» »

Električna vtičnica kot mrežni priključek

Električna vtičnica kot mrežni priključek

titan1 ::

LevelOne ponuja tudi med vsem drugim vtičnico kot mrežni priključek! Nikjer pa še nisem zasledil ali kje bi to najdel na kolikšno dolžino žic to deluje. Vse kar vem je to, da morata biti uporabnika lan mreže priključena na isto fazo, da lan deluje! Če kdo ve o tem kaj več lepo prosim naj mi odpiše! TITAN1
Bronx

rdecaluc ::

Internet killer ™ Jz tega osebno nebi poskusil. Lahko pa na lastno pest ugotoviš kako je s tem xD
Est modus in rebus. ,typos

madog ::

ne priporočam:P
enkrat skoraj zažgal celotno hišo :(
nikoli več potegn raj utp ( stp, sstp, ftp, ....)
ne morš zgrešit !!!

titan1 ::

Nisem povedal da, bi pač na tak način rad povezal kolega v lan mrežo, ki je oddaljen rečmo okoli 300-400m zračne linije in med nama je gozd! Koliko sem pa slišal o tej zadevi je ping 100%!Saj poskusil sem že z wireless omrežjem, ki se ne obnese!Mislila sva že postaviti zelo visoke stebre in na njih pritrdit antene, pa je tudi to kar velika naložba!Stebri bi morali bit visoki vsaj 13m, da bi prišla nad krošnje velikih dreves!Recimo zdaj ko je začelo listje poganjati je signal tako švoh da to res ni. Tudi z najboljšimi antenami in prenovljenim firmwerom sem poskusil in recimo z ojačevalcem, pa zadeva ne prebije krošenj! Sem že razmišljal o 5g omrežju, ki bi prebilo 100% tale gozd med mojim kolegom!Ampak zaenkrat še zelo draga stvar pa še prepovedana no saj je marsikaj prepovedano recimo če že to omenjam!Če bi delala ta zadeva z štromom bi se je lotil saj sma oba z kolegom na isti trafo postaji! Titan1
Bronx

OmegaBlue ::

Ne bo šlo ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Pyr0Beast ::

RONJA
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Yacksy ::

Domet teh PowerLine zadev je cca. 200m Max., tako da tole ne bo šlo. Žal.
Shit happens

Gwanaroth ::

titan1, posekaj drevo, ti bo internet deloval, pa še drva za zimo boš imel :)
Lights often keep secret hypnosis..

bauci ::

Nekje sem prebral, da zadeva deluje samo do števca. Se pravi, da lahko zadevo uporabljaš v stanovanju oz. hiši, mimo števca pa ne gre.
Lp, Boris

madog ::

Fajn plunt v roke pa kramp pa lepo pa zihr zakopat preko tega gozdiča eno cev pa vanjo vpihnt en fiber pa si že pr njemu:D

Mislm da vama ni usojeno da si bosta kej pošiljala naokrog.:(
Možno bi seveda bilo z wireless samo res tista drevesa nič kej prov ne hodijo ( posekej pa prodej:D ).
Drugač mi je najbolj všeč tist fiber.

Pyr0Beast ::

Eh, ja sej lahko relay point ali pa AP na malce višje drevo obesta, ni nujno, da postavljaš 20m štange (čeprav bi bilo dobro).
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Tomay ::

Še če imaš malo večjo bajto stvar ne dela več v redu. Prenos je slab in pingi so visoki. Fiber res ni slaba ideja glede na to, da 100Mbit fiber switchi niso več tako dragi.
Voodoo 4Ever


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom začenja z FTTH (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Omrežja in internet
52963167 (10551) morosito
»

Mrežna povezava med dvema hišama

Oddelek: Omrežja in internet
212206 (1515) tony1
»

FTTH Media konvektor

Oddelek: Omrežja in internet
221935 (1323) M_arjan
»

Long range WLAN z 2 hopi

Oddelek: Omrežja in internet
314392 (3744) wini
»

wireless mreža (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10412656 (9210) pujsek_

Več podobnih tem