» »

Vista - hp quick launch buttons driver povzroča Blue Screen

Vista - hp quick launch buttons driver povzroča Blue Screen

Pr0peler ::

Na prenosniku HP 6720 imam visto ulitimate x86.
Namestil sem driver za hp quck launch buttons (da lahko uporabljam gumbe tiste s Fn tipko), ter po ponovnem zagonu ugotovil, da se tik pred vstopom v windows pojavi blue screen in ponovno zažene računalnik. Enako se zgodi ne glede kaj izberem v F8 menuju. Rešitev je samo v tem, da vstavim vista cd, poženem recovery in izvedem system restore na fazo kjer tega driverja/programa ni bilo še nameščenega.
Brez tega pa ne delujejo vsi gumbi.

Hvala za pomoč
lp

pubbec ::

imaš garancijo? nesi nazaj na servis oz. trgovino kjer si kupil...
verjetno napaka v sameme hardwaru ali pa nimaš pravega drajvera, naj ti poskusijo sami dat gor...

Pr0peler ::

Mam garancijo.
Poskusil sem tudi z na cd-ju priloženimi driverji, ampak brez uspeha.
Drugače sem ta problem zasledil tudi na nekaterih drugih forumih, tako da moj primer očitno ni osamljen.

tomaz- ::

sem imel isti primer s HP 8710p. Na njihovi strani imaš najnovejše driverje in en patch za gumbe.. tisto inštaliraj, pa bi moralo delovat.. aja, pa še nekaj, meni niso delovali soft touch buttonsi na vrhu. Pa sem prebral na hp forumu, da je bilo potrebno vzet ven baterijo, izklopit iz štroma, pritisnit v prazno gumb za vklop, potem pa vstavit bt, prižgat in res je DEOVALO in zdaj vsi gumbi delajo brez problema.. Hecno, vendar poskusi..

tomaz- ::

še to, preberi si spremni text pri driverjih na hp-jevi strani, boš prebral, da so začasno disableal sami te knofe zaradi potencialne ogroženosti, nekej v zvezi z vdorom v rač.. Patch naj bi to zrihtal..

aja, s hardwareom ni nič narobe, ne rabš nosit na servis-..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomaz- ()

Pr0peler ::

Driverje sem pobral z uradne strani in se je pojavil ta problem.

Cokolesnik ::

Potrebno se je zavedati, da tudi uradni gonilniki proizvajalca - pa naj bodo najnovejši, lahko vsebujejo številne napake, ki povzročajo nevšečnosti. Ponavadi zadostuje že namestitev kakšne predhodne različice istega gonilnika in podobno.

Da o usklajevanju z Visto niti ne govorimo... Forumi so za takšne probleme več kot dobrodošli.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Pr0peler ::

Probal bi naložitit kako starejšo verzijo driverjev, a kaj ko starejših za visto žal ni!?

Frgazor ::

Pa snemi starejše driverje od kakega drugega hp-jevega leptopa. Meni je še vsaka verzija nekaj srala, sesuvala pa se mi je v povezavi z vklopljenim bluetoothom samo zadnja verzija. Zdaj sploh nimam nič inštalirano, pa sem še najbolj srečen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik HP 6710b ne pokaže slike po stand by-u

Oddelek: Pomoč in nasveti
452309 (1373) zuz3k
»

HP ProBook 4710s ( nx631ea ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5411682 (6948) stumf
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264405 (63997) Seljak
»

HP laptop 6715b free dos: setup windows xp in driverjev

Oddelek: Operacijski sistemi
277558 (6289) Gwanaroth
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458558 (5007) d4rko

Več podobnih tem