» »

HP ProBook 4710s ( nx631ea )

HP ProBook 4710s ( nx631ea )

«
1
2

crayz43 ::

Zdravo!

Teh. specifikacije:
Vrsta procesorja
Procesorska tehnologija Intel® Centrino® 2
• Procesor Intel® Core™2 Duo T5870
• 2 GHz , 2 MB predpomnilnika L2, 800 MHz vodilo FSB
Nameščen operacijski sistem
FreeDOS
Združljivi operacijski sistemi
FreeDOS, Red Flag Linux, pristni Windows Vista® Business 64-bit, SuSE Linux Enterprise Desktop 10
Vrsta prikaza
TFT
Velikost prikaza
17,3-palčna diagonala
Teža izdelka
Že od 3,08 kg
Mere izdelka (Š x G x V)
41,06 × 27 × 3,2 (spredaj) cm
Funkcije sistema
Vgrajeni pogoni
500 GB
Hitrost trdega diska
5400 obr./min.
Optični pogoni
Fiksni dvoslojni pogon SATA DVD+/-RW SuperMulti s tehnologijo LightScribe
Standardni pomnilnik
2 x 2048 MB DDR2
Pomnilniške reže
2 reži SODIMM, ki podpirata dvokanalni pomnilnik
Nadgradnja pomnilnika
Nadgradljiv do največ 8192 MB
Nabor vezij
Nabor vezij Mobile™ Intel® PM45 Express
Prenosljivost
Teža izdelka
Že od 3,08 kg
Mere izdelka (Š x G x V)
41,06 × 27 × 3,2 (spredaj) cm
Vrsta prikaza
TFT
Velikost prikaza
17,3-palčna diagonala
Povezovanje
Brezžične tehnologije
Broadcom 802.11 b/g, Bluetooth® 2.0
Brezžična zmožnost
Da
Modem
56K modem
Omrežni vmesnik
Omrežna kartica Marvell Ethernet 10/100/1000
Razširljivost
Razširitvene reže
Proste reže za dodatne naprave: 1 reža ExpressCard/34, bralnik medijskih kartic
Zunanja V/I vrata
4 vrata USB 2.0, VGA, stereo vhod za mikrofon, stereo izhod za slušalke/zvok, HDMI, priključek za napajanje, priključka RJ-11 in RJ-45 (izbirni)
Programska oprema
Opis vnaprej nameščene programske opreme
Orodje HP Recovery Manager, HP QuickLook 2, upravitelj prenosa HP SoftPaq, Roxio Creator Business
Priložena programska oprema
HP Help and Support Center, HP QuickLaunch Buttons Software, PDF Complete SE, Intervideo WinDVD – DVD Player, Synaptics Touchpad Driver, Webcam Software (s spletno kamero 2 MP)
Grafika/zvok
Ime grafične kartice
ATI Mobility Radeon™ HD 4330
Pomnilnik kartice grafičnega podsistema
512 MB namenskega grafičnega pomnilnika (1024 MB HyperMemory)
Opis ločljivosti videa
17,3-palčni zaslon LED HD+ Anti-Glare (ločljivost 1600x900), vgrajena spletna kamera 2 MP
Zvočna kartica
Zvok High Definition, stereo zvočniki, stereo izhod za slušalke/zvok, stereo vhod za mikrofon, vgrajen mikrofon
Druge informacije
Tipkovnica
Tipkovnica z reliefnimi tipkami polne velikosti z ločeno številčno tipkovnico
Kazalna naprava
Sledilna ploščica z drsnim območjem
Funkcije napajanja
8-celični litij-ionski akumulator (63 Wh)
Zahteve napajanja
Zunanji napajalnik HP Smart AC 90 W, tehnologija HP Fast Charge

CENA: 711€

Sedaj me pa zanima naslednje ali si ga mogoče kdo lastni in lahko pove iz lastne izkušnje kako mu služi ker sem prebral že veliko review in nisem izvedel nič kaj uporabnega, samo to da je mogoče zelo dobro zavarovati cel PC še posebno pa disk.
lahko tudi objavite kakšne linke ali videe testov.

mitchman ::

Živjo

Ravnokar sem ga nabavil. Zadeva izgleda precej v redu, če odmislim težave s sata driverji:) Tipkovnica mi je zelo všeč, ker bi znala biti zelo higienična. Torej preprosto čiščenje za manj bakterij:)

