» »

Katerega vzeti: Amis ADSL2, Siol ADSL, T-2 VDSL

Katerega vzeti: Amis ADSL2, Siol ADSL, T-2 VDSL

Icematxyz ::

Te naštete centrale naj bi vse stale v mojem kraju.Sedaj sem na Siolu. Dovolj je blo natega in 2 letna obveza do njih je potekla.

Zanima me med omenjenimi ponudniki, če je kakršen koli razlog zakaj nebi vzel VDSL T2.

Bom pa vzel paker 1024/256 za 14 e.

Se pravi, kot sem omenil. Iščem razlog zakaj NE vzeti T2. Če sploh obstaja. Malo me edino moti, da berem, da radi marsikaj blokirajo. Kar nebo težava jih poklicati in reči naj tega ne delajo, ampak vendarle.

Pa zanima me, kako dolgo bi realno naj trajal preklop iz Siola na T2 in pa če se da slučajno to izvesti v enem dnevu oboje? In pa T2 bi naj kril odklop z Siola Adsl če je telefonistka to povedala mi pravilno?

Pa še zanima me, če res drži, da potem ne nosim dobenih stroškov razen mesečne naročnine 14 e vsak mesec dokler sem pri njih? Opremo mi dajo oni v uporabo zastojn?

Ted ::

Siol ne vzeti, zakaj ne veš sam :D . Če si blizu centrale, želiš visok upload in višje hitrosti vzami T-2, drugače Amis. Ne vem točno kako je pri T-2-ju, ampak na pamet bi rekel da cena 14 evrov velja za dostop ob katerem obdržiš Telekomovo telefonijo. Bodi pameten in vzami razvezan dostop s telefonijo.
Vzami T-2/Amis, opremo od obeh dobiš zastonj (za uporabo), drugih stroškov nimaš. Temeljito pa najprej preglej cenike.
Mah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ted ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katerega internetnega ponudnika oz. paket izbrati

Oddelek: Omrežja in internet
112693 (2519) Senitel
»

Siol ADSL ali T-2

Oddelek: Omrežja in internet
381986 (1296) svecka
»

ADSL ali VDSL?

Oddelek: Omrežja in internet
285910 (5311) dolenska
»

Najcenejši ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
849803 (6476) pupsi1984
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036449 (15856) Primoz78

Več podobnih tem