» »

Kera huda akcija!!

Kera huda akcija!!

dzuks ::

Ej malo sem spremljal po netu in sem po kliku na en super sexy baner zasledil fuuuulll dobro ponudbo za laptope. Tuštelekom (mimo grede, kdo so to, prvič slišim za to firmo, na spletni stani piše da je to bivši voljatel????) no uglavnem in na linku me potem presenetil apple po izjemno ugodni ceni. Nisem ravno fan apple računalnikov, samo za tole ceno.........pa ostaledva sta tud fuuulll poceni, pa še na 24 obrokov lepo, nice.
  • zaklenil: Zheegec ()

vuego ::

Ja, pri vezavi na Tuš Adsl za 24 mesecev. :\

LuGi ::

Si pozabil prebrati

"Ponudba velja ob vezavi naročniškega razmerja za 24 mesecev."

:\

No pa sj če nimas druge opcije neta pa vzames to akcijo :D

P.S: Damn prehitel si me

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

dzuks ::

ja pa sej je cool, že tako ali tako ne vem zakaj tako drago plačujem ta siol, ko so pa tukaj še vsi ostali amis, T-2...pa sedaj še TUŠ TELEKOM. mal je za premislit, morem reči da mi je design appla full všeč, sam kaj pa ta kompatibilnost pa te stvari? a ima kdo tak comp, dela tuki word,xls,ppt?

Keyser Soze ::

Ja, tako ali tako so obroki obvezni. Če je v teh obrokih vštet pa še internet pa še toliko bolje ane?

Po dveh letih, ko odplačaš prenosnika pa pač vzameš Siol ane.:\

P.S.: Basic point vsega je to, da pogledaš specifikacijo prenosnika, njegovo trenutno ceno na trgu in oceniš ali se ti splača ali ne.
OM, F, G!

Nikonja ::

Samo je tudi prednost da lahko nalozis Windowse na apple z boot campom in imas OSX in Windoze naekrat, kaj je tudi fajn ! :))

Tilen ::

Ja, super, ful, mega, cool. Kje pa je kakšna povezava?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Keyser Soze ::

Ojoj, go google it. S&T moto če sprašuješ bedarije. :P

Meni pa ni bilo jasno, katera seksi reklama. Sedaj vsaj vemo koga rajca Nina Osenar na WCju.>:D

Je pa catch v tem, da je to cena z 256/128 ADSL paketom. Se mi zdi. Za hitrejši paket navržeš še kakšnih 10€ več. ČE je to veliko pa nimam pojma. Koliko pa stane tak Mac pri nas (z garancijo in vsem).
OM, F, G!

dzuks ::

Evo povezava http://www.tustelekom.si/index.php?opti...

Keyser Soze, sem gledu na apple.si in je cena istiga modela 1.382 ojrotov, še link do cenika http://www.apple.si/slv/High/cene/10141...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzuks ()

Tilen ::

Hvala dzuks. 13" Mac je tisto, cena pa ni pri Tuš-u nič nižja kot bi morala biti. Amazon 1000eur

Drugače pa ima ta Tuš telekom smešne pakete.

20480/768 :\
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Keyser Soze ::

Ja samo moraš vedeti, da je to v bistvu ponudba na obroke. To pa ni kar tako. Obročno odplačevanje pomeni ponavadi določene obresti, glede na to, da je to posojilo. Tule je pa ravno obratno.

Za moje pojme ni slaba akcija če je maloprodajna cena res taka kot je napisal dzuks.
OM, F, G!

koyotee ::

Po dveh letih, ko odplačaš prenosnika pa pač vzameš Siol ane.

NOT, vzameš raje T-2
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Sergio ::

dzuks: Pa se ti ne zdi malo hinavsko lagat?

"Prvic sem slisal za Tus telekom" pa take fore. Ne nas farbat, PR se zavoha iz treh kilometrov.

Don't make me prove it to you.

Ostalim: Ne nasedat cheap PR trikom.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

fizolcek ::

Kaj bo moru folk čez Tor pisat na Slo-tech da userji z admin pravicami ne bojo grozil, da bojo razkril iz kje kdo posta sporočila?

Zheegec ::

No, postaš jih lahko kjerkoli...

dzuks; Če te zanima kaj konkretnega o Apple računalnikih in primerjava cen lahko odpreš novo temo, ki pa ne bo vsebovala "fuuuuulllllllll huudooooo, poogleeeejjteee tooo akcijoooo"
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1881563154 (154) MrStein
»

Hofer bo postal mobilni operater

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4615609 (10851) HOT FAN CLUB
»

Nova iPhona že razprodana, v Sloveniji ju še ni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12947282 (39768) amacar
»

Tuš Telekom 40 ... Spošno, kvaliteta ipd...

Oddelek: Kaj kupiti
303357 (2805) Suly
»

TušTelekom : Internet + telefon ne dela ... tehnična pomoč pa tudi ne!

Oddelek: Omrežja in internet
163013 (2703) bond007

Več podobnih tem