» »

Notesnik Style Note M570TU-GTX

Notesnik Style Note M570TU-GTX

Sandokane ::

Lep pozdrav !

Mene pa zanima če kdo pozna ANNI-jeve notesnike oziroma če sem bolj natančen ta model
Notesnik Style Note M570TU-GTX.............ker po pregledu strojne opreme se mi zdi zadeva zelo mamljiva za ceno ki se prodaja......prosim za nasvet ! !
Spletna stran prenosnika
http://www.anni.si/sl/Style_Note/Notesn...


HVALA


Jure

M@73Y ::

Za tak denar 1,6 k€ se jaz nebi spuščal v nakup "neznanega" laptopa. Bi raje kupil neko firmo, nevem pač predsodki. Res pa da imam jaz 3 leta starega tronote in mi dela brez problema, samo vseeno ima človek občutek, da ko kupuje nekaj za večjo vsoto, da bi rad tudi kvaliteto.
Drugače cena je glede na konfiguracijo zelo mamljiva, samo, moje mnenje je dda raje, poglej, za kakšnimi laptopi z 18,4"LCD oziroma HDMI ready, pa mogoče kakšen blu-ray, nevem an.
LP.
..jump into psytrance tunnel..

Sandokane ::

Mah ful namede zadeva če tako razmišljaš kot jaz.......naprimer da komponente so iste kot pri toshibi ali kerm koli druge pc-ju razen ohišja.....sepravi pregrevanje,kvaliteta,itd.....
Sem pač mislil da bi to vzel ker je res huda mašina in me zato zanima kako se uklapla z ostalimi komponentami ki niso od znanih proizvajalcev.......
RES BI RABU POMOČ

SpecialX ::

Pregrevanje je zeloooo odvisno od ohišja, tako da ti tu dobre komponente ne pomagajo kaj prida. Poleg tega pa se mi komponente, razen grafične kartice, ne zdijo nič posebnega, sploh za tak denar. Dodatno se tu pojavlja vprašanje zakaj sploh tako dobra grafična kartica ob (pod)povprečnem ekranu...

Sandokane ::

No,no končno........SpecialX a si vzameš kakšen trenutek in mi svetuješ glede prenosnika ki bi bil igričarsko usmerjen(po moči, ni potrebno prostorsko)in mi kaj predlagaš za ceno recimo max. 1500EUR
Kakšen pa se ti zdi tale asus ? ?

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

Dj kak koment pa kakšno izbiro če veš za kakšno opcijo........


Velja za use druge enako........!

PROSIM VAS ZA POMOČ

Hvala !

bigbug ::

Po spodnjih testih sodec je grafika v prenosnikih Acer 9600GT boljsa kot v Asus-u 9650GT ???

klik
klik

Novi Acerji so tudi kakovostno videti dosti boljsi od starejsih razlicic. Po teh testih se bolj splaca vzeti 9600GT za poganjanje iger, mnenje?

Samek1337Q ::

Review tega prenosnika lahko najdeš v SWPowerju. Mislim da septemberska številka.

Drugače sem na tem prenosniku ( verziji, ki je imela še 8800gtx ) kar nekaj ur na letošnjem FRiSK-u.
Tekoče je poganjal UT3 na medium-high nastavitvah. Edino kar me je zmotilo je bilo, da je bil ekran premalo svetel, v primerjavi z drugimi LCD-ekrani. Je pa res, da od prenosnika ni pričakovati enake svetlosti ekrana, saj je le-ta tudi tanjši.

Lp, Samek1337

Sandokane ::

Samek1337 a drugače si biu zadovoljen.......a si ga kdaj v živo primerjal z kakšnim drugim prenosnikom in primerjal kvaliteto.....a se ti je grel bolj kot ostale znamke kao znanih proizvajalcev........

marnit ::

Tale Asus je narejen za igranje iger, pa obenem tudi dokaj poceni. Nekaj podobnega nameravam kupiti v kratkem, iz tujine.

Sem pa bral reviewe za M50, ki je več ali manj ista zadeva, le da z 15,4". Prenosnik se po tistih testih ne pregreva, na ohišju so bile narisane same "modre cone". Gledal sem tudi za Acer 7730G, ki je cenovno še ugodnejši (tud za laptop za igre), ampak je bil vroč kot pekel. Tudi po forumih se je folk pritoževal, da je kr vroče (če ga kdo ma na S-T, lahko pove svoje mnenje). Nej bi pa imel Asus slab zaslon - slab kontrast. Osebno nameravam to še preizkusiti v trgovini.

bigbug ::

Vceraj sem na hitro v trgovini pregledal Asusa M50 vendar me nekako res ekran ni preprical (cistost slike), no morda bi me ce bi si vzel malo vec casa in se kaj sporobal:) Mene tudi zanima mnenje o Acer 5930G in segrevanju saj v trgovini ta model ni tako vroc kot starejsi (belo ohisje)?

Crysis na Acer 5930G video

Tomb Raider Underworld na Acer Aspire 5930g

Klik

Za Asusa video testa iger se nisem nasel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bigbug ()

marnit ::

Ja, segreval naj bi se ob obremenitvi. Če gre kej verjeti temu testu, pol sam vidiš tiste rdeče cone. Pri Asusu je vse modro, to mu štejem kot velik plus.

Če gledamo testi asusa m50 na isti strani (sam v poljskem jeziku) - link - je zaslon res slabši, sam se pa na greje tok zelo. Osebno nemeravam kupiti asus X57 - link - ki ima malo boljši zaslon. Tako da če mi bo zaslon on m50 kokr tok všeč, bom vzel x57.

