» »

kupujem prenosnik za igre in ostalo

kupujem prenosnik za igre in ostalo

«
1
2

matejkor ::

malo sem gledal po net in sm najdu sledeče

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

tole so tej. zanima pa me ker bi bil najprimernejši za zahtevnejše igre. če predlagate kaj drugega z besedo na dan pa nej bo do 1000€ pa po možnosti s 17" ekranom in dobro baterijo.

se že v naprej zahvaljujem

eVro ::

Nisem šel sicer klikat, ampak se mi zdi da iščeš HP 6820s. :)

matejkor ::

men se zdi grafičnapreslba mam na PC-ju nVidia GF 128 MB pa mi use šteka

zdej sm še mal teh deset gledu pa se mi zdijo najbol 6,7,8,9,10. pa me zanima el je met bol bol procesor al bol grafično (2.2 GHz duo pa 256Mb al 2.0GHz pa 512MB tko je pr 6.in 7.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejkor ()

c00L3r ::

Če bi rad igral igre, potem kupi nekaj z NVIDIA GEFORCE 8600 GT. Mislim da ima št. 3 in 6 ravno to grafično.

st0jko ::

po mojem mnenju ni noben prenosnik primeren za zahtevnejše igre. sploh pa ne tak za 1000€ z 17" ekranom. :'(

venetu ::

Kolega ma tega in je igral igre (TimeShift, Crysis, BioShock, CoD4) na medium, je popolnoma neslišen (vsaj v primerjavi z mojim Acerjem ;( ). Grafična je 8600GT, monitor je pa 15,4".
venetu

matejkor ::

mam še uprašanje

a je bol procesor 2,2 ghz pa 256 grafična al 2,0 procesor pa 512 grafična

ma mene je najbol prtegnu do zdej rač št.6 zarad grafične. če pa kdo najde kšno bolšo kombinacijo procesor-grafična-ekran(15.4, 17)-cena(1000€((+100€))) nej pa prosim pove al pa podejte mnenje za št.6

komp pa bi bil največ za igre kokr sm že napisu in filme

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejkor ()

IVo ::

Prenosniki ki jih lahko kupiš v Acord-92 aka. PC-plus. Če rabite kakešn info....ZS me;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IVo ()

kixs ::

Prenosnik za igre -> Sony PSP, Nintendo DS :P

matejkor ::

ja problem je v tem da jest PSP mam sam mi je ekran premejhen pa igre so drage če ga pa shekam je pa mislm da 5°% možnost da crkne.
zato bi jest raj prenosnika ker ma večji ekran pa loh bom še filme gor gledu(no sej jih loh tut na PSP sam podnapisou nism mogu dt gor)
edin povod za prenosnik je bil majhen ekran na PSP in drage igrce.
je res da so tut za rač drage sam jes mam prekopirane UMD-*ja se mislm da ne da al pa nima povprečn uporabnik primernih naprav za to.

matejkor ::

evo zdej mam v ožjem izboru št. 6 in enga sm najdu na nemški strani tega
pa me zanima glede procesorjov če se velik pozna AMD Turion™ 64 X2 GOLD TL-64 Gold-CPU 2.2GHz in Intel Core2 Duo T7300 2.0GHz
tale nemški je bolši k ma večji ekran pa večji disk za procesor nevem kaj je bol pa če ni za kok je slabš. skrbi me sam če bi ga kupu pe bi blo kej narobe glede garancije k je u nemčiji pa gor klicat pa pušilat pa čakat. nevem no. mnenja in nasveti dobrodošli

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejkor ()

Grey ::

