» »

WinXP problem

WinXP problem

ChiefThunder ::

Pozdravljeni!

Rabim pomoc pri sledeci zadevi:
dons zalaufam računalnik, zadeva se normalno boota (mam winXP) in pol vstavim v cd rom Aliena- Levo sceno- računalnik zmrzne. OK, nč novega si rečem, sej XP-ji mi itak skoz neki zmrzujejo ;). Rebootam zadevo in ko pride do XP logota, začne disk nenormalno 3× neki praskat, pride v sistem in napiše, da ne more naložit Profila, češ, da ga neki boli, nakar še 3× podrgne po disku in nato se znajdem v Default namizju- tko je ob vsakem zagonu. Zdej pa; a se da to kako popravt, da dobim nazaj svoj admin račun? A je možno, da ma disk slabe sektorje?

Najlepša hvala za vso pomoč!

lp

PS: a dos pozna NTFS particije, v primeru, da formatiram vse skup?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Yeznick ::

Kateri disk imas? Ce imas disk IBM serije 75 GXP oziroma DTLA, potem je
disk sel k vragu, ker za te diske je znano, da crkujejo. Tudi moj je.;(

ChiefThunder ::

ja... zdej sem pognal DFT in ugotovil, da ma moj disk (DTLA) slabe sektorje- juhej! :( ... kva priporočate; naj poskušam sam kej popravit ali nesem nazaj in uveljavim garancijo- v primeru če bodo sploh kej druzga nardil kar sam ne morm?

aja; a se komu sanja zakaj mi potemtakem cdrom ne prebere audio cdjev- sam pogon dobesedno izgine iz samih windowsev???
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

tec ::

Ce je mozno naredi backup, prepisi serijsko stevilko diska in ga takoj zjutraj vrni prodajalcu, ter zahtevaj novega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zloglasni hrošč v Windows 7 močno pretiran

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
327082 (3752) McMallar
»

temperatura IBM diskov??

Oddelek: Pomoč in nasveti
381803 (1183) Kriko
»

Kolikim je umrlo IBM IC7 40Gb diskov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19311016 (6644) ChiefThunder
»

Umiranje IBM-ovih diskov

Oddelek: Strojna oprema
252217 (1273) windy
»

IC35 vroč !

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
391425 (842) tec

Več podobnih tem