» »

8800GTS že za vsmeti ?

8800GTS že za vsmeti ?

«
1
2

vbknez ::

Mene zanima kakšne rezultate imate uporabniki 8800GTS 320MB ali 640MB . Kulk mate kj v 3Dmark 06 ali 05 točk. Pa kako kj s špili. Je kkšen špil ki ga ne morete občudovati v popolnem grafičnem sijaju?(razen crysisa). Djte kej slikc s framsi gor pošlt, pa 3dmark score, kulk se greje ... . Tulk da vidim, če velik zaostajam. Moj najboljši 3dmark 06 score je 10550, testirano v visti, 3GB rama, e6750@3,2Ghz, 8800GTS 320MB /630/1400/1800 (proc,shader, memory)!
Zdej ku je 8800GT vn pršla, je naša grafa bolj šibka, in špili se mi zdijo čedalje bolj mučni zanjo!!

crusader ::

Jaz sem z 8800gts 320mb dobil najvišji score (se mi zdi) 12k v xp-jih. V visti je blo okoli 11700. To na e4300@3.6ghz in 2gb rama. Kartica je super, se ji pa pozna pomanjkanje rama v dolocenih igrah (in dolocenih scenah). Recimo v stalkerju se pozna, da na momente zasteka ko loada zadeve iz sistemskega pomnilnika, potem pa dalje dela z normalno hitrostjo. Tako da tudi vecino novih iger se da igrat na max, samo ce vklopis AA hitro zmanjka ram-a.

diNero ::

Zakaj bi bila za v smeti... Sicer več ali manj igram samo CoD4 in ga poganja ta grafična bp. Crysis pa deluje brez zatikanja, gladko skozi celotno igro na medium in na res* 1280x1024, morda kak detail na low (water detail npr.). Je pa res da tudi na medium izgleda igra fantastično.

3d mark 06 score (komponente v podpisu) 8652.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: diNero ()

sinko999 ::

Crysis preigral na 1600*1200 medium , (c2d@2,8G) pa ni bilo zatikanja, edino AA ne uporabljam IMHO pri taki veliki resoluciji pa se n bom ubadal če je en robek malo nazobčan.
Ni? ni ve?no !

batista ::

Premalo rama je, drugače je za naslednje pol leta čist spodobna grafa. Jest sem jo raje prodal in bom nabavil 8800gt, predvsem zato ker si želim met kartico s 512MB.

vbknez ::

Sam men sam ni logično, da kupiš baje da High end grafo, pol pa igraš prave dx10 špile na medium nastavitvah.
In, da mi en napiše da dela vse super, brez zatikanja(zatika se pri 5-tih fps-jih, pri 10 se pa ne sam vleče se kot ladja). Pol so eni heroji, ki pravijo, da jim dela špil s to grafo vse na high, sam AA pa nimam vključen, ka me itak ne mot. Ja, zame je tu pol grafa za v smeti(pa ne mislt,da si lhk kj tazga privoščim). Sam slabo je to. Ne bi rekl, da bi bila srednji razred in bi čez pol leta mogu izklopt AA, ne pa kr prvi pravi špilii za to grafo, pa na AA sploh ne mislt ne smem, pa še na medium moram igrat. Zame osebno to ni nekja občudovanja vrdno!!!

matjaz23 ::

Kakšne pa tej klamfaš no.

Grafična, ki je že eno leto in par mescev na tržišču in še zmeraj poganja 90+% iger na max pa bi bla za v smeti??
:\ A ti ni bilo logično. da bo v enem letu prišla boljša in zmogljivejša grafika?

