» »

Prenosnik za igre do 1100 €

Prenosnik za igre do 1100 €

tt2 ::

A je možno dobit prenosnik za to ceno, ki bo lahko poganjal današnje igre?
  • premaknil iz Igre: Tilen ()

ronaldo ::

Prenosnik za 950eu lahko poganja vse danasnje igre tekoce, problem so ostale nastavitve (resolucija, AA, quality)
Moras pa pametno izbrati prenosnik glede na to za kaj ga bos uporabljal, in za igre je najpomembnejsa graficna kartica, to pomeni vsaj gf8600 ali hd2600.

DOOM_er ::

ne kupuj laptopa z intel media acceleratorjem ker se boš nategnu pod odlgem in počezpa še v rito za povrh, da dodamo še z os. men kle dela tko sam ene par špilov. na netu maš tko en tak spisek špilov in obsežen ravno tako kot je za cedego, ki dejansko delajo
Robots will steal your job. But that's OK

billgates ::

V šoli sem danes videl da je na prenosniku(lenovo r60 al r61, ne vem)z intel 945 bil naložen counter strike 1,6, čeprav nisem probal.:D Drgač pa za igrce intel ne pride nikakor v poštev.

ccc ::

Intel GMA 950 (945) res ni za resnega igralca. Zame naprimer je cist v redu, cs 1.6 90-100fps, cod2 (machintos) okoli 70fps oz. odvisno od nastavitev. GTA 800x500 tece cist lepo. Preseravat se z njo nemores, zadovolis pa.

tt2 ::

ronaldo ::

Totalno predrag prenosnik za to kar nudi, tak da dalec stran od njega. Skoraj enako konfiguracijo dobis za manj kot 1000eu , Toshiba

bigbug ::

Klik

Cena pri Anni je 999 Eur.

BoBr ::

Tole misliš ane.
Also known as "Intel-aš".

tt2 ::

Saj, v bistvu me zanima, če bo možno na tem pc-ju igrat bioshock, crysis in tudi igre, ki bodo na Unreal 3 pogonu na ločljivosti 1024x768 na high (s tem ne mislim na top high z vklopljenimi vsemi možnostmi)?

BoBr ::

Odvisno kak procesor si boš privoščil. Za ta denar dobiš osnovni dvojedrni model ki bo poganjal te igre, a dvomim da vse na high.
Jaz imam tega Compala v lasti z T7500 procesorjem, 2gb rama in Visto, lahko poskusim z Bioshockom kako bo delalo če te zanima.
Also known as "Intel-aš".

tt2 ::

yo, lepo prosim :)

bigbug ::

BoBr: Koliko je prisel prenosnik s tem procesorjem oz si menjal se kaj? Kaksen je kaj prenosnik na splosno?

BoBr ::

Sorry za zamudo. "Kupljen" :8) Bioshock me je nekaj zezal ob inštalaciji v Visti ampak zdaj dela.
Po nadgradnji gonilnikov grafične je zadeva dosti bolj stabilna. Resolucijo sem nastavil na widescreen 1280*800 kolikor pač monitor podpira. Že v začetku ko je na sceni polno ognja na vodi se vidi kje smo. Pri vseh nastavitvah na maksimum je povprečen FPS 12 in seveda ni tekoče za igranje. Če nižam nastavitve recimo na medium je povprečen FPS 17. Še nižje z low pristanem na 19 FPS. Dokazni material (high,medium,low):



Pri resoluciji 1024*786 je nekaj razlike:
- high = 17FPS
- medium = 20FPS
- low = 26FPS
Sumim da bi v XP delalo dosti bolj tekoče samo se mi jih ne da inštalirat. Sem zadovoljen z Visto in pravzaprav ne igram veliko. Če slučajno dobim kak testni extreme noteboot cpu vam javim kakšna je razlika.

Bigbug: T7100 > T7500 je razlike cca 100€. Edino kar mi je žal je da sem šparal na disku. Disk pri notestniku vzemite čimhitrejši. Tega ki ga imam bom sigurno menjal v kratkem. Drugače sem rabil nekaj časa da sem se navadil odpiranja ekrana, namreč nima zaponke ne gumba. Prenosnik na splošno deluje brezhibno in zelo kvalitetno. Mi ni žal.
Also known as "Intel-aš".

tt2 ::

Hvala ti res. Bom še videl kaj bom kupil. Zanima me mimogrede, če obstajajo grafične za prenosnike, ki so grajene na čipu 8800?

BoBr ::

Mogoče obstaja kaka zunanja 8800 po zasoljeni ceni a mobilne interne so trenutno le do 8700 klik in klik. Sploh pa ta 8700 je predraga za kar ponuja...
Also known as "Intel-aš".

tt2 ::

Ker res razmišljam, da bi v kratkem kupil prenosnik tam nekje do 1200 € bi prosil, če je kdo res na tekočem, kaj lahko za 1200 morda za 1300€ dobim, in s tem ciljam najbolj na igre.

moowy123 ::

Verjetno Acer 5920


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kupujem prenosnik za igre in ostalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
517254 (5579) Grey
»

Notesnik Style Note M570TU-GTX

Oddelek: Kaj kupiti
141374 (1151) XImhotep
»

DX 10 ali DX 9 grafa? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
80137543 (21762) macgajver
»

NVIDIA GeForce 8800 za prenosnike kmalu na voljo

Oddelek: Novice / Grafične kartice
235091 (3875) footprint
»

Tezava na internetni strani

Oddelek: Omrežja in internet
6933 (864) bluefish

Več podobnih tem