» »

Osnovna plosca za 100€ C2D

Osnovna plosca za 100€ C2D

OmaDesala ::

Katero osnovno plosco za C2D v rangu 100€ (lahko tudi malo cez) mi predlagate? Procesor bo E4500 ali E4600 (ce ga dobim kje) enkrat kasneje (drugo leto morda) pa enega stirijedrnika.

janwoolf ::

Kupi ASUS P5K cena 94€, poglej na elektronika.si

kmetek ::

dajte že nehat s tem avstrijcem dinotom....naj se kupuje lepo v slo trgovinah...

dino ti računa še 5-7€ pttja....tako, da si na istem.

http://www.ceneje.si/asus-osnovna-plosc...

BigBoss_ ::

Gigabyte P35 DS3

OmaDesala ::

Mnenje o ECS P35T-A ali Biostar TForce TP35D2-A7 ali MSI P35 Neo3-F ali Foxconn P35A-S? Ima kdo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OmaDesala ()

Mirč ::

abit ip35-e

El Nino ::

jaz ima momentalno tole. Dela kot urca pa brez problemov zaenkrat.:D Je pa res da so asus tudi odlične. Sam z njimi nimam izkušenj vendar kar poglej malo po forumu pa boš videl.
Tako da iz mojih lastnih izkušenj: MSI. Izbira je pa tvoja.


lp

Vanc ::

P5K za je vredna svojega denarja
Intel e2180 @ 3300Mhz 1.45V ; ASUS P5B Deluxe ; AxE 2x1Gb @ 1000 Mhz

opeter ::

Še en glas za ASUS P5K
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

pozitron ::

P5k je vredu samo nevem kdaj bodo bios čist uštimal. ker ma plata včas čudne popadke. Parkrat se mi je zgodil, da ko sem izklopil komp, ko sem kaj štimal not in ko sem bootal kar ni slike venti, vse dela posta pa ne. No res se mi je zgodilo samo 2 krat. Problem sem prvič rešil, da sem za nekaj minut odklopil kabel iz napajalca ter počakal in je blo pri naslednjem boot-u ok, drugič sem pa moral kabel od monitorja izklopit in vklopit (pri monitorju ne pri grafi). Nisem pa edini, ki se mu je to naredilo, kolikor sem bral po forumih. Včeri sem pa še neki novga pošinu, da če samo nastavim jumperfree configuration/ai overclocking na MANUAL ( in not pustim vse na auto ali pa, če ročno kaj spremenim, magar defult nastavitve brez OC-ja) in če slučajno izklopim rač. iz stene al pa ugasnem napajalc bo pri naslednjem boot-u plata bootala z zakasnitvijo (pritisnem knof za vklop se prižge lučka, nato ugasne ter spet priže in nato boota, nato pa vedno brez problema samo prvič ko ga prikopim kadar je biu izklopljen iz stene), če pa ne izkopim iz stene ali ugasnem napajalc pa vedno takoj boota. Če pa je ai overclocking na auto pa normalno boota iz prve tut če izklopim iz stene ali ugasnem napajalc. BIOS 0603. Mam jo pa že ene dva mesca in razen tega kar sem omenil je plata stabilna skos, nobenih težav.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

navijanje intel E6750 POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
9624894 (20876) PrimozR
»

OC : intel E2140 1.6 GHz

Oddelek: Navijanje
312991 (2580) urbyluzar
»

>>E8x00 serija a.k.a Wolfdale<< (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Navijanje
48940868 (22410) Dr_M
»

Asus P5K+ E2160+2GB OCZ Platinum ddr800+Radeon1950GT 513MB

Oddelek: Navijanje
121538 (1249) shark_nm
»

Navijanje Core2Duo z P5KC Problem!!!

Oddelek: Navijanje
121327 (1116) Volta

Več podobnih tem