» »

mp3 player

mp3 player

Ugankar ::

Zanima me, katerega od naštetih mp3 predvajalnikov se najbolj splača kupiti:

-Creative Muvo V200,
-Creative ZEN Nano Plus,
-iRiver iFP-895,
-Teac MP-111,
-Canyon CN-MP3SE,
-Canyon CN-MP4RCE-FM.

Prosim, napišite kateri je nasplošno najboljši ter kateri je najboljši v razmerju med ceno in kakovostjo.

Poleg tega prosim, da napišete tudi najboljši mp3 predvajalnik po vašem mnenju v rangu 25k sit.

Hvala ter srečno novo leto!!!!!!!!!!!!!

Fatboyslim ::

Niti slučajno ne kupuj canyona!

Po mojem mnenju je pa najboljši mp3 predvajalnik ipod; vemda je minijem zelo padla cena, poglej si to

igor0203 ::

Kje si pa videl kakšnega minija pocen?

Drgač bi pa uprašal, če ima kdo tal mp3 predvajalnik in kakšen je zvok, kvaliteta zvoka, izdelave,...

Philips MP3 predvajalnik HDD085 3GB

bond007 ::

Punca je kupila model HDD084, ki je praktično enak kot HDD085 - sam nisem našel razlike in tudi izgled je popolnoma enak. HDD084 je v akciji v merkurju za 29900 sit, vendar mislim, da so že vsi razprodani (vsaj v celjskem merkurju). Stvar je kar kul, edina bedarija je, da ne moreš kar tako gor skopirati mp3je (no lahko, ampak jih ne moreš potem poslušati), ampak moraš to delati preko programov - recimo z windows media playerjem. Pomojem zato, ker ti programi ustvarijo playlisto, da jo lahko mp3 player prebere ali kaj podobnega.

Baterija je integrirana in naj bi zdržala do 9 ur poslušanja. Polne se preko USB kabla ali pa preko polnilca, ki ga vklopiš v vtičnico. Meni osebno to ni najbolj všeč, saj baterija sčasoma izgublja kapaciteto in je lahko po recimo parih letih samo še za v koš. Nadomestne pa verjetno ni tako lahko dobiti in je verjetno draga.

Je pa za 30k sit kar dober nakup, priložene slušalke so zelo dobre z odličnim basom - boljše recimo od Sennheiser slušalk ranga do 6k sit (mx350,...) Posebej dobiš še en čisto ločen player z svojimi slušalkami, ki služi samo za poslušanje radia.

igor0203 ::

Aha, torej priporočaš ta mp3 player ali ne?

Zdej mam Mpio FL300 ( KLIK ), samo mi je 512mb že malo premalo, pa moti me to, da ga lahko polnim le preko USBja pa še podpira samo USB 1.1.

Predvsem mi je pomembno, da ima polnilec, ki se ga da vštekat v vtičnico, dober zvok ter da je kvalitetne izdelave.
Bom pa šel pogledat jutri v Merkur.

bond007 ::

Če potrebuješ toliko prostora - 3GB potem priporočam. Zame bi bilo 512 MB vrh glave - to je recimo 5 ur poslušanja različnih mp3jev. Če si resnično prepričan, da rabiš toliko prostora, potem je ta philips dober nakup. :) Sicer pa vstran vržen denar. Je pa usb 2.0 skoraj nuja pri vseh playerjih, da se ne postaraš ko kopiraš mp3je;)

igor0203 ::

Ma jst npr. mam dost takih komadov, k so velki po 100 in več mb in če grem kam za več dni, pol je mal bedno poslušat samo 5 komadov.

SleepLess ::

Malo poglej za kakimi akcijami, sam sem dobil BTC SG103 3,3gb mp3 player za 26k, ker je bilo 20% popusta. Tako da se je res splacalo in sem izjemno zadovoljen z njim. Ima vse kar ima ipod in se par vec stvari, edino rahlo vecji je. Priporocam da ne kopujes ipoda (razen ce ti je res vsec) ampak poglej po konkurenci.

igor0203 ::

Kje si ga pa dobil? Kakšen zvok ima?

bond007 ::

Tale verjetno: SG103A

Tudi tega sem že sprobal. BTC je sicer bolj X firma, vendar ta izdelek deluje kar kakovostno. Priložene slušalke so ok, vendar niti približno niso tako kvalitetne kot philipsove. Če se boš odločal med tema dvema, se splača iti v trgovino oba sprobat, da vidiš kateri ti bolj ustreza.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

Fatboyslim ::

Kje si pa videl kakšnega minija pocen?

100EUR v mediamartu v trstu 8-O

igor0203 ::

Ja ok, sam je zaloga še isti dan pošla... :'(

SleepLess ::

Dobil sem ga v comtronu, zvok na prilozenih slusalkah je ok, razen na najvisji jakosti malo hresci, na bolsih slusalkah pa je tudi na najvisji jakosti zvok izvrsten.

mikimisek ::

Pozdravjeni

Potrbujem pomoč pri nakupu.

Kupujem mp3 player do 30k. Naj ima napajanje na akumulator ne baterije, ter 512MB ali več spomina. Firma v bistvu ni važna vendar naj ne bo neki crap ki bi crknil ob najmanjšem tresenju ali kaj podobnega.
Predlogi zaželjeni.

