» »

Telemach- D3GO

Telemach- D3GO

«
1
2

GrofMonte ::

Pozdravljeni!

Imam težavo pri aktivaciji D3GO. Seveda sem poskusil po navodilih jim vnest podatke ampak so stalno napačni. Zanima me kje dobit številko naročnika? nikjer na pogodbi je ne zasledim + piše to :Referenčno številko oziroma sklic računa najdete na vašem mesečnem računu (veljavni sklici so le od zadnjih treh mesečnih računov). In sem poskusil z temi številkami ki pa so spet same smešne...

Hvala za pomoč in nasvete!
Lp Grof Monte

Seljak ::

Z tem Telemachovim D3Go so non-stop problemi.Jaz sem se registriral,vnesel tisto referenčno številko,gledal programe cca 3 mesece nato pa mi ni šlo več.Kar neka težava pri prijavi.Sem klical na telemach in oni študentje sploh nimajo pojma za kaj se gre.Zdaj se bom 1x razpi*do in grem tja,da jim je*em mamico ;)

Pinzl ::

Z to referenčno je itak en sam hec...boš moral poklicat na telemach, vsaj jaz sem. Pri meni je večja fora to, da mi zadeva se na tablico inštalira, jo zaženem in se potem v nedogled nalaga. Pokličem, povem in mi ženska prav, da bojo pogledal, samo da pa ni prioriteta :D

valuk ::

GrofMonte je izjavil:

Pozdravljeni!

Imam težavo pri aktivaciji D3GO. Seveda sem poskusil po navodilih jim vnest podatke ampak so stalno napačni. Zanima me kje dobit številko naročnika? nikjer na pogodbi je ne zasledim + piše to :Referenčno številko oziroma sklic računa najdete na vašem mesečnem računu (veljavni sklici so le od zadnjih treh mesečnih računov). In sem poskusil z temi številkami ki pa so spet same smešne...

Hvala za pomoč in nasvete!

Šifra kupca je številka pogodbe do -. Torej 6 cifer. Če se ne motim.:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: valuk ()

GrofMonte ::

Vidim da le ni vse tak rožnato kot je rečeno, sem jim napisal email in so mi prijazno odgovorili naj jim posredujem referečno številko, zaj pa čakam kaj bo.. naj bi oni to hitro rešli :P So pa smešni da zahtevajo neko aktivacijo ko večini sploh ne dela... res je da verjetno še nimajo vnešene kljub temu da si naročen.
Lp Grof Monte

pozitron ::

Meni tudi ni prijela številka reference. Poklical sem na telemach in dobil navodila naj vpišem šestmestno številko naročnika. Ta je takoj "prijela".

floyd1 ::

Meni tudi ni šlo z referenčno, s št. naročnika pa je šlo.

Sicer ne vem, če kje piše, a d3go lahko namestiš na največ 3 naprave. Na četrti se več ne moreš prijaviti. Ker sem zamenjal telefon in sem že imel 3 naprave prijavljene (2 telefona in tablica) sem jih potem moral klicati, da so zresetirali tisti njihov "števec prijav".

geniusone ::

voltaren ::

geniusone je izjavil:

Bi delal d3go na tem?
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnisk...

Ne bi delal kar tako, ker je zadeva rootana in D3GO ne dela na rootanih napravah.

misek ::

techfreak :) ::

Zadnjic sem zasledil to temo: D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] kjer je aplikacija, ki deluje tudi na rootanih napravah.

geniusone ::

O hvala super.

TensorTensor ::

Ima se kdo probleme na android tablicah od vceraj? Ko bi zadeva morala zacet predvajat,
izpise: Video playback temporarily not possible.
/

Relanium ::

Ima kdo probleme s prijavo?
Aktiviral sem zadeve, lahko se prijavim normalno v moj telemach,
ne morem pa se prijavit v D3GO - piše da je mail napačen (Mimgrede, na moj telemach je registriran gmail in ne telemachov mail)

dejanslo ::

Tensor, meni dela na Android telefonu. Relanium, menda moraš v moj.telemach pod storitvami še nekaj vklopit? Nisem ziher..
There`s More Than One Way To Do It

69charger ::

Relanium je izjavil:

Ima kdo probleme s prijavo?
Aktiviral sem zadeve, lahko se prijavim normalno v moj telemach,
ne morem pa se prijavit v D3GO - piše da je mail napačen (Mimgrede, na moj telemach je registriran gmail in ne telemachov mail)

Tukaj nekje moraš aktivirat: https://moj.telemach.si/d3go
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Relanium ::

Jap, hvala
Sem že včeraj zrihtal (klical na tehnično podporo)
Je glede tega dvostopenjska aktivacija.
Najprej se registriraš za moj telemach, ko si prijavljen pa greš tam pod storitve, potem pa pod D3GO in HBO GO, pa še tam opraviš aktivacijo.

geniusone ::

Če hočeš uporabljati video klub preko d3go pa moreš doplačat 2 eur na mesec.

