» »

AGT računalniki

AGT računalniki

««
10 / 12
»»

dottor ::

Google najde vse možno samo uradne strani ne :))

Sam nisem kupu nič pri njih. Je pa kolega cel sistem, pa je dobu v roku dveh tednov. 3 leta nazaj.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

fireX88 ::

Tale 3 leta nazaj bi moral povdarit :D

EDIT: sej zato sprašujem, ker tudi sam nisem nič našel. Geizhals pa najde to
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Auba ::

Kakor je imel nekater folk probleme sem jaz imel dosedaj kar srečo. Razen za grafično sem enkrat čakal skoraj 3 tedne in zadevo malodane že preklical. Pa je prišla ravno tisti dan. :D
Živjo :)

ziga5 ::

Tudi jaz sem se opekel z naročanjem iz agtja in sicer jaz sem naročil dele za 1000€ in po enem mesecu domov dobil samo matično in pa trdi disk. Edino kar pa je pozitivno od njih je, da sem dobil denar nakazan do takrat ko sem jim postavil datum, saj sem jim zagrozil z inšpekcijo.

oo7 ::

Ajoj;((

Sem pred 12 dnevi nekaj naročil pri njih pa še vedno nič.

Sem pa pri njih naročil, ker je bilo najceneje sem tudi pogledal pod to temo ampak samo na prvo stran kjer so to trgovino bolj ali mannj vsi hvalili.
Danes pa pogledam zadnje dve strani pa vidim, da je polom:))

fireX88 ::

oo7 je izjavil:

Ajoj;((

Sem pred 12 dnevi nekaj naročil pri njih pa še vedno nič.

Sem pa pri njih naročil, ker je bilo najceneje sem tudi pogledal pod to temo ampak samo na prvo stran kjer so to trgovino bolj ali mannj vsi hvalili.
Danes pa pogledam zadnje dve strani pa vidim, da je polom:))


good work, keep it going!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

shadeX ::

Pomoje bi morali odpreti novo temo o AGT računalnikih, ker so na prvih straneh same pohvale. Več pa itak folk ne bere. To sem hotel že nekdaj predlagat.

jonystar ::

Nč ni treba odpirat nove teme, ker če je pa folk tok len, da se jim neda nahitrco pregledat več kokr 1 strani pol nj pa kr naročajo, pa se pol pizdijo ko po 3 mescih šezmeram niso dobl nč.

MadMax ::

Hja, če jim je težko ne samo skočit na zadnje prispevke ampak še prebrat datum prvih prispevkov, ki se vleče dobrih 6 let nazaj , potem se meni ne bi podpiralo take lenobe še z odpiranjem nove teme :D
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

fosil ::

Meni je pa logično da pri takih temah prebereš zadnjih nekaj strani, ne pa prvih starih 6 let.
No ja, sto ljudi, sto čudi.
Tako je!

oo7 ::

Nič jutri bom šel v trgovino v Ljubljano vprašal kdaj točno dobijo robo tisti dan se vrnem če ni robe denar nazaj.

Hayabusa ::

Škoda hoditi, ti lahko jaz povem odgovor.

hojnikb ::

Kiss ur money goodbye..
#brezpodpisa

oo7 ::

hojnikb je izjavil:

Kiss ur money goodbye..


Ne ne tukaj se potem pa konča.
Če bom jaz ob denar bo on ob zobe.

hojnikb ::

a si jim nakazal dnar preko trr ?
#brezpodpisa

oo7 ::

hojnikb je izjavil:

a si jim nakazal dnar preko trr ?


Tako je.

MatH ::

Jaz sem nazadnje naročal dve leti nazaj in do takrat je bilo vse v najlepšem redu.
Pred slabim mesecem pa sem naročil disk, ker so bili najcenejši, in jim tudi nakazal denar. Vmes je bila seveda žled, zato sem jih klical šele po dveh tednih. Od takrat obljubljajo disk naslednji teden, ta petek, v ponedeljek...
Danes pa mi pravijo, da je disk v trgovini in ga lahko pridem iskat po 13h.
Poročam kako se bo izšlo.
Edina stvar, ki na vseh računalnikih in telefonih dela tako kot mora, je macola.

oo7 ::

hojnikb je izjavil:

Kiss ur money goodbye..


