» »

Vista home premium SLO lang. pack?

Vista home premium SLO lang. pack?

davorin77 ::

LP!

zanima me, kje na netu bi lahko dobil slovenski jezik za visto home premium (ki je sedaj ang.). microsoft.com sem pregledal in nisem nasel... je imel gdo kaj več sreče od mene?

hvala!

bluefish ::

nikjer, na voljo le za ultimate.

davorin77 ::

heh... to je deskriminacija slovencev.. :S

hvala!

luky ::

Davorin77 poglej si ta link. Mene ne pomagal.
Klik

bluefish ::

lahko pa najdeš torrent s slovensko visto Home Premium in uporabiš sedanjo serijsko.

Silvano ::

Kje pa se dobi za ultimate različico?

Chessman ::

Pri ultimate pa samo zaženeš windows update in si izbereš kateri prevod želiš.
Pri ostalih verzija pa koliko vem tudi če bi imel posebaj jazikovni paket ga ne bi mogel naložiti ker sam sistem tega ne omogoča.

Za razliko od WinXP kjer si po namestitvi ANG verzije naložil še jezikovni paket pri visti obstaja že osnovna verzija katero nabestiš na mašino z jezikovnim paketom, tako imaš recimo SLO verzijo že pri namestitvi (namestitev poteka v recimo SLO jeziku)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Chessman ()

PaJo ::

Pa toliko za info, ne rabiš dvd-ja za Visto Home, ker so namreč vsi DVD-ji za Visto enaki, se pravi vsak install DVD vsebujejo vse verzije Viste, ta se namreč določi s ključem, katerega pa tako imaš na nalepki na trenutnem računalniku.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

pchelpsi ::

Imam Nemško različico Vista Home Premium 32 bit - licenčno, pa bi jo rad nadgradil v Angleško, ker menda SLO language pack za to verzijo ne obstaja, ali tudi pač? Mi lahko kdo pove, od kod bi lahko downloagal ANgleški language pack?

Ali pa, če mi kdo lahko pove, kje bi lahko dobil ali downloadal Slovensko verzijo Vista Home Premium celoten CD/DVD, pa bi uporabil potem mojo licenčno serijsko.?

Hvala že v naprej za kakršnokoli pomoč.

LP,
Dejan

PaJo ::

Uradno se langage packa in Vista dvd-jev ne da downloadat, lahko ga dobiš le od kakšnega prijatelja in uporabiš svoj ključ. Vsi uradni dvd mediji so za vse verzije Vist enaki.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

na nemski laptop priklopiti slovensko tipkovnico

Oddelek: Pomoč in nasveti
162190 (2033) fosil
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264352 (63944) Seljak
»

Windows Vista Home Premium Install CD

Oddelek: Operacijski sistemi
323984 (3234) ender
»

Vista OEM, nekaj vprašanj

Oddelek: Operacijski sistemi
342776 (1903) Galaxy
»

Zamenjava jezika v Visti

Oddelek: Pomoč in nasveti
91207 (1207) pecavar34

Več podobnih tem