"kupiš baje da High end grafo, pol pa igraš prave dx10 špile na medium nastavitvah."

ja pol pa kupi low end grafo pa sploh ne špilaj. Taka je situacija trenutno z DX10.
P5B-Deluxe /// Intel E6600@3.0 (333x9)
OCZ SLI-Ready 3GB PC2-8500U /// Ultra-120 eXtreme
Sapphire HD4870 512 /// 750+500 GB Sata2

vbknez ::

Če kupim high end tudi to pričakujem!!! Malce sem jezen, pa lahka tut povem zakaj.
O: Skus so govoril, super grafa, next gen, DX10!!
pa poglejmo ;
super grafa, za pošteno ceno !(OK)
next gen?????? , kaki next gen, če pa lahko z njo igraš samo stare špile novih pa ne !!!
DX 10 ????????????? niti okusit ga ne morem!! Tulk, da malce razložim svojo jezo in zato je za v smeti. Sj je tut GTX, razen GT-jke, ta je pa malce bolj poštena.
da bi grafa poganjala 90%+ vseh iger na max . 8-O
Elder schroll 4 :Oblivion igraš s HDR-jem in AA ? Jst ne. (kadar omenjamo vse na max nočem vidt niti enkrat 30-25 FPS.) ;((
Pro street : vse na max, (slika za nč AA se sploh ne pozna pa če ga še v control panelu dodam). max 80 FPS, min 22FPS (pod 25);((
Crysis....................................... low frame numbers for ever (na medium, brez AA 1280x1024 od 60-25 FPS);((
Gremo testat kkšen call of juarez dx 10 (sj res DX 10 ne šteje kr ___next gen?????)>:D
Pa mogoče Shadowrun.;((
So pač naslovi, katerih ne bom mogu občudovati v blišču in to me razjezi.;((
OK! Zato se ne pen klele če pa samo napišem golo in kruto resnico, da je 8800GTS bolj švoh.
In če je stara leto in pol, pol je pa tut že malce cajt za zamenjavo, ali ne !:D

kixs ::

Dej umiri se :P

Zdej pa take meces, kot da vedno verjames marketingu 8-O

Realnost je pa taksna, kot ti jo prikazejo razni testi/reviewji, ko pride kartica ven. Da ne bo mogla realno dobro poganjat DXX, pa se je vedlo ze takrat.

lp

Tr0n ::

8800GTS že za vsmeti ?
Ja.

Pesimist ::

Po trenutnih cenah vsekakor :P

Oblivion ::

Ne vem kaj te sicer tolko moti ampak vecina mojih frendov je zadovolna z 8800GTS, kaj pa naj jst recem, k mi 8800GT prehiteva 8800GTX v SLi v dolocenih primerih? A ni to dosti bolj zalostno. Sploh pa 8800GTS ni bila nikoli high-end, kvecjemu srednji razred in temu se je treba prilagodit.
Intel Quad Core 6600| Asus Striker Extreme | 2x1GB Ultra Kit | Logitech Z-5500
Sound Blaster X-Fi Platinum Fatal1ty | Gainward 8800GTX SLi |Samsung 245B |

matjaz23 ::

Glej, js se sploh ne penim. Če res hočeš, ti bom pač pritrdil. Da! Je za v smeti. Sam da ne boš plačeval za odpad okolju strupenih snovi, se lahko zmenima da mi jo podariš, pa je zadeva rešena. Glede na to, da nimaš več kakšne koristi od nje. Bom že našel kako računalo, da jo ftaknem not :D

Noben ti nič noče, ampak daš tako predpostavko, da je malo smešno no. Potem takem bi bile vse grafične pod GTS itak sranje od sranja in se nebi z njimi dalo nič igrati. Realnost je taka, da v pol leta vsaka komponenta zastari in ni več oh in sploh. Deal with it. Se pa še zmeraj da prav fajn igrati in uživati v igrah z njo. Tko da...

P.S.: Kmalu bo božič, mogoče bo pa kaj pod jelko, če si bil priden :)
P5B-Deluxe /// Intel E6600@3.0 (333x9)
OCZ SLI-Ready 3GB PC2-8500U /// Ultra-120 eXtreme
Sapphire HD4870 512 /// 750+500 GB Sata2

PacificBlue ::

Hehe..vi se razburjate zaradi 8800 gts..jaz sem svojo 8600gt čist zadovoljen..pa sem odigral vse najnovejše špile(resda bolj na medium nastavitvah)...če kdo ni zadovoljen z 8800 gts..lahk menja z mojo:D

matjaz23 ::

Saj to je glih, da nekateri SMO zadovoljni :)
P5B-Deluxe /// Intel E6600@3.0 (333x9)
OCZ SLI-Ready 3GB PC2-8500U /// Ultra-120 eXtreme
Sapphire HD4870 512 /// 750+500 GB Sata2