Mhm

MatH je izjavil:

Jaz sem nazadnje naročal dve leti nazaj in do takrat je bilo vse v najlepšem redu.
Pred slabim mesecem pa sem naročil disk, ker so bili najcenejši, in jim tudi nakazal denar. Vmes je bila seveda žled, zato sem jih klical šele po dveh tednih. Od takrat obljubljajo disk naslednji teden, ta petek, v ponedeljek...
Danes pa mi pravijo, da je disk v trgovini in ga lahko pridem iskat po 13h.
Poročam kako se bo izšlo.



Poročaj:)

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: bluefish ()

oo7 ::

Pravijo, da to pri njih vedno toliko časa traja, ker naj bi imeli paleto v Nemčiji in, ko se roba nabere pošljejo v Slovenijo. Rekli so, da naj bi bila roba najkasneje do druge srede pri njih:|

s51as ::

Oh ja... ko pa je v prihodnosti še toliko drugih sred, da človek nikoli točno ne ve katero so mislili...
It's just me myself and I

hojnikb ::

eh to so sami izgovori... Sam da pobere dnar (zato pa niti nimajo plačila po prevzemu)
#brezpodpisa

Gregor P ::

Če čakajo na palete, pa kontejnerje na ladjah ipd. potem mora biti pa cena še toliko nižja LOL8-)

Te dni naročil neko 19 kg težko tehnično zadevo iz Nemčije, v treh dneh v Sloveniji, cena poštnine 25 evrov.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

MatH ::

oo7 je izjavil:


MatH je izjavil:

Jaz sem nazadnje naročal dve leti nazaj in do takrat je bilo vse v najlepšem redu.
Pred slabim mesecem pa sem naročil disk, ker so bili najcenejši, in jim tudi nakazal denar. Vmes je bila seveda žled, zato sem jih klical šele po dveh tednih. Od takrat obljubljajo disk naslednji teden, ta petek, v ponedeljek...
Danes pa mi pravijo, da je disk v trgovini in ga lahko pridem iskat po 13h.
Poročam kako se bo izšlo.


Poročaj:)


Včeraj je kolega prevzel disk. Izgleda "genuine" ;)
Bom pač vzel v zakup, da zna malce trajati, ko bom naslednjič kupoval.
Edina stvar, ki na vseh računalnikih in telefonih dela tako kot mora, je macola.

mihor ::

MatH je izjavil:

Včeraj je kolega prevzel disk. Izgleda "genuine" ;)
Bom pač vzel v zakup, da zna malce trajati, ko bom naslednjič kupoval.


Tale "malce trajati" je najbrž "understatement." :) Osebno ne bi tvegal, da sem par mesecev brez robe. Plačila ob prevzemu pa menda ne nudijo več, ne?

mtech7 ::

Agt jev dobavni rok do 10 dni se je zavlekel v +20, (kar je po njihovem opravičeno zaradi dobre cene) ker pa plačanih komponent še vedno ni bilo, so nam nedobavljive menjali z boljšimi in dobavili takoj,
ob začetnem razočaranju, na koncu pohvala predvsem Tinetu, ki se je zavzel za korektno izvedbo naročila.

dottor ::

Tudi če prišparam nevem kolikšen denar dvomim da bi bil pripravljen čakat 20+ dni za komponente.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Ale3š ::

Cene imajo za moje pojme enake kot v ostalih rač trgovinah kakor vem .
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

FlyingBee ::

ne, imajo nižje, ampak storitev jim pa peša

shadeX ::

Ja nevem. Če se ti zdi tole poceni, pol nimam besed.

Sicer na podlagi enega sklopa artiklov najbrž ne moreš sodit, but whatever.

mihec87 ::

Cene so tam-tam...

oo7 ::

Jaz sicer še vedno nisem dobil;( naročil sem pred 20 dnevi imajo pa tole napisano na njihovi strani pod splošnimi pogoji.

Dobava:
Za komponente sistema po naročilu, ali za material ki ni na zalogi, je predvidena dobava 10 do 30 dni oziroma po dogovoru. V izrednih primerih je dobava lahko daljša od 30, če dobavitelj oziroma proizvajalec nimata zaloge in je bil kupec obveščen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Rabbitz ::