SG_101 ::

V kratkem dobimo doma telemach, vendar sem slišal da omenjene aplikacije ne moreš uporabljati v drugem omrežju (siol, amis). Je to res? In ali obstaja kakšna možnost, da se to neumnost zaobide?

techfreak :) ::

Je res. Verjetno imajo omejeno na svoje omrezje, tako da edini nacin je postavitev proxyja/VPN pri sebi doma, preko katerega se lahko povezes in dostopas do D3GO.

Kako dobro (ce sploh) pa bo zadeva delovala je pa odvisno od tvoje upload hitrosti.

radmannsdorf ::

D3GO app pravi da naprava ne sme bit rootana. Kaj se da narediti v tem primeru? Gre se pa za tole napravico
http://www.ebay.co.uk/itm/151511702804?...

radmannsdorf ::

odgovor mam https://slo-tech.com/forum/t599462/0
mogoče bo še komu pomagalo. my bad z vprašanjem v tej temi :)

chesn ::

Živjo, obstaja kakšna možnost predvajanja na Operi?

porihtano ::

lp!

ker d3go nemorem predvajati v chromu, si morem downloadati mozillo...ampak mi je ne gre?
napiše mi, da morem kot admin računalnika vnesti uporabniško ime in geslo, ampak nimam pojma kaj to je?
ker vpišem podatke katere uporabim, ko vklopim računalnik pa ti podatki niso, niti ostale katere uporabljam...ko pa obkljukam kot trenutni uporabnik pa ni nič!

kako zmanjšam varnostne nastavitve ali kaj podobnega, da bom lahko snel mozillo?

radmannsdorf ::

a je tvoj računalnik? si sam naložil windows?

ttommy ::

Ali ima še kdo problem z D3GO? Mi ne dela ne na računalniku in ne na telefonu...
Gamer

PowerofPeopl ::

ttommy je izjavil:

Ali ima še kdo problem z D3GO? Mi ne dela ne na računalniku in ne na telefonu...

Meni deluje BP, tako na računalniku, tako na telefonu

Kekec ::

Meni na telefonu dela brez težav.

ttommy ::

Sem porihtal in dela.
Gamer

margarer3 ::

Prijavljeni smo na telemach na novo in sm šla na D3GO in sm čist razočarana. Tukaj je čist mal programov, pa še ti so sam sport, pa dvakrat slovenija navadna in hd, prej sm bla na amisu ki ima res dost programov, pa me zanima a je to tko, a jaz nimam kaj prav nastiman. Hvala in lpb

Drugač s telemachom mam tud sama probleme, zelo težko kaj uštimajo, še najhitreje če jim na fb napišeš težavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: margarer3 ()

m3k ::

 D3GO programi

D3GO programi

Mirko tipka na radirko ////

margarer3 ::

O, to je pa čist drugače kot pri meni. Zal pa ne znam dat gor slike,ampak jih je čist malo

vofra ::

margarer3 je izjavil:

O, to je pa čist drugače kot pri meni. Zal pa ne znam dat gor slike,ampak jih je čist malo


mogoce imas pod njimi puscico za premik navzdol

NooB ::

margarer3 je izjavil:

O, to je pa Äist drugaÄe kot pri meni. Zal pa ne znam dat gor slike,ampak jih je Äist malo


Naročniki GSM imajo drugačno shemo (brez Pro Plus programov), kot TV naročniki. Dobrodošla na Telemachu ;)
LP, JAZ

jusv ::

Imaš toliko programov, kot jih plačaš. Mobilni imajo nekaj osnovnih, fiksni pa imamo to, kar je zgoraj na sliki. Če pa imam jaz kakšne težave jih ponavadi kar na chat (http://chat.telemach.si/) kontaktiram, odgovorijo kar hitro.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

margarer3 ::

Ni panike, sam zanimalo me je, jaz mam kao priklopljen paket gold trojka extra optika, ki ne dela. Priklopljeni naj bi bili 4. 8. pa še nismo. Nekaj je narobe z telekomove strani. To je vse.

