» »

Q6600 CPU scori Everest Ultimate 4,2

Q6600 CPU scori Everest Ultimate 4,2

«
1
2

x45 ::

A ma kdo CPU score za :

Q6600 CPU scori Everest Ultimate 2007 , 4,2 z 64 bitno Visto, z default in navitim cpu jem, po možnosti na P35 čipu, lahko pripne gor print screene....

M-XXXX ::

Sicer so ti moji rezultati bolj slabi (se še igram z biosom) so pa pribljižno merilo:

JIM22 ::

O amd fanboy, zdej si se pa začeu ment o intelu? Ostan tam kje si prepričan da je bolše in ne menjaj zdej. Al sam iščeš neko primerjavo za phenoma kuk zaostaja?
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

M-XXXX ::

Sem hotel isto vprašat pa sem se zadržal>:D

x45 ::

No score iz everesta dajte gor pol pa jas nekaj pokažem.... Sam ne memory scorov ampak CPU score vse.... pa na Defaultu ne na 4 ghz...

M-XXXX ::

Ne me basat da je en "Phenomena" kupu>:D
Nisem jaz kriv če imate nekateri take procesorje, ki nikamor ne gredo! Jaz limam rezultate za 24/7 vi dajte pa svoje za 24/7:D


Ne se zdaj ustrašit če si na slabi polovici, kar prilimaj rezultate>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Volta ::

No M-XXXX, ni treba prestrašit kupcev Phenoma. Saj vemo, da so počasnejši kot Intelovi Quadi, samo kak test bi pa vseeno rad videl :)

x45 ::

Eni ne razumejo kaj je default score torej na 2400 mhz...
Torej wiata 64 bit, cpu queen,cpu photoworks itd ??

x45 ::

Ko bodo scori na defaultu gor, za Visto 64 bit pride tudi test.
Če ma kdo s plato P35 al kako ki nima začetno visoke cene dobrodošel...

M-XXXX ::

Eni ne razumejo kaj je default score torej na 2400 mhz...

Eni ne razumete da mi dol visi za default clocke- zadevo kupiš zato da deluje na max ne pa na default- razen v določenih primerih ko se z nakupom zajebeš in se zadeva nikamor ne navija!>:D

Če ma kdo s plato P35 al kako ki nima začetno visoke cene dobrodošel...

In misliš da je kašna razlika v hitrosti med neko matično za 100 ali za 300€ pri isti frekvenci? Ni je tako da to nima nobene veze! Zdaj pa daj že svoje rezultate ali te je sram?:D

x45 ::

Srčki ne bo scorov... dokler ne vidim teh.....da se ne bomo spet kregali....

M-XXXX ::

Potem so scori dejansko čisto zanič?:D
Daj že pripopajscore0:)
Cinebench 10: xCPU score 8600točk (stock)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

x45 ::

Moram videt score - print screene... potem bo debata....

JIM22 ::

Nekak nas ne zanima tvoj score. Lahko si ga na rit nalepiš.:D

MODI: če ne pokaže rezultatov dejte temo pod lock, ker brez veze se nategovat.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

Shark-357 ::

Držite debato na nivoju in brez flajmanja... drugače gre tema pod ključ.

M-XXXX ::

Ker nimam popolnoma nobenega namena odvijati procesor, ti pa gleda ne znaš uporabljati Google ti bom malo olajšal delo:

x45 ::

Ja ostanimo na nivoju, se strinjam,
opozorilo gre za Jima....

Se pa čudim samozavestnim Quad 6600 lastnikom, da ne nardijo teh par scorov....

M-XXXX ::

Tole je moj rezultat na 2ghz:

Adrijan0 ::

x45, pokaži zdej ta tvoj phenom performance, da vidim kaj je s tisto rečjo.

x45 ::

Tule so scori....

Vir:

http://www.pc-treiber.net/datenbank_art...

