» »

PSP(Nimam Pojma)

PSP(Nimam Pojma)

«
1
2 3

Reaper1995 ::

Nameravam kupit omenjen PSP Portable in mi povejte kera je najnovejsa k sm neki gleda pa kolk vidim je
PSP Portable 3000(170€)samo je pa eden drugi k je pa drazji nevem kai je s njim...
ali lahko poveste kai vec...
napisite kateri se je najbolsi PSP Portable ne gleite na CENO!ni vazna

antireal ::

Pr ns se dobi samo 3004. Zadnja verzija baje. Potem je pa odvisno, če je kakšna igrca priložena, zato so nekateri dražji.

Mislm da je najcenejsi v mullerju.

Obstaja tudi PSP Go, samo mislm da ga pr ns še ni.

Reaper1995 ::

ti mi zdei govoris za psp 3000 slim???
pa dai mi pls link
ali do junija.julija pride psp go v slo in kai je njegova prednost

hojnikb ::

ti mi zdei govoris za psp 3000 slim???
pa dai mi pls link
ali do junija.julija pride psp go v slo in kai je njegova prednost

V bistvu je Brite ne slim.
Drgač pa za go ne vidim nobene prednosti, razn če misliš kupovata igrce na PSN storu.Ker nima UMD pogona.

Najbolš je kupit rablenga psp3000 al pa slim ko ma firmware 5.03 al pa manj, ker ga pol lahko odkleneš.
#brezpodpisa

Reaper1995 ::

a ne razumeste da rabim stran od psp-ja
da ga bom kupu!ne sam tle govort pa kolk vsepovsod pise
ce je serija PSP 3000 je navadni Fat
ce pa se pise zraven SLIM je pa tanki...samo je menda vec PSP 3000
kot so 3004

Reaper1995 ::

hvala vsem samo najbolse ti je ce si sam pomagas tle je vse
http://www.pspgoprices.co.uk/articles/p...
tale N100(Go)je malce cudm samo bom njega uzel do jinija bodo vrjetno tut k nam prsli

Reaper1995 ::

Samo ce kdo ve kdai pride v slovenijo PSP Gp???????

hojnikb ::

Samo ce kdo ve kdai pride v slovenijo :|:| Gp???????

In kaj je tak dobrega na PSP Go ?
Sej tud na 3k lahko maš 16gb spomina, še večji ekran maš, umd igrce, nektere se da odklenet ..
Ni mi jasn zaka so sploh go naredl .:|
#brezpodpisa

Reaper1995 ::

* #

Samo ce kdo ve kdai pride v slovenijo :|:| Gp???????


In kaj je tak dobrega na PSP Go ?
Sej tud na 3k lahko maš 16gb spomina, še večji ekran maš, umd igrce, nektere se da odklenet ..
Ni mi jasn zaka so sploh go naredl .:|
bolsi je mansi isti velik ekran bolj praktiven samo ta ti ma 16gb hyber memory in ti se lahko dodas notr kolk cs

Reaper1995 ::

kaj pomeni tale UMD


Game media UMD / Memory Stick Micro(M2)
??????????

antireal ::

Zakaj si mal ne pobrskas po netu okrog tega:)

UMD je disk oz "cd" z vsebino, torej igrico za PSP.

mojsterleo ::

bigbang ma zdle kr dobro ponudbo, psp 3000 konzolec, igra gran turismo in torbica, vse to za 190EUR. ~ http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole...

psp go je za nas slovence navadna opekca, vsaj dokler ne naredijo dostojnega supporta in dostopa na psn network. do sedaj je bilo treba registrirati account na naslov v zda (najbolje kaksno restavracijo, ki jo najde google).