PacificBlue ::

Sj men tudi ni jasno zakaj se tk ženete za temi fps-ji..oziroma dragimi grafičnimi karticami..raje si kupim boljši proc, matično al pa rame kot pa neki high end grafično, ko itak čez par mesecev pride za njo nova, boljša grafa..raje zato si kupim nekaj zmernega..to je samo moj IMHO.:D

Yoxi ::

nevem no men moja 8800gts 320 čist lepo poganja Crysis pri res. 1680x1050 na high nastavitvah. Pa nimam nič navitega kompa :D
Klik, klik, klik, klik........mal klikam :-)

vbknez ::

Ne verjamem zadnjemu postu. Gledal sem celo Crysis teste 8800GTX SLI nastavitve:
res 2560x1680? , brez AA, vse na High; rezultati:
max frames : 5,0;((
min frames : 0,2;(( ;(( ;((
avg frames: 3,0 ;((
E, super dela, in zdej nj bi jst verjel da s 8800GTS dela na 1600 res. in vse na high ?8-O
Ne morem.
Še neki, 8800GTS je narejena za srednji razred?
Pol mam jst napačno teorijo, k baje stotice povedo razred in če je to 800 je pol višji, kot vemo je 600 srednji in 500< nižji. Je pa res da spada v višji srednji cenovni razred.
Serija 8000 , pač ni next gen ! in to me moti. Glede DX 10, ka ni bilo rečeno da bo ta grafični kartici olajšal delo ? Lahka, da sem narobe slišal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vbknez ()

kixs ::

8800GTS je bila izdana kot srednji visji razred. Visji razred je samo GTX in Ultra. Danes,vec kot leto po izzidu, pa je "samo" srednji razred.

Meni vsi spili delujejo vec kot zadovoljivo. Tudi Crysis na High nastavitvah, a brez AA.

Sicer pa imam tako malo casa za igre, da sploh ne vem zakaj imam 8800GTS. Morda imam prevec denarja :O :P

lp

Tilen ::

Glede DX 10, ka ni bilo rečeno da bo ta grafični kartici olajšal delo ? Lahka, da sem narobe slišal.

Ja, sam pol so se zaclei zgovarjat, da pa DX10 toliko "vec" pokaze, da te pohitritve ni videti...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Pesimist ::

Jaz sem se tudi odloco proti nakupo nove graficne. Ker takaltak nic ne igram vec. Zaj pa nevem ali spili ne veljajo dans nic vec ali nimam niti dovol zanimanja da bi 1 uro eno pa isto spilal.

zverinca ::

jst sm pa kupla gts 640 rama, pa mi v acadu niti smooth line ne podpira niti full shadow display! ka je to res možno? driver mam nov, ampak te stvari bi mogla ta grafična podpirat, a ni res?

kotnikd3 ::

ej Simon
s kero grafično kurbico bi pa bil ti zadovoljen?
8800 ultra sli? nah......ker crysis šteka!>:D ne preostane ti druzga, kot da se smiliš sam sebi in jokaš v kotu, ker si bil tak bedak, da si namesto duet-ultra kupu 8800gts. in to 320mb:\
btw: pa povej v kerem špilu RAZEN CRYSISA ti pade pod 25fps (na max)? men z 8800gt v nobenmu (wanna bet? call of juarez dx10? nah.)

def0r ::

kaj ti nekaj pametujes o 8800GTS 320MB? kaj je narobe z njo? ce bos omenil pomnilnik zal tebi recem bedak. Razen ce nameravas it igrat na 1900 resoluciji se ne bo opazilo. Pac SLI ima za zdajle izjemno slab izkoristek maximalno da dobis ene 33% vec kakor z eno grafo, v Crysis kakor vem je samo 15%.

kixs ::

8800GTS 320MB je cist cool graficna... ze cca 14 dni nisem pognal nobenega 3D spila 8-O Vsake tol'ko nazigam edino MAME :D

Cveto ::

Ni res! ;)

Grafične za CAD programe imajo drugačen firmware in driverje, ki jim omogočajo izkoriščanje takih in podobnih funkcij teh programov. Hitrost in naprednost kartice pri tem ne pomagata dosti, če zadeva ni namensko namenjena CAD programom.

keber ::

>>> jst sm pa kupla gts 640 rama, pa mi v acadu niti smooth line ne podpira niti full shadow display! ka je to res možno? driver mam nov, ampak te stvari bi mogla ta grafična podpirat, a ni res?

