» »

Kdo dostavlja za Pixmanio v SLO?

Kdo dostavlja za Pixmanio v SLO?

BlackAdder ::

Morda kdo ve, kdo dostavlja blago, naročeno pri Pixmania v Sloveniji (katera pošta)?
BlackAdder stroke again!

gregy ::

trije kliki

google --> prvi zadetek --> Your payments methods

http://www.pixmania.com/si/uk/condition...
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

mgermo ::

Z podatki ki so mi posredovali na pixmanii sem šel na banko da opravim nakazilo, nakar mi uslužbenka pove da je potreben tudi njihov naslov, naslov banke. Pišem pixmaniii in mi pošljejo iste podatake: banka, prejemnik, iban, bic. Kako zavraga opravit prenos sredstev?

jeso ::

Na banki se motijo, ime banke na katero hočeš nakazat je dovolj.

Meni je (za eno drugo trgovino sicer) uslužbenka isto težila,
pa je šla na koncu nekam zadaj prašat in ugotovila da res ni treba.

lp

Keyser Soze ::

Samo ti zaračunajo dodatno storitev. Če morajo sami poiskat podatke. Ponavadi je pa že dovolj, da greš na tole stran, wtipkaš notri SWIFT/BIC kodo in ti vrže ven banko, ki jo iščeš. Skupaj z njenim naslovom.:\

Probaj z LJBASI2X.
OM, F, G!

BlackAdder ::

Sem našel: DPD d.o.o., sedež v Ljubljani, Celovška 492.

Glede nakazila: ko na Pixmanii izvedeš naročilo in izbereš način plačila preko bančnega nakazila dobiš mail z natančnimi navodili in podatki, ki jih mora vsebovati bačni transfer. Meni je nakazoval en pametnjakovič na NLB, ki kljub jasnemu navodilu, katere podatke mora vpisati, ni vpisal payment reference številke, zato mi dobava kasni za cel teden, kolikor je trajalo, da so na Pixmanii "peš" našli moje nakazilo. To sem žal opazil šele po nekaj dneh, ko ni in ni bilo potrditve prejema plačila.

Zato bodite pozorni in pazite, da bodo bančni usužbenci vpisali vse potrebne podatke oz. takoj preglejte kopije dokumentacije in zahtevjte morebitne popravke. Nakazilo se itak ne izvrši takoj.
BlackAdder stroke again!

Rozy ::

Thnx...tudi meni prišlo prav

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rozy ()

B_U_R_I ::

Kakšne mate pa kej izkušnje z njimi? So kakšni problemi? Dostavijo v predvidenem roku al kej komplicirajo?

Modri dirkač ::

Kako je pa kaj z garancijo? Moraš potem vse njim pošiljat nazaj?
Everybody lies!

tomaz- ::

Da malo obudim temo.. Glih danes me je en kolega vprašal v vzezi s Pixmanio , kako "zgleda", če ti dostavijo paket, tebe pa ni doma, ker si pač v službi.. Ali dobiš kakšno obvestilo, ali kako??

LuGi ::

Sej te pokličejo in če se bos javil se bo zategnil do tvoje sluzbe..drugace bos pac osebno sel iskat na njihov hq..to je dostavna sluzba in ni nobenih obvestil..

tony1 ::

Ponavadi rabiš naziv banke in poštno številko banke. In ne boš verjel, če v google rukneš swift od banke in morda še ime, imaš naslov in poštno številko dok ne kažeš keks... :D

tomaz- ::

hmm, potencialen zaplet :

V petek , prejšnji teden sem jim preko klika nakazal denar za en fotič, pa do danes nakazila "še niso prejeli"..
Glede na to, da je od tega že 7 delovnih dni, me zanima, kolk časa naj jim dam še fore, preden jim "zatežim"..
Sicer sem jim že poslal mail, kaj je narobe na stvari, pa so mi odgovorili, da naj jim pošljem bančni izpis o plačilu na njihov račun. To sem naredil včeraj, zdaj pa čakam na odgovor..
Imam bolj filing, da fotiča nimajo na zalogi, pa zdaj razteguuujeeejoo dneve..

techfreak :) ::

Misliš, da si ti njihova edina stranka in da nimajo ničesar drugega za delati?

Počakaj malo, ta bančna nakazila niso hitra.

ender ::

SEPA bančna nakazila pridejo v enem dnevu. Če po sedmih dneh še ne vidijo tvojega nakazila, je nekaj zelo narobe.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

tomaz- ::

ja, pravkar sem prebral njihov mail, da so prejeli moje potrdilo o plačilu in zdaj rabijo kao 7 dni, da pogledajo, kje se je "zataknilo"... svašta..
Nč, najboljš, da skenslam naročilo in nabavim v avstriji.. Bom pač čakal par mesecev, da mi blagovolijo vrnit moj denar..
DejanL15: me ne zanima, če sem njihova edina ali pa desettisoča stranka ta teden... Bančno nakazilo je realizirano NAJKASNEJE v treh bussiness dneh...

ender ::

Denar ti vrnejo precej hitro (vsaj meni so ga, ko se pri DPDju izgubil disk, in sem ga med tem že kupil drugje).
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

tomaz- ::

saj mi ni do tega, da bi naročilo skenslal, ampak malce neumno se mi zdi čakanje in očitno "nategovanje" dni. ( zdaj rabijo 7 dni !! da preverijo transakcijo! ) Če je bilo plačilo izvedeno prejšnji četrtek popoldne, pomeni, da je šlo v petek v realizacijo, potem v treh delovnih dneh nakazilo pride k njim, kar pomeni četrtek.. Danes pa je torek.. Pa bo šlo 14 dni ali več v k**ac, preden mi bodo napisali, da nimajo zaloge, naprimer.. Bi bilo mnogo boljš, da rečejo: denar smo dobili, žal pa robe trenutno ni, a se da počakat mal? Itak da se da, samo tist odnos, da je denar nekje v luftu, mi ni všeč..
Ender: špica, si imel s tem dobro izkušnjo,ker kolkor sem mal prebiral po tujih forumih, imajo kar problem pri vračilu denarja.. Je pa res, kar praviš, po sedmih dneh bi se oralo nekaj premaknit, zato pa je tak "slab filing "..
Bi lahko še kdo delil kakšno izkušnjo, če je že kupoval pri njih?

LP

genius11 ::

iz kje je ta trgovina?
FR?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genius11 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ebay.de način plačila

Oddelek: Loža
4612807 (4407) vilonja
»

pixmania (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9218923 (7283) dzinks63
»

On-line nakup iz Nemčije pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
252802 (1457) carzany
»

Paypal v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517760 (10849) techfreak :)
»

"money order" - kaj je to?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6212615 (10281) Tody

Več podobnih tem