» »

Študentska izkaznica - ugodnosti za VSŠ?

Študentska izkaznica - ugodnosti za VSŠ?

TheHijacker ::

Študiram VSŠ program za inženirja informatike in sicer izredno. Sem redno zaposlen.

Danes smo prejeli študentske izkaznice (rdeče ozadje). Kakšne ugodnosti lahko z njo koristim? Vem, da bone ne morem kupovat. Kaj pa če recimo punca kupi bone (je redna študentka) in ko greva nekam na kosilo sam pokažem njen bon in mojo študentsko izkaznico? Bi to uspelo ali bi natakar takoj rekel, da to ne gre, ker mi piše VSŠ na kartici. Nikjer na kartici pa ne piše, da sem zaposlen.

Kaj pa popusti v raznih trgovinah in recimo smučiščih?
http://www.google.si

kopriwa ::

Vsš, uni, nima veze, vsi lahko jejo na bone. Ne vem pa kako je pri redno zaposlenih izrednih študentih (ne glede na to al si uni al vsš).

Zeberdee ::

Redno zaposleni so brez bonov, saj imajo dodatek za malico že v delu.

TheHijacker ::

Zeberdee: To že. Bone ne morem kupit. To razumem. Kaj pa če ga že imam in grem jest. Kako lahko natakar vidi, da sem že zaposlen in da tega bona ne bi mogel imet.

In kaj je s popusti na krajih, kjer je ceneje za študente (nazadnje se spomnim, da bi lahko dobil karto ceneje, če bi bil študent, na vzpenjači na vogel).
http://www.google.si

mit3k ::

Natakar tega ne more vedet (upam da nisi siv in plešast).

Brez skrbi lahko ješ, dober tek.

Pyr0Beast ::

Če študiraš, študiraš, nimajo kaj tukaj.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

||_^_|| ::

Lahko ješ na bone (kupit jih ne moreš), smučarske karte, muzeji, itd, vse lahko koristiš. Tvoja študentska je enakovredna ostalim.

TheHijacker ::

Super :)).

Še eno vprašanje. Na strani popust.net so narisane vse možne barve študentskih izkaznic. Tam tudi piše:

Modro lahko pridobijo vsi študentje, ki imajo pravice, ki izhajajo iz statusa, omogoča pa identifikacijo na izpitih, popuste po vsej Sloveniji, poslovanje s knjižnicami in identifikaciji v Republiki Sloveniji.

Vijolično lahko pridobijo tisti, ki nimajo pravic, ki bi izhajale iz statusa, in je namenjena identifikaciji na izpitih, poslovanju s knjižnicami in identifikacijo v Republiki Sloveniji.

Zelena pa je namenjena tujim državljanom: identifikaciji na izpitih, poslovanju s knjižnicami in, tistim, ki imajo status študenta, tudi popuste.


Sam imam vijolično torej (pridobijo tisti, ki nimajo pravic, ki bi izhajale iz statusa). Ima kdo od vas študentsko izkaznico vijolične barve in je že kdaj kupoval bone ali uveljavlal popuste. Ker ta stavek me je spet zbegal.
http://www.google.si

Zeberdee ::

Jaz imam rdečo?

/Napaka, take izkaznice jaz sploh nimam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zeberdee ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Redna služba + status

Oddelek: Loža
99797 (9446) tiran2000
»

Nov način kupovanja študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24744332 (36511) šernk
»

Elektronizacija študentske prehrane in marketing (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5410132 (8430) Double_J
»

Kam prijavit gostilne ki kupujejo lastne študentske bone (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
828555 (5770) Pyr0Beast
»

Nove cene študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29022264 (13804) nobodyelse

Več podobnih tem