» »

Predelava avtomobila

Predelava avtomobila

Xerus ::

Pozdravljeni!

Mene zanima če kdo pozna kakšno trgovino v kateri se da kupiti dele za predelavo avtomobila (npr. odbijače, neonke,...)

Za odgovore se vam že vnaprej zahvaljujem8-)

Xerus ::

Bil bi vesel če bi lahko dodali še kakšen spletni naslov.:))

bluefish ::

takih trgovin je kar veliko. Največjo izbiro pa naj bi imelo podjetje a3m na Brnčičevi v LJ.

Vikking ::

raje sprašuj na avtomobilizem.com, maš forum in freak-e ki so čist nori na to, tale forum je bolj primeren v stilu : kje bi dobil super duper rame ki so blink blink...:D

Calligula ::

Daj pozabi na neonke in podobne neumnosti, ce se lahko upres temu impulzu. Prav butasti zgledajo taki avtomobili, cez 2 leti te bo ze zagotovo sram met tak avto pa se kupit ga nihce ne bo hotil razen kak 18 letnik in se bos spet butasto pocutil, ko ga bos moral njegovmu fotru prodajat.

suse80 ::

Se tudi sam podpišem pod zgornji post... montaža kiča na avto je za v Lunapark...zelo smešno zgleda in neuporabno je, pa še drago zapovrh...
se spomnim fičkov iz mladosti, ki so imeli vsi nalepke "Abarth" na prednji šipi ter zadaj priprt pokrov motorja zaradi boljšega hlajenja, na bokih pa napis "rally".....
Tako bedno tudi zdaj zgledajo Clioti z velikim glasnim izpuhom, neonkami in LED diodami na maski...
Obiščite stran o astronomiji ijn astrologiji http://www.mojevesolje.org

Microsoft ::

Sem na neke "stuniranem" avtu videl napis, pa sem ga rahlo prilagodil:

Its not about tunning
Its about being an idiot


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

marnit ::

A je mogoče avto dodatno kromirati? Mislil sem predvsem ob steklih na vratih (=nekaj črt iz kroma)? Pa je to drago?

WarpedGone ::

Dejte fantu lepo odogovorit pa je. IRCate lahko na IRCu.
Zbogom in hvala za vse ribe

flipflop ::

Saj so mu že odgovorili, a3m ma takšne zadeve, nekaj se jih pa najde tud na mimovrste.com. Je pa meni to zelo neokusno dajat na avte razne neonke, nalepke,...

Good Guy ::

ko govorite da je tunanje avta brez veze pa grdo


po moje ste vsi tok fovš da glava peče.
Dečko ma dnar, ki ga vi nimate da bi na svoj kripe obesl spojlerje, neonke.
Pa ne govorit da je industrijski avtk lepš od enga stunanga, dej dej s kje ste? z Lune al kva..

Izogibaj se A3m ker je predrag, če te zanima mi lohk poveš kter avto maš(letnik) pa ti mogoče lohk zrihtam enga ponudnika.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

ffka ::

ah dejte no dejte kwa wam je treba avte "pedenat" nizki spojlirjo so pa itak sux pa z homologacijo mas probleme pa z tem dnarom bi bolš naredu če ga šparaš za bajto :))

upam da to nebo zbrisan :D

flipflop ::

Eno je tunanje, drugo pa razne neonke in grdi spojlerji in šanki na riti...







|O

Good Guy ::

sej kaj pa je to druzga kot tuning

maš tuning motorja,tuning zunanjosti,tuning akustike...

če maš kokr tok okusa boš zbral pravi spojler,prag za tvoj avto.
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

flipflop ::

sej kaj pa je to druzga kot tuning


styling

če maš kokr tok okusa boš zbral pravi spojler,prag za tvoj avto.


ok, nekateri celo trofjo, ampak okus in neonka v enem stavku težko pašeta skupaj. (razn če je dodana še beseda brez)8-)

Good Guy ::

če teb ne paše to še ne pomen da ostalim ne, tko da če misleš še kj nakladat tle lohk kr speleš, ker so tvoji posti smešni
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

stock ::

Ja.. v a3m-u prodajajo tud veliko robe, ki je ni mogoče homologirat in use... tko da ni priporočena. Vem za eno trgovino u Kranju (nakoncu jezika, tech-neki...). Sicer pa bi se ti zelo splačalo mal čez mejo... (gor).


