» »

pixmania

pixmania

1
2
»

KTr1sk ::

Jaz sem kupil tam grafično in je hitro prispelo in ja če tist Zen odklukaš in je res samo 8,99€ poštnine ampak kako je potem z garancijo pa res vprašanje, jaz samo upam da mi ne bo crknila :)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Steinkauz ::

Ne vem zakaj bi naročil na pixmaniji, ker je problem garancija, pri čemer si na istem če naročiš z nemčije, vendar so cene v nemčiji nižje

KTr1sk ::

Steinkauz je izjavil:

Ne vem zakaj bi naročil na pixmaniji, ker je problem garancija, pri čemer si na istem če naročiš z nemčije, vendar so cene v nemčiji nižje

Se strinjam, samo ne poznam nisem najdel pametne spletne trgovine za to ceno
143€ +8,99poštnina Gtx460 Geforce
http://www.pixmania.si/si/uk/6920500/ar...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Steinkauz ::

No tole grafo ima slučajno pixmania najceneje, tko da ja, tle pa je pol razlog da tam naročiš :P
http://www.idealo.de/preisvergleich/Off...

KTr1sk ::

Nisem vedel do zdaj da tudi na ebayu je pixmania in tam pa kot zgleda lahko kupiš preko paypala, če greš pa na njihovo uradno stran pa paypal ni podprt za slovenijo..prav zanimivo.
http://stores.ebay.de/PIXMANIA-SHOP/FAQ...
drugače pa pixmania je zame dobra, ker v nekaj dneh dobim robo ter poceni je pošta...kar se pa tiče glede garancije pa raje ne pomislim...je še vedno bolje kupiti kje drugje, kot berem da so teževe z garancijo
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

ufka ::

Kaj kdo ve kaksna je razlika med Pixmania in Pixmania PRO?

Brainstorm ::

Ve kdo ali Pixmania.at http://www.pixmania.at/at/de/home.html pošilja v Slo, ker se mi dopade, da imajo možnost plačila z paypal, pixmania.si pa ne?
Oziroma še bolje če pošilja Pixmania.de, ker tam je artikel še cenejši, kot na avstrijski strani.

Zgodovina sprememb…

hazlhof ::

En artikel ima skupaj s poštnino ceno 130€, koliko je potem končna cena zame če plačam s kreditno kartico ali pa prek bančnega nakazila?

ender ::

Točno toliko.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

theBill ::

Nekaj me zanima glede Pixmanie in garancije.

V splošnih pogojih nakupa jim piše, da garancijo izdelka nudi proizvajalec in oni sami dajo samo 7 dnevno garancijo od datuma prevzema paketa, ostalo se ureja direktno s proizvajalcem izdelka??!

"Should the manufacturer not honour the terms of the warranty for any of the aforementioned reasons, Pixmania will not be held responsible."

Pri prebiranju drugih forumov sem zasledil tudi, da je potrebno artikle vračati v Francijo, kar seveda nanese kar nekaj €. Ponujajo sicer svoj ZEN Engagement, kateri pa je drag - približno 10% vrednosti artikla, kjer ti ponujajo plačilo stroškov kurirske službe ob okvari artikla, podaljšane garancije,...

Kakšne imate kaj izkušnje z garancijo Pixmanie? Glede na njihove nizke cene sem se že veselil, da bom lahko nekaj prišparal, zdaj me je pa vse minilo po gorah negativnih izkušenj na raznih forumih.

LordTado ::

A ni garancija na zastopništvu?
Tudi če ne kupiš tam izdelka.

theBill ::

Hja, pa imamo v Sloveniji zastopništvo za firme MSI in Corsair? Za Intel in Samsung ne dvomim da so.

LordTado ::

A je za panasonic kje?

theBill ::

Lej, vprašu sem, kako je z garancijo pri nas za recimo MSI matično in Corsair RAM, če jih kupiš preko tuje on-line trgovine (v tem primeru Pixmania), in če ne veš, me ni treba jebat v glavo z nekim Panasonicom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theBill ()

LordTado ::

malce poguglaj da te nebom spet jebal:)
b gugle napiš msi zastostvo ali msi uvoz.
ni kej:)

tx-z ::

Kaj pa če vzamš Canon videokamero? A tist Zen engagement za kej sploh pomaga? A če bi blo karkoli narobe, pol garancijo uveljavljam v Sloveniji? Oz. če je izdelk že ob nakupu pokvarjen?
tx-z

Mitja358 ::

Pozdravljeni, nameravam kupit Philips 32PFL5606H/12 televizijo in je v Pixmaniji precej cenejša kot pri nas (s poštnino je še vedno celih 50€ cenejša).

Vendar pa berem vaše komentarje glede garancije, zato sem skeptičen. Sicer lahko dodam "Zen Engagement" za 25€, samo potem je bolje, da TV kupim pri nas.

Brez tega "Zen Engagement" pa je kako glede garancije?

kmetek ::

kaj če vzameš 5406 model ki je 329,90€ pri nas?

