» »

Vista Home Premium Language pack

Vista Home Premium Language pack

libreus ::

Živijo,

Kupil sem računalnik v Italiji in ima gor original ITA windowse. Zanima me, če lahko dam gor angleški language pack ali pa morda slovenski? Skratka se da menjat jezik, ker vem da na Ultimate se da..

Vsaka pomoč je cenjena. Hvala!

Lp,

Rotaidal ::

Uradno samo na Ultimate.
Drugače pa bi se naj dalo na ostalih vistah tudi:

Windows Vista Home Basic, Premium/Business
1. Izklopite UAC (User Account Control).
1.1. Pojdite v "StartRun" in napišite "msconfig" (brez narekovajev) ter pritisnite "Enter".
1.2. V novem oknu pojdite na zadnji zavihek "Tools", poiščite "Disable UAC" in kliknite "Launch". Počakajte par sekund in ponovno zaženite računalnik. Zdaj je UAC izklopljen.
2. Prijavite se z računom, ki ima administratorske privilegije (če imate samo en račun, uporabite le tega).
3. Namestite Vista Multilingual User Interface Language Pack Tools 2.5.
4. Pojdite v "C:Program Files (x86)Vista.MUI.Installation.Tools" in zaženite Windows Vista MUI Tools v2.55 x64 ali Windows Vista MUI Tools v2.55 x86 (32Bit).
5. Pri prvi metodi kliknite na gumb "Install" in pojdite v mapo "Microsoft.Windows.Vista.SLO.LIPs" in izberite verzijo jezikovnega paketa za vašo Visto ter kliknite "Open".
6. Odprlo se vam bo okno, v katerem boste pokazali, kam se vam bo shranila vsebina jezikovnega paketa (.cab). Shranite to datoteko v "C:MUI".
7. Ko bo program končal ekstrahiranje jezikovnega paketa, se vam bo odprlo novo okno, v katerem izberite datoteko, ki ste jo prej ekstrahirali in kliknite "Open".
8. Počakajte 5-20 minut (odvisno od moči računalnika) da se pokaže napis, da je bile namestitev paketa uspešna.
9. Ko bo namestitev jezikovnega paketa končana, si v glavnem oknu (kjer ste kliknili na gumb »Install") pod napisom "Choose a display language" izberite " Slovenian" in kliknite na gumb "Apply".
10. Ponovno zaženite računalnik in vaša Vista bo v slovenskem jeziku.

ČE NA GUMB "APPLY" NE BOSTE MOGLI PRITISNITI
1. Pojdite v "StartRun" in napišite "regedit" (brez narekovajev) ter pritisnite "OK".
2. V novem oknu pojdite v "HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlM UIUILanguages" in če imate v tej mapi dve podmapi ("sl-SI" in "en-US" oz. v katerem jeziku je bila Vista na začetku), z desnim gumbom kliknite na mapo začetnega jezika in kliknite "Export" (to je za v primeru če vam jezik ne bo delal) in si shranite datoteko kamorkoli hočete.
3. Nato zbrišite mapi "en-US" (oz. mapo začetnega jezika) in "sl-SI".
4. Iz mape "Registry EntriesLanguage Switch" dodajte v register oba vnosa ("en-US" in "sl-SI").
5. Ponovno zaženite računalnik in vaša Vista bo v slovenskem jeziku.

http://forumi.siol.net/showthread.php?t...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Feren ::

Imam Vista Home Premium (angleški), kateri je ob nakupu naložen na Inspironu 1525. Želel bi slovenski vmesnik. Prosim za pomoč, kje dobiti Multilingual User Interface Language Pack Tools 2.5., mi lahko kdo posreduje link in seveda kaj še rabim za postopek poleg tega packa? Hvala in lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Feren ()

bluefish ::

Žal je to možno le pri Ultimate verziji. Za malo manj legalen način pa beri prejšnji post.

Feren ::

Sej berem, ampak tudi pri zgoraj omenjenem postu rabim "material" oz. dodatke (Vista Multilingual User Interface Language Pack Tools 2.5.) ...

bluefish ::

luky ::

Sej berem, ampak tudi pri zgoraj omenjenem postu rabim "material" oz. dodatke (Vista Multilingual User Interface Language Pack Tools 2.5.) ...


Preberi si ZS.
luky!

Feren ::

http://www.google.com/search?ie=UTF-8&o...

Google zna pomagati.

Vem da zna, zato sem se obrnil v to temo, verjetno zna tudi kdo tukaj pomagati

Feren ::

Hvala luxy, bom probal.

bluefish ::

če pa ti tale link ne pomaga, potem pa res ne vem: http://www.mydigitallife.info/2008/03/0...

patron ::

Tale zadeva je supr in simpl. Vistalizator. Poglejte link vse tam piše kako pa kaj. Meni je uspelo na Visti home Premium 32bit naložit slo pack.
Vistalizator - klik

yapka ::

Tut jaz sem sprobal ta Vistalizator! Dela 100%

Ermin ::

Jaz sem probal tega Vistalizator in downloadam SP2 ker mam pac Visto SP2 in mi javi napako med instalacijo da je SP1. Ter ponovno Download 32-bit Vista SP2 MUI Language Packs in spet ista napaka. Hvala za odgovor

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ermin ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vista language pack

Oddelek: Operacijski sistemi
123194 (2980) lopov
»

Vista home premium SLO lang. pack?

Oddelek: Operacijski sistemi
93870 (3545) PaJo
»

media player 10 slo

Oddelek: Programska oprema
91693 (1597) Myth
»

Slovenski XP (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
538445 (7090) Han
»

kako nemške win xp v angleške xp?

Oddelek: Operacijski sistemi
101222 (1042) Ribicija

Več podobnih tem