» »

Dražji bencin??? Nič zato!!!

Dražji bencin??? Nič zato!!!

Icebear ::

Če vas živcirajo nenehne podražitve bencina, skrbeti nikar! Takole lahko predelate vašega jeklenaga konjička :D http://www.hszk.bme.hu/~oj002/yugo/wood...

bastadu ::

LOL:D

jRk0 ::

A mi kdo to nardi za skuterja? mu placam delo >:D
You fuck up once, you loose two teeth.

kaninerror ::

Mene pa zanima, če tist avto potegne enak močno. In kaj dela s lesom? A ga greje, da mu plin vn izpareva?

boogoo ::


lol... Samo mene tudi zanima kako to deluje bolj podrobno. Samo more sedaj jugec ful potegnit s to dodatno opremo.... Ste vidli zadno luc, za kotlom, ali pac kar je tisto, je kr gor luc prisraufana.....

boogoo ::

Aja, pa to more met ful dobro ravnotezje. Ce si sam v avtu pa si malo bolj težki potem je svetovno, drugače pač polagaš ovinke >:D

Icebear ::

Js sn slike pokazal enmu staremu stricu, ki je bil nekoč mehanik. Povedal mi je, da zadeva v bistvu niti ni tako nova. To so poznali že včasih. Princip delovanja je na "holzgas" kot je rekel oziroma plin, ki se ustvarja ob gorenju drv ali premoga. Tisto na strehi ima neke ohlajevalnike, da se plin utekočini in potem lažje meša z zrakom v vplinjaču. Edina predelava, ki je potrebna je predelava "fergazerja". Kolikor sem prebral na tisti strani mu avto žere 30 kil drv al kolna na 150km.
:D :D Si zamislite pogovore v stilu:"Čuj kulk pa teb žere?
" Em enih 28 kil bukovih drv...":D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Icebear ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako pravilno kuriti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16726255 (2426) d4vid
»

Centralna peč predelava drva-peleti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17241750 (15986) feryz
»

Termostat regulatorja vleka centralne peči

Oddelek: Loža
182910 (2455) Barbarpapa2
»

Rome bans all diesel vehicles .... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15818329 (13200) -valvoline-
»

Nakup klimatske naprave za ogrevanje A+++ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8432004 (28529) klimatos

Več podobnih tem