Bo za to treba pa kak Quadro kupit ali pa FireGL. Te standardne kartice so za igranje, ne za resno delo. ;)

kotnikd3 ::

je res ;)
def966: odvisno od špila koliko izkoristi 2 grafični jedri. npr: serius sam 2 deluje z 2 karticama 200%8-O hitreje kot pa z eno. Moj sošolc (ta k je načel to temo :| ) je imel SLI, pa mi je povedal.

Urc ::

Ne verjamem da deluje z 200 %. Še 3d mark ki je nalašč za take stvari narejen izkoristi okol 70 %, daj kak screen al nekaj.:\

mihajlo carr ::

hehe...res se pritožujete ker mate 8800. js sm zadovoln z 2600xt in ko bom sestavu skp upam da bom lahko špilu crysis na medium???ali pa call of duty 4 na high? mislim na resolucijo 1440x900.kaj pravte? je boljša 8600gt ali 2600xt?

vbknez ::

Glede sli-ja, v S.S. 2 se res fajn izkorist. Pr men je blo to skoraj dvesto posta. Testov nimam več, sam sm jih v šolo prnesu (3d model kotnika to ve ). Grafa je bla 6600GT extreme in sem z original driverji dubu točn tulk, kukr so v jokerju dobil s 6800GS, če sem dal pa v sli sem pa skoraj 7800GT dohitu8-O , 6800 ultra je bila za nekaj postov slabša (10% ali več ) Jst sm se tut čudu, sam je blu res velik boljše. V UG 2 je blo 50% razlike, v 3d marku pa je šlo iz 8495 na 13k. druzga pa nisem primerjal, ker sem imel dovolj dela s samim Sli-jem .
Je pa res kotnik, da se jokam :'( zato, ker grafa ni ravno bila nekaj kar sem pričakoval. Mislil sem da bo lahka še kkšen nov špil igral, pa jih vse na high na žalost ne morem. tiste špile, ki sm jih prej omenil, si vse poskusil s, pa dj E.S.4; oblivion vse na high s HDR pol pa še v driverjih AA, pa pet nekam na neko kmečko vasimed njivce, pa boš videl low frame rates.
Priznam da je GT-jka za svojo ceno pošten nakup, s katerim lahka igraš skoraj vse znane naslove špilov na V.H., vendar, dvomim, da bo to še dolgo tako. Ka bo pršu kkšen
3d mark 07 kmalu? Po tistem se bo kmalu vidlo, do kdaj bo še grafa bila aktivna. K 8800GTS vse na stock v 3d06 dobi ravno tolko točk, kot 6600GT v 03.:O In to nam nekaj pove.
P.S. ka ti crysis na DX10 igraš ?

vbknez ::

disel: kapa dol če boš na taki resoluciji in s to grafo igral na medium.8-O Jst ga moram igrat na res. 1280x1024, no AA in na medium(s 8800GTS), da je igralno (padca pod 25 framov ne sme bit!)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vbknez ()

kotnikd3 ::

8-O
ka si nas zajebu! :D
Hočeš rečt, da mi bo Oblivion vse na max + hdr + aa (v driverjih), 1280x1024 padel pod 25 fps? Stavm 1/5 kosila k ga jemo ob petkih, da ni res! Wanna bet?

mihajlo carr ::

no imam en problem. včeraj sem dobil sapphire 2600xt. ko sem jo dobil je bil lepilni trak na škatli že prerezan. ko sem odprl je bilo vse v škatli. ko sem natančneje pogledal pine na grafični sem videl da imajo že majhne zarezice. to pomeni da je bila grafa že uporabljena? kupil sem jo pri podjetju mlacom in naročil sem NOVO ne rabljene. kaj menite?kaj naj naredim?

