» »

msdnaa in kako pridt do OS?

msdnaa in kako pridt do OS?

Tim Burton ::

LP! Sem študent 1. letnika FRI in bi rad prvič pokoristil možnosti ki jo ponuja izposoja programske opreme MSDNAA. Ampak zadeva me nikakor ne spusti, da bi se registriral, admina za te zadeve je pa baje nemogoče priklicat ali da bi vsaj kej zrihtal. Kar je razvidno že iz tega da nas očitno ni vpisal v bazo še po štirih mescih.
Zdej pa me zanima, če bi bil kdo pripravljen mi pomagat? Zamislil sem si pač, da bi nekdo ki je uspešno registriran v tem sistemu, mi "posodil" te podatke da bi lahko prenesel OS?:\ :8)

bluefish ::

kaj ti izpiše, ko se poskušaš registrirati?

profii ::

jaz imam tudi podobnen problem. ko se poskušam registrirati mi napiše da sem že registriran, ko pa porskušam dobiti izgubljeno geslo pa pravi da nisem registriran.

LuGi ::

Kotaktiri administratorja ti bo naredil account...meni je ga je nardil v 2-3 dneh 8-) za FE msdnaa..verjetno gre za istega administratorja? :\

Tim Burton ::

Izpiše mi:

Sorry, your Student Identification Number does not exist in the database. Please contact your program administrator.

Kaj pa morš in kam si kontaktiru admina da ti je to zrihtu?

markk1 ::

pri nas na univerzi v mariboru normalno deluje brez problemov. mi se prijavo s tistim kar smo dobili od univerze (uporabnisko ime in geslo). potegnes pa si lahko samo preko IE preko mozille ne deluje.

lp

Tim Burton ::

Ja ne vem za uporabniško ime sm prebral je kao vpisna številka, pol pa piše še da pripišeš svoj mail in pa si zmislš en geslo. A je to pravi postopek?

bluefish ::

za mail uporabi tistega, ki si ga navedel ob vpisu.

Tim Burton ::

No sej to sem, samo ni nič bolš!

LuGi ::

Jah pr nas je mail od admin-a msdnaa@fe.uni-lj.si :\

Sam sem se trudil ustvariti račun ampak, ker ni šlo sem kontaktiral admina in mi ga je naredil..kot sem ze omenil v zgornjem postu 0:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Tim Burton ::

No končno sem prišel v sistem (hvala bratrančku:D ), pa mam že problem, zberem recimo visto, dam add to cart in pol k hočm dat da ga DL ne morem naredit nič:\ . A to slučajn njemu še kej na mejl pošle kaj in kako?

Tim Burton ::

OK, že zrihtal!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach- D3GO (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5124719 (2901) zuz3k
»

Windows 8 že na MSDNAA (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
7013930 (8718) finpol1
»

[Windows XP] Vaš račun je potekel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
11913698 (10533) fosil
»

Nekateri prav izzivajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
545036 (3484) bluefish
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14216606 (13288) the_unborn

Več podobnih tem