Kaj drugega pa ne morem povedat, saj ravnokar inštaliram operacijski sistem. Je pa tu nekaj težav s trdim diskom. In sicer če hočeš namestiti win xp/vista ti ob inštalaciji javlja neko napako tako da se sistema sploh ne da namestiti, ker pač inštalacijski cd (operacijskega sistema) ne vsebuje driverjev za sata, tako da naj bi med postopkom inštalacije preko floppy diska zagnal omenjene driverje. Slednje se mi zdi v letu 2009 in to na novem računalniku zdi naravnost smešno:) Se pa da težavo rešiti s tem da inštalacijskemu cd vgradiš driver z nekim programom. Potem bi moralo vse delat brez problema. Je pa še bolj preprosta rešitev; v BIOS-u daš možnost SATA na disable oz. na IDE. Ni ravno najboljša rešitev.....vendar dela:) Začasno bo kul. Sicer pa trenutno nameščam xp...

O kakšnem operacijskem sistemu si pa razmišljal, če bi nabavil to zadevo?

jerriho ::

mitchman,

dobim ta prenosnik v četrtek.

ves software ter driverje za delovanje pod win xp z uradne strani HPja že imam.

windows xp pro in sp3 imam.

pri instalaciji sem prebral:

najprej izklopiš SATA native mode, inštaliraš XPje, ko si enkrat v XPjih inštaliraš ta pravi driver za SATA kontroler, restartaš in v BIOSu spet omogočiš SATA native mode.

to še vedno treba storiti?

lepo prosim, da poročaš o uspešnosti operacije (isntall windowsi, driverji + težave vmes..)

crayz43 ::

Živjo

Ravnokar sem ga nabavil. Zadeva izgleda precej v redu, če odmislim težave s sata driverji:) Tipkovnica mi je zelo všeč, ker bi znala biti zelo higienična. Torej preprosto čiščenje za manj bakterij:)

Kaj drugega pa ne morem povedat, saj ravnokar inštaliram operacijski sistem. Je pa tu nekaj težav s trdim diskom. In sicer če hočeš namestiti win xp/vista ti ob inštalaciji javlja neko napako tako da se sistema sploh ne da namestiti, ker pač inštalacijski cd (operacijskega sistema) ne vsebuje driverjev za sata, tako da naj bi med postopkom inštalacije preko floppy diska zagnal omenjene driverje. Slednje se mi zdi v letu 2009 in to na novem računalniku zdi naravnost smešno:) Se pa da težavo rešiti s tem da inštalacijskemu cd vgradiš driver z nekim programom. Potem bi moralo vse delat brez problema. Je pa še bolj preprosta rešitev; v BIOS-u daš možnost SATA na disable oz. na IDE. Ni ravno najboljša rešitev.....vendar dela:) Začasno bo kul. Sicer pa trenutno nameščam xp...

O kakšnem operacijskem sistemu si pa razmišljal, če bi nabavil to zadevo?


Razmišljal sem o Windows Vista Ultimate 64bit

crayz43 ::

Samo mislim da pri Visti nebi smelo biti napak saj ima ta že vgrajene driverje za SATA ali se motim?

crayz43 ::

Potrebujem še en predlog:

Kateri procesor izbrati:
- T5870
ali
- P7370

Anze92 ::

Kupiti nameravam ta prenosnik. Kakšne izkušnje imate z njim? kako dela pod XPji?

DFXAA ::

Zdravo!

Naročil sem ta računalnik, 10 dni za počakat ker ga ni na zalogi pa nima veze.

Windows 7 bom pokno gor, ma kdo izkušnje če dela vse kot je treba ?

Hvala in lp
, DFX

a13misko ::

Tu sam nameravam kupit ta prenosnik, predvsem zaradi 17" mat zaslona. Zanima me če tipkovnica kaj upogiba med pisanjem ali pa se prostor za dlani kaj upogiba. Vsaka prednost in tudi slabost bi mi pomagala pri odločitvi. Hvala!

Leks ::

Delal sem na 4510s, mislim da je tipkovnica identična 4710s, je zelo prijetna na otip, nič se ne ugreza.
Mat zaslon ima tudi tale nekoliko močnejši model NX426EA

Ricardo23 ::

Mene pa zanima kako je z hlajenjem pri tem računalniku. Kok sm vidu nima rež na spodnji strani.
A je ventilator res tako glasen?