Aja, tole za chat, hvala:D

Chat page not found??:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: margarer3 ()

joze67 ::

Povezava je napačna; jusvu se je prikradel še zaklepaj. Pretipkaj naslov, pa bo.

margarer3 ::

Ok, hvala. Je pa danes bil iz telekoma. Zdaj samo čakanje.

Maxwell ::

Kako si lahko ponastavim geslo? Pred časom sem D3GO že uporabljal. Zdaj pa se ne morem več prijaviti. Vse povezave (pozabljeno gelo, aktivacija) vodijo na portal Moj Telemach. Tam imam po D3GO samo:

Aktivacija D3GO

Naročnik lahko aktivira storitev D3GO na portalu Moj Telemach, kamor se prijavi po uspešni registraciji z e-poštnim naslovom in geslom, ki ju je izbral. Na portalu klikne zavihek Storitve, kjer vpiše poljuben e-poštni naslov (ni obvezno, razen če želi drugačnega) in geslo ter shrani.

Uporabniško ime:
Geslo: Registracija

Pod uporabniško ime je že vpisan moj elektronski naslov. Če karkoli vpišem po geslo, mi napiše E-poštni naslov je že v rabi.

Nobene opcije za spremembo/ponastavitev gesla.

Odgovor tehnične pomoči Telemacha:
preverbo ali spremembo gesla lahko opravite na portalu Moj Telemach pod rubriko D3Go.
Povezavo do portala vam ponudi pod rubriko Pozabljeno geslo.

smacker ::

Najprej se moraš v Moj telemach prijavit. Opcija za ponastavitev gesla je na voljo, ti samo rabiš očala. Link za slepe: https://moj.telemach.si/account/recovery

bojanpo ::

Worth trying: Bi kdo delil telemach d3go racun za dostop preko racunalnika oziroma ima prosto vsaj eno napravo? Potreboval bi predvsem zaradi dostopa iz tujine (vpn v SLO).

shadeT ::

Obstaja kakšna možnost da se posname video oddaje? Camtasio zazna in blokira.

rok_p ::

Meni pa javlja da imam preveč registriranih naprav. Nikjer ne najdem, kje naj jih izbrišem. Imam pa pri samo mobilno telefonijo.

Tisti video, ki ga imajo pod pomoč mi ne pomaga, ker je tam čisto drugačen portal kot pri meni..
rok

Kekec ::

Greš na moj.telemach.si. nato pa pod d3go in tam zbrišeš.

solatko ::

Pokličeš na Telemach podporo in ti ob pravilnih podatkih, podpora izbriše vse naprave. Potem z geslom namestiš na tiste, ki jih uporabljaš. Na moj Telemac lahko izklopiš eno napravo/mesec.
Delo krepa človeka

BorutK-73 ::

Kekec je izjavil:

Greš na moj.telemach.si. nato pa pod d3go in tam zbrišeš.

God one. :))

Kekec ::

BorutK-73 je izjavil:

Kekec je izjavil:

Greš na moj.telemach.si. nato pa pod d3go in tam zbrišeš.

God one. :))

Kaj? A sem kaj narobe razumel ... tukaj http://imgur.com/a/V8Z4a

BorutK-73 ::

Imaš srečo da imaš to možnost, pri meni je vse prazno in stalno teži da aktiviram d3go, čeprav je že aktiven.

rok_p ::

Hvala za odgovore. Bom se enkrat kar oglasi na telemachu. Mam isto situacijo kot BorutK-73 :)
rok

damijanrandl ::

mene pa zanima ce se ima kdo tezavo(in kako jo je resil) z registracijo v moj telemach (ker je to osnova za d3go in unifi). poklical sem na telemach da so mi dali st. kupca in pogodbe...a ko te vnesem mi vedno napise "vnesti morate veljavne podatke"...seveda sem jih poklical se enkrat in nato se velikokrat pa mi vedno odgovorijo da bodo zadevo poslali naprej in nevejo kaj bi lahko bilo narobe...to se zdaj vlece ze cca. pol leta in je situacija se kar nespremenjena?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KKS > Triera > UPC > Telemach (strani: 1 2 3 4358 359 360 361 )

Oddelek: Omrežja in internet
180082599248 (4600) Han
»

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
482167350 (25548) yani2000
»

Telemach Mobil - ponudba? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
343111288 (58035) OK.d
»

Telemach - kam in komu še lahko naslovim moja vprašanja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
519830 (8296) margarer3

Več podobnih tem