Tale št.6 (ACER AS5920G) je še najboljši, ker ima 8600M GT s 512MB dedicated RAM. Tist iz nemčije je počasnejši, ker ima švohnej procesor in grafično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

matejkor ::

ja sej men se tut tko zdi sam k je 15,4 ekran če bi bil 17 bi ka kuj uzeu.
itak sm pa ugotovu da bo najbol če z nakupom počakam do konc šole ker čene bom sam na kompu visu kar že zdej preveč.
zdej saj vem na kva bom mogu bit pozorn junija. pa tkt bo že kej se pocenil pa bol lih pomoje neki tazga kot št 6 s 17 ekranom vredn 1000€ al pa še kej bolžga. pustimo času čas pa bomo vidl

hvala za vse informacije, junija jih bom pa spet mal rabu sam mn k zdej

IVo ::

Mi mamo tele gamerske laptope Gamer series. Pa ne gledat tistih cen na PCplus strani ker so redko updejtane;) . JOJ te študenti...:D

matejkor ::

cena me zanima za zadnga pa kok ma procesor pa s 160 GB disk in 2GB ram

matejkor ::

še eno vprašanje ki je zelo pomembno zame
ali lahko prenosnik uporabljaš v avtu med vožnjo po avtocesti. to vem da lahko sam a to k trese prenosnik not a to kej poškoduje notranje komponente računalnika in če kok in kere

IVo ::

Jaz ga na dolgih potovanjih vedno uporabljam med vožnjo. Kakšen film in dolgo potovanje naenkrat postane kratko...
Je pa kar nekaj modelov teh GX700 tak da je najbolje da me kontaktiraš na domači e-mail ali službeni e-mail najhitreje bi pa šlo preko telefona; moja št. je 041/535-793. V podjetju še nisem dobil osebnega telefona tak da me lahk pokličeš na tega pa te jst pokličem nazaj...

kixs ::

Za normalne PC igre in filme ti je edina pametna varijanta normalen PC.

Za prenosne zadeve pa PSP... zaradi Custom Firmwarea ti ne bo PSP nic prej crknil.

Baltazar-x ::

Št: 6 ali 9 edn ima močnejši hdd en pa procesor. Glede na to da je grafična taka kot je bi uzel večji hdd.

lp.

matejkor ::

no js se zdej nagibam k št 6 zarad procesorja k ga bom rabu ker bom igre golr špilu v avtu disk bom pa že kšn zunanji dal zravn če bo ta premejhen. bi rabu pa še kšno mnenje o uporabi prenosnika v avtu, ker sm slišu da raj ne v avtu ker tresljaji unučijo disk zato ker se vrti.
a je to res, a unič sam slabše mogoče, a bi ta bil za v avto.
to bi še rabu da mi poveste pol bom pa do junija zakluču s to temo ker sm se odloču da nebom zdej še prenosnga ker je šola pol ga bom pa rabu ker se bomo vozil na morje in si bom z njim krajšu cajt če se ga da u avtu uporablat.
hvala da ste mi svetovali

IVo ::

Ne nič ne bo z prenosnikom narobe če ga uporabljaš med vožnjo! Edin če se zaletite, sam pol te zlo mal brigca za tist prenosnik ane? Drugače so pa tut za to namenjeni...prenosni računalnik...:\ ;)

matejkor ::

no ok hvala za vse odgovore.
junija se pa še kej slišmo v tej temi al pa novi če bo ta že tok uporablena.
tko da če kdo kupuje prenosnik s takim namenom kod jaz lahko to temo uporab.

IVo ::

Sam zakaj potem temo imenuješ KUPUJEM PRENOSNIK ZA IGRE IN OSTALO. Zakaj ne kupoval bom...;) :)

matejkor ::

ker k sm jo ustvaru sm mislu da ga bom že zdej kupu pa sm pogruntal kar sm že napisal da bom preveč na kompu namest da bi za šolo delu

bluefish ::

whatever

billgates ::

Junija se oglasim za to temo še js...;)

Zgodovina sprememb…

IVo ::

Tale tema bo pa še daleč prišla...

T-h-o-r ::

u enkrat v prihodnosti bom pa še jaz tut nucal to temo :\
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

bluefish ::

verjetno tudi jaz, čez cca. 2 ali 3 leta. :\

opeter ::

+1

ja, jaz tudi, čez približno 5 let. :\
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bigbug ::

Kaksna je pa kaj razlika med Geforce 8600GT 256Mb ter Geforce 8600GT 512MB v igrah? se pozna?