Merjeno z

Everest 4,20:

http://www.pc-treiber.net/filebase.php?...


Torej tukaj je platforma od Phenoma 9700 9500 in 9100 e :
Cena 9500: 170eur cpu + 66 eur ( v sloveniji )ta ista precej dobra plata :


Intel:

Slabši scori razen nekaterih FPU ( na enakih 2400 mhz ):

Cena ene 230 eur + plata 100 eur ( Intel P35 )


če ma kdo score v visti 64 bit naj da gor...... Za druga obmetavanja pa ta tema ni .

M-XXXX ::

LOL;) V večini več kot še enkrat slabše kot moj procesor;) Tako da se tole komaj kosa z 2ghz Intlom;) Še slabše kot jih je večina upalo!:D
Še moji rezultati:
Photo Worxx- 36800 (izenačen z AMD-jem)
CPU- Zlib- 104000 (je na 60% zmoglivosti mojega)
CPU queen- 28700 (51% mojega)
FPU Julia- 30400 (39% mojega)
CPU AES-29800 (53% mojega)
3DMark06 (CPU score)- 6100 (AMD pa je na 3100)
In zakluček je? Da tale sranje KOMAJ prehiti Intla na 2ghz, več porabi pa še nikamor ne gre!:D
Zaključek- mogoče bi jih bilo dobro kupiti ene 10 komadov da lahko zlepiš neko stojalo kamor daš pravi procesor (nekaj od Intla)

Slabši scori razen nekaterih FPU ( na enakih 2400 mhz ):

Koliko si imel matematiko? Če je ta procesor komu primerljiv je Intlu na 2000mhz, nekako rabi 3ghz da se kosa z STOCK intlom, 3ghz pa je bolj kot ne max za njega, pri Intlu pa še začel nisi:\

Edit: sem dopisal še rezultat za CPU score za 3DMark06!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

Adrijan0 ::

Eh, jz sm hotel videt iz prve roke, ne iz testov na internetu.

x45 ::

Mam score od intela Q6600 na 2700 mhz, slabše od Agene na 2400 mhz

Queen: 9337, photoworks 16502 ,....

za več pa dajte gor screene na 2400 mhz

M-XXXX ::

Najprej daj screenhote pa se bomo hitro k temu posvetili>:D

Sprijazni se da ta procesor nima prihodnosti, če pa gledaš še patch zaradi cacha je pa že skoraj bolje imeti nekega Celerona>:D

x45 ::

M-xxx nisi v stanju spravit gor screene ...

M-XXXX ::

Povej za kaj naj dam screene pa jih dobiš! Najprej pa daj screene ti da vidim s čim imam opravek;) Rekel si da imaš dokaz da 2400mhz AMD prehiti 2700 INTLA, daj screen pa bom tudi jaz zalaufal! Pripravljen sem tudi zagnati komp na 2400mhz in vse teste ponoviti- vendar le V PRIMERU DA se pač spraviš k sebi in priznaš kdo je bolši- v bistvu boš hvalil od takrat naprej le Intla>:D Se strinjaš?

dzinks63 ::

:)) x45 , daj skuliraj se malo, saj smo vedl, da si malo ... , samo, da si toliko ...
Prvo turiraš, da se prilepijo benchi, ok, kaj si pa ti sestavil, nič, očitno ti je dolg čas, nauč se že narediti pravi link, ali pa vsaj sliko prilepit, pa saj nisi resen,
rajši poslušaj glasbene želje, se boš bolje počutil.

pozitron ::

Lol, Dzinks. Dober spot >:D .