psp go je tehnicno cist samosvoja zadeva, ker s prejsnjimi modeli nima skoraj nic skupnega. vsi priklopi so drugacni, umdja ni, sprejema m2 kartice namesto pro duo.kolikor sem imel priloznost zadevo drzati v rokah, je tudi ergonomicnost na dolgi rok vprasljiva, saj lega rok ni niti najmanj optimalna, zoprno pa je tudi pritiskati naramna gumba, ki ju prekriva dvignjeni zaslon. da ne omenjam da je 16GB cisti joke, saj toliko placa ni noben problem zafilat, ce gledas da so recimo filmi prirejeni za umd velikosti 1.8GB, pa tudi igre ne zaostajajo kaj dosti. pa da ne omenjam niti to, da veliko iger sploh ni mogoce dobiti v digitalni obliki (opazen manko squaresoftovih zadev).

aja pa cena, v zda 249$ (v eu pa 249EUR = 350$). fucking gay nateg sony, ni kej. s tem da smo evropejci nategnjeni duplo. haha nein danke.

Reaper1995 ::

MojsterLeo
ti mi govoris da se mi bolj splaca kupit psp 3000


ok to sm skopcal...
in lepsi mi je
kako pa je s psp 3000 in psp 3000 slim kai je razlika

ker koliko je najvecja kartica psp 3000???32gb ali 16gb ali je se kai vec????



HVALA USEM SODELUJOCIM PRI TEMU CLANKU

mojsterleo ::

psp slim&lite je evropsko ime za psp 3000, razlike ni. najvecja kartica ms pro duo je velikosti 16GB, je pa mozno imeti mislim da 32GB max z uporabo posebnega docka, kamor pol vtaknes 2x16GB micro SD kartice.

Reaper1995 ::

MojsterLeo ce prov razumen se da dati notri po 2 Sd karici po 16gb...ali samo eno ms pro dou 16gb????


pa PSP 300 Je istopomonka besedi PSP Slim&lite...
?????
Vse PRow????

mojsterleo ::

noter se da lahko eno ms pro duo kartico, te pa so velikosti max 16GB. obstaja pa se nekaksen "dock", ki je v bistvu nosilec velikosti ms pro duo kartice, v katerega lahko vtaknes dve micro SD. ceprav niti ne vem, zakaj bi rabil toliko prostora, ker 16GB je dovolj, ce nameravas kupovati stvari na umd diskih.

ne vem kaj ti ni jasno pri poimenovanju konzole, psp 3000 je psp 3000. fat pspjev ze dolgo ne delajo vec.

Reaper1995 ::

Mojster Leo...zakai je pol na big bangu eden
PSP 3000
pa se enden
PSP 3000Slim

jst ga mislim odkodirat pa potem na pc povlec pa potem prenest na psp 3000

Reaper1995 ::

55EUR je nova sony kartica...mislim da bom t starejsega kupil...je lepsi in bolsi (pomoje)

hojnikb ::

Mojster Leo...zakai je pol na big bangu eden
PSP 3000
pa se enden
PSP 3000Slim

jst ga mislim odkodirat pa potem na pc povlec pa potem prenest na psp 3000

Tanovih 3k ne boš megu odklenat, ker vsi pridejo z 5.50 al pa 6.00 firmwareom.
Če misliš kupit PSP Go da boš špilu na njem piratske igrce, boš mogu še pa DOLG čakat da pride kak exploit ven.

Trenutno je najbolš kaka 3k z firmom 5.03 al pa manj (kake stare zaloge al pa rablenga)
#brezpodpisa

hojnikb ::

bigbang ma zdle kr dobro ponudbo, psp 3000 konzolec, igra gran turismo in torbica, vse to za 190EUR. ~ http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole...

psp go je za nas slovence navadna opekca, vsaj dokler ne naredijo dostojnega supporta in dostopa na psn network. do sedaj je bilo treba registrirati account na naslov v zda (najbolje kaksno restavracijo, ki jo najde google).

psp go je tehnicno cist samosvoja zadeva, ker s prejsnjimi modeli nima skoraj nic skupnega. vsi priklopi so drugacni, umdja ni, sprejema m2 kartice namesto pro duo.kolikor sem imel priloznost zadevo drzati v rokah, je tudi ergonomicnost na dolgi rok vprasljiva, saj lega rok ni niti najmanj optimalna, zoprno pa je tudi pritiskati naramna gumba, ki ju prekriva dvignjeni zaslon. da ne omenjam da je 16GB cisti joke, saj toliko placa ni noben problem zafilat, ce gledas da so recimo filmi prirejeni za umd velikosti 1.8GB, pa tudi igre ne zaostajajo kaj dosti. pa da ne omenjam niti to, da veliko iger sploh ni mogoce dobiti v digitalni obliki (opazen manko squaresoftovih zadev).

aja pa cena, v zda 249$ (v eu pa 249EUR = 350$). fucking gay nateg sony, ni kej. s tem da smo evropejci nategnjeni duplo. haha nein danke.

