» »

Moder ekran in restart računalnika

Moder ekran in restart računalnika

Celebhair ::

Lep pozdrav
Moj problem je sledeč:
Med nič kaj zahtevnim delom, se mi naenkrat pokaže moder zaslon, nato pa se računalnik resetira. Do zdaj se je to zgodilo približno 1x na teden, zdaj pa se resetira še preden se dodobra prižge (zloada programe, antivirus itd...), neprestano. Poizkusil sem popraviti Windowse (repair) vendar ni razlike. Problem se je pojavil cca. 3 mesece po nakupu, nikoli nisem spreminjal hardware-a. Računalnik sem skeniral z: NOD32, Aviro, BitDefenderjem in Ad-Aware.
Računalnik je star dobrih 7 mesecev in je še v garanciji.

Moder zaslon:



Hardware:
* Napajalnik SILENT POWER LC 550W PFC LC6550 , 120mm Fan
* Matična plošča INTEL DP35DPM, C2D, LGA775, Intel P35 , FSB 1333, DDR2 800, SB7.1, GbELAN, PCIex16, eSATA,RAID, Viiv, USB2.0, IEEE1394, supporting Core2 Quad and Duo,
* Procesor Intel CORE 2 DUO E6320, 1,866 GHz 4MB, 1066MHz, LGA775 BOX
* Ram DDR2 Teamgroup 2GB (2X1Gb) PC6400 800Mhz DualChannel s hladilnikom
* Trdi disk Seagate 320 Gb 7200, 16MB cache SATAII
* Grafična kartica : Gainward Geforce 8600GT 256MB DDR3 PCI-Ex16 TV izhod+2XDVI pasivni hladilnik

Uporabljam Windows XP Professional SP2

Zahvaljujem se vam za vsakršnjo pomoč.
  • zavarovalo slike: STASI ()

rsroki ::

..a imaš inštaliran nod32 ? Lahko je za to napako kriv prav on. Imel sem podoben problem...finta je namreč v tem da mora biti nod32 inštaliran (ko je na računalniku več uporabnikov) vedno samo v administratorju, drugače so težave pri posodobitvah.. mislim da je pri nekaterih ostalih programih isto. Poskusi.
rsroki

farko ::

Naredi scandisk ter debug mode v kolikor se ti ponavljalo reši podatke,ki ti kaj pomenijo in formatiraj.Naloži samo en antivirusni program vendar poskusi original verzijo kajti crake ter seriali so kolikor mi je poznano vsi okuženi to je tema na nekem drugem forumu.Vedi pa to,da na pc ti mora delovati požarni zid winsev ter eden antivirusni kajti drugače se vse stepe med seboj.Pa predno boš formatiral,če boš poskusi pregledat še pc z hijatick programom.
farko

Mitch ::

Očitno ga Bitdefender nekaj serje (bdfsfltr.sys). Zapomni si, da je na računalniku dobro imeti le en antivirusni inštaliran! Odstrani Bitdefender in poročaj!

LP!
Mitch

TonyBass ::

Jep. Definitivno Bitdefender kriv...

Celebhair ::

BitDefender imam inštaliran dober teden, problem se je pojavljal že veliko prej preden sem imel opravka z BitDefenderjem. Mogoče je bil le trenuten Blue screen.
Od-inštaliral sem NOD in BitDeffenderja in računalnik je delal normalno dva dni, zdaj pa se je spet resetiral, vendar v Blue screenu ni več prej omenjene datoteke "bdfsfltr.sys"
Link: Link

@farko
Pojmi scandisk, debug mode in hijatick mi niso ravno domači. Bi se ti dalo na kratko napisati nekaj o njih?

Pred formatiranjem diska hočem izkoristiti vse ostale opcije.

Vsem hvala za vaš trud

Ruby ::

celebhair priporocam ti da rajš formateras disk na quick v 2 minutah pa še 20 minut da instaleraš winse sam drkal se bos drugac


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621515 (20253) mat xxl
»

Nod32

Oddelek: Programska oprema
222585 (2090) Mentalist
»

Antivirus, ki je "ugoden" (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
515694 (4242) zmaki
»

En računalničar je reku da BitDefender ni antivirusni program!!!

Oddelek: Programska oprema
202947 (2111) Pyr0Beast
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619378 (8174) fitipaldi

Več podobnih tem