» »

ASRock ION 3D Nettop brez ustreznega adapterja za delovanje v Sloveniji

ASRock ION 3D Nettop brez ustreznega adapterja za delovanje v Sloveniji

Abaddon ::

Zdravo!
Mogoče je že imel kdo podoben problem in ga rešil.

Kupil sem ASRock ION 3D Nettop pri enaa in, ko sem doma odprl škatlo razočaran ugotovil, da vtikača za napajalnik nimam kam vtakniti, pretvornika kakršnekoli vrste pa zraven tudi ni!

Vtikač se lepo vidi na spodnji povezavi oz. sliki (je na desni spodaj) - sem jih že nekaj videl a takega še ne:


Zanima me, če kdo ve ali takšen izdelek sploh lahko prodajajo v Sloveniji? Tehnično so mi prodali izdelek, ki ga v Sloveniji ne morem uporabljati. GLedal sem že malo zakon o potrošnikih a kakšne navedbe, da mora biti izdelek uporaben v Sloveniji nisem našel :) Je pa navedba, da mora biti garancija v slovenščini napisana a to mi ne koristi veliko.
Zadevo bom namreč vrnil oz. zahteval adapter, pa bi rad izvedel, če za to obstaja tudi pravna podlaga.

Povezava do izdelka je pa http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

ShowDown ::

Na tvojem mestu bi najprej poklical na enaa in jim povedal za svoj problem. Mogoče sploh niso seznanjeni z dejstvom, da so jim poslali izdelke z napačnim adapterjem. :)

geniuus ::

obrni se na enaa in ti bodo uredili
drugače je pa tvoj adapter verjetno ustrezen(110-240V, 50-60Hz), samo nima ustreznega kabla (ki drugače stane par EUR)
ampak kot že rečeno, bodo uredili pri enaa

ps: pravna podlaga obstaja (ker mora biti oprema ustrezna), ker pa si zadevo kupil preko interneta imaš tako ali tako možnost vračila

Abaddon ::

Napisal mail, so uštimal, očitno so zamenjal kabel, dobim po pošti pravijo.
Se zgodi očitno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vračilo blaga v enaa (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9237485 (2454) tomaz-
»

Enaa + računalnik brez OS (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
10615420 (10462) Zvezdica27
»

Enaa in problem z odkupnino.

Oddelek: Pomoč in nasveti
266559 (5940) Janac
»

vrnitev v spletni trgovini 14 dni

Oddelek: Pomoč in nasveti
345117 (4281) St235
»

Trgovina SOLO.SI = prevaranti.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8613849 (6325) dwinxp

Več podobnih tem