Volta ::

No fantje. Brezveze, da se gremo to, kdo ima daljšega, saj vsi vemo, da Phenom po vsej verjetnosti ne bo prišel zelo blizu Q6600. Pač daš gor score, si priznaš dejstvo, da tako pač je in živiš dalje. Trenutno je Intel res v prednosti, včasih je bil AMD, pa kaj. Takšno je življenje. Da pa bi skrival score Phenoma, pa se moramo vprašat, ja zakaj za boga milega si ga pa X45 sploh kupil?

steev ::

Takim osebkom je treba odvzet pravico do interneta.
:|

x45 ::

Mene zanima samo če mi je kdo od fantkov tule v stanju pripet omenjene score gor al ne ne pa da takoj začnete keregarijo AMD intel ki me ne zanima, ker tako vem večino mnenj .

jest10 ::

Boljše vprašanje je, če si TI zmožen podati kakršnokoli verodostojno sliko. Pa ne bodi tako zabit in se že enkrat nauči delati linke!

dzinks63 ::

:)) Ne bit tečn kot komar, daj prilimaj na svetlo tvoje lastne rezultate, saj si ti odprl temo in debato, če jih pa nimaš , pol je pa itak bv. Rezultate drugih testov po internetu si pa vsak lahko gleda kolikor mu paše.

JIM22 ::

Pa to vam jest govorim da nej gre tole pod kluč, ker nima tema nobenega smisla. Rezultate mate na netu, jih je malo morje in vsi dokazujejo da amd ne pride blizu intelu niti na stock frekfencah, kaj šele OC. Itak smo pa v odelku navijanje, tak da takih vprašanj tle sploh nebi smel bit.

X45, ti si pa itak znan da nimaš vseh koles v glavi in folk kar neki v tridni prepričuješ(sem videl malo morje tvojih postov na katere sem ti kontra odgovoril, ker so bili čisto mim).

Moderatorji dajte tole v lock, ker ima tip namen sam bedarije kvasit. Tole je moje mnenje in mislim da je čist realno.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

krneki0001 ::

Dejte točno povedat, s katerimi programi naj kaj stestiramo, pa nastavitve teh programov (najbrž imajo kej za nastavit), pa nej vsak stestira in potem prilepi screene.

Sam lahko dam za E2160 navitega na 3600MHz s hladilnikom, ki ga dobiš zraven v box varinati.

Zgodovina sprememb…

Volta ::

Pri everestu nimaš za nastavljat popolnoma nič, samo poženeš tiste benche za cpu in dobiš ven neke cifre. To je to. Tudi jaz sem za to, da se tema zaklene, ker nima smisla nekomu, ki ni sposoben dojeti, da če odpre debato bo dobil tudi odgovore, ki mu ne bodo všeč, razlagati nekaj povsem očitnega in dejanskega.

X45 - daj gor screen, če misliš, saj vemo da tudi če naviješ tega AMD-ja ne moreš vzeti Q6600 vodilnega mesta, lahko pa malo prispevaš k razsvetljenju, koliko so pa tile Phenomi dejansko hitri in morda celo koga prepričaš v nakup le-tega. To je bistvo teh testov. Naredi vsaj nekaj koristnega, razen da sprožaš preprire, ki so v tem primeru brezpredmetni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volta ()

Meizu ::

No, zdej se je mal notr potuhnu... hehe... In še res je, pizda usi so ti nalimali linke kot si zahteval, pa še zmeraj neki cincaš... Jst bi bil tudi za da gre tema pod lock. Brezveze je smetit temo po nepotrebnem, saj je bila ustvarjena očitno z namenom zajebavanja drugih. :\ :\

tilinho20 ::

x 45 je AMD-jev fan. Nekateri so Intel fani, nekateri so pač AMD fani. Ampak dejstvo je pač, da je Intel-ov 4-jedrnik boljši od Amd-jev 4-jedrnik. To je pač gola resnica.

