» »

"money order" - kaj je to??

"money order" - kaj je to??

1
2
»

delfinus ::

ZA dvig gotovine preko Western Union-a tip ne rabi nobenega ceka. Rabi samo osebni dokument in gre v poslovalnico Western Uniona. je pa res, da imajo ponavadi americani to loceno od bank. Western Union so samostojne enote ali pa se nahajajo v kaksnih drugih servish, pumpah npr. Americani tudi seznanjeni niso kej prevec okrog tega Western Uniona. Fora je, da sva enkrat s kolegom narocevala in placala preko Western Uniona pa americanom ni blo nic jasno kje lahko ta denar dvignejo. Sva morala celo poklicat v L.A. in mu povedati na katero ulico mora in kam, da je le nasel in dvignil zadevo, ki je od njega bila oddaljena samo 200m, smesno, pa tip kao nek izkusen eBay dealer. V glavnem ne poznajo. prav tako so zelo paranoicni, ce jih vprasas za bancni racun, takrat si skoraj ze kot kak nigerijski prevarant, ki mu bos praznil cel racun. Svasta od paranoje... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()

pingec ::

Sunna na NLB pejt s temi podatki in povej kaj hocs, ti bojo cist vse zrihtal :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

lakotnyk ::

btw.. ljubljanska zip koda je SI-1000 oziroma če jo znas bolj natancno... vič je SI-1111 tko dalje...

tolk o paypalu...

http://www.aboutpaypal.org/home
http://www.paypalsucks.com/

pa si to mal prečekerejte :P

drugače je kao YOWCOW.com baje ok, samo tega ne govorim iz lastnih izkušenj.
les grandes hommes font des grandes erreurs.

Gandalfar ::

bolj ko gledam te strani, bolj imam obcutek, da jih financira konkurenca

OwcA ::

Ah, to pa že ne. Pa kaj potem, če se jim ves čas rolajo bannerji za konkurenco ... >:D
Otroška radovednost - gonilo napredka.

danielka84 ::

Jst sem tudi nekaj narocil in dobil sem tale mail:
-----------------------------------------------------------
Payment details

Please send 84.48 USD by money order:

Make payable to :
Grayson Sigler
Phoebus Station, PO Box 3508
Hampton, VA, USA
23663

Important: Please include a note with your invoice ID "1oVJ5fBNq9ND" and email address so we know which order it's for.

We will proccess your order as soon as we receive the payment.
---------------------------------------------------------

Kaj je z tistim note - ID "1oVJ5fBNq9ND" pa mojim emailom, a to tam na banki recem naj napise pri opombah?

hvala

Zgodovina sprememb…

OwcA ::

Ja.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

OldSkul ::

Zaj bom jst nek akumulator naročil prek e-baya, pa me zanima če je vse skupaj 40 evrov, kolk dnarja bo on dobil če mu nakažen 40 evrov. Sprašujem zarad nemških bank, da si ne bi kaj provizij zaračunale.

madmitch ::

Odvisno kako boš nakazoval, pri navadnem nakazilu bo dobil toliko kolikor boš nakazal (stroške boš plačal ti), če boš uporabil WU pa moraš posebej povedati, da ti plačaš vse stroške in naj ti naredijo tako, da bo on res prejel 40€.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

PICASSO ::

NO PERSONAL CHEQUES! please allow up to 12 working daysfor delivery. Zero return policy.Discount for multiple purchases. Send money orders to: D HEIFETZ, 8357 rainbow dr, whistler BC, V0N 1B8, PAYMENT MUST BE RECEIVED WITHIN 10 DAYS OF AUCTION END!!!

$12.00 canada post


kkao zdaj naj to rešim? un tipson mi sploh ne odgovori ker ma nek avtomatski answer-er na mail itd....8-O
helpp sem že vse prebral ampak vseeno mi še ni jasno kaj morm met za NLB.si
katere podatke vse da nakažem prek westen union... ? ampak mislim da on sploh neve kaj je to mi lahko kdo še enkrat razloži plz
3kst4z3

Avenger ::

NE plačevat prek Western Uniona. WU money transfer ima svoj namen in ta namen je, da če sorodniku, znancu, kolegu, sestri, mami, v neki državi v prvem tednu dvomesečnega dopusta nekdo ukrade vso prtljago z denarnico vred, pošlješ denar prek WU in tista oseba kateri si poslal lahko denar dvigne tudi tako, da se pride samo pokazat pač v tist urad in potem oni po opisu (višina, barva las, etc.) in geslu izročijo denar, lahko pa tudi pokaže dokument, pač kakor se odločiš.

Scammerji te najlažje nategnejo ravno s pomočjo WU. Zato je wire transfer, oziroma nakazilo na bančni račun veliko bolj varno, ker je res dokazljivo. In ne sklepajte nakupov izven ebaya, razen po forumih, kjer se člani poznajo in imajo dober feedback. Ne nasedajte nizkim cenam.

To bi blo v kratkem vse, kar se spomnim zdajle...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

mazy ::

kot že v mnogih temah bom povedu še v tej.

js sm isto dubo samo naslov od človeka in nej mu pošljem denar...men čist nč jasno. grem mal dle raziskovat in je reku da številk od računa ne bo dal tak da nakazat mu ne morem. predlagam western union - reče da to ne.

kako torej? sam zakorakam na nlb in bojo rešl zadevo? (btw mat je bla tam pa stala eno uro z vsemi papirji pa niso nč uredil!)

sunno kako si ti rešil zadevo?

Lp, Mazy

Tody ::

To kar ti on predlaga je enostavno ČISTI NATEG, ti mu pošlješ denar on pa tebi nič. Karkoli drugega on ne dobi denarja če ti ne dobiš robe.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plačilo v tujino

Oddelek: Loža
4411333 (8784) Tilen
»

Paypal v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517578 (10667) techfreak :)
»

international Money Order

Oddelek: Loža
284254 (3559) baker
»

Nakupi na Ebayu

Oddelek: Kaj kupiti
183096 (2617) bastadu
»

westeren union

Oddelek: Loža
91836 (1667) pingec

Več podobnih tem