IVo ::

MSI gaming serija Če vas zanima kaj takega, lahk zrihtam kak popust...

dinozaver7 ::

Kateri bi bil pa zdaj kaj primeren za igre? Nekako ne čez 1000€, pa vendar... Katera grafična je še taka, da se da lepo igre igrat, 8600gt mogoče? V bistvu iščem najcenejšo varianto za dober prenosnik za igre, ker do zdaj sem opazil že za 150€ razlike, pa je skoraj ista konfiguracija..Tako da, če ma kdo kak dober nasvet glede tega!? lp

dinozaver7 ::

Recimo tale ali pa tale, mogoče celo ta(glej grafo)...?
Kaj so bistvene razlike?

novinec09 ::

Mogoče tale?
Ali pa za malo več EU tale.

djlongy ::

Jaz pa prosim za predlog notesnika, ki bi zadostil naslednjim pogojem:
- solidna znamka (ne kakih čingčong)
- Core2duo 2Ghz ali več
- vsaj 2gb ram
- sata disk (velikost ni pomembna, ker bom itak vgradil SSD. Če je pa že SSD 64gb not, pa še bolje)
- grafika GF8600GT ali boljša
- največ 14" zaslon z dobro resolucijo (večjo od 1280x800, torej recimo 1440x900 ali bolje)
- vgrajen webcam, lan, wifi, bluetooth, sound
- vsaj 4 x usb 2.0 + pcmcia ali pc express card slot
- slo tipkovnica
- touchpad
- dvd+-rw
Če vse to ima, pa bi opcijsko še: S-video out, serial port, smartcard reader in CF card reader, lep design.

Torej, majhen in zmogljiv v vseh pogledih.

Ali kaj takega sploh obstaja, jaz ne najdem.
Hvala za pomoč!

Boštjan

opeter ::

Jaz pa prosim za predlog notesnika, ki bi zadostil naslednjim pogojem:

1.) Vsaka znamka se dandanes izdeluje v čingčong
2.) več ali manj je večina prenosnikov z Core2duo 2Ghz CPUjem, od cca. 800 € naprej
3.) vsaj 2gb ram (dandanes standarno)
4.) sata disk (velikost ni pomembna, ker bom itak vgradil SSD. Če je pa že SSD 64gb not, pa še bolje) - SSD še lep čas ne boš videl v standardnih prenosnikih do 500-700 €, sploh v tej velikosti...
5.) grafika GF8600GT ali boljša - če imaš finance do 800 ali več €, ni problema. Poglej še za Radeonom 2600 ali kaj boljšega
6.) največ 14" zaslon z dobro resolucijo (večjo od 1280x800, torej recimo 1440x900 ali bolje)
7.) vgrajen webcam, lan, wifi, bluetooth, sound - te zadeve ima dandanes že vsak čingčong prenosnik
8.) vsaj 4 x usb 2.0 + pcmcia ali pc express card slot? - Hja, odvisno od tipa in cene prenosnika, a ne?
9.) slo tipkovnica - če kupiš prenosnik v SLO, ne moreš zgrešit
10.) touchpad - večtočkovni? Glej Applov iPhone. Če pa rabiš standardnega, potem pa bo dovolj že vsak čingčong prenosnik, ki ga dobiš v recimo Merkatorju...
11.) dvd+-rw - a optični pogoni se še uporabljajo?
12.) Če vse to ima, pa bi opcijsko še: S-video out, serial port, smartcard reader in CF card reader, lep design.
- ja, tudi jaz bi rad dosti stvari, a ne? S-video ima večina PC prenosnikov, serial port težko, ker je ta le še zgodovina, bralnik kartic pa odvisno od tipa prenosnika. Za dizajn pa glej recimo Applove prenosnika. Kak MSI je tudi v redu. HP ima bolj tradicionalno oblikovanje (nekako tako kot ljudski Clio), Lenovo pa nekako zadržano, primerno predvsem za poslovneže v kravatah (no, seveda odvisno od tipa in cenovnega razreda)...

