» »

Internet preko wierless kartice?

Internet preko wierless kartice?

shorto ::

LP!
No dqa objasnim zadeva končno sva si z puco privoščila laptopa in se tudi sedaj prvič srečala z brezžičnim omrežjem. Ker sva bila preveč lena da bi kupovala (oz. napeljevala) 30m crossover kabla in seveda prerevna da bi za 100eurov kupovala wireless router, sva kupla PCI wireless kartico. Torej zdaj bi rad naredil tako kot smo učas delali povezave računalnikov brez routerjov, iz WS-ja ki ima normalen internet preko mrežne kartice, bi samo oddajal interent preko brezžične kartice do laptopa. Kako bi to izvedel? Kartica je NetGear WG311v3, sama kartica ima možnost narediti domačo brezžično omrežje, problem je le v tem da nevem kako kartici dopovedat da je internet že na računalniku in da naj ne išče zdaj tujih omrežji.

M-XXXX ::

Nadzorna plošča
Omrežne povezave (z desno klikneš na netgear kartico- lastnosti)
Zavihek dodatko in obkljukaj DOVOLI DRUGIM UPORABNIKOM,......

Spajky ::

Vklopiti ICS na glavnem računalu in napraviti ad-hoc povezavo med obema preko Wlan; mogoče edino tako brez wifi-ruterčka ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

ttommy ::

Pozdrav
Jaz sem tudi laik glede tega in bi prosil nekoga,če je tako dober in si vzame čas,pa mi razloži kako na drugem PC(imam wireless USB LAN stick) nastavim internet preko tega(oddaljenost 5 metrov,vmes stena).V tem imam vgrajeno wireless lan kartico in SIOL ADSL.
Hvala,če se bo kdo potrudil......
Gamer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1776549268 (99) d4vid
»

Postavitev domačega omrežja z 2 routerjema

Oddelek: Omrežja in internet
101558 (1363) ziu
»

Nastavitev modema za vidnost računalnikov povezanih v router?!

Oddelek: Omrežja in internet
169451 (9120) Hanzek
»

Internet + IPTV preko WLAN omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
2822893 (13720) umexteacher
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543348 (18888) imallears

Več podobnih tem