Mitja358 ::

Ni LED :D

kmetek ::

kako ni LED?

zaslon: 81 cm (32") EDGE LED TV
kakovost gibanja v sliki PMR 100 Hz
multimedijsko predvajanje prek USB
podprti formati: MP4, DivX, JPEG, MP3
ločljivost: HD Ready 1366 x 768p
odzivni čas: 2 ms, svetilnost 400 cd/m2
garancija: 24 mesecev
dinamični kontrast zaslona: 500.000:1
MPEG4 DVB-T in DVB-Ci+
zvok: Incredible surround, RMS 20 W Clear Sound
izhodi: S/PDIF coax, 3.5 mm za slušalke
vhodi: 3x HDMI EasyLink, Scart, YPbPr, VGA
energijski razred "C",

še na škatli piše LED TV.

lahko si omisliš tega v cs imamo super ceno 349,90.

LCD LED TV LG 32LV3400 (32LV3400)

dragysin ::

Garancijo uveljavljaš tam kjer si jo kupil, torej če si artikel kupil v tujini jo uveljavljal v tujini. Razen če ima artikel mednarodno garancijo, tako kot jo majo Toshiba prenosniki - lahko potem uveljavljaš vsepovsod.

Mitja358 ::

kmetek je izjavil:

kako ni LED?

zaslon: 81 cm (32") EDGE LED TV
kakovost gibanja v sliki PMR 100 Hz
multimedijsko predvajanje prek USB
podprti formati: MP4, DivX, JPEG, MP3
ločljivost: HD Ready 1366 x 768p
odzivni čas: 2 ms, svetilnost 400 cd/m2
garancija: 24 mesecev
dinamični kontrast zaslona: 500.000:1
MPEG4 DVB-T in DVB-Ci+
zvok: Incredible surround, RMS 20 W Clear Sound
izhodi: S/PDIF coax, 3.5 mm za slušalke
vhodi: 3x HDMI EasyLink, Scart, YPbPr, VGA
energijski razred "C",

še na škatli piše LED TV.

lahko si omisliš tega v cs imamo super ceno 349,90.

LCD LED TV LG 32LV3400 (32LV3400)


Pardon, moja pomota. Sem mislil, da si napisal 4xx6 serijo. :D Ja tale 5406 pa ni Full HD. :|

dragysin ::

kmetek je izjavil:

kako ni LED?

zaslon: 81 cm (32") EDGE LED TV
kakovost gibanja v sliki PMR 100 Hz
multimedijsko predvajanje prek USB
podprti formati: MP4, DivX, JPEG, MP3
ločljivost: HD Ready 1366 x 768p
odzivni čas: 2 ms, svetilnost 400 cd/m2
garancija: 24 mesecev
dinamični kontrast zaslona: 500.000:1
MPEG4 DVB-T in DVB-Ci+
zvok: Incredible surround, RMS 20 W Clear Sound
izhodi: S/PDIF coax, 3.5 mm za slušalke
vhodi: 3x HDMI EasyLink, Scart, YPbPr, VGA
energijski razred "C",

še na škatli piše LED TV.

lahko si omisliš tega v cs imamo super ceno 349,90.

LCD LED TV LG 32LV3400 (32LV3400)


Lepo, da spet svojo štacunu reklamiraš.

ender ::

Avtero? Avtera ima samo B2B.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Mitja358 ::

dragysin je izjavil:

Garancijo uveljavljaš tam kjer si jo kupil, torej če si artikel kupil v tujini jo uveljavljal v tujini. Razen če ima artikel mednarodno garancijo, tako kot jo majo Toshiba prenosniki - lahko potem uveljavljaš vsepovsod.


Ja samo potem v tujino pošlješ na svoje stroške?

kmetek ::

jep pač ni FULL HD to pa res.

ender: dragysin FAIL ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

gazibo ::

evo meni je crknila plata (GA-Z68MA-D2H-B3), ki sem jo kupil pri pixmania preko eBaya dober mesec nazaj in so bili zelo prijazni. Poslali so UPS kurirja da pobere plato, nakar ko prejmejo plato bom dobil nakazn denar nazaj na paypal racun. Imel sem pa izbiro ali novo plato ali denar

gazibo ::

danes sem celo kupnino prejel nazaj na paypal + postnino. tko da kar se mene tice in mojega primera je tole win totaln, ker se se ni zgodilo da je prodajalec vrnil se postnino nazaj.

swiftpwns ::

Lp,
mene pa zanima kako poteka naročilo, namreč sem naročil monitor z mastercard, ko sem kliknil naprej al kaj je že blo, ko sem vpisal podatke o kreditni sem mel samo belo stran, nič se ni napisalo, na mail pa tudi nisem nič dobil, prav tako nimam nobenih naročil pod order follow ups, tako da bi rad vedel, kako je potekalo pri vas, ko ste naročevali s kreditno.

