» »

LCD tv s tunerjenm DVB-T in DVB-C ter diagonalo 66 cm

LCD tv s tunerjenm DVB-T in DVB-C ter diagonalo 66 cm

ropo009 ::

Hi!

Ali kdo pozna oziroma ima lcd televizor, ki ima zraven analognega tunerja še DVB-T in DVB-C tunerja in to z diagonalo 66 cm (26")?

Potrebujem namreč takšnega z diagonalo največ 66 cm, kajti problem imam namreč z velikostjo, saj v omaro, kjer bo tv nameščen ne spravim lcd večjih diagonal (brez da premikam police in jih žagam...).

Znamka tv ni bistvena. Sem pa prebrskal kar nekaj znanih proizvajalcev a oba digitalna tunerja ponujajo le večje diagonale (81+).

Hvala za informacije,

Robert

Jakka ::

KDL-26S3000/20 za okoli 650 eur. Doma imamo 32S3020, analogna kabelska, super slika. Ima dvb-c in t tuner, še režo za pcmcia kartico. Edino daljinec bi bil lahko bolje lovil, treba ga je dokaj proti tv obrnit, da prime.
Razlika med 3000 in 3020 je le v barvi.

Kje ga imajo... odvisno s kje si.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jakka ()

ropo009 ::

Hi!

KDL-26S3020 žl nima DVB-C tunerja, tega sem namreč že gledal v BOF-u (po velikosti pa bi ustrezal). Tudi v njihovem katalogu piše da ga nima.

Robert

JXS ::

Sam sem našel samo enega Sonya, ki ima v specifikaciji zapisano, da ima DVC-C in to je

KDL-26T3000

Samo ga pri nas še nisem našel.

A ima KDL-26S3000 res DVB-C, ker v specifikaciji ni nič napisano o tem?

Jakka ::

Uf, pa ga res nima (26S3000), se opravičujem za napačne podatke. :8)

Ostali Sony-ji te velikosti, ki se dobijo pri nas, ga tudi nimajo. Treba kakšno drugo firmo pogledat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jakka ()

Jakka ::

Končno spet dela. :)
Sem malo preiskal mimovrste in enaa, nobenega 26' lcdtv-ja z dvb-c. Šel še na Mediamarket.si, ni. Verjetno ga sploh ni, ali jih je pa le nekaj primerkov, če.
Kaj pa če uporabiš zunanji dvb-c tuner? Pomoje bo to na koncu edina opcija.

JXS ::

A lahko nekdo, ki ima pri Telemachu box za digitalno (HBO itd.) pove kaj več o njem. Kakšni so priključki?

ropo009 ::

>Hundey:
>
> KDL-26S3000/20 za okoli 650 eur. Doma imamo 32S3020, analogna kabelska, super slika. Ima dvb-c in t tuner,
> še režo za pcmcia kartico. Edino daljinec bi bil lahko bolje >lovil, treba ga je dokaj proti tv obrnit, da prime.
>Razlika med 3000 in 3020 je le v barvi.

Sicer sem našel sonyev model KDL-26T3000 v njihovem zadnjem katalogu a je vprašljiv za dobavo, kjerkoli sem vprašal.

Sem pa sedaj naredil kompromis. Malo bomo premaknili police in jih prežagali pa bo noter šel KDL-32S3020.
Sedaj še sicer razmišljam o 100Hz varianti KDL-32D3000 (3020).

Pa me zanima kaj menite o 100Hz lcd zaslonu?
Se ga splača kupiti, glede na to da je dražji za 350eur (849 proti 1199 bof)

Robert

toplakd ::

@ropo009

Dobra poteza to z žaganjem. Zdaj če že enkrat žagaš, odžagaj še malenkost viška če boš slučano le kupil večji TV

:)


Lep pozdrav, Dejan

spacetime ::

Nekaj odgovorov:

http://dvb-t.apek.si/

Chessman ::

spacetime: Kaj ti si na plačilni listi od apeka da v vse teme pišeš iste komentarje, v tej temi je to še najmanj potrebno

JXS : Telemachovega ne poznam, uporabljam pa na Trierinem KKS-u DVB-C, Kupil dva rabljena preko ebaya (eden stari nokia dbox, drugi pa Linux TV). Oba sta namenjena klasični SD televiziji, HD standarda ne podpirata. dbox - 3x scart + stereo 2x chinch
linux tv - 2x scart + stereo 2x chinch + optical out

Ne koristim sicer plačljivih programov in imam zato namesto 115 digitalnih programov samo 88 programov


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961176889 (401260) antonija
»

Vaše Mnenje - nakup LCD TV

Oddelek: Zvok in slika
376069 (4540) thundercat
»

LCD televizor do 1.200€

Oddelek: Kaj kupiti
282650 (1890) R-S-LoVe
»

Ali bi kupili SONY KDL- 40P3020 HD ready

Oddelek: Zvok in slika
91521 (1521) mihasus
»

Kateri LCD TV?

Oddelek: Kaj kupiti
82391 (2391) Calligula

Več podobnih tem