kotnikd3 ::

hah, unlucky
kere pine misliš? tiste za monitor prklopt (dvi, dsub) al tiste za napajanje.
Sj je isti k***, d ne boš mislu, da rabljena dela slabše kot nova :D

vbknez ::

Pa greva stavt. Če si tak heroj dj v driverjih 16xAA v samem špilu pa HDR vklop.8-O Pol pet pa v neko vas kkšna pred mestom kvatch ali podobnega pa povej frejme. Kulk stavš? Petino kosila? Mojga, tvojga in max-ovga? Ajde!>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vbknez ()

kotnikd3 ::

in zakaj bi mogu met glih 16x AA ? ne bot tak človk, k mora vsako igro igrat na 16x AA.
Pr oblivionu sm govoru o bolj človeških nastavitva (max, 4x AA, 16AF, hdr).

vbknez ::

Vse dej na max. recmo, da ne veš kaj pomenijo te številke in slider čist do konca pomkn. Ker če bi vsi takole govoril... bi lahka tut rekli zakaj bi dal v kateri koli špilu detajle na high. Sj važn da ti vidš... Pri benchmarkih kot sam veš se ne gre za kakovost slike ampak za rezultate. In če si heroj pol dj vse na max. Zakaj pa pol obstaja možnost 16xaa, če pa po tvoje nima smisla? Nekaj že mora bit razlike. Mogoče se pa to glajenje pozna pri manjših objektih ? Ti kr lepo testaj z nastavitvami na max, pa prprav nekaj evričev zame!

kotnikd3 ::

akaj pa pol obstaja možnost 16xaa, če pa po tvoje nima smisla? Nekaj že mora bit razlike.

ta možnost obstaja za grafične kartice visokega cenovnega razreda :P
poanta te teme je, da ti pravš da je 8800gts za u smeti. Ampak ni, saj lahko z njo igraš oblivion na 1280*1024 max, 4xAA, 8xAF, HDR! Tuk dobiš za to ceno!=>VELIK (realna cena [PERFORMANCE] te grafe je 190€) Če hočeš več, plačaj! in ne govori, da je 8800gts za v smeti, ker na njej ne delujejo nastavitve rezervirane za 3-6X dražje kartice! (sli);((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kotnikd3 ()

vbknez ::

Po tvojem naj bi se jaz zdej veselil zato ker sem pred nekaj mesci dal 300€ za grafo in lahko v večina sekvencah v E.S. 4 :oblivion igram vse na high? (špil je malce več star!;( )
Bolj slab razlog za veselje.

kotnikd3 ::

akhm....kakšen je naslov teme?
povzetek vsega sranja k se je nasralo kle: 8800gts za svojo REALNO ceno ponuja dost. ni rezervirana za 16xAA, ampak za 4x ;(( ! če hočeš 16x, si kupi dvojčka ultri.
btw: če je 8800gts slabša od 8800gt, katerega cca cena je 230€ (gt), pol lahko sklepaš kulk je tista REALNA cena gts-ja (realna cena = performance);(

vbknez ::

Kulk je kej GTX? Po tvoji logigi je njena realna cena max 300€! Jo grem jutr kupt:D ... sm en problem... tvoja realna cena se nekako ne ujema s prodajno. Zakaj ne ? :'(
Jst sem pa sm tu reku da 8800GTS, za katero je lahko nekdo v trgovino odnesel tudi 400€ in lahko še zdaj 350€ (napr. 640MB) ne mora več poganjat vsega novega, pri tem pa je plačal 400€. ;(( Jst osebno sem dal 270€, in s takratnimi gonilniki niti najmanj ne bi gladko mogel igrat kakega E.S.4: oblivion, tudi s 4AA!. In kadar človek kupuje nov računalnik, ga morda kupuje zato, da bo igral prejšnje špile ? Naj torej se veselim, ker lahko z novo opremo igram stare špile? malce skregano z logiko. Ker, jst na žalost z mojim compom, ne morem niti pro streeta igrati v užitku ( v nekaterih sekvencah mi pade na 23FPS- sicer ne med dirko a kljub temu me poti, ta počasna odzivnost klika ) .
In ne vem zakaj ti tole temo imenuješ sranje, ker pol že fajn smrdiš po njem. Jst sem se
sam mal zjokal in vprašal ostale uporabnike GTS-ov, če so za ceno ki so jo nedavno plačali zadovoljni s productom. Sej ne rečem, da so veseljaki, ki jim v redkih sekvencahcrysis " za šteka", sicer pa nikol s vse na hgh... sam mogoč ne vedo, da misije niso tako dolge in da tudi oseba katero furamo po obalci hodi veliko hitreje, če imaš vsaj 25FPS!!!
Sj midva tut poznava heroja, ki igra s Ultro na 16xAA, 1024x768 in na high, čisto gladko8-O , vendar po posnetku sledeč, ne bi rekel, da je bilo temu podobno.