So se pa artikli zbrisali iz košarice, torej moram samo počakati? res majo čudno to, slabo informiranjeu porabnika...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: swiftpwns ()

krneki ::

Jaz sem vedno takoj(v roku minute) dobil e-mail s potrditvijo naročila. Kaj se pa počno zgodi ko plačaš, se pa ravno ne spomnim...mislim, da je se odpre ena stran z številko naročila, pa kaj se naročil itd...

swiftpwns ::

Sem ugotovo da nisem mel dovolj dnarja na kartici očitno ker sem prešni mesec nekaj kupoval in še nisem plačal kartice za prešni mesec, tak da če se še komu kdaj to zgodi, to je razlog zakaj.

Veron ::

Koliko ponavadi čakate na dostavo iz pixmania.si?

ender ::

Kakšen teden. Itak dobiš številko za sledenje.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Heisenberg ::

folk samo en majhen nasvet! NE KUPUJTE PRI PIXMANIA !!!
Sem pred 11 meseci naročil MP3 player ki se ga pri nas ne dobi za 55€ in do danes ga še nisem dobil!

Poslal sem jim ze okoli 100 pritozb pa nobenega odgovora, s tem da so pritozbe samo preko online obrazca, emaila ne poznajo!
Pritozil sem se jim na facebook strani pa so rekli da bodo preveri (da me utisajo) seveda do danes nobenega duha ne sluha o mp3 playerju, denarju ali pa vsaj opravicilu, kontaktu ali karkoli iz njihove strani!

Tako da TACE STRAN, jaz sem izgubil 55€ ne izgubite še več zato da potencialno prihranite kak evro!

ru7 ::

Glede na to, da je vedno za podpisat je čudno, da niste rešli :/ Zaenkrat pri meni vedno ok (cca 6-7 nakupov), tudi preko 100€ po naročilu.

awy ::

DM, a si ti tudi sanso clip naročal?

ender ::

Meni se je enkrat ena pošiljka iz Pixmanije izgubila - po dveh tednih je na sledenju še vedno kazalo, da je nekje v Nemčiji, in ko sem klical na DHL, so mi rekli, da jih mora pošiljatelj poklicat. Javil sem na Pixmanijo, da pošiljke ni, in so mi takoj ponudili možnost vračila denarja ali pa da ponovno pošljejo. Ker se mi je mudilo, sem raje izbral vračilo denarja, in disk kupil lokalno (denar sem dobil nazaj v dveh dneh).
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Heisenberg ::

awy: jap :)

awy ::

DM, mal pozabla na temo, anyways, tudi jaz sem jo čakala 2 meseca. Najprej je bila neka scena glede plačila ker pač nimam paypala in sem plačala prek spletne banke bla, bla, bla, potem so me dezinformirali da mi je bila že poslana. Poslala sem kakih 15-20mailov najbrž preden sem zares dobila mp3. Pa tisti zadnji so že bolj resen/rahlo nesramen ton vsebovali. A potem je ti sploh dobil nisi? :8)

Heisenberg ::

awy je izjavil:

DM, mal pozabla na temo, anyways, tudi jaz sem jo čakala 2 meseca. Najprej je bila neka scena glede plačila ker pač nimam paypala in sem plačala prek spletne banke bla, bla, bla, potem so me dezinformirali da mi je bila že poslana. Poslala sem kakih 15-20mailov najbrž preden sem zares dobila mp3. Pa tisti zadnji so že bolj resen/rahlo nesramen ton vsebovali. A potem je ti sploh dobil nisi? :8)



Nope :(
do danes se nic niti besedice od njih popolnoma nič!
Nesarmni do konca. Sem pa posredoval naprej vse podatke v zvezi z nakupon naprej Evropski trgovinski organizaciji za varstvo potrosnikov kamor so me naslovili od našega varstva potrošnikov pa da vidimo kaj bo :)

med tem sem seveda ze drugje kupil sanso clip zip, zal je problem da nekatere stvari pri nas preprosto nemogoče dobiti, med mp3ji forsirajo predvsem applove izdelke ki pa so podn od podna za športno uporabo, pri tem pa Sandisk zmaga ! :)

Veron ::

no, moja zadeva je prišla točno v 14dneh (SSD)

awy ::

zgleda da je popolnoma odvisno od sreče, ker preden sem karkoli naročala, sem prebrala tukej kako je z dostavo, pa je folk pisal da tudi pod 10 dni, tako da DM, midva pač nimava sreče :)

p.s.: upam, da kmalu dobiš denar nazaj :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: awy ()

dzinks63 ::

Pixmania ne pošilja več v SLO. , imeli so velikokrat zelo dobre ponudbe, škoda.

is closing down in Slovenia

Pixmania is no longer delivering to Slovenia
You can still track your orders and access after-sales services via your customer account.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pixmania DE

Oddelek: Kaj kupiti
101163 (986) LukaTCE
»

7950 kje kupiti najceneje ?

Oddelek: Kaj kupiti
303247 (2449) Dr_M
»

Kdo dostavlja za Pixmanio v SLO?

Oddelek: Pomoč in nasveti
184321 (2227) genius11
»

Vaše izkušnje s sestavi.si

Oddelek: Kaj kupiti
185739 (4346) kod
»

Tuje trgovine ki pošiljajo v Slovenijo X - tič ?

Oddelek: Kaj kupiti
174441 (3227) mihax00

Več podobnih tem