Leks ::

V tem času od zadnjega posta sem delal tudi na 4710s in ni bil glasen. Nekdo drug je napisal da ga je uporabljal v postelji na odeji in se ne pregreva. Mogoče je HP izpopolnil hladilni sistem.

parasit ::

Za moje pojme je trenutno to najboljši nakup, saj je cena res ugodna, že varčujem, da zamenjam svoj HP 6830s

V tem času od zadnjega posta sem delal tudi na 4710s in ni bil glasen. Nekdo drug je napisal da ga je uporabljal v postelji na odeji in se ne pregreva. Mogoče je HP izpopolnil hladilni sistem.
To je to!

Leks ::

@parasit
Ti še ni crknil ? :) oz. pregrel :) Teh sem pa že dosti okvarjenih videl, zato če me kdo povpraša o nakupu redko predlagam HPja. Upam, da bo ProBook kaj bolje, trenutno že kaže tako.

parasit ::

Dela brez problema

A ti delaš na kakem servisu, da tega toliko vidiš? HP je po moje No.1, tudi Pavilion, ki sem ga imel pred leti, mi je pridno služil, kar za Asusa in Toshibo ne morem reči. To je tak kot pri avtu, na kakšnega naletiš, lahko imaš Renault, ki ti lepo služi, ali pa Mercedes, ki se ti kvari. Žal vse ni popolno, tudi midva nisva :). Se strinjaš? :)

Pa lep dan

@parasit
Ti še ni crknil ? :) oz. pregrel :) Teh sem pa že dosti okvarjenih videl, zato če me kdo povpraša o nakupu redko predlagam HPja. Upam, da bo ProBook kaj bolje, trenutno že kaže tako.
To je to!

Leks ::

seveda se popolnoma strinjam, kakor naletiš. Sem tudi že povdaril, da je normalno da ima HP toliko več okvar, ker le ima primat pri prodaji. Ampak pri serijih 6720s, 6820s, 6830s,..so pa okvare kar po tekočem traku, vsaj pri znancih in firmah, ki jih jaz poznam. Med drugim pa pišem tole sporočilo iz enega starega HP nx9005, ki teče kot urca in je zelo kopaktno narejen. Poleg tega nx9005 sem pa zraven še dobil 6715s, ki ima okvaro in ne polni baterije, prav tako se ne zažene priklopljen neposredno na el. omrežje, kar kaže na okvaro pri kontaktu. Iz teh informacij, lahko sklepam, da HP izdeluje vedno slabše prenosnike oz. vsaj tisti nižji cenovni rang je dokaj obupen. Upam, da so se pri ProBookih popravili.
Pavilion je razred zase, upam da ga bodo pripeljali tudi v SLO (uradni uvozniki)

jan01 ::

@Leks
tisti 6715s ima najbrž zanič napajalnik/adapter(mislim, da ga je ravno ta model imel elo serijo defektnih/napačnih-premalo močnih)
Hpjev se ne kupuje s serije, saj so res sramotna za hp...

Leks ::

@jan01
Bom preizkusil tudi to možnost, a ko ga priklopim lučka (strela) sveti, kar bi naj pomenilo, da dobiva napajanje. Bom pa seveda poizkusil z univerzalnim napajalcem.

parasit ::

Tudi sam poznam modele podrobno in koliko vem, je bila samo pri seriji 6715s in 6720s problem baterija, ampak so jo zamenjali, pa dela ok. Sam prisegam na HP in zame je pravi prenosnik 8530w, samo ko bo dovolj denarja :). Zaenkrat se bom pa zadovoljil z 4710s, katerega že ima kolega in je videti izvrsten, dela pa tako na XP in Visti brez problema.