Zgodovina sprememb…

Volta ::

Tu se ne gre za Intel/Amd fane. Težava je v tem, da eni ljudje pač ne znajo priznat napak. Za vse tiste: To vas bo v življenju še zelo teplo, tako da vam priporočam, da si pač priznate. Vedno bo nekdo, ki bo imel hitrejši računalnik, boljši avto, lepšo hišo, bolj seksi ženo ali ljubico. Jah, pa kaj, glavno da je človek srečen in zadovoljen s tem kaj ima. Pa čeprav ima sosed 2 Fps-ja več v Crysisu :)

tilinho20 ::

hehe

tilinho20 ::

Volta: jaz sem tko mislim Amd fane, kot je x45, da nočejo priznat,da je nek Amd-jev procesor slabši od Intela.

Volta ::

Saj sem v zgonji post zajel tudi to. Človek mora samo poskusit potegnit vsebino iz tega :) Iz tega izhaja to širokoustenje AMD/Intel fan in podobno... Dejstva so dejstva, če jih pa ne priznaš pa lahko dobiš še rano na želodcu... A je res vredno ?

Drugače pa moj prvi score v Everestu za CPU je malenkost slabši od zadnjega 4-jedrnika >:D Seveda, ko pa imam "le" 6750 C2D :))

jest10 ::

No ja, meni je AMD bolj pri srcu:D Ampak lolekov, kot je x45, ki rinejo z glavo skozi zid pa ne prenašam.
Drugače pa bom verjetno nekoč nabavil Phenoma-ko pride ven popravljena verzija jedra in bo cena pod 150€. Glede na to, da sem bolj kot ne nedeljski navijalec, se mi bolj splača samo nadgraditi CPU, kot pa vzeti CPU in menjati plato(če bi šel na Intel).

Meizu ::

Jah glej, zdej bom napisal dejstvo, za katerega bi bilo dobro, (bi bilo najpametneje) da velja za vsakega posameznika:

ZABOGA, NE MORŠ BIT FAN NEKEGA KOSA ELEKTRONIKE - KUPIŠ, KAR JE TRENUTNO NAJKVALITETNEJE, NAJCENEJŠE, NAJBOLJŠE. VTURITE SI TO V GLAVO, IN VSAKIČ, KO BI POMISLILI NA KAJ NEUMNEGA, SI TO ZRECITIRAJTE!!

Tega se držite, pa ne bo razočaranj. Meni se zdi enostavno brezvezno, da bi bil fan nekega kosa elektronike. Kot že napisano, kar je trenutno best buy, to kupiš, pa najsi bo to Intel, ali AMD, Ati ali Nvidia, jebat ga, kar je boljše je pač boljše, in če si vsaj malo pri pameti, boš opustil to nesmiselno "oboževalstvo" in pač kupil, kar je za tisti dnar bolje.

Če mogoče nimam pravm, naj se kdo oglasi, a dvomim, da ima kdo nasprotno mnenje od mene...Ali pač?:)

jest10 ::

Če mogoče nimam pravm, naj se kdo oglasi, a dvomim, da ima kdo nasprotno mnenje od mene...Ali pač?

Počakaj na X45 :D

Volta ::

Če bomo nanj čakali, bomo ratali še sivi zraven, se mi zdi :)

Meizu ::

Haha, ja, dobro povedano Volta:))

JIM22 ::

Heheh, zdej sam čas modov da zaklenejo tole, ker nima nobenga smisla že od začetka.

X45 si pa prisluži kako vzgojno, da se bo drugič primerno obnašal. Mislim da ne bo potrebno velik podpore da bi jo dobil.;)
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

x45 ::

Ja res JIM, vzojno zate in nekatere tule bi blo da ne poskušaš zasenčit intelov....

kje so navodila za dodajanje linkov in slik???

Volta ::

Najprej shrani sliko na shrani.si, nato pa tule v novem postu tam pod link oz. url dodaj tisto povezavo, na kateri imaš sliko. In to je to :)

Upam da sem te prav razumel...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupujem nov quad procesor, kateri (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
817458 (5479) x45
»

AMD Phenom (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Strojna oprema
133254361 (29819) Brane2
»

High-End računalnik (naveza amd/ati)!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
866630 (4682) Vuli

Več podobnih tem