» »

En računalničar je reku da BitDefender ni antivirusni program!!!

En računalničar je reku da BitDefender ni antivirusni program!!!

tomazsk1 ::

Živijo!

Torej zanima me ali je BitDefender antivirusni program ali ne? Sam ga mam inštaliranega že kako leto pa nimam problemov z njim, namestil sem ga tudi moji teti, ki je učiteljica. Potem so se pa na šoli nekaj menli in je pač ona omenla, da sem ji jaz Bitdefenderja naložu na računalnik. Oni računalničar ( menda ima visoko izobrazbo) je pa reku, da to sploh ni antivirusni program in da je samo za koš brisat in še nekaj...
Meni se to zdi že malo butasto pisat na forum, samo rad bi jim pa dokazal, da je antivirusni, ker teta pa res misli zdaj da BitDefender ni antivirusni in zdaj mene napadajo, da jim nisem antivirusnega inštaliral.

Kaj porečete vi na to? Pa če lahko kdo kak link da da jim to "dotumbam"!

Ajde, LP!

OmegaBlue ::

BitDefender Antivirus v10

To ni dovolj dokaz?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

steev ::

Mogoče je v tem smislu reku, da je slab. Uporabljaj nod :D
:|

tomazsk1 ::

100 ljudi 100 čudi, ane...:))

luky ::

Tisti ko ti je to rekel je samo slišal da obstojajo računalničarji, da je pa sam računalničar pa je sebe zamenjal z nekim drugim.

8-O

Duhec ::

Še v slovenskem jeziku : BitDefender
Mogoče pa računalničar ne želi, da mu vsiljuješ svojo politiko varovanja mašin njegovih potencialnih popoldanskih klientov.

Timmah ::

rec teti da drugic nej pa gre u racunalnisko starcuno pa nej kup antivirus za 6-10k pa placa tm instalacijo pa bo gmh. nepa da tij dala en snickers pa sok da ti loh tezi k si ji ti instalirou >:D
donde esta francesca

MihaFirst ::

steev, vsekakor ni mislil tega... nod32 ni slab, ampak nima za burek proti AV-jem, kot so Kaspersky, BitDefender, McAfee...
0:)
www.gamma.si

opeter ::

NOD ima samo dobro reklamo, da se na veliko namešča vsepovsod. Se strinjam, da je Kaspersky eden boljših... nekoč je bila tudi Panda, pa McAfee, mogoče CA eTrust... ta čas je že mimo. Norton je imel vedno le marketing. AVG? Ne vem, je pa njihova freeware verzija dokaj uporabna.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

'FireSTORM' ::

ne sam da je antivirus
ma tut vgrajen firewall:D

ma po šolah uporablajo še vedno se mi zdi tist f-secure...
Those penguins.... They sure aint normal....

Freezy ::

Po šolah majo tole

Vikking ::

edward: tole si mal zgrešil, moreš gledat zadevo kot celoto. Ker ste včina itak na rožicah, sploh ne pomislite koliko je recimo zadeva cenovno ugodna, podpora, popusti.

Če dobim za NOD popust, cenovno je zelo ugoden, prijazni ter na voljo za vse informacije. Sam program odličen, požre malo resoursov. Skratka... ostajam pri njih, zaenkrat... v glavenm celotno sliko si poglej, me pa zanima cenik recimo 5 najboljših AV-jev.

Pyr0Beast ::

Norman - *smeh*
Avast - nočem ga vidt
Nod - BS
BitDefender - BS^2

Jah, sophos je za corp. očitno še vedno najboljši. :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

steev ::

Si kdaj slisal za subjektivno mnenje izgleda da nisi. Dodaj argumente.
:|

Pyr0Beast ::

Dodajanje argumentov v poteku ... piip ...

Norman - nalaga se takoj ob zagonu, požre dobrih 100M rama, njihov real-time protection suxa, prav tako obvestila o virusih. ... blablabla has found a virus w32/klezz in dir... what do you want to do ...
.. in se pojavi en fini čarovnik ... -quarantine .. the file cannot be moved in quarantine... -delete .. the file cannot be deleted .. -ignore .. Warning! By doing this .. ... itd.

Avast - Virus definitions were successfully updated / New definitions avilable ... Gui je z en dr3h, nobenih nastavitev nikjer. (vsaj uporabnih), da ne omenjam, da se privzeto posodablja, takrat, ko je .net linija najbolj potreben. Ponavadi so updati okoli 11M/teden, kar je proti sophosovim 1M/mesec ogromne

Nod - best ... bulletin award .. blablabla .. sam Bs. Je pa hiter to je res. Autoupdate je pa kolikor tolikor, včasih dela, včasih ne.