Drugače pa glede tuninga... Usak bi rad enkrat probu... je lepo pogledat pa slišat nekatere dele itd. Tud sam bi če bi biu keš zveseljem nabasu remusa si gor! Ampak poznam pa tud dosti ljudi, ki so predelal svoj avto prvič in zadnjič! Pač te mine...

Ejsi_Disi ::

Jah, babe pa avto je eno in isto. Jih lišpaš, neguješ urejaš, popraviš to popraviš ono. Na koncu ti jo/ga pa en bedak od zadaj rukne :\
Rock n' roll ain't noise pollution!

strictom ::

Bli bi zdaj med vikendom na Grobniku. Mercedez AMG DTM varijanta. 911 Carera, Saleen, Audi TT, ... vsi predelani v nulo. Najboljši čas je znašal 1"28' (4km dolga proga). Audi je bil tako glasen da so ti skoraj bobniči popokali ko se je pripeljal mimo.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Calligula ::

Rovtar, saj te bo cez par let pamet srecala pa se ti bo sram usest v en tak avto. >:D

Reaper ::

za moje pojme je najbolj pametno, če že hočeš imeti spedenan avto, ga kupiti že prerihtanega, z vso urejeno homologacijo in potem sam nimaš s tem problemov

brat ima dodga stealth, avto ima vse stvari že serijsko gor, tako da skoraj ne moreš več kej dodat, tako da lahko pogledaš za kakšnim podobnim avtom (pa da ne bi slučajno kdo reku da sm sam hotu povedat da ma brat dodga :\ )

glede homologacij pa je sam križ, na peugeotu 206 smo imeli večje feltne kot so originalne, prvo plačaš za feltne, potem plačaš za homologacijo, nazadnje ti pa še kakšen policaj soli pamet da papirji niso OK pa še tma plačaš, potem si prekalkuliraj, koliko bi te prišla kazen če imaš polovico stvari na avtu nehomologiranih

koyotee ::

Tukaj nekaterim niso všeč "dodatki" na avtomobilih... vsak ma pač svoj okus, meni osebno so še najmanj všeč ravno neonke, vsekakor pa so mi te enako grde tudi v ohišju računalnika.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Good Guy ::

Rovtar, saj te bo cez par let pamet srecala pa se ti bo sram usest v en tak avto. >:D


pa kaj si ti na glavo padu al kva?


če ti taki avti ne pašejo to ne pomen da smo ostali v glavah istega mnenja kot ti.

jst bom vsak avto k ga bom kupu upedenu u nuolo pa če teb paše al pa ne. ne vem zakva bi me blo sram zarad tega?

lol si ti ..zgrešen:D :D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Loki ::

vpisi v najdi.si "fazer", je ena delavnica tam blizu skofje loke, ti bo naredil spojlerjev ipd. kar zelis, skupaj z vsemi papirji. za feltne pa predlagam firmo toora (ti delajo feltne, kdo jih prodaja ne vme).


















pa ne pretiravat. neonke niso legalne, bos dobil kazen.
I left my wallet in El Segundo

DimmniBurek ::

@ Reaper: Fora modificiranja, pa anaj bo avto, motor ali računalnik, je lih v tem da SAM NAREDIŠ oz. SAM zmozgaš kaj boš dal na avto in kake barve bo nalepka ina kake feltne bojo in vse...
Kupit tak avto je zame totalno brezveze... No sicr sm tudi zelo proti stylingu avtov, ker pridobiš kvečjem na teži kar pomeni da gre avto še bolj počasi... Meni je filing met avto samo začinjen(res malo popedenan-feltne, original pragovi in spojler(kot so na kakiih serijsko uštimanih avti, recimo 306 S16 je original majka lep) kak napis na šipi, menjana tablca za svojo, bla bla...) potem pa se gremo rihtanja podvozja, mašine, zavor, vse da gre hitreje in boljše čez ovinek>:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

cliomaster ::

kar se tiče prdelovanja zunanjosti so taki auti res lepi za videt ampak kar je prevec je prevec. samo da das en spojlerček gor, drugi auspuh da da malo glasa in ene lepe feltne in že rata auto ki si bojo mnogi lomli vrate ko bi šou mimo..
kar se pa tiče predelave motorja nebi lih zagovarjau ker s tem krajšaš žiuljensko dobo mašine na nek način..dobis aute ki imajo ze serijsko kr uredu mašino. sam imam Cliota 1.6 16V gre ko raketa in mu nic ne manjka zato
lahko nardiš za malo denarja zelo lep auto ki je vreden ogleda sam ni za pretiravat

blackbfm ::

pri spedenanmu cliotu si lomiš vrat od smeha, ne pa zato ker bi bil hud:))

cliomaster ::

ok blackclw keri bi biu za tebe kot ti pravis hud?? pa ne mi zdej tle neki glumit kr sm omenu cliota da je zdej clio nula usak ustelan auto je hud samo odvisno zdej od okusa posameznika..