kotnikd3 ::

Tisti veseljak k igra Cryis na VeryHigh z 16xAA....:D...hah..
Za svojo ceno (magari 300€) je 8800gts še vedno solidna kartica. Pač igrej špile na high z 2xAA. Je pa res, kot si reku, da je čas "Radeonov 9800 in GeForcev 6600" mimo in takega obdobja ne bo več:'( (da si za dobr dnar kupu 9800 al pa 9600, ter da je držala 3 leta)

Rečmo, da boš 8800gts RES vrgu u smeti !;) ......in kaj boš pol kupu?
btw: pa Crysis "podpira" 2 leti nazaj, ter eno leto NAPREJ (pomoje so very high nastavitve rezervirane za februar - geforci 9).

jimyboy ::

Pa kake oslarije tu govorite 9800 in 6600 zdržala 3 leta ja na Low,Medium vse. Tako bo 8800GTS tut poganjal še 2 leti.

vbknez ::

sam fora je v tem, da 8800GTS sploh ni dolg predvajala špile na High, že zdej moramo kkšno opcijo izklučit. Kmalu bo treba dat vse na medium...dve leti bosta kar težki .
Moram pa priznat, da razen GT-jke ne bi kj druzga nabavu tale hip, radeoni so poraženo slabi, g80 s več kot 512MB so pa še vedno drago ko zlato.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vbknez ()

TRANCE MAN ::

Sej ni za v smeti sam za v peč XD
Zakaj pa niste potrpeli par mesecev in kupili GT-jke
ali kot jaz nove GTS ki je najači YIIIIIIIIIIHAAAAAAAAAAA
Evo...

btw imam BFG 8800GTS 512Mb OC

Sorry če se vam zdi Off Topic ma meni se ne :D

kotnikd3 ::

nwm. sj je on-topic......ampak jst bi sam seb zdel bedak, če bi dal 100€ več za tistih par fps razlike.
ŠE POSEBEJ ZATO, ker februarja uletijo GeForci 9.
tako da TRANCE MAN, ti si dau 100€ več, pa boš čez slabe 3 mesece isti lolček kot jaz => >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kotnikd3 ()

TRANCE MAN ::

Ja vem ja....
Sam ta tehnologija gre tolko hitro joj.....(se mi kar vrti):(
Mah bom kupiu še eno 8800gts jih povezau in bo...
Al pa ne...:'(
Mah ja saj takrat ko bojo ven uletele nove boljše igrce kot Crysis
bom imel že novo grafično (upam):'(

GrimReaper ::

kupili GT-jke

Ti pri 14-ih nisi nič sam kupil. Drgač morš delat 2 tedna za eno 8800, ti bi pa že takoj novo kartico mel. Hell, zakaj pa ne, dejmo sam za grafične delat, oz. tastari v tvojem primeru.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

kmetek ::

TRANCE MAN se pravi vidi, da ne ve kaj pomeni 350€....2 tedna šihtanja.....:\
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GeForce 8800 GT uradno predstavljena (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
18811647 (11647) PrimozR
»

DX 10 ali DX 9 grafa? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
80137503 (21722) macgajver
»

nvidia 8 serija?

Oddelek: Strojna oprema
372287 (1136) macgajver
»

Igre z največjim System Requirements

Oddelek: Igre
393546 (2045) bluefish
»

Lost Planet: Extreme Condition (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
926021 (3806) Tic

Več podobnih tem