No evo jst sm naroču grafično GTX 760 4gb, pa napajalnik Corsair CX 750W 23. januarja. Umes sm jih velikrat klicu, pa so mi zmer govoril da me bojo nazaj poklical, pa da bo čez 3 dni, pa da bo nasledn dan, pa da bo ob 3h pa tko naprej, en dan sm šou pa ke je biu pa napajalnik kr tm, brez da bi mi sporočil. Kokr sm jst vidu v njihovem pravilniku so mi dolžni sporočit če je rok dobavljivosti daljši, ampak to se ni zgodil. Na grafo zdej že čakam 41 dni ker je baje težko dobavljiva. Zdej sm jo preklicu in naroču GTX 770 gtx 4gb ker je BAJE v Nemčiji na zalogi in bo tuki v petek. Me prou zanima kaj bo v petek :D. Bom sporoču.
Velik stvari naročam po netu pa še nikol nism čaku 40 dni :D
Lahko bi bli fer do strank pa povedal kaj je zares problem, ne pa da si sam telefone podajajo pa usak govori neki druzga.
Jst svetujem da tist k hoče stvar hitr met doma, jo nej naroči na Mimovrste, res je da plačaš mal več, ampak so hitri pa use razložijo (:.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rabbitz ()

dottor ::

Še iz kitajske dobiš prej paket kot iz AGTja :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Rabbitz ::

ja, to je dejstvo :D

shadeX ::

Še zdaj mi ni jasno, zakaj folk naročuje pri AGT-ju, če imajo slabo poslovno prakso že nekaj časa.

Če se vam gre za ceno naročite iz Nemčije in boste zadevo imeli v roku 3-4 dni doma.


dottor je izjavil:

Še iz kitajske dobiš prej paket kot iz AGTja :))


Dobra :D

Ale3š ::

Pri njih sem pustil Asus m4a79 deluxe oboje z polomjeno cpu kletko , ko sem ploščo nesel na molek servis so se me samo hitro ognili , ko sem tole prinesel na agt so mi povedali ,da ni problema da naj prinesem in bodo pogledali.
Čeprav so kasneje kljub zamenjavi cpu kletke plalstike z novo ugotovili ,da se ne da popravljati ker naj bi bilo nekaj narobe z napajanjem . Kasneje osnovne plošče zaradi pomankanja financ nisem prevzel in jo še imajo razen če so jo prodali ali pa če je šla za dele.
Ko bo denar za to jih še povprašam če jo bo mogoče še dvigniti čeprav sem papirje za prevzem nekam založil .Iz te zgodbe lahko izluščim ,da so pravtako odreagirali zelo profesionalno , da so vzeli osnovno ploščo kljub polomljeni cpu kletki.
Je pa škoda ,da niso tudi zastopnik za gigabyte . Bom pa sporočil če sem jo dobil nazaj na servis sem jo oddal septembra 2013 . Se bo pa še tukaj pokazala njihova profesionalnost če se bo osnovno ploščo po 6 mesecih še dalo prevzeti.
Verjetno je že šla? je pa baje nepopravljiva tako ,da sploh nevem če se mi bolj ne splača , da jo kar pustitim na servisu. Vsekakor pa pridejo v upoštev ob naslednje nakupu kakšne komponente. Iz moje strani pozitivne izkušnje z Agt. Je pa odvisno kako se dogovorite in pogovorite z njimi. Je pa škoda za celotno podjetje ,da tako posluje kot nekateri navajao v kolikor je v tem kaj resnice.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ale3š ()

Gregor P ::

Kaj sedaj nisi prevzel? Tvoje pokvarjene plošče (in si jo kar pustil tam), ali nove, ki bi jo šele morali naročiti? Si ti polomil kaj, je že bilo polomljeno?:8) In to naj bi bila zelo dobra storitev ker ...?!? In zakaj naj bi jo sedaj nujno moral popravljat nek tretji servis? So morda zastopniki za Asus, imajo uradno podporo (očitno so itak pravilno takoj ugotovili, da "se ne da popravljati ker naj bi bilo nekaj narobe z napajanjem")?:|

Kaj si pravzaprav sploh hotel povedati s tvojim komentarjem?!?8-O
(da lahko pustimo tam brezplačno naše produkte za večno?!)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

m0LN4r ::

Ko človek prebere to stran, te je bolj strah naročit pri agt, kot pa iz kitajske.
Mislim iz tujine dobiš ceneje, s poštnino od 11-20€ v roku 3-4 dni, če so stvari na zalogi. Pa še strani majo ponavadi razne EU certifikate.

Potem pa se še vedno najdejo heroji, ki se rajši odločijo za agt, ker jih je strah iz tujine naročit. Hahaha.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

shadeX ::

Ja je pa res da je potrebno pazit kje naročuješ. Seveda te lahko nategnejo na vsakem koraku.