Dr_M ::

A zato usi kupujete mikro avte, da mate vec dnarja za kic potem? :))
Zalostno, da pri nas tezko naletis na malo vecji predelan avto, pa da ni ze drugo generacijo v familiji. :)) Mejhni so pa grdi.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

b ::

 tuuuunnnnning

tuuuunnnnning

:)

cliomaster ::

ma si ti en kic ni fora u tem da kupis manjsi auto da mas pole vec soldou kosta puno anka mikin auto predelat..pr nas nism se zasledu kesn vecji auto predelan to je res (razen tovarnisko) ker nismo mi ko americani ki prva stvar ko kupijo nou auto je da ga peljejo u west coast customs..kur pravis ti mikro auto lahko res odzunaj zgleda konzerva ampak pod haubo je pa lahko cisto neki drugega tako da prosim lepo...

blackbfm ::

ok blackclw keri bi biu za tebe kot ti pravis hud?? pa ne mi zdej tle neki glumit kr sm omenu cliota da je zdej clio nula usak ustelan auto je hud samo odvisno zdej od okusa posameznika..


Folk si ne more privoščit kaj bolj konkretnega in mislijo da so hudi in da lomijo vratove, še posebej kakšni pacienti ki nimajo smisla za estetiko in "spedenajo" avto tako da ti rata slabo ko ga vidiš:D imaš na drugi strani neko ne-spedenano upokojensko zamorjeno limuzino z malo bolj konkretnejšo mašino ki je že tako ali tako 3x bolj udobna in zmogljivejša..torej je jasno kater avto zmaga.

Kar se pa mojga okusa tiče, meni so načeloma hudi samo top flagship modeli bolj priznanih znamk, temu lahko rečeš vratolomno. Pa ne zarad cene, ampak zato ker so narejeni precej bolj premišljeno, tako dizajnersko kot tehnološko..in niso namenoma slabše zasnovani že v osnovi, kot se to dogaja pri nižje in srednjerazrednih avtomobilih, za namen segmentacije trga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Gray_Warden ::

ni bolj smešne reči, kot je Clio s feltnami ki izgledajo tako, kot da bi jih nekdo vzel iz Lamborginija:D

Namesto tega šrota rajši kupite boljši avto.

Druga reč pa je estetsko urejen avto. K se vidi da je nekdo vložil veliko truda vanj in ni samo nametal nekaj kiča na avto. Samo kaj k večina ljudi da avto nekemu mojstru uredit, potem ga vozi kako leto ali 2 in nato proda. Kar pomeni da avto niti približno nima njihove duše ampak je namenjen izključno samo izpostavljanju na cesti.
Why so serious?

Zgodovina sprememb…

Vikking ::

neonke, krom, plugi... temu se reče preveč NFS-ja, nekateri izgubijo stik z realnostjo. Ne samo to, mislijo da je njihov avto 10x več vreden.

Gray Warden: clio je čist vredu normalen avto. Da bi pa v njega metal obilico denarja za predelave, je pa mimo.

detroit ::

Good Guy je izjavil:

ko govorite da je tunanje avta brez veze pa grdo


po moje ste vsi tok fovš da glava peče.
Dečko ma dnar, ki ga vi nimate da bi na svoj kripe obesl spojlerje, neonke.
Pa ne govorit da je industrijski avtk lepš od enga stunanga, dej dej s kje ste? z Lune al kva..

Izogibaj se A3m ker je predrag, če te zanima mi lohk poveš kter avto maš(letnik) pa ti mogoče lohk zrihtam enga ponudnika.

kaj ima tuning veze z nalepkami pa neonkami
?
!
?
klicaj
vprašaj
Skero

Vikking ::

Pa še res je. Tuning in Styling ni isto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neonki za v avto?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
506551 (5140) __Devil__
»

Kolk te pride tuning?

Oddelek: Loža
272768 (2108) IceIceBaby
»

PMR oz. Pimp my ride (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10410150 (8387) AndrewSmith
»

Predelava avtomobila (BMW) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12016729 (15051) Dr_M
»

Super supra :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
785452 (3669) Stallone

Več podobnih tem