» »

ups in hitrost pc

ups in hitrost pc

msenjur ::

imam solventni printer (to je un velik za 130cm printat), print server, racunalnik in ekran priklopljen na 1000A UPS. Vse je priklopljeno preko razdelilca v UPS. Dela mi vse, sam racunalnik se mi zdi da dela pocasneje! a je mozno, da je to povezano z ups? Ne da se mi zdele prekljaplat na navadno omrezje, pa pol primerjat. Itak bi mogl delat!

opeter ::

Tiskalniki se načeloma ne bi priklapljali na UPS, sploh pa laserci. Vem, da imaš ti inkjet solventni printer, ampak tudi ta pri vklopu potegne malo večjo količino elektrike, kar lahko dolgoročno privede do okvare UPS-a oz. akumulatorjev.

msenjur ::

hja, prodajalec printerja nam je rekel da ne bi smelo biti problemov! tud prodajalec ups je tko rekel... sej ubistvu me bl zanima, če to lahko vpliva na hitrost računalnika?

Modri dirkač ::

Kako misliš? Računalnik naj bi počasneje delal, ker vleče štrom preko baterije?
Everybody lies!

jest10 ::

Nič ne vpliva na hitrost računalnika.

msenjur ::

ja sej to mi je cudno... ne gre mi skupaj, da bi zarad stroma pocasneje delal... mah bomo vidl kaj bo jutr.... če bo še vedno tko mlel...

Modri dirkač ::

A si inštaliral kakšne čudne driverje?
Everybody lies!

msenjur ::

ne... sej nisem nič instaliral sploh! sm sam priključu pa to je to!

Azrael ::

Torej tudi SW za UPS nisi namestil?

Če je tako, UPS 100% nima prav nobenega vpliva na brzino delovanja mlinčka.

Programska oprema UPS bi lahko imela (malenkosten) vpliv na hitrost delovanja, samo tudi pri najbolj cheap firmah je ta upočasnitev neopazna.
Nekoč je bil Slo-tech.

msenjur ::

ja nism dobu nobenega cd zraven... tko da pomoje pol ni treba sw installirat!

boskosi ::

dvomim da je kriv ups............ups ti namreč daje nazivno omrežno napetost(mimo baterije), ko ima morežje napetost, prav tako napajalnik sam še stabilizira napetost v meje normale

NoBody- ::

Start - control panel - power options in si tam naštelaš. Enako je pri meni. Ko je komp na štromu dela na taktu 3ghz ko je pa na bateriji dela na 1,8.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V Samsungu zaradi minutnega izpada elektrike večmilijonska škoda

Oddelek: Novice / Rezultati
4210967 (8731) Poldi112
»

Zamenjava baterije na UPS-u (močnejše baterije)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
232929 (2524) int47
»

Nakup ups (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
23628246 (12528) ender
»

Problem z elektriko

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
201933 (1489) Azrael
»

Nihanje napetosti v vticnicah (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6310145 (8084) Pyr0Beast

Več podobnih tem