Verjamem, pa da poznaš zadeve tudi ti. A imaš ti trgovino insert?

seveda se popolnoma strinjam, kakor naletiš. Sem tudi že povdaril, da je normalno da ima HP toliko več okvar, ker le ima primat pri prodaji. Ampak pri serijih 6720s, 6820s, 6830s,..so pa okvare kar po tekočem traku, vsaj pri znancih in firmah, ki jih jaz poznam. Med drugim pa pišem tole sporočilo iz enega starega HP nx9005, ki teče kot urca in je zelo kopaktno narejen. Poleg tega nx9005 sem pa zraven še dobil 6715s, ki ima okvaro in ne polni baterije, prav tako se ne zažene priklopljen neposredno na el. omrežje, kar kaže na okvaro pri kontaktu. Iz teh informacij, lahko sklepam, da HP izdeluje vedno slabše prenosnike oz. vsaj tisti nižji cenovni rang je dokaj obupen. Upam, da so se pri ProBookih popravili.
Pavilion je razred zase, upam da ga bodo pripeljali tudi v SLO (uradni uvozniki)
To je to!

Zheegec ::

Zanimivo, Pavillion naj bi bil pa razred zase?

Pavillion je nižji rang pri HPju. Ni nič posebnega, vsaj tisti, ki sem jih imel v roki dosedaj.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Anton ::

Ja, bomo videli, kako bo ko pride, naj bi bil še to leto pri nas.


Zanimivo, Pavillion naj bi bil pa razred zase?

Pavillion je nižji rang pri HPju. Ni nič posebnega, vsaj tisti, ki sem jih imel v roki dosedaj.

Zheegec ::

No, saj nekaj modelov se je neuradno že prodajalo... Večinoma so bili jajc. Bomo videli kaj bodo Dissovci pripeljali ja :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Leks ::

@ALIEn3001
Imaš podatke kdaj pridejo ?

@parasit
Verjamem, pa da poznaš zadeve tudi ti. A imaš ti trgovino insert?
Ne, sem pa nabavnik za dokaj veliko podjetje in dobro sodelujemo z njimi, ker imajo
korekten odnost in so do sedaj ponudili najnižje cene. Zato jih tudi dokaj "promoviram", ker se da fino dogovoriti z njimi.

fika09 ::

mene pa samo to zanima

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...
http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

2 ista modela, ista cena, sam da pri enmu piše zravn ekrana blacklit

pa samo na tej strani sem zasledil to. mogoče napaka na enaa, ali pa gre dejansko za 2 ista modela, z različnim zaslonom al kkrkoli? kako lahko vidiš, če maš blacklit, ker sem tudi sam dobil v petek 4710s nx631ea

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fika09 ()

koyotee ::

 hp probook 4710s, ima kdo idejo, katera stvar je pod vprašajem za inštalirat?

hp probook 4710s, ima kdo idejo, katera stvar je pod vprašajem za inštalirat?

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Silvo ::

Koyotee...tole mogoče:
-HP Quick Launch Buttons+Synaptics Touchpad Driver?
-HP 3D DriveGuard for Microsoft Windows XP

lp
Silvo

Master Chief ::

Dober podpis koyotee! Khm, mnda ni nic nujnega, kaki 3d drive guard, touch pad alpa kaj takega. Alpa modem. Neka periferija pac.

stumf ::

Živjo!

Kupil sem si ta prenosnik, naložu gor win xp in iz uradne hp strani potegnu dol in instaliru vse driverje. Problem pa je da mi še vedno noče predvajati zvoka. Mogoče kdo ve v čem je težava?

Hvala

jinzo ::

@stumf
Si naložil tudi potrebne kodeke ? Poglej v Device Manager-ja, če ti prikaže katere neznane naprave.

stumf ::

sm naložu. tko pa zgleda v device manegerju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stumf ()

jinzo ::

Hm, tu zgleda vredu. Si preveril da niso nastavitve na mute ? ( tudi tiste hardware, z kontrolami na tipkovnici ? )

Silvo ::

Stumf....pozabil si:
-Bluetooth...najverjetneje ter
-HP Quick Launch Buttons+Synaptics Touchpad Driver?
-HP 3D DriveGuard for Microsoft Windows XP ?

