» »

Razdelitev hitrosti po ipjih na ruterju

Razdelitev hitrosti po ipjih na ruterju

l3ksy ::

Lep pozdrav.

Imam belkin g+ mimo wireless router, pa me zanima, če se da nardit nekak, da bi za vsak ip, ki je povezan na router, naštimal določeno max. Hitrost downloada in uploada? Mislim, da se more to nekje dat, sam sem včeri vse prelistu, pa ne najdem tega kje.

Aja, mam pa še en problem. En računalnik (winxp) se ne prikazuje v omrežju (mshome). Vsi ostali se prikazujejo (2x winxp in 1x vista), ta se pa ne... Če pa grem iz drugega računalnika: \\imemojega, pa pridem v njega normalno, kar pač imam pod sharing. Nastavitve mam pa vse iste povsod... Kolkr sem gledal. Je mogoče še kje kaj skrito? :)

Hvala v naprej:)
Forg3t The World, The Music Is Now !!!
  • polepsal: Primoz ()

l3ksy ::

Kaj noben ne more pomagat?

Ta drugi problem sem že rešu. Nove Winse sem pred kratkim mogu naložit. zdaj pa je vredu. Tisti so bli neki blesavi windowsi, zato ni šlo.

Za tisto razdelitev hitrosti pa še zdaj nisem kje najdu. Al pa a obstaja kak program? al pa karkoli...prosim...

lp
Forg3t The World, The Music Is Now !!!

jan01 ::

Odvisno od routerje. Ne poznam tega routerja, išči v nastavitvah pod qos...Predvidevam, da se ne da nič dobrega/naprednega nastavit, kot pri routerjih kot je buffalo whr-hp-g54, linksys wrt54gl,... z odličnimi firmwari kot je npr tomato.
Najbrž bo edina rešitev netlimiter, ki pa ni zastonj...

l3ksy ::

Netlimiter sem si naštimu, sam me mal j*** še...bom že.

Mogoč kdo ve kaj bi blo s omenjenim routerjem narobe. Zdaj se mi je že drugič resetiru na tovarniške nastavitve!

Pa nič kaj takega ne delam.... kr na enkrat vse izgine vse dol...SSid, vse se resetira!

Sem pisu na Belkin, sam ne dobim odgovora!

Bi mogoč pomagalo če firmware updatam??
Forg3t The World, The Music Is Now !!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1793563973 (802) c23po
»

Kako omejiti internet cimri

Oddelek: Pomoč in nasveti
386796 (4889) mat11
»

Bitcomet "ubija" internet povezavo?

Oddelek: Omrežja in internet
354690 (3298) jan01
»

Ruter, ki je uporeben tudi za P2P in torrent

Oddelek: Kaj kupiti
413738 (2460) pujsek_
»

Kateri router? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
555405 (4135) plavko61

Več podobnih tem