» »

Sony najavil nadgradnjo PSP-ja

Sony najavil nadgradnjo PSP-ja

Kotaku - Sony je na že izteklem sejmu E3 predstavil nadgradnjo svoje prenosne konzole imenovane PSP. Bistvenih sprememb ni, za večino uporabnikov je to le vmesna faza pred novo generacijo te konzole. Nov psp, ki uradno še nima imena, je pa pogosto poimenovan "PSP Slim", bo 19% tanjši in 33% lažji. Uspelo jim je tudi podaljšati trajanje baterije in pohitriti UMD pogon, kar bi naj bistveno pripomoglo k manjšim nalagalnim časom, ki so kar velik problem pri PSP-ju. Dodali so tudi TV izhod, ki omogoča priključitev konzole na tv sprejemnik. Ogromno uporabnikov s to nadgradnjo ni zadovoljnih, saj ne prinaša pomembnejših posodobitev, tu bi omenil predvsem željo večine po dvojnih analognih paličicah (že obstoječa je nerodno postavljena).

Na voljo bo v treh različicah:
-Core pack (črna konzola brez dodatkov, 170$, september)
-Daxter pack (Ice silver model, 1gb memory stick, Family Guy UMD, igra Daxter, 199$, september)
-Star Wars Battlefront Pack (Ceramic White model s sliko Darth Vaderja na zadnji strani in igro Star Wars Battlefront: Renegade Squadron, 199$, oktober)

4 komentarji

DaviX ::

Prav me mika da bi kupil. Tega z vaderjem seveda!

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: gzibret ()

Andrej_ID ::

Sem lastnik "originalnega" in mi je bolj ušeč. No ja mika me samo ta tv out, ampak če je to le umesni člen do nove generacije, se ga pomoje ne splača kupovat (če si že lastnik seveda)

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: gzibret ()

Xp@yn3 ::

jest ga mam tud sm se naveličaš ne ga kupovat jest sm na začtku tud ves veseu biu sm mislu da bom skus nanga špilov sm ni to to. Če misljo kej dodajat nej dodajo trdi disk pa igrce pocenijo ne pa da bo ena igrca 10 jurju k za pc

;-) ::

kaka bo cena pr nas


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars Battlefront 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18118746 (8551) oo7
»

Lootboxi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
619560 (5327) ahac
»

Star Wars: Battlefront (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28538876 (20197) opeter
»

PS Vita

Oddelek: Konzole
393850 (2397) luclucluc
»

PSP(Nimam Pojma) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11211217 (9955) ZaOstali

Več podobnih tem