Zvok bo deloval,ko spremeniš v nadzorni
plošči pri zvokih in avdio napravah,privzeto
napravo za predvajanje in izbereš,da ne gre več preko HDMI.

lp
Silvo

stumf ::

Odlično, dela!! Najlepša hvala za pomoč! =)

koyotee ::

kje pa ste našli sata driverje?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

forbizi ::

Imam podoben problem: Mesec nazaj sem kupil nov HP Probook 4510s. V osnovi bil gor linux, tudi cd zraven je za linux. Pobrisal in sem nato nainštaliral XP pro, driverji so zgleda bili na disku ker so se prek device managerja avtomat. najdli in nainštalirali. Potem mi je vse delovalo kak mesec nato mi je avg našel nek virus oz zbrisal nek fajl potem pa se je začelo..Do sedaj sem probal že vsaj 10x nainštalirat XPje a sem vedno dobil BSOD z STOP: 0x0000007B (0xBACCF524,0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000) (z opisom da je možno da je virus gor in tako naprej) pa če sem zagnal v safe mod-ue ali s kako drugo opcijo (lastn known..). v safe mode-u se mi je loadalo do mup.sys in obstalo. nazadnje sem takoj po frišni xp inšlalaciji inštaliral avast antivirus, ki je javil da so neki virusi v memoryju (enkrat mi javi da je v bootu) in da mora rebootat in skenirat..našel je nekaj malwareov in trojancev a ob ponovnem zagonu je zgodba ista, le da mi iz loadanja mup.sys sedaj vrže na omenjeni BSOD in potem isto sekundo reboota... Tole mi hudo kravžlja živce že cel teden a ne vem kaj (še) storiti. Inštaliral sem tako XP PRO z SP2 in SP3 a vedno ista pesem. Pri prvi postavitvi desktopa po frišni inšlalaciji mi vrglo vn še pop up ihaupd32.exe error a to je zanemarljivo glede na ostalo.

V BIOSu mam samo opcijo za SATA ali izbiro AHCI ali IDE, od začetka je izbran IDE (ker sem bral da se omenja nek native mode SATA ki ga v tej veziji biosa na hp probook 4510s ni).

Vse opcije rešitev ki sem jih našel na googlu sem probal a nič..Kakšna ideja?

okip32 ::

Nalagam Windows 7 na ta prenosnik in vedno mi obstanejo, ko se 1. zaženejo iz HDD-ja. Obstanejo pa pri STARTING WINDOWS.
Zakaj?

ZGI ::

Moj fotr ima tega prenosnika, na njem laufa windows XP pro. Vse deluje, ko pa priklopim žično miško na usb, najde gonilnike, se miš začne premikat za cca. 5 sek. potem napiše da je naprava inštalirana in pripravljena za uporabo, pa se miš ne odzove več. touchpad še vedno deluje. Torej wtf?? Bom poskusil še s kakšno drugo miško. Še kakšen predlog ?
Tajiti zmoto, je dvojna zmota.

bibica ::

Nalagam Windows 7 na ta prenosnik in vedno mi obstanejo, ko se 1. zaženejo iz HDD-ja. Obstanejo pa pri STARTING WINDOWS.
Zakaj?

Neki so windowsi zjebani !!!

roki90 ::

Imam ta prenosnik in se mi močno pregreva. Program Speedfan mi kaže temperaturo obeh jeder okrog 65°C, ko zaženem kaki HD film pa se dvigne celo do 98°C:O. Na levi strani, pri odprtini za zrak na spodnji strani je tako vroč, da ne moreš gor roke držati več kot 3s:(. Zanima me vzrok česa bi to lahko bil? Parkrat se mi je že sam od sebe ugasnil.

kitewing ::

Odnesi ga na servis, da ti ga sčistijo...tudi pri mojem so bile podobne temperature.

roki90 ::

Kako to misliš sčistijo?...Notranjost? Je to pod garancijo? Pa je to res potrebno po 4 mesecih uporabe?:|

ddamir ::

roki90 je izjavil:

Imam ta prenosnik in se mi močno pregreva. Program Speedfan mi kaže temperaturo obeh jeder okrog 65°C, ko zaženem kaki HD film pa se dvigne celo do 98°C:O. Na levi strani, pri odprtini za zrak na spodnji strani je tako vroč, da ne moreš gor roke držati več kot 3s:(. Zanima me vzrok česa bi to lahko bil? Parkrat se mi je že sam od sebe ugasnil.


to pa mislim da bos mogel odnesti ga na servis.

Tudi sam imam ta prenosnik že 2 mesca in sem zelo zadovoljen. Ko sem ga kupil sem imel gor naložen Linux, Linux sem zbrisal in sem si dal go Windows 7. Sedmica mi dela brez hibno. Vse dela kot je potrebno.
Moja delovna temperatura med normalnim delovanjem:
procesor 48°C
CPU1 :40°C
CPU2:40°C
disk:35°C
ventilator se mi sploh ne vklopi do druge stopnje tudi če mozilo sopam!