XImhotep ::

No, jaz sem kupil tega Asusa iz te trgovine:Notebook Shop
Pri polni obremenitvi ne preseže temperature 63C. Spodnji del nikoli vroč, mogoče malce topel. Crysis dela vse ok- realno na high, razen teh treh pomembnih.(:O) Shadows, wolumetric effects pa še ena.. pozabil katera so na low da res nič ne "lag" šteka. Tomb raider Underworld bi lahk s frapsu posnel pa dal na youtube, tudi Call of Duty World at War dela vse na high, sam shadows dam dol- mi zmanjša sličice za 6 dol (kakor pri Underworld). Timeshift- vse na high, Grass And Debris je off. NFS Undercover mi dela povprečno z 31 fps, smoke off. Bioshock vse na high, povprečno fps 30 ali več. Pri vseh nastavitvah na MAX resoluciji zaslona. Pri določenih 1280X800, cod5-1024X768. Ohišje obožuje prstne odtise, tipkovnica (črka H) mal močneje pritisnem se ugrezne.(za malo) aha, baterija je 6 celična, zdrži pa 3.45 ure če samo brskam po netu, pa poslušam muzike( no ja 3.15 ure) drugače če film gledam pa 2 uri. to pa je vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XImhotep ()

bigbug ::

No, jaz sem kupil tega Asusa iz te trgovine:Notebook Shop
Pri polni obremenitvi ne preseže temperature 63C. Spodnji del nikoli vroč, mogoče malce topel. Crysis dela vse ok- realno na high, razen teh treh pomembnih.(:O) Shadows, wolumetric effects pa še ena.. pozabil katera so na low da res nič ne "lag" šteka. Tomb raider Underworld bi lahk s frapsu posnel pa dal na youtube, tudi Call of Duty World at War dela vse na high, sam shadows dam dol- mi zmanjša sličice za 6 dol (kakor pri Underworld). Timeshift- vse na high, Grass And Debris je off. NFS Undercover mi dela povprečno z 31 fps, smoke off. Bioshock vse na high, povprečno fps 30 ali več. Pri vseh nastavitvah na MAX resoluciji zaslona. Pri določenih 1280X800, cod5-1024X768. Ohišje obožuje prstne odtise, tipkovnica (črka H) mal močneje pritisnem se ugrezne.(za malo) aha, baterija je 6 celična, zdrži pa 3.45 ure če samo brskam po netu, pa poslušam muzike( no ja 3.15 ure) drugače če film gledam pa 2 uri. to pa je vse.


Kaksno resolucijo monitorja imas?

Kako se pa kaj obnesejo namizni hladilniki klik ? jaz bi vecinoma pognal kaksno igro doma in ne na poti.

Sandokane ::

XImhotep kako pa si nabavil prenosnik iz te nemške? trgovine..........a je plačilo možno ob prevzemu.....al se spet motim......daj kak nasvet.......namreč bi se spravil v nakup z gotovino in si resnično želim naj naj opcijo za to......a mislte da bo kj razlike kao u decembru na te malo dražje prenosnike al bodo samo tisti z integrirano grafiko v akciji.....s popusti......

AJA A MI POVEŠ KERA CENA VELJA ZAME OB NAKUPU V NEMČIJI.......A TISTA NJIHOVA AL UNA BREZ DAVKA
PRIMER
http://www.notebook.de/apple-macbook-pr...
Gor sta dve ceni.....kera bi bila namenjena zame??

HVALA

Zgodovina sprememb…

XImhotep ::

@bigbug 1280X800. Nič posebnega. Meni je čisto dovolj. Za hladilnike pa ne bi vedel.

@Sandokane Cena je tista ta večja. Gre zelo preprosto. So res pošteni. Kupil sem asusa 17" pred temu v tej trgovini za 1300€. Ko pa sem tega zagledal, pa sem rekel da mora biti ta :). (razlika je bila 17" je imel grafiko GS ta ima GT.) poštnina je 30€ + cena računalnika. Dostava na vrata (res da moraš biti doma ob določenem času. Imajo pa to odlično "tracking package" torej lahko slediš svoji pošiljki in veš točno določen čas dostave. Tolerance ura gor ura dol.) no tisti prenosnik sem poslal nazaj, in so mo točno razliko nakazali na moj račun nazaj minus poštnine...)

Ti daš v košarico izbrani prenosnik.+ vsi postopki. V glavnem. Oni zahtevajo da greš ti na svojo banko, kjer tam izpolniš z gospo/dom pri okencu potrebne podatke. Oni že tako ali tako na banki imajo podatke o tej nemški banki.

Potrebuješ :

Bank account information for international transactions
International bank account number (IBAN): IBAN DE69 5085 0150 0120 0710 33
Bank identifier Code (BIC or SWIFT): HELADEF1DAS
Bank name: Sparkasse Darmstadt

Oni v nemčiji te kontaktirajo ko ti plačaš polno ceno prenosnik+poštnina(30€)in povejo da je šel paket na pot. Pride v približno 2-eh tednih.

Tu je en posnetek- (je slabše kakovosti pomembni so FPS-ji)----

(se opravičujem za pravopisje :O)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XImhotep ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815283 (4943) oo7
»

FPS drop

Oddelek: Pomoč in nasveti
352558 (2183) SuperVeloce
»

Asus vs Acer

Oddelek: Kaj kupiti
182790 (1745) s1m0n
»

Problem Asus m50vn

Oddelek: Pomoč in nasveti
254417 (3010) MojsterIvanć
»

Kateri prenosnik naj kupim

Oddelek: Kaj kupiti
51227 (975) shany

Več podobnih tem