» »

obstaja taksen razdelilec?

obstaja taksen razdelilec?

piandura ::

LP
Ravno sem kupil tele zvocnike. imam pa PC in XBOX 360. Ni mi pa ravno pri srcu prekljapljati vsakic ko preidem iz PC na x360. Zvocniki imajo 3 izhode. xbox pa dva rdec in bel. ali obstaja kaksen razdelilec s katerim bom imel na zvocnike prikljopljen lahko PC in xbox360 naenkrat?
hvala
  • spremenil: piandura ()

Davids84 ::

za takšnega ne vem da bi obstajal,lahko pa malo skombiniraš iz večih razdelilcev.
npr. xbox 2činča v bananco 3,5mm,nato pa kupiš 3 razdelilce 3,5mm banance v 2 banance in to skombiniraš skupaj.če ti pa ni jasno pa kr vprašej še kej.
lp David

Davids84 ::





tkole to zgleda

piandura ::

hvala, bom probal :)

rm13 ::

Pozdravljeni še z moje strani. Jaz imam enako težavo, le da mam zvočnike logitech x-540. Rad bi skupaj priklopil tako xbox360 kot PC. Zdaj vidim, da ste že odgovorili na vprašanje, ki ga je postavil @piandura, vendar ne morem videti slik, ki jih je prilepil @Davids84, zato bi prosil za pomoč. Če kdo ve kako povezati xbox in pc hkrati na zvočnike? Zraven zvočnikov sem dobil tudi ta kabl in me zanima, če mi lahko kako pomaga. Klik! Vem, da mi lahko ta kabl pomaga pri tem, da ga povežem z xbox vga kabel, toda potem nevem kako naj naprej to povežem na zvočnike. Upam, da sem napisal dovolj razumljivo, ter da mi bo lahko kdo pomagal.

Davids84 ::

evo še 1x
rabiš 1xtako


in 3xtako

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: podtalje ()

rm13 ::

Aha, hvala. Zdaj pa če ti mogoče ni pretežko, če bi mi lahko vsaj malo opisal kako naj to skombiniram, ker mi ni povsem jasno kak pa kaj. Hvala za pomoč.

Davids84 ::

kolk izhodou pa majo zvočniki?drigač pa mal skup vtikaš enga v druzga da se ti izide.lp

20sdfj093f ::

Impedance pa niso kritične?
LPd

piandura ::

takole je stanje :

ne razumem david kako bi ti to skombiniral

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: podtalje ()

Davids84 ::

aja tkole maš,pol pa sploh ni problema .kupi samo razdelilec iz 2chinchev na bananco,in vse vtakni v računalnik,in če imaš relatecovo zvočno na matični plošči si potegni dol drajverje in zraven je preogram kjer lahko določiš recimo :prednje zvočnike,zadnje,sub in center,lahko pa izhode prilagodiš zvčnikom ,xbox pa prilagodiš kot vhod.drugače ne znam razložit,če me ne razumeš naj ti nekdo drug pomaga.lahko ti tudi osebno pomagam če si kje blizu severno od ljubljane.

lp Davids84

LuGi ::

Sicer nevem če bo tebi ustrezalo ampak jst sm si nabavu

Klik

Uporabljam samo za sound(za x360 in PC)..ker se mi ne da skoz kable prestavlat..je lazje gumbek obrnt levo/desno :\

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: podtalje ()

piandura ::

david sem ubistvu res, iz medvod namreč :) . grem pa v torek v BTC tak da bom vidu ce bom najdu kej. kako ze pogledam za zvocno? mam visto pa sm neki saru gledu po strojni opremi pa je pisal samo high definiton audio device...
lugi hvala bom probal najti,

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: piandura ()

misso ::

no unedva razdelilca dobiš v bivšem bofu nasproti koloseja >:D

Jest sem kupil 3X razdelilnik da dobim iz ene banance dve banance ker imam slušalke 5.1 in zvočnike 5,1.
Rata pa ena težava da placa kar naenkrat zmanka pri računalniku. Ker ta razdelilc je kar velik.

Ti rabiš sam vsakega 1 krat ker nimam na x-box 5.1 prostorski zvok

Davids84 ::

kero matično ploščo pa maš?ti bom poisku gonilnike in ti nato razložu kaj narest.ali imajo zvočniki zadaj še kakšen priklop?drugače mam pa jaz isto zvočno in lahko tako narediš kot sm ti predlagal.sporoči mi.lp

piandura ::

maticna je pa pomoje asus, sam nevem ker >:D
zvočniki nimajo zadaj nic, sam spredej za slusalke...
drgac pa ja mam tist ka spremeni 2 chincha v enega za x360 sam kam nej ga vklopm? tele zvocniki zasedajo namrec zelen črn in roza ženski jack, 1 je za mikrofon, daj mi povej za driverje prosm
ty

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: piandura ()

piandura ::

ok sem probal davidov predlog, no takole: iz x360 2 chincha zdruzimo v
, skupaj z jackom iz zvočnika vklopimo v
, v komp in dela. PS: pri napravah za zvok: snemanje, sta 2 ikoni line in...ble mutani...sem unmutal...
:D :D 0:) 0:)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: podtalje ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Budget surround soundsystem za dnevno

Oddelek: Zvok in slika
475970 (4755) Bearrorist
»

xbox 360 na LCD

Oddelek: Konzole
274588 (2754) syti
»

Zvočniki 5.1

Oddelek: Kaj kupiti
195033 (4298) simon89

Vse o Xbox 360 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1943116595 (58105) Mavrik
»

Nova anketa: kakšna konfiguracija zvočnikov je priklopljena na vaš primarni računalni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
677979 (6274) Blum

Več podobnih tem