+1
Ma tale Go zna bit ker fail, sploh če ga dobijo kaki američani v roke.
#brezpodpisa

antireal ::

Pri psp3000 lahko odkleneš samo 5.03 verzijo. Če je novejša ni variante ta moment da bi ga odklenil. Pa če imaš srečo in dobiš 5.03 verzijo ter ga odkleneš, moraš vse nove igrice posebno patchat da jih lahko igraš. Sigurno pa lahko odkleneš psp2000 itd.

Reaper1995 ::

zelo dosti hackov za creck je na netu...mi bo ze kdo zrihtal crack za psp ce ne drug modelatori s partisa...
samo ne stekam pravite da je najnovejsi psp 3004 in neka 5.5 verzija...
a lahko dobim podrobne informacije o temle izdelku tocne ker je in kera verzija...
http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole...

kai je sploh fora med temi 3000 verzijami 302 305 306???????????????

Zgodovina sprememb…

Reaper1995 ::

kolk sm bral na angleskih forumih je samo razlika med drzavi izdaje...je to prav????

Berserker ::

PSP GO sux ker nima umd. Nasploh je sony en velik nateg.

c3p0 ::

PSP 2000 pod OFW 4.01 se da odklenit s pandoro. Tistih s TA88v3 plato pa ne, velja enako kot za PSP 3000.

Reaper1995 ::

Prosim preberite zgoraj navedene moje vprasanje ter odgovorite
hvala

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

Vorlon ::

Pomagaj si s tem Psp. @ Wikipedia
Trenutno se pa prodaja serija 300x, na katerih boš bolj težko uporabljal piratski software. PSP, ki se prodaja v Sloveniji je "najverjetneje" oz. te ki sem jih dobil v roke so bili 3004 TA-090 plata (običajno pa piše na škatli katera verzija je "nekaj-300x").

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vorlon ()

hojnikb ::

Najbolš da ga predn ga kupiš preveriš kir firmware ma.Če je 5.03 ali manj, ok drgač ga pa nočeš...
#brezpodpisa

Vorlon ::

Najbolš da ga predn ga kupiš preveriš kir firmware ma.Če je 5.03 ali manj, ok drgač ga pa nočeš...



Imaš pa možnost,da izdelek vrneš v 8 dneh (seveda v originalni embalaži). V BB gre preverjeno (caa.1 leto nazaj)!

kixs ::

Najbolje je, da kupis kaksnega rabljenega PSP in to 2000 serijo. Po moznosti ze odklenjenega in s kaksno spominsko kartico poleg. Poglej malo na bolho in podobne strani z malimi oglasi.

Reaper1995 ::

nocem rabljenega pa tudi ne 2000 verzijo...

hojnikb ::

nocem rabljenega pa tudi ne 2000 verzijo...

Zakaj ne?
Ker tastaro 2000ko lahko flešaš in nimaš problema z nalaganjem chickhena, pri 3000ki pa je to problem.
#brezpodpisa

Reaper1995 ::

bom pocakal do 6 meseca da pride kaksen crack...za 3000

hojnikb ::

bom pocakal do 6 meseca da pride kaksen crack...za 3000

Ja...... mislim da nč ne bo iz tega.Ker 5.50 in 6.00 firmware je ker dober popatchan kar se tiče exploitov.

Res bolš da kupiš rablenga pa si prihraniš denar in čakanje.
#brezpodpisa

Reaper1995 ::

briga me za denar ga bom ze kje staknu ce nisem sparu na pcju nebom tut na psp-ju
hvala vseno

c3p0 ::

Zunaj je že dokaz, da je exploitable tudi najnovejši Go.

kixs ::

nocem rabljenega pa tudi ne 2000 verzijo...