Če pa PC obremenim npr z kako igro (COD4) pa se temperature dvignejo do
procesor 65
CPU1 57
CPU2 57

ce gledam film se samo malo dvignejo temperature.

Mene edino zanima kako toti računalnik odpret če nima nobenega sraufa pa nič. Edino ob strani ima na risano ključavnico, predvidevam da rabiš neki ključ. Zanima me kje ta ključ dobiti.
To pa zato vprasam da ima moj leto dni garancije in ko bo garancija potekla ga bom sam razdrl in spucal prah ven samo moram dobit ta ključ!!

sulaco ::

http://h20464.www2.hp.com/index.html

na tem linku si poišči video navodila, kako ga odpreš. Pri 4710 vse poteka od zgoraj in se ga podre tako kot vsakega drugega.....
LP

no99 ::

Lp,

Imam HP ProBook 4710s in sem opazu da nimam bluetooth managerja v taskbaru.
Instalirane imam Win7 in v device managerju ni nicesar kar bi bilo lahko bluetooth (ni unknown devices).

Potegnu sem bluetooth driver za win7 in ko instaliram mi javi : No bluetooth devices detected.

So me nategnal da ima prenosnik bluetooth (ceprav je bilo specificirano da ga ima) ?

prav tako na tipkovnici ni nikjer bluetooth znaka, tako da mislim da prenosnik sploh nima bluetooth....

ideas?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: no99 ()

toxius ::

no99 je izjavil:

Lp,

Imam HP ProBook 4710s in sem opazu da nimam bluetooth managerja v taskbaru.
Instalirane imam Win7 in v device managerju ni nicesar kar bi bilo lahko bluetooth (ni unknown devices).

Potegnu sem bluetooth driver za win7 in ko instaliram mi javi : No bluetooth devices detected.

So me nategnal da ima prenosnik bluetooth (ceprav je bilo specificirano da ga ima) ?

prav tako na tipkovnici ni nikjer bluetooth znaka, tako da mislim da prenosnik sploh nima bluetooth....

ideas?


preveri v BIOSU da ni onemogočen, tza laptop ima tudi gumb s katerim vklopiš in izklopiš bluetooth...

apirc ::

No jst mam tud ta prenosnik ze 8mescu.
Ko sm mel windows 7, me je zafrkaval hard disk-in sicer se je obremenil na 100% kar iz lepga, kar se je zelo poznalo med gledanjem/štekanjem filma.

Zdaj ko mam pa windows xp, se mi pa pregreva, predvsem te gpu diode.
Kakor pa nasnamem kaj takega da bi malo štimal hitrost ventilatorjev, pa sploh nimam teh opcij. Nimam ne v riva tunerju, niti ne v catalyst managerju.
Kakšne ideje?

edit: Aja pa tud ta problem z blootooth mam. Bloototh software mi napise no blootooth detected, a tam pise da ta komp ima blootooth....pa nc se ne da v biosih z blootoothom ubadat, ni ene same opcije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: apirc ()

roki90 ::

Kaj je kdo že sprobal čitalec kartic? Meni nikakor ne uspe vstaviti noter SD in Memory Stick pro. Reža se mi zdi pregloboka in kartico sem zadnjič komaj dobil ven :8)

Pyr0Beast ::

Pro duo ima podaljšek.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

roki90 ::

To vem ja, kaj pa SD? Ima tudi kaki podaljšek? Ker kartica je kratka, in sem jo s pinceto poskušal vstaviti čimbolj noter, pa je še ni zaznalo. (s kartico je vse v redu) To se mi zdi velika napaka s strani HP-ja. Na mojem domačem računalniku je ta čitalec veliko krajši in lahko vstavim katerokoli kartico.

Pyr0Beast ::

no idea.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BigBang notebook dva finalista

Oddelek: Kaj kupiti
364154 (3006) D3m
»

ProBook 4710s VS Compaq 6820s

Oddelek: Kaj kupiti
6971 (880) mtosev
»

nakup hp 4710s?

Oddelek: Kaj kupiti
61787 (1606) mtosev
»

pomoč pri nakupu prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
102022 (1658) hudychk
»

Kateri prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
51666 (1613) Alex911

Več podobnih tem