Torej, majhen in zmogljiv v vseh pogledih.


Kot pravijo, koliko denarja, toliko muzike. Velja predvsem pri prenosnikih.
Mali in zmogljiv nekako ne gre skupaj.

Ali kaj takega sploh obstaja, jaz ne najdem. Hvala za pomoč!

Boštjan


Boštjan, išči, išči, prej ali slej najdeš. Ceneje.si naj bo izhodišče.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Highlag ::

Imam Aspire 5920. Crysis ima prehude zahteve za ta računalnik. So frameratei premajhni za užitek. HL2 in podobne pa tečejo kar spodobno. TF2 gre pa tudi preko 100FPS. Bioshock podobno kot Crysis. Problem je tudi v gonilnikih, ker jih ni za dobit od Nvidie direktno ampak moraš uporabljati nepodprte od drugih proizvajalcev laptopov, ker Acer meni, da so lanski še vedno dovolj dobri :-(
Never trust a computer you can't throw out a window

djlongy ::

Jaz pa prosim za predlog notesnika, ki bi zadostil naslednjim pogojem:

1.) Vsaka znamka se dandanes izdeluje v čingčong
2.) več ali manj je večina prenosnikov z Core2duo 2Ghz CPUjem, od cca. 800 € naprej
3.) vsaj 2gb ram (dandanes standarno)
4.) sata disk (velikost ni pomembna, ker bom itak vgradil SSD. Če je pa že SSD 64gb not, pa še bolje) - SSD še lep čas ne boš videl v standardnih prenosnikih do 500-700 €, sploh v tej velikosti...
5.) grafika GF8600GT ali boljša - če imaš finance do 800 ali več €, ni problema. Poglej še za Radeonom 2600 ali kaj boljšega
6.) največ 14" zaslon z dobro resolucijo (večjo od 1280x800, torej recimo 1440x900 ali bolje)
7.) vgrajen webcam, lan, wifi, bluetooth, sound - te zadeve ima dandanes že vsak čingčong prenosnik
8.) vsaj 4 x usb 2.0 + pcmcia ali pc express card slot? - Hja, odvisno od tipa in cene prenosnika, a ne?
9.) slo tipkovnica - če kupiš prenosnik v SLO, ne moreš zgrešit
10.) touchpad - večtočkovni? Glej Applov iPhone. Če pa rabiš standardnega, potem pa bo dovolj že vsak čingčong prenosnik, ki ga dobiš v recimo Merkatorju...
11.) dvd+-rw - a optični pogoni se še uporabljajo?
12.) Če vse to ima, pa bi opcijsko še: S-video out, serial port, smartcard reader in CF card reader, lep design.
- ja, tudi jaz bi rad dosti stvari, a ne? S-video ima večina PC prenosnikov, serial port težko, ker je ta le še zgodovina, bralnik kartic pa odvisno od tipa prenosnika. Za dizajn pa glej recimo Applove prenosnika. Kak MSI je tudi v redu. HP ima bolj tradicionalno oblikovanje (nekako tako kot ljudski Clio), Lenovo pa nekako zadržano, primerno predvsem za poslovneže v kravatah (no, seveda odvisno od tipa in cenovnega razreda)...

Torej, majhen in zmogljiv v vseh pogledih.


Kot pravijo, koliko denarja, toliko muzike. Velja predvsem pri prenosnikih.
Mali in zmogljiv nekako ne gre skupaj.

Ali kaj takega sploh obstaja, jaz ne najdem. Hvala za pomoč!

Boštjan


Boštjan, išči, išči, prej ali slej najdeš. Ceneje.si naj bo izhodišče.