Če naročuješ iz preverjenih trgovin ala computer universe, hardwareversand, amazon,... se nimaš kaj bati.

chucki ::

Slovenske ovčke
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

FlyingBee ::

ni ga čez Mlacom in funtech, jih lahko v primeru slabe robe, takoj za jajca zagrabiš

dottor ::

Jaz sem iz Mimovrste prešel na Mlacom, ker na Mimovrste imajo vedno višje cene in vse manjšo ponudbo komponent. Pri njih kupim edino še, če imajo kej, ki mi res nujno rabi in imajo na zalogi, pa nimajo na Mlacomu.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Ale3š ::

Gregor P je izjavil:

Kaj sedaj nisi prevzel? Tvoje pokvarjene plošče (in si jo kar pustil tam), ali nove, ki bi jo šele morali naročiti? Si ti polomil kaj, je že bilo polomljeno?:8) In to naj bi bila zelo dobra storitev ker ...?!? In zakaj naj bi jo sedaj nujno moral popravljat nek tretji servis? So morda zastopniki za Asus, imajo uradno podporo (očitno so itak pravilno takoj ugotovili, da "se ne da popravljati ker naj bi bilo nekaj narobe z napajanjem")?:|

Kaj si pravzaprav sploh hotel povedati s tvojim komentarjem?!?8-O
(da lahko pustimo tam brezplačno naše produkte za večno?!)



Hotel sem povedat da sem se zaj.... ker trenutno nimam denarja za prevzem ,je šel denar za ostale reći . Verjetno jo res nebom več videl. Kaj niso oni nek zastopnik za asus ali se motim?. Moja najdražja osnovna dosedaj , verjetno so jo že naprej prodali ,ker imajo tudi zapisano če se ne prevzame v roku enega do dveh mesecev gre na uničenje?. Papirje in račun iimam še shranjen. Ko bo denar se oglasim pri njih če se bo še dalo kaj urediti, ampak konec koncev kaj mi bo pokvarjena osnovka z ddr 2 rami ? , sem jih prodal ,da sem kupil ddr 3 rame. Res ,da je bila veliko predraga samo kaj naj sedaj naredim , jo kasneje dvignem če se bo dalo in ,da se prah nabira na njej ker prodal jo itak nebom saj ne v slo . Ali pa ,da dam agtju za popravilo recimo xxl eur plus na naslednji servis 50 eur ali manj in smo tam kjer smo.Osnovna je bila kupljena pri akcija si od nakupa pa sem imel z njo same težave ni izpolnila niti osnovnih pričakovanj to je zanesljivo delovanje ,kaj šele da bi z njo navil procesor , nezaznavanje diskov po ponovnem zagonu po dokupu še 4 gb rama sem dobil blue screen ,rami so bili stestirani na drugem računalniku in so bili ok.. Vklapljanje in in izklapljanje usb skratka prodali so mi zanič osnovno ploščo. Ko sem jo nesel na servis pa so mi pravili ,da je osnovna ok in ,da je problem drugje mislim ,da je bil servis asbis. Glede polomljene cpu kletke je pa dolga zgodba , slabo ali preveč prutirjen hladilnik.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Rabbitz ::

no jst se zmeri čakam. Mi je reku da me dons pokliče pa ni ne duha ne sluha. najbolj da jst preklicem nsrociu predn zaprejo firmo pa mi kes poberejo :D

Pšenični ::

Torej zadeva je taka.

Kolega ne pozna slo-techa.

In se ni pozanimal. Vplačal pri AGT ju pred dvema mesecema za okoli 500 evrov. Ostalo veste, bo čez tri dni, jutri, paleta še ni polna........

Če kdo ve,kako gre to z inšpekcijo, na katero se obrnit?

Hayabusa ::

Pšenični ::

Hvala za link.

Mislim, da je dva meseca malo preveč. Potem ne moreš AGT ja resno več jemat.

Rabbitz ::

ja, 2 mesca je res preveč. Hvala za link, dost je nategvanja.

RejZoR ::

Mene bolj zanima od česa živijo take firme? Za one time naključne kupce pa je slovenija mal premajhna, da bi tolk let laufalo po istem režimu.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bluefish ::

Poglej v Supervizor, ce imajo kake posle z drzavo.
««
10 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGT Računalniki, AGT Trgovina (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
785300974 (36520) igorpec
»

Sestava Pc-ja - čas sestave pri različnih podjetjih

Oddelek: Kaj kupiti
204324 (3729) NewAgeisHere
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511520 (6321) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531538 (20380) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815515 (11313) gendale

Več podobnih tem