» »

Zelene, rumene...

Zelene, rumene...

_Mortal_ ::

Poslal sem novico pa je prvo bila napisana z zeleno barvo zdej pa z rumeno
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Ziga Dolhar ::

Zelene: poslane novice, ne odoborene, niti zavrnjene.

Rumene: zavrnjene oz. preprečena objava.

Sergio ::

Mortal, to ti je zadnje opozorilo... še ENO temo naslovi po takem principu, pa te razglasim za owco. Majkemi.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Jebiveter ::

OK, Sergio, zdej te ne razumem vec! Pravilo je, da se mora naslov nanasat na vsebino teme, rajt? In kolikor jest vidim so v naslovu teme na koncu 3 pikice, kar naj bi pomenilo, da se naslov nadaljuje v sami temi! Jest ne vidim, nic napacnega v tem naslovu! Oziroma so mi teme z malo bolj skrivnostnimi naslovi bolj usec in imajo vec moznosti, da jih bom obiskal! Ker ce v naslovu poves vse bistvo pol se mi niti ne da pogledat o cem se gre!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

rc-car ::

Prvoten naslov (od _Mortal_-a) je bil ? in ga je potem 'nekdo' spremenil v to kar je sedaj.. :)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Ziga Dolhar ::

AHem.

Sicer ne morem natančno vedet, kaj je Sergio mislil, ampak se mi zdi, da je cikal na 'senzacionalistično-komercialen' slog naslova. "Končno super baterija za prenosnike"

Glede pikic... ehh, ni malo mojih novic, ki bi imele tropičje že v naslovu :-).

Moraš pa razumet, da Slo-Tech ne želi postati neko senzacionalistično glasilo proizvajalcev. Bi verjel, če ti rečem, da je nek zelo vztrajen marketingar Slo-Techu neprenehoma pošiljal "novice", ki so bili domala test/oda/slavospev/plakat določenemu izdelku? (dotičnemu osebku sicer zgolj hvála, svoj posel res obvlada). No, v tem primeru novica skupaj s takim naslovom res deluje kot 'reklama'; drugače je recimo v primerih, kjer je sicer napisano v nekem ekskluzivnem stilu, a že na prvi vrg uča vidno, da gre za zaje*ancijo.

- Ž

Ziga Dolhar ::

UUUps, je šlo o naslovu te teme?

Mene idiotizem.

ahac ::

Kaj so pa rdeče novice?
Pa ne vprašat kje sem vidu...
Sej mogoče se mi ja pa sam zdel...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

cahahopie ::

Vas lahk sam vprašam kak to vaš sistem deluje, ker nebom isku neke novice po netu, ker itak nobene pametne ne bom našel, pa še dolgih angleških spisov se mi ne lub brat. Da bi pa poslal novico z naslovom "Test" in tekstom "Ee.. samo testiram" ... pa bi me pomoje malce grdo gledal.

ahac ::

Verjetno tako, da vpišeš novico, jo pošlješ in ta se shrani v bazo, a ne?
Samo, da je označena kot neavtorizirana in se navadnim uporabnikom ne prikaže.

Al pa če se novica lokalno shrani na list papirusa in potem jo nekdo prepiše na wc papir in tega vstavi v disketnik kar povzroči izpis novice na monitorjih širom sveta.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Sergio ::

Mortal je odprl temo z naslovom "?". TO me je motilo. nič drugega.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

cahahopie ::

ahac saj to itak vem... sam to sm mislu... ta sistem sortiranja - zelene, rumene... itd..Ti tekst od novice kam vrnejo, da vidiš da je v rumeni barvi?
Sj če bi tisto vprašo bi bilo vprašanje v "Izdelava spletišč".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple tudi brez Franca zaostruje zakonodajo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12129121 (24784) Limit-sky
»

[+/-]Kritika NOVIC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Slo-Tech
49145924 (21191) CaqKa
»

Novice-resen problem Slo-techa!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
585148 (4016) Gandalfar
»

Nasvet

Oddelek: Slo-Tech
301514 (1143) _Mortal_

Več podobnih tem