» »

[SUPER] Helicopter-Taihengbao Toys...mnenje

[SUPER] Helicopter-Taihengbao Toys...mnenje

Marilyn ::

Pozdravljeni,

zanima me seveda ali se še kdo poslužuje take "igrače" in kakšno mnenje imate o njej. Kupil sem ga včeraj in si rekel: "dajmo stvar preizkusit in kar se da čim več časa letet :))!" Danes pa imam že znjim probleme. Zatorej imam samo jaz probleme ali še kdo drug?!!

Hvala za odgovore!

Evo to čudo!!!



  • zavaroval slike: bluefish ()

kitarist ::

Prvi dan, ko sem ga kupil, je delal super, s tem da mi je vsaj kakih 5 krat padel iz 2m na tla. Potem sem ga drugi dan razstavil in prilotal na matično vezje konektor, da bi lahko enostavno menjeval baterije; naročil sem si tudi dve 240mAh bateriji.
No meni je delno odpovedal en iz med motorčkov glavnega rotorja (včasih se je, včasih se ni vrtel), pa sem ga malo podmazal z WDjem...no pol pa je totalno crknil in tudi drugi motorček.
Ko sem ga v nulo razstavil sem videl, da ima odlomljenih par zobkov na enem iz med zobnikov. Nato sem ga razmastil, sem ga sestavil in delala sta 2 motorčka, tisti, ki je pa delno odpovedal, pa je sedaj čisto fuč.
Mislim pa, da ni bil kriv sam motorček ampak se je moralo nekaj z****t na vezju, ker ko sem ga razstavil in pobrisal motorje, so vsi delali, priklopljeni direkt na baterijo (no tisti se je še vedno nekaj mučil, nato pa ga je zmanjkalo).

V glavnem, helikopterček je super stvarca, če z njim znaš letet (da bi se učil letet nad posteljo), če pa ne znaš letet, pa ga lahko komot uničiš še isti dan, ko ga kupiš.
V zrak se dvigne v trenutku saj ima močne motorčk. Če znaš, se da z njim lepo letet.
Če rabi kdo baterije (original je noter 180 mAh, jaz imam 2x240mAh) naj mi javi na pm.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kitarist ()

urbybaby ::

kje pa se da to kupit?

kitarist ::

urbybaby je izjavil:

kje pa se da to kupit?


Evropark

kitarist ::

Aja, s helikopterčkom se da leteti z enim polnjenjem okoli 6 minut. Če bi kdo želel baterije, pa jih moram najprej dobit (naročil sem preko ebaya 2 dni nazaj:D).

anon ::

tale serja 6008-1 ima tovarniško napako in je (naj bi) bila odvzeta z prodaje, tako da če ga v kolikor tolko uredu stanju vrnete naj bi vam bil denar vrnjen nazaj :) ... osebno pa imam raje s107 alpa U805


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Power Bank za telefon/tablico (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
37276862 (5732) Karen
»

Quadcopter (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
523113674 (24242) helonational
»

Sanyo Eneloop - kje kupiti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
21965093 (39524) McLuzo
»

Baterija pri RC avtomobilu

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71645 (1513) WaterBoy
»

Polnilne baterije

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
448401 (6187) darkolord

Več podobnih tem