijavite na forum... Na irc.arnes.si smo odprli nov kanal #war.si, tako da ste vsi vabljeni... Za prihodnost načrtujemo izgradno mreže warcraft 3 serverjev, ta bo postavljena kot krog (to poznamo z povezovanjem irc serverjev) in če en nebo delal bo njegovo vlogo prevzel drug server, ki je vključen v mrežo... Tako bo stran ves čas dostopna in zaradi večje pasovne širine in razpršenosti bol dostopna (manši pingi...). Za vse ki imate ADSL ali kabl ali najet vod in imate komp prižgan 24h na dan se lahko pridružite mreži... Kmalu se bomo preselili na novo domeno najbrž slo-warcraft.com, ali kaj podobnega. serverji pa bodo imeli poddomene s1.slo-warcraft.com, s2.slo-warcraft.com, s3.slo-warcraft.com... Upam da bo projekt uspel.:D

    MasterMind ::

    Sedaj sem na stran, slo-warcraft.com, dodal novo lestvico, ki si jo lahko ogledate tukaj. Novosti so pa, da ne kaže uporabnikov z rankom 0.

    Poldi112 ::

    Na karrambi ni nenehno 300 ljudi. Cez vikend ja, cez teden zjutraj lahko da tudi samo 50. pa do ene 500 zvecer ob vikendih.
    Drugace pa, a ni tako, da je funkcija serverja samo , da se naredi igra. Potem je vse odvisno izkljucno od povezave do host-a. In ping do serverja nima nobene veze vec. In da pol podpirat slo server, kjer ni ljudi, nekak nima smisla. Na karrambi je folk iz celega sveta. Pa jih ni vec kot 500. Kje bos pol igro dobil na slovenskem serverju, kjer bomo samo tisti stirje slovenci, ki imamo radi warcraft
    LP Thunrida

    P.S. jest imam tudi corridorje najraje. dday

    MasterMind ::

    Ja. Mal poglejmo Karambo in njene probleme. Crkuje vsake 5 ur (kukr jst opažam) pa pr njih PG neki zajebava itd. Pri nas je pol manj problemov. Ping je ZELO pomemben! Enkrat je pri nas bil ping 3000 in nad. In komaj, da si prišel v igro. Kamorkoli si šel si mogu čakat ene 5 minut. Zato ne govor d ping strežnika nima nobene veze!

    To sem pozabil povedat. Naredil sem tudi zato, ker je dobr d ma Slovenija kakšen War3 server.

    Zgodovina sprememb…

    Poldi112 ::

    Glej, karramba res crkuje, ampak bolje je da je en server, kjer je veliko ljudi, kot veliko malih,kjer se postaras, preden dobis igro. PG ne igram, vem pa da ne dela kot bi moral.
    Ampak tudi ce crkuje, se pac kasneje (cez 5 min) logiras. In server nima veze. Vcasih se igra se zacne ne, pa si diskonektan, ker crkne njihov server. Ampak tisti ki smo ze v igri jo zalaufamo in normalno igramo. Ker je server pac opravil svojo funkcijo, da nas je spravil skupaj.
    LP

    Tito ::

    Lej ti nisi zakapiral kaj ti je hotel MM rečt. Sranje je, da moraš čakat da se ti igra pojav in da se nemoreš niti pogovrjat. Je pa res da server nima nobenega vpliva na igro. Kar pa se tiče serverjev in da bi mogl bit vsi na enem je pa bedarija. Pač imaš 6 serverjev na seznamu in greš tja kamor se ti zahoče. Naprimer grem danes igrat malo s slovenci, ali pa na kak drug server. Drugače pa se govori, da bo prišla nova verzija serverja, ki bo omogočila povezovanje večjih serverjev v skupino, podobno kot to poznamo na ircu... To bi bilo zelo dobro, saj bi se porazdelila obremenjenost na več strežnikov.

    Poldi112 ::

    To da se mi igra ne pojavi, sploh se nisem opazil. Niti da se ne morem pogovarjat. Edino kake zahteve od serverja vcasih rabijo da pridejo, ala /p, /f list ...
    LP

    Tito ::

    Zaradi pinga se pojavi zamik in vse kar drugi pišejo pride z določenim zamikom... odvisno od pinga. Pa tudi ko človek naredi igro moraš čakati da se ti igra pojavi, kar je tudi odvisno od pinga. In če se ti pojavi 2 sekunde za drugimi in potem še ko se hočeš pridružit in še dodatnih par sekund zamika in hopla igra je polna... In to se dogaja. Pač maš več serverjev na listi, pa po želji izbiraš med njimi.

    Poldi112 ::

    No, meni se ne dogaja da bi se igra tako hitro zapolnila. Za vsako moras cakat vsaj ene par minut. Tko da ping te tukaj sploh ne omejuje. Sploh ker je moj vedno pod 1000 (navadno nekje 300). Drugace pa vedno lahko hostas in prides notri.
    LP

    MasterMind ::

    Zdele sm naredu newsletters za WarCraft. Nanga se lahko prijavite tako, da pošljite pošto sem. Pri tem newsletters lahko sodelujejo vsi prijavljeni! Sodelujejo pa tako, da lahko pošiljajo novice in komentirajo.

    LP


    Vredno ogleda ...

    TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
    TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
    »

    NEST 05 -> Gremo igrat Warcraft 3:tft

    Oddelek: Igre
    101143 (975) Chronoboy
    »

    Kako se igra Warcraft 3 na internetu?

    Oddelek: Igre
    322849 (2600) MasterMind
    »

    A je v bigbangu pomota?

    Oddelek: Igre
    111359 (892) unregistred
    »

    warcraft 3

    Oddelek: Igre
    7985 (914) LapD
    »

    Warcraft 3

    Oddelek: Igre
    81123 (995) Muflon1

    Več podobnih tem