» »

Kater prenosni mp3,mp4/avi* player kupiti?

Kater prenosni mp3,mp4/avi* player kupiti?

aco111 ::

No mene pa zanima kateri mp3 player kupiti, s podporo video predvajanjem do nekje 70€. Sedaj trenutno imam ZicPlay Trio, pa nisem nekako zadovoljen. Ne predvaja mi wmv, mp4, ko s njihovim programom pretvarjam v video da podpira ta player pa al zvok šumi, ter se ne pretvori v polni velikosti ekrančka ampak le v srednji velikosti.

Razmišlam o TEAC MP-380.

Kdo ma kake izkušnje s temi playeri, kaj vzeti naj piše.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)
  • spremenil: aco111 ()

Zimavc ::

Moj sošolc ma TEAC MP-380. in je strašansko zadovoljen. Drgač se pa mal pozanimi v BOF-u tam majo tega na palete.
lp

aco111 ::

Gledam malo po BOF-ovi spletni trgovini, pa nič takega ne najdem. Ne vem no samo TEAC mi se zdi najboljša rešitev.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

MAX34216 ::

jaz sem tega teaca nabavil v enaa shopu, moji nečakinji za rojstni dan...
fajna stvarca, tudi sama je zelo zadovoljna.
ti priporočam nakup!

KTr1sk ::

Mene zanimajo tudi mp4 predvajalniki, rad imam da igra kvalitetno in da dela brezhibno, zanima me PHILIPS MP3 predvajalnik SA3125, 2GB http://www.ceneje.si/philips-mp3-predvajalnik-sa3125-2gb v eni trgovini so mi dejali da je ta philips že bolj zastarel in da je skor boljši kakšni hyundai..jaz pa kr ne verjamem, saj se mi gre v bistvu za mp3 poslušanje..( za na kolo, za na fitnes..itd)...torej kakšnega mi pa vi priporočate? hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

GrimReaper ::

Jest priporočam samo Sandisk, m200 ali e200, oba sta dobra.

EDIT: Ali pa Sansa Clip.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

Fizikalko ::

Eno vprašanje. Razmišljam o TEAC-u MP233, za katerega piše, da predvaja samo AVI. Kaj točno to pomeni? Bodo delali divx-i ali mp4?

ST-777 ::

aco111: "....Razmišlam o TEAC MP-380. Kdo ma kake izkušnje s temi playeri"

Imam ta TEAC MP-380, dela v redu, ima dober zvok, samo želel bi si večje tipke, da bi bilo nanje lažje pritiskati. Za gledanje filmov in fotografij pa je premajhen ekran.

Ali je kdo že nadgradil TEAC MP-380, da bi bili napisi skladb večji? Prostora na zaslonu za napise je namreč dovolj in morda kje obstaja ustrezni firmware, ki to naredi.

iskra ::

Kolega je iz USA naročil Creative Zen 4GB in zanj odštel 60€ (prinesla kolegica dol, če ne bi dal nekje 80€). Zadeva ima odličen zaslon, baterija nese čez 20 ur muzike in 2-3 filme lahko pogledaš (wmv konverter priložen na cdju). Pa še režo za SD kartice imaš in lahko brez težav tudi skopiraš slike iz f.aparata v vgrajen spomin. Lušno v glavnem. Toplo priporočam.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

iskra ::

Še link.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

qwe ::

Kakšni so predlogi (vaše itzkušnje) za mp3 predvajalnik (stabilen, po možnosti AAA baterija, soliden zvok) v letu 2009?

KAj ste kupili oz. kaj kupujete?

ST-777 ::

Pred dobrima dvema mesecema sem kupil SanDisk Sansa Fuze mp3 predvajalnik 2GB. Ima zelo dober zvok in sem z njim zelo zadovoljen. Sedaj v februarju stane Sansa Fuze v naših trgovinah 60€.

Ta model mi je všeč predvsem zato, ker ima velik vrteči gumb in z njim zelo hitro najdeš določenega avtorja, skladbo ali album. Napisi na ekranu so dovolj veliki in dobro vidni. Trajanje baterije je do 24 ur, kar je tudi zelo v redu.

SanDisk Sansa Fuze review


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MP3 predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
285268 (3550) Dr.S
»

Nakup MP3 predvajalnika

Oddelek: Kaj kupiti
61755 (1513) joze-67
»

Kateri mp3/mp4 player?

Oddelek: Kaj kupiti
62275 (2165) GrimReaper
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175634 (31332) M.B.
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
282386 (1944) OSA

Več podobnih tem