Bitdefender - To je pa en dober paket .. neuporabnih stvari. Gui je grozen, loading time je še bolj, samo iskanje ni optimizirano, posodobitve so kr neki. Tisti firewall ali karkoli že je je brezveze. Ko se hočeš kam konnektat nič ne dela ipd.

Sophos - Ok, ni nevem kaj, ampak za podjetja ponuja vsaj sistem kompletnega nadzora, polubno nastavljanje strežnikov za definicije virusov (da ne vleče vedno iz WW serverjev, ampak iz lokalnega).
Zdej ima še neki antispyware, ki ga pa še nisem utegnil preizkusiti.
Veliko nastavitev, med drugim tudi nalaganje iz remote serverjev in zaklepanje pred nezaželenimi uporabniki / spremembami. Tisti njihov 'InterChek' je odličen, kar se tiče zavarovanja pred zaganjanjem raznih *.exe/*.bat/*.pif filetkov. Uporabniku onemogoči izvajanje tistega fileja in to je to. Adminu lahko javi raport če mu to paše, ali pa ga pusti pri miru in vrže exe file v karanteno.
Nalaga se konkretno hitro. (Ne ob zagonu, ampak potem, ko se že skoraj vse naloži)

Bo?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

steev ::

No pa si si uzel cas.

In se strinjam sedaj s tabo. Nod mi je kr kul ker vse stvari zazna in je hiter. Sam ko je pa treba to odstrani je pa problem.
:|

Pyr0Beast ::

Spomnil sem se še na -predragi- F-secure. Toti Av ubitačen za komp, učinkuje pa nič. Na šolskih kompih smo enkrat že dolgo nazaj nameščali W98Se gor. Mašina se je po naloženih driverjih prekleto hitro zagnala (Ene 30s je mela dost). Ko smo gor dali F-a je mašina potrebovala dobri 2 minuti, in končna odzivnost je bila nična.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Vikking ::

Pyr0beast: Si se potrudu, sam imam občutek da je po tvoje pri AV-ju najbolj pomembeno: da je fancy, luškan, srčkan, ma tisoč lučk k utripajo in se svetijo, vrtijo...... prednosti pa stvari, ki ne določajo/definirajo boljšega AV od slabšega.

'FireSTORM' ::

Pry0best
glede bitdefenderja:

sploh ne opazim da se mi nalaga
sploh ne opazim da bi mi računalnik delal kaj počasneje ko skena
tist firewall mi dobro dela, vse kot mora
updejta se mi redno, neopazno
gui...bmk za gui, glavno da si nastavim tak kot jaz hočem, pa ce sploh ni gui, da se mi odpre sam konzola, še boljše
procesorja sploh nič ne požira, ramčka mogoče kak mega al dva

tko da nevem kako bosansko verzijo si ti mel
še na linux uporabljam bitdefender
Those penguins.... They sure aint normal....

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Kaj pa pravite na ostale?

1.) Panda
2.) Kaspersky
3.) Avira AntiVir
4.) McAfee
5.) Norton
6.) AVG
7.) F-Prot
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Pyr0Beast ::

raje ne pravim nič ..

.. glede tistega ziljona lučk. Bmk za to. Meni je vašno da ma 10^3 opcij, da lahko nastavljaš vse, kar ti bo preskeniralo, pass za spreminjanje nastavitev, admin vmesnit, nepožrešen glede resursov in linije ipd.

prednosti pa stvari, ki ne določajo/definirajo boljšega AV od slabšega.
A najedljiva 'opozorila' o vsaki spremembi, ki se zgodi je prednost ?
.. lahko vzameš kakorkoli ti paše. S tem ti ne govorim, da ne uporabljaj več 'svojega' AV. Izberi kar želiš. Jaz sem samo napisal moje mnenje in nič več.

ja, BitDefender. 'Ena bosanska verzija', takrat ko še ni bilo Slo različice (eng je bila). Tudi nazadnje ko sem ga preizkusil, ni bilo nič bolje.
Tisti SpamGuard ali kerkoli že ima ... se da napisati doti o tem.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621368 (20106) mat xxl
»

BitDefender onesposobil računalnike, uporabniki terjajo odškodnine

Oddelek: Novice / Varnost
286575 (4682) st0jko
»

Zastonj antivirus

Oddelek: Informacijska varnost
104367 (3958) Glodko
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619364 (8160) fitipaldi
»

Norton Antivirus se slabša, kakšna je alternativa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
648970 (7222) fruti

Več podobnih tem