LP,Marko

Fatboyslim ::

Firma je važna

Za 30K dobiš že zelo dober player z 1GB spomina, predlagam ipod shuffle, ki po kvaliteti zvoka poseka VSE ostale playerje

gzibret ::

Jaz imam TEAC MP-200 1 Gb in sem z njim ful zadovoljen. Lahko previjaš komade naprej-nazaj (kot pri CD-ju), zvok je OK, diktafon, radijo... Ima tudi vhod za mikrofon.

Edino, kar me moti je to, da ni direktorijev. Pa baterija bi lahko zdržala malo dlje.
Vse je za neki dobr!

igor0203 ::

Jst sm pa danes za 30k dobil Olympus MR-500 z 20Gb diska... >:D

Fatboyslim ::

30k 8-O

mikimisek ::

@Fatboyslim
Ipod shuffle ne pride v poštev ker nima ekrana. Kaj drugega mogoče?

@gzibret
Teac praviš da ima baterijsko napajanje kar mi pa tudi ni všeč.

Sem gledal po internetu. Kaj je s tem ?

Sem izbirčen vem samo bi rad nek player ki bo živel dalj kot samo kakšno leto ali dve.

LP, Marko

Fatboyslim ::

Ipod shuffle ne pride v poštev ker nima ekrana.

Sploh ne vem zakaj bi ga potreboval. Za iskanje komadov, ki si jih sam naložil gor?
Ma BMK; kupi neko kitajsko sranje pa si se še 3x bolj zajebal (kot sem se sam z nakupom Canyona ;( ) - recorder, radio FM, ozadje ekrana v žbiljon barvah my ass. Vse skuaj kmalu crkne, zvok u kurcu

Če pa že ne ipoda pa kupi kakšno priznano firmo, resno ne kupovati kitajskih igračk, ker to so sami nategi ("lepa" plastika ki razpade če jo grše pogledaš)

bluefish ::

Sony, ki si ga našel na Mimovrste je zelo dober, sam imam Aiwa različico, ki je malo cenejša (za ceno Sonyja dobiš 1 GB). Sicer pa je Aiwa narejena po načrtih Sonya, le da ima zaslon navaden trivrstični LCD (modra osvetlitev).

mikimisek ::

To imaš po svoje prav. Ekrana se ne rabi če posluša samo eden.

Samo če je ipod 1G pz 512M se ne zapomnem vseh skladb pa če bi se jih še rajši. In potem posluša še kdo in vpraša katera pesem je to jaz pa nevem ker ne vidim oz se ne spomnem.

Čeprav mi ipod sploh ni napčen. Majhen, priročen, samo a ima akumilator pa kako se ga polni?
A se ga da uporabit kot usb ključ?

Za privadit pa mislim da ni velikih problemov.

Kje se ga da it pogledat?

Fatboyslim ::

Raje dam pa jurjev zraven in kupim TEGA

Aiwa je pa tudi plastična in osiromašena izvedenka soniya, in ni konkurenčna z svojimi ne-inovativnimi kopijami drugih

mikimisek ::

@bluefish
Imaš kakšen link s podatki?
Ali je polnilen?

Fatboyslim ::

Čeprav mi ipod sploh ni napčen. Majhen, priročen, samo a ima akumilator pa kako se ga polni?

Shuffle se polni ko je vklopljen v USB, uporabljaš ga pa lahko za vse

mikimisek ::

Najlepša hvala. Mislim da si me prepričal. Pa še cena mislim da ni prav pretirana.

PS Kje se da to kupit v trgovini? Ker na na mimovrste ga imajo vendar v 1 mesecu.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

@mikimisek

Aiwa ni polnilna, vendar baterija (AA) zdrži kar nekaj časa. Lahko pa seveda kupiš Ni-Cd baterije, kar žal poveča ceno za približno 2k.

link

mikimisek ::

@bluefish
Kot sem gledal ta predvajalnik uporablja AA baterijo kar bi bilo ok ker niso AAA.
Vendar mi na splošno niso všeč predvajalniki z baterijami saj je potem potrebno kupovati le-te.
Kot sem gledal se ga ne da uporabit kot usbkey. Skladbe pa se dodaja preko posebnega kabla (če se motim me popravi) kar pomeni da je potrebno nositi kabel s seboj če bi rad kjerkoli drugje kot doma nalagal skladbe (študentski dom).
Mislim da je za moje potrebe ipod shuffle najboljša izbira (sicer nima ekrančka ki pa ga ne potrebuješ če počiva nekje v žepu :) vendar ga nikjer nimajo.Kje se ga da kupit?

OSA ::

Ima kdo izkušnje s tem predvajalnikom? PC Plus mp3 predvajalnik


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MP3 predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
164238 (3898) house
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175619 (31317) M.B.
»

[MP3] predvajlaniki s trdim diskom

Oddelek: Zvok in slika
364280 (2669) kapca81
»

Predvajalnik ipod ali kaj podobnega

Oddelek: Kaj kupiti
202223 (1719) UNIVERZUM
»

100 milijonov prodanih iPod-ov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
707796 (5835) frikec()

Več podobnih tem