Ocitno res nimas pojma - vsaj naslov si dal pravi :))

Reaper1995 ::

ok imam pojma...
sj sm skor celo zivlenje v racunalnikih samo ne v pspjih sj je skor isto sam vseno bolse se prepricat kot pa narobe naredit
;)

Reaper1995 ::

http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole...

A to je grand turizmo izdaja???
ce je kai je drugacnega...

hojnikb ::

http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole...

A to je grand turizmo izdaja???
ce je kai je drugacnega...

Defenitivno ma gor 6.00 al pa 6.10 firmware, ker gran turismo ne dela na nižjem (vsaj uradno ne)
#brezpodpisa

Reaper1995 ::

kai pa tale 2...in kai je razlika med tema dvema...

-http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole...




-http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole...

antireal ::

Oba sta ista.

Ker fw je na pspju ne mors vedt. Zveš šele ko ga odpreš in dejansko pogledas. Starejše zaloge majo po vsej verjetnosti 5.03 ali manj kar je ugodno za patch. Če pa je verzija višja od 5.03 in model 3000+ potem ti ne preostane drugega kot nabava original iger. Na patch pozabi in ga verjetno še kar nekaj časa ne bo. 5.03 verzijo se da normalno odklenit in dela bp. Igrice ki po novem zahtevajo fw 5.50 ali 6.00 lahko patchas da delajo na tudi 5.03 fw-ju (v uporabi kakšen teden). Defenitivno pa lahko nadgradis stare 2000 pspje na 5.50 verzijo tako da vse nevšečnosti odpadejo in igraš karkoli hočeš. Odločitev je tvoja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antireal ()

Reaper1995 ::

bom uzel kr Psp 3000...
samo med 2 se ne morem odlocnit in se skoz mi ni jasno tole...pri temu oglasu

http://www.bigbang.si/igrice-in-konzole...

PSP 3000 GT PSP KONZOLA, GRAN TURIZMO IGRA IN TORBICA
Tale Gt Nevem kai nai pomeni a kdo ve...k nejke na netu je pisalo da bo nekai s PSP"Grand Turismo"Edition

c3p0 ::

Morda pomeni GT Gran Turismo? Just a hunch...

Reaper1995 ::

Morda pomeni GT Gran Turismo? Just a hunch...


ja sj v tem mi je fora nevem tocno kai to pomeni ali je misleno k je igra zraven(grand turismo)ali je model psp 3000 grand turismo kai novga da je kwa drgacn...

pomoje grem 26 v ljubljano malce pogledat kako je to s tem...da se potem prow odlocm

c3p0 ::

Ja, mogoče ima volan vgrajen in pedalke gas in bremza...

hojnikb ::

to je bundle psp+igra gt + torbica + evil firmware 6.00
#brezpodpisa

mojsterleo ::

v skatli je konzola piano black psp slim&lite, in ima pod gumbi napis GT (kot gran turismo). zraven je torbica in igra gran turismo psp.

razmisljat tukaj ni kej, za 189EUR je to kar ugodna ponudba, sans narocanje iz tujine seveda. ce si pirat pa to itak ni zate, kot so ti ze ostali povedali.

Reaper1995 ::

Pirat sm in nardi se ce rabis tudi hacki...

samo druzga ni ng kot ta gt napisano????

Reaper1995 ::




sm tle pogledu o tei verziji pa se mi bl dopade k navadni psp
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646478 (18842) Peter6
»

PSP 3000 ali PSP 3004

Oddelek: Konzole
216045 (4063) hojnikb
»

Kako odkleniti PSP 3004 PB

Oddelek: Konzole
62745 (2093) bl4z2
»

Nintendo DS Lite ali Sony PSP?

Oddelek: Konzole
483486 (2423) mojsterleo
»

PSP

Oddelek: Konzole
222200 (1571) hojnikb

Več podobnih tem