Ma ja, saj denar sploh ne igra glavne vloge. Jaz enostavno take konfiguracije ne najdem. Za ostale komentarje se strinjam in vem, da je tako stanje...sem pač mislil, da mi je kakšen (sanjski) notebook ušel pri iskanju...
To, da ni čingčong, sem pa mislil, da je pač priznana znamka a'la Dell, HP, Toshiba itd...ne pa Gericom in podobne drvarnice...

Jakka ::

Je problem ja, ker tako majhni prenosniki nimajo "ločenih" grafičnih. Le integrirane rešitve, recimo X3100. Pa serijski port današnji prenosniki nimajo več. Če ga rabiš si omisliš dock ali pa usb -> com adapter (če zadeva dela).

Druge pogoje bi pa zadovoljili. Mogoče tale Toshiba; ali kaj podobnega na mimovrste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jakka ()

kozelnik ::

http://www.mimovrste.com/artikel/275016... KAJ PA TALE PRENOSNIK A JE UREDU ZA IGRE

billgates ::

Noben prenosnik ni ravno dober za igre. Drugače pa dokler ne boš igral kej zahtevnega je ta po mojem vredu. Js imam podobnega z grafo hd2600 pa lavfajo vredu igre ranga wow, fifa ipd...

Zgodovina sprememb…

Zheegec ::

tale je precej slab za igre...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

billgates ::

gorici ::

Vzami 10 -ko:D

kozelnik ::

Kk je bolši ani mal slabši tut po procesurju pa to.


http://www.mimovrste.com/artikel/275016...
pol ta comp ni najbolji al kk sam men se zdi kr uredu procesor je uredu pa tut grafična je. Sam js se na to nespoznam glih najbolj. Tk da če ve kdo za ker drug boljŠi prenosnik mi nj pove in poŠle link: lepo prosim: (cena naj bo do 800€ pa vsaj 2, 3ghz procesor mogoče 2, 1ghz alp pa 2, 2ghz sam najboljš 2, 3ghz, pada pa grafično tako dobro da je 512mb pa ni važno kera oglavn da je tk solidna da bi delale tut novejše igrce gor tut če novejše igrce delajo je drugo tut poštimano use tk da če ma kdo kj ne pošlje. Lp hvala.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Zheegec ()

billgates ::

Core 2 duo se lahk primerja z turionom, na mojem linko maš tud večji zaslon pa bolšo grafično, pa še 3gb rama namesto 2gb rama. pa grafična tista je podn za igrce. misliš da če tam ne piše intel gma oz. kaj podbnega da je pa zdaj nujno dobra? Ni.

svecka ::

Poglej kako dobro grafična in procesor se skrivata v prenosnikih ki ga boš želel kupiti. Za igre je bolj pommebna moičnejša grafična, kakor močnejši procesor v prenosniku...vendar za 700€ ne boš dobil gamerskega prenosnika, ampak se šele prične pri 1000€; in nato pri 1400€

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Gra...
http://www.notebookcheck.net/Mobile-Pro...


No za 1000€ dobiš edino le tega sonya, ki ima najboljšo grafično v tem cenovnem rangu.
http://www.vshop.si/253/podrobnosti/Son...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

billgates ::

Tista tvoja "dobra" grafična je na 127 mestu, 4650 na 71. Drugač pa ma svecka prav, pod 1000€ ne dobiš nič posebnega.

svecka ::

4650 je na 31 mestu, kje ti vidiš 71 mesto?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik za gledanje 1080 FULL HD filmov

Oddelek: Kaj kupiti
82202 (2069) Wox
»

Grafična do 100 Eur - samo na hitro

Oddelek: Kaj kupiti
91538 (1474) Tilen
»

17" notesnik za 670€ -kupit ali ne? Prosim za nasvet.

Oddelek: Kaj kupiti
91403 (1318) hooger
»

Kateri prenosnik z 17' monitorjem ??

Oddelek: Kaj kupiti
71374 (1374) j3rn3jk
»

Graficna, Rami.. kire priporocate?

Oddelek: Strojna oprema
151